Malajzia, Bayan Lepas

Lavender Homestay Penang

Idaman Lavender Apartment 3 30A-2-12 Lilitan Sungai Ara Bayan Lepas, Malajzia Rekreačný Prenájom
7 ponúk od 73 EUR Zobraziť ponuku
Lavender Homestay Penang
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
2.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Idaman Lavender Apartment 3 30A-2-12 Lilitan Sungai Ara Bayan Lepas, Malajzia

Okolo Lavender Homestay v Bayan Lepas na ostrove Penang v Malajzii nájdete rôzne atrakcie a vybavenie. Tu sú niektoré významné miesta v blízkosti:

1. Medzinárodné letisko Penang: Lavender Homestay sa nachádza v blízkosti Medzinárodného letiska Penang, čo je výhodné pre cestovateľov.

2. Queensbay Mall: Jedno z najväčších nákupných centier v Penangu, ponúka široký sortiment maloobchodov, reštaurácií a zábavných možností. Nachádza sa približne 10 minút od hotela.

3. Chrám hadov: Unikátny čínsky chrám, kde sa jedovaté hady slobodne pohybujú. Je to zaujímavá kultúrna a náboženská atrakcia nachádzajúca sa v blízkosti hotela.

4. Múzeum vojny Penang: Historické miesto, ktoré kedysi bolo britskou vojenskou pevnosťou počas

2. svetovej vojny. Teraz prevzaté na múzeum, poskytuje pohľad do vojnovej histórie Penangu.

5. Bukit Jambul Orchid & Hibiscus Garden: Krásna záhrada, kde sa predstavuje rôznorodé exotické orchidey a ibišky. Je to pokojné miesto pre milovníkov prírody.

6. Areál SPICE (Podzemné medzinárodné kongresové a výstavné centrum Penangu): Viacúčelové výstavné a konferenčné centrum, ktoré hostí rôzne udalosti, vrátane výstav, konferencií, koncertov a podobne.

7. Golfové ihriská: V Bayan Lepas sa nachádzajú niekoľko golfových ihrísk, vrátane Bukit Jambul Country Club a Penang Golf Club, kde milovníci golfa môžu hrať. Okrem toho je Bayan Lepas známy ako hlavné priemyselné centrum Penangu, kde sa nachádza množstvo závodov a technologických parkov. Táto oblasť tiež ponúka rôzne reštaurácie, kaviarne a miestne jedálne, kde môžu návštevníci preskúmať a pochutnať si na autentickej malejskej kuchyni.

map
Lavender Homestay Penang
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta2.6

O hoteli

O

'Lavender Homestay Penang' je útulné a cenovo dostupné ubytovanie nachádzajúce sa v Bayan Lepas v Penangu v Malajzii. Ubytovanie ponúka pohodlné izby a široký výber chutných jedál, ktoré hostia môžu vychutnať. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhoveli rôznym preferenciám a rozpočtom. Tieto zahŕňajú štandardné izby, deluxe izby, rodinné izby a apartmány. Každá izba je vkusne zariadená s modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, televízor, bezplatné Wi-Fi a súkromná kúpeľňa. Izby sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, poskytujúc relaxačný a príjemný pobyt pre hostí. Jedlá v 'Lavender Homestay Penang' sú známe svojimi lahodnými príchuťami a miestnou kuchyňou. Na mieste sa podáva široký výber jedál, vrátane tradičných malajských, čínskych a indických špecialít. Hostia sa môžu tešiť na chuťovky miestnych dobrot a medzinárodných obľúbených jedál pripravených talentovanými kuchármi. Okrem pohodlných izieb a chutných jedál ponúka hotel rôzne zariadenia a služby na zlepšenie skúsenosti hostí. Medzi ne patrí 24-hodinová recepcia, izbová služba, práčovňa a bezplatné parkovanie. Personál hotela je priateľský a zameraný na to, aby zabezpečil, že hostia majú príjemný pobyt. Poloha 'Lavender Homestay Penang' je tiež ideálna pre obchodných aj rekreačných cestovateľov. Nachádza sa v srdci Bayan Lepas, blízko hlavných atrakcií, ako sú medzinárodné letisko Penang, most Penang a priemyselná zóna Bayan Lepas. Hotel je tiež na krátku vzdialenosť od populárnych nákupných centier, zábavných zariadení a miestnych reštaurácií. Celkovo je 'Lavender Homestay Penang' skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú pohodlné ubytovanie, chutné jedlá a pohodlný prístup k atrakciám a zariadeniam v Bayan Lepas, Penang.

Zábava

V blízkosti Lavender Homestay Penang v Bayan Lepas, Malajzia, sú niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Queensbay Mall: Toto je veľké nákupné centrum nachádzajúce sa len krátku vzdialenosť od hotela. Ponúka širokú škálu nákupných, reštauračných a zábavných možností, vrátane kina, bowlingu a vnútorného ihriska.

