Taliansko, Dubrovník

Casagio' Ragusa

97 Via Valverde Dubrovník, Taliansko Rekreačný Prenájom
7 ponúk od 74 EUR Zobraziť ponuku
Casagio' Ragusa
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

97 Via Valverde Dubrovník, Taliansko

Hotel 'Casagio' Ragusa sa nachádza v meste Ragusa v Taliansku. V okolí Ragúzy sa nachádza niekoľko atrakcií a miest, ktoré stojí za to navštíviť. Tu je niekoľko významných miest v okolí hotela:

1. Ragusa Ibla: Toto je historické centrum Ragúzy a je známe svojou úchvatnou barokovou architektúrou. Je to miesto svetového dedičstva UNESCO a ponúka malebné ulice, kostoly a krásne výhľady na okolitú krajinu.

2. Duomo di San Giorgio: Duomo je hlavná katedrála v Ragúze a je impozantným príkladom barokovej architektúry. Nachádza sa v Ragusa Ibla a má zložité fasády a úchvatné vnútorné ozdoby.

3. Cava d'Ispica: Je to prírodné a archeologické miesto medzi Ragúzou a Modicou. Cava d'Ispica je hlboký kaňon s starobylými jaskynnými obydlami, nekropolami a skalnými hrobmi, ktoré siahajú do pravekej doby.

4. Donnafugata Castle: Nachádza sa mimo Ragúzy, Donnafugata Castle je krásny zámok obklopený veľkým parkom. Je známy svojou neogotickou a neoklasicistickou architektúrou a bol zobrazený v slávnom talianskom románe "Lev" od Giuseppe Tomasiho di Lampedusa.

5. Modica: Ďalšie očarujúce mesto v provincii Ragúza, Modica je známe svojou úchvatnou barokovou architektúrou, vrátane majestátnej kostola San Giorgio. Je známa svojimi tradičnými technikami výroby čokolády a ponúka fantastické výhľady zo svojej pozície na kopci.

6. Scicli: Len krátku vzdialenosť od Ragúzy leží Scicli, malebné mesto s scenickými uličkami a krásnymi barokovými budovami. Je tiež miestom svetového dedičstva UNESCO a objavilo sa v populárnej televíznej série "Inspektor Montalbano." To sú len niektoré z atrakcií a miest na návštevu v a okolo Ragúzy, Taliansko, v blízkosti hotela 'Casagio' Ragusa.

map
Casagio' Ragusa
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.7

O hoteli

O

Casagio je hotel situovaný v meste Ragusa, Taliansko. Je známy pre svoje pohodlné izby a lahodné jedlá. Hotel ponúka rôzne možnosti izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a potrebám. Bez ohľadu na to, či cestujete sami, ako pár alebo s rodinou, je tu izba, ktorá vám môže poslúžiť. Izby sú dobre zariadené a vybavené modernými zariadeniami, aby zabezpečili príjemný pobyt. Sú vkusne zariadené a poskytujú útulnú a relaxačnú atmosféru. Casagio tiež spochybní na svoje chutné jedlá. Hotel má reštauráciu, ktorá servíruje miestnu aj medzinárodnú kuchyňu. Môžete si dopriať autentické talianske jedlá vyrobené z čerstvých a vysokej kvality surovín. Jedálny lístok zohľadňuje rôzne dietetické preferencie a existujú možnosti pre vegetariánov a tých s konkrétnymi obmedzeniami potravy. Reštaurácia ponúka útulnú a lákavú atmosféru, čo ju robí skvelým miestom na vychutnanie si jedál. Personál je priateľský a pozorný, poskytujúci vynikajúcu službu, aby váš jedálny zážitok bol príjemný. Okrem pohodlných izieb a chutných jedál, Casagio ponúka rôzne zariadenia a služby na zlepšenie vášho pobytu. Medzi ne môže patriť fitness centrum, wellness, plavecký bazén, koncierge služby a bezplatný prístup k Wi-Fi. Hostia tiež môžu preskúmať okolité územia a vychutnať si atrakcie mesta, ako sú historické pamiatky, nákupné štvrte a útulné ulice. Ragusa je známa pre svoju bohatú históriu, krásnu architektúru a kultúrne dedičstvo, čo ju robí populárnou destináciou pre turistov. Celkovo povedané, Casagio v Raguse, Taliansko, ponúka pohodlné izby, chutné jedlá a širokú škálu zariadení na zabezpečenie príjemného pobytu. Bez ohľadu na to, či prichádzate na obchod alebo na oddych, tento hotel je skvelou voľbou na zváženie.

Zábava

Ragusa, Taliansko ponúka rôzne možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Casagio' v Raguze. Niektoré návrhy zahŕňajú:

1. Historické centrum Ragusa: Prejdite si očarením historickým centrom Raguze, ktoré je zapsané v UNESCO. Preskúmajte jeho úzke uličky, barokové stavby, úchvatné kostoly a malebné námestia.

