Japonsko, Minamiaso

Rikujiji Ryo Koji

427-1 Hisaishi Minamiaso-Mura Minamiaso, Japonsko Ryokan
7 ponúk od 352 EUR Zobraziť ponuku
Rikujiji Ryo Koji
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
Zobraziť všetky zariadenia 14
Poloha
Do centra mesta
4.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

427-1 Hisaishi Minamiaso-Mura Minamiaso, Japonsko

V okolí hotela „Rikujiji Ryo Koji“ v Minamiaso, Japonsko, nájdete krásne prírodné krajiny ako hory, lesy a rieky. Hotel sa nachádza v Národnom parku Aso-Kuju, ktorý ponúka úchvatné výhľady a možnosti pre outdoorové aktivity ako turistiku a pozorovanie vtákov. V blízkosti sa nachádzajú atrakcie ako sopka Mount Aso, aktívny vulkán s veľkou kalderou a krásne turistické traily, Kusasenri Prairie, rozľahlá oblasť s pastvinami pre dobytok a úchvatné výhľady na okolité hory. Okrem toho môžete navštíviť blízke termálne pramene, tradičné japonské dediny a kultúrne pamiatky ako chrámy a svätynie. Celkovo, okolie hotela „Rikujiji Ryo Koji“ v Minamiaso, Japonsko, ponúka pokojné a malebné prostredie pre relaxáciu a objavovanie.

map
Rikujiji Ryo Koji
Ryokan

Do centra mesta4.4

O hoteli

O

Rikujiji Ryo Koji je tradičný japonský ryokan nachádzajúci sa v krásnej oblasti Minamiaso v Japonsku. Ryokan ponúka jedinečný a autentický japonský zážitok, s tatami matovými podlahami, posuvnými papierovými dverami a tradičnou japonskou výzdobou v celom objekte. Izby v Rikujiji Ryo Koji sú priestranné a dobre vybavené, s pohodlnými futonovými posteľami, tradičnými nízkymi stolmi a sedením a úžasným výhľadom na okolité hory a lesy. Každá izba je tiež vybavená súkromnou kúpeľňou a zariadeniami ako čajové a kávové čajové pomôcky, TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Jedlá v Rikujiji Ryo Koji sú vrcholom pobytu, s lahodnou tradičnou japonskou kuchyňou podávanou v jedálni ryokanu. Hostia si môžu vychutnať viacchodové kaiseki jedlá s čerstvými miestnymi surovinami, vrátane sashimi, tempury, grilovaných rýb a sezónnych zeleniny. Raňajky sú tiež zahrnuté v cene izby a zvyčajne obsahujú ryžu, miso polievku, grilované ryby, nakladanú zeleninu a ďalšie japonské raňajkové jedlá. Hostia v Rikujiji Ryo Koji si tiež môžu oddýchnuť a uvoľniť sa v spoločných vrelých prameňoch ryokanu, ktoré sú napájané prírodnou minerálne bohatou prameňovou vodou, ktorá sa verí, že má rôzne zdravotné prospechy. Ryokan tiež ponúka ďalšie zariadenia ako spoločenskú salónik, tradičné japonské záhrady a obchod so suvenírmi, kde sa predávajú miestne remeslá a suveníry. Celkovo je Rikujiji Ryo Koji perfektnou voľbou pre cestovateľov hľadajúcich tradíciu japonskej pohostinnosti a kuchyne v pokojnom a malebnom prostredí.

Zábava

1. Aso Farm Land - Tento tematický park ukazuje prirodzenú krásu regiónu Aso a ponúka rôzne atrakcie, ako sú termálne pramene, farmárske zážitky a vonkajšie aktivity.

2. Múzeum sopky Aso - Dozviete sa o geologickej histórii regiónu Aso a aktívnych sopkách, ktoré formujú krajinný reliéf prostredníctvom interaktívnych exponátov a displejov.

3. Hora Aso - Vyražte na celodenný výlet, aby ste preskúmali najväčšiu aktívnu sopku Japonska, Horu Aso. Môžete si prejsť okolo krátera, absolvovať malebnú jazdu lanovkou a užiť si dych vyrážajúce výhľady na okolitú vidiecku krajinu.

4. Kikuka Speedway - Ak ste fanúšikom motoršportu, navštívte Kikuka Speedway pre vzrušujúce auto a motocyklové preteky, ktoré sa konajú počas celého roka.

5. Zábavný park Shirakawa Springs - Tento rodinný zábavný park ponúka jazdy, hry a zábavu pre všetky vekové skupiny. Nevynechajte tradičnú japonskú čajovú ceremoniu, ktorá sa koná na mieste.

Top otázky

1. Čo je Rikujiji Ryo Koji v Minamiaso v Japonsku?

1. Čo je Rikujiji Ryo Koji v Minamiaso v Japonsku?1

Rikujiji Ryo Koji je historický chrámový komplex nachádzajúci sa v Minamiaso, Japonsku. Je známy pre svoju krásnu architektúru a pokojné prostredie.

2. Ako sa môžem dostať do Rikujiji Ryo Koji?

2. Ako sa môžem dostať do Rikujiji Ryo Koji?1

Rikujiji Ryo Koji sa dá dosiahnuť autom alebo verejnou dopravou. Ak idete autom, je k dispozícii parkovisko blízko chrámového komplexu. Ak cestujete verejnou dopravou, môžete ísť autobusom zo stanice Aso na zastávku autobusu Rikujiji.

3. Aké sú otváracie hodiny Rikujiji Ryo Koji?

3. Aké sú otváracie hodiny Rikujiji Ryo Koji?1

Chrámový komplex je otvorený pre návštevníkov denne od 9:00 do 17:00.

4. Je vstupné na návštevu Rikujiji Ryo Koji?

4. Je vstupné na návštevu Rikujiji Ryo Koji?1

Áno, na návštevu Rikujiji Ryo Koji je vstupné. Zvyčajne je to okolo 500 jenov pre dospelých a 300 jenov pre deti.

5. Čo môžem vidieť v Rikujiji Ryo Koji?

5. Čo môžem vidieť v Rikujiji Ryo Koji?1

V Rikujiji Ryo Koji môžu návštevníci preskúmať rôzne chrámové budovy, záhrady a pagody. Komplex tiež ponúka úchvatné výhľady na okolité hory a vidiek.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Parkovanie zdarma
 • Parkovanie
 • Portier
 • Zasadnutia
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Fén
 • TV
 • Káblová / Satelitná TV
 • Kúpeľňa
 • Stôl
Doplnkové služby
 • Úschova batožiny
Recenzia hotela Rikujiji Ryo Koji
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.