Mexiko, Kabos

The Paraiso Residences

Blvd lazaro Cardenas 1501, Colonia El Medano Kabos, Mexiko Služobný Apartmán
7 ponúk od 206 EUR Zobraziť ponuku
The Paraiso Residences
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
 • Portier
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
2.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Blvd lazaro Cardenas 1501, Colonia El Medano Kabos, Mexiko

Paraiso Residences v Los Cabos, Mexiko sa nachádza v meste Cabo San Lucas. Je situovaný blízko rôznych atrakcií a zariadení, vrátane:

1. Pláže: Cabo San Lucas je známe svojimi krásnymi plážami. Niektoré populárne možnosti v blízkosti zahŕňajú pláže Medano, Lover's a Playa El Chileno.

2. Koniec pevniny: Slávny orientačný bod, Koniec pevniny, je skalnatá formácia na južnom cípe Baja California Peninsula, kde sa stretáva Mexický záliv s Tichým oceánom. Je tiež domovom ikonického oblúka Cabo San Lucas.

3. Marina Cabo San Lucas: Marína je centrom rôznych aktivít, vrátane výletov lodí, vodných športov a výletov na rybárskych člnoch. Ponúka reštaurácie, obchody a živú atmosféru.

4. Centrum Cabo San Lucas: Krátku vzdialenosť od hotela je centrum Cabo San Lucas s množstvom možností na stravovanie, bary, kluby a obchody. Je to živá oblasť známa pre svoje nočné život.

5. Golfové ihriská: Los Cabos je známy svojimi golfovými ihriskami a niektoré z nich sú ľahko