Japonsko, Tokio

AOCA Kaminoge 501

3 Chome-14-13, Kaminoge, Setagaya-ku Tokio, Japonsko Apartmán
7 ponúk od 125 EUR Zobraziť ponuku
AOCA Kaminoge 501
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Výťah
  • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
9.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

3 Chome-14-13, Kaminoge, Setagaya-ku Tokio, Japonsko

Niektoré blízke atrakcie a pamiatky okolo AOCA Kaminoge 501 v Tokiu, Japonsko zahŕňajú: - Kaminoge stanica - Futakotamagawa Park - Setagaya Park - Komazawa Olympic Park - Todoroki Ryokuchi Greens Pawsh - Futakotamagawa Rise nakupovacie centrum - Záhrada Tamagawa-en.

map
AOCA Kaminoge 501
Apartmán

Do centra mesta9.8

O hoteli

O

AOCA Kaminoge 501 je butikový hotel situovaný v Tokiu, Japonsko. Hotel ponúka moderné a pohodlné izby, ktoré si hostia môžu počas svojho pobytu užiť. Každá izba je vybavená zariadeniami ako je klimatizácia, zdarma Wi-Fi, plochá TV a vlastná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami. Hotel tiež ponúka rôzne možnosti jedál, z ktorých si hostia môžu vybrať. Hostia si môžu vychutnať kontinentálne raňajky podávané v jedálnom priestore hotela, alebo si môžu zvoliť izbovú službu pre intímnejší zážitok pri jedle. V hotelovej reštaurácii sa podáva výber japonských a medzinárodných jedál na obed a večeru. Hostia sa tiež môžu uvoľniť a relaxovať v spoločenskej časti hotela, ktorá ponúka pohodlné sedenie a výber kníh a časopisov, ktoré si hostia môžu užiť. Priateľský personál v AOCA Kaminoge 501 je k dispozícii 24 hodín denne na pomoc s akýmkoľvek otázkami alebo požiadavkami, ktoré by hostia mohli mať počas svojho pobytu.

Zábava

1. Park Kaminoge - Krásny park nachádzajúci sa len pár minút od hotela, ideálny na pokojnú prechádzku alebo relaxačný piknik.

2. Obchodné centrum Futakotamagawa Rise - Populárna nákupná destinácia s rôznymi obchodmi, reštauráciami a zábavnými možnosťami vrátane kina a arkád.

3. Múzeum Setagaya - Kultúrne múzeum, ktoré prezentuje históriu a dedičstvo oblasti Setagaya, s rotujúcimi výstavami a špeciálnymi udalosťami.

4. Olympijský park Komazawa - Rozsiahly park, ktorý bol pôvodne postavený pre Letné olympijské hry v Tokiu v roku 1964, s športovými zariadeniami, turistickými trasami a botanickou záhradou.

5. Mizonokuchi - Susedná štvrť známa svojimi rušnými nákupnými ulicami, miestnymi reštauráciami a živým nočným životom.

6. Rieka Tama - Scenická rieka, ktorá prechádza cez Tokio, ponúka možnosti na prechádzky, cyklistiku alebo jednoduché užívanie si prírodnej okolitse.

Top otázky

1. Čo je AOCA Kaminoge 501?

1. Čo je AOCA Kaminoge 501?1

AOCA Kaminoge 501 je spoločný pracovný priestor nachádzajúci sa v Tokiu, Japonsku. Poskytuje kreatívne a inšpirujúce prostredie pre freelancerov, podnikateľov a diaľkovo pracujúcich, aby mohli spolupracovať a pracovať.

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v AOCA Kaminoge 501?

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v AOCA Kaminoge 501?1

AOCA Kaminoge 501 ponúka vybavenie ako vysokorýchlostné internetové pripojenie, zasadacie miestnosti, súkromné stoly, oddychové priestory a kuchynku. Členovia tiež majú prístup k tlačiarňam a skenerom.

3. Koľko stojí využitie AOCA Kaminoge 501?

3. Koľko stojí využitie AOCA Kaminoge 501?1

Ceny v AOCA Kaminoge 501 sa líšia v závislosti od členstva, ktoré si vyberiete. Ponúkajú flexibilné možnosti vrátane denných vstupeniek, mesačných členstiev a vyhradených stolov.

4. Je AOCA Kaminoge 501 vhodná pre jednotlivcov alebo tímy?

4. Je AOCA Kaminoge 501 vhodná pre jednotlivcov alebo tímy?1

AOCA Kaminoge 501 je určená pre jednotlivcov aj tímy. Majú flexibilné priestory, ktoré dokážu prispôsobiť rôznym veľkostiam skupín, od jednotlivcov po malé firmy.

5. Sú v AOCA Kaminoge 501 príležitosti na networking?

5. Sú v AOCA Kaminoge 501 príležitosti na networking?1

Áno, AOCA Kaminoge 501 organizuje networkingové udalosti, workshopy a komunitné aktivity, aby pomohli členom nadviazať kontakt s podobne zmýšľajúcimi profesionálmi a rozšíriť svoju profesijnú sieť.

6. Aká je poloha AOCA Kaminoge 501?

6. Aká je poloha AOCA Kaminoge 501?1

AOCA Kaminoge 501 sa nachádza v oblasti Setagaya v Tokiu, Japonsku. Je výhodne umiestnená blízko stanice Kaminoge, čo ju robí ľahko dostupnou verejnou dopravou.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zariadenia hotela
  • Výťah
Recenzia hotela AOCA Kaminoge 501
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.