2. Ragusa Ibla: Navštívte starú časť Ragusy, známu ako Ragusa Ibla. Je to krásna štvrť, ktorá predstavuje bohatú históriu a architektúru mesta, vrátane dómu di San Giorgio, Palazzo Arezzo di Trifiletti a Giardino Ibleo.

3. Museo Archeologico Ibleo: Pre nadšencov histórie ponúka toto archeologické múzeum fascinujúcu zbierku artefaktov z Ragusy a okolia, poskytujúc pohľad do jej starovekého minulosti.

4. Hrad Donnafugata: Nachádzajúci sa tesne mimo Ragusy, tento očarujúci hrad ponúka pohľad na šľachtický život minulosti. Preskúmajte jeho nádherne zdobené miestnosti, krásne záhrady a užite si panoramatický výhľad.

5. Pláže: Ragusa sa nachádza v blízkosti pobrežia, takže môžete ľahko navštíviť príležitostné pláže pre deň relaxu a vyhrievania sa na slnku. Marina di Ragusa a Punta Secca sú obľúbené voľby s krásnymi piesočnatými plážami.

6. Reštaurácie a kaviarne: Užite si miestnu kuchyňu v jednej z mnohých reštaurácií a kaviarní v Raguse. Radi buďte v špecialitách Sicílie ako sú arancini, cannoli a pasta alla norma. Nezabudnite doplniť jedlo niektorými miestnymi vínamei.

7. Miestne festivaly: Skontrolujte, či počas vášho pobytu prebiehajú nejaké miestne festivaly alebo akcie. Ragusa organizuje rôzne kultúrne a náboženské oslavy počas celeho roka, vrátane náboženských procesií, hudobných koncertov a jedálnych festivalov. Toto je len pár možností zábavy v blízkosti hotela 'Casagio' v Raguse, Taliansko. Uistite sa, že počas vášho pobytu skontrolujete miestne atrakcie a udalosti pre aktualizované informácie.

Top otázky

1. Čo je Casagio Ragusa?
1. Čo je Casagio Ragusa?1

Casagio Ragusa je luxusné ubytovanie s raňajkami nachádzajúce sa v meste Ragusa, Taliansko. Ponúka pohodlné a štýlové možnosti ubytovania pre cestovateľov navštevujúcich oblasť

2. Aká je adresa Casagio Ragusa?
2. Aká je adresa Casagio Ragusa?1

Adresa Casagio Ragusa je Via Sant'Elia 53, 97100 Ragusa, Taliansko

3. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Casagio Ragusa?
3. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Casagio Ragusa?1

Niektoré blízke atrakcie k Casagio Ragusa zahŕňajú Ragusa Ibla (historické centrum Ragusa), Kostol Santa Maria delle Scale a Katedrálu San Giovanni Battista

4. Koľko izieb má Casagio Ragusa?
4. Koľko izieb má Casagio Ragusa?1

Casagio Ragusa má celkovo šesť izieb, každá jedinečne navrhnutá a zariadená pre pohodlný pobyt hostí

5. Aké služby sa ponúkajú v Casagio Ragusa?
5. Aké služby sa ponúkajú v Casagio Ragusa?1

Casagio Ragusa ponúka služby ako bezplatné Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Každá izba má tiež súkromnú kúpeľňu a TV so plochou obrazovkou

6. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Casagio Ragusa?
6. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Casagio Ragusa?1

Áno, chutné kontinentálne raňajky sú zahrnuté v cene izby v Casagio Ragusa. Hostia si môžu každé ráno vychutnať rôzne čerstvé pečivo, ovocie, cereálie a nápoje

7. Môžem požiadať o neskorý príchod alebo skorý odchod z Casagio Ragusa?
7. Môžem požiadať o neskorý príchod alebo skorý odchod z Casagio Ragusa?1

Áno, personál v Casagio Ragusa je flexibilný s časmi príchodu a odchodu. Odporúča sa im vopred informovať o vašich plánoch príchodu alebo odchodu, aby zabezpečili hladký proces

8. Je k dispozícii parkovanie v Casagio Ragusa?
8. Je k dispozícii parkovanie v Casagio Ragusa?1

Áno, bezplatné súkromné parkovanie je k dispozícii na mieste v Casagio Ragusa. Hostia si môžu bezpečne parkovať svoje vozidlá počas svojho pobytu

9. Sú domáce zvieratá povolené v Casagio Ragusa?
9. Sú domáce zvieratá povolené v Casagio Ragusa?1

Bohužiaľ, domáce zvieratá nie sú povolené v Casagio Ragusa. Ubytovanie s raňajkami má politiku bez zvierat

10. Ako si môžem rezervovať pobyt v Casagio Ragusa?
10. Ako si môžem rezervovať pobyt v Casagio Ragusa?1

Na rezerváciu v Casagio Ragusa môžete ísť na ich oficiálnu webovú stránku alebo kontakto...

Recenzia hotela Casagio' Ragusa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.