2. Aréna SPICE: Dnes známa ako PISA, táto vnútorná aréna hostí rôzne udalosti, výstavy a koncerty počas celého roka. Skontrolujte ich program, aby ste sa presvedčili, či počas vášho pobytu nebudú žiadne nadchádzajúce predstavenia alebo vystúpenia.

3. Escape Theme Park Penang: Tento vonkajší dobrodružný park sa nachádza približne 20 minút od Bayan Lepas a je skvelou voľbou pre rodiny a milovníkov adrenalínu. Ponúka rôzne vzrušujúce jazdy, prekážky a aktivity, vrátane jazdy na lane, lietania vzduchom na lana a navigácie cez prekážkové kurzy.

4. Penang War Museum: Toto historické múzeum sa nachádza v blízkosti v Batu Maung a ukazuje históriu druhej svetovej vojny v Penangu. Návštevníci môžu preskúmať podzemné tunely, artilériu a rôzne expozície dokumentujúce vojnu.

5. Temple of Snakes: Nachádza sa v Bayan Lepas, tento jedinečný chrám je domovom mnohých jedovatých hadov. Návštevníci môžu vidieť a učiť sa o rôznych druhoch hadov, zatiaľ čo sú ohromení ich prítomnosťou v náboženskom prostredí.

6. Most Penang: Len krátky jazdný vzdialený od hotela, ikonický Most Penang stojí za návštevu. Môžete si priamo prejsť po moste alebo si vychutnať scenický výhľad na ostrov Penang a pevninu. Upozorňujeme, že dostupnosť a prevádzkové hodiny týchto atrakcií sa môžu líšiť, preto sa odporúča skontrolovať ich webové stránky alebo ich priamo kontaktovať pre najaktuálnejšie informácie.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Lavender Homestay Penang?

1. Kde sa nachádza Lavender Homestay Penang?1

Lavender Homestay Penang sa nachádza v Bayan Lepas, Malajzia.

2. Aké možnosti ubytovania sú k dispozícii v Lavender Homestay Penang?

2. Aké možnosti ubytovania sú k dispozícii v Lavender Homestay Penang?1

Lavender Homestay Penang ponúka rôzne možnosti ubytovania, vrátane jednopostelových izieb, dvojpostelových izieb a rodinných izieb.

3. Aké zariadenia sú poskytované v Lavender Homestay Penang?

3. Aké zariadenia sú poskytované v Lavender Homestay Penang?1

Lavender Homestay Penang poskytuje vybavenie ako klimatizáciu, Wi-Fi, TV, súkromné kúpeľne a spoločnú kuchyňu.

4. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Lavender Homestay Penang?

4. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Lavender Homestay Penang?1

Nie, raňajky nie sú zahrnuté v cene izby. Avšak hostia si môžu pripraviť jedlá v spoločnej kuchyni.

5. Sú nejaké blízke atrakcie k Lavender Homestay Penang?

5. Sú nejaké blízke atrakcie k Lavender Homestay Penang?1

Áno, k Lavender Homestay Penang sú niekoľko atrakcií, vrátane medzinárodného letiska Penang, mostu Penang Bridge a nákupného centra Queensbay Mall.

6. Je k dispozícii parkovanie pre hostí v Lavender Homestay Penang?

6. Je k dispozícii parkovanie pre hostí v Lavender Homestay Penang?1

Áno, Lavender Homestay Penang ponúka bezplatné parkovanie pre hostí.

7. Ako ďaleko je Lavender Homestay Penang od najbližšej pláže?

7. Ako ďaleko je Lavender Homestay Penang od najbližšej pláže?1

Najbližšia pláž, Pantai Seri Tujuh, je približne 4 kilometre vzdialená od Lavender Homestay Penang.

8. Sú nejaké reštaurácie alebo jedálne v pešej vzdialenosti od Lavender Homestay Penang?

8. Sú nejaké reštaurácie alebo jedálne v pešej vzdialenosti od Lavender Homestay Penang?1

Áno, je niekoľko možností stravovania v pešej vzdialenosti, ponúkajúc rôzne kuchyne vrátane miestnej malajzskej kuchyne.

9. Môžu hostia zariadiť transfer z letiska cez Lavender Homestay Penang?

9. Môžu hostia zariadiť transfer z letiska cez Lavender Homestay Penang?1

Áno, hostia môžu zariadiť transfer z letiska s predchádzajúcim oznámením a za dodatočný poplatok.

10. Je v Lavender Homestay Penang požadovaný minimálny pobytový požiadavky?

10. Je v Lavender Homestay Penang požadovaný minimálny pobytový požiadavky?1

Áno, v Lavender Homestay Penang je požadovaný minimálny pobyt aspoň na jednu noc.

Recenzia hotela Lavender Homestay Penang
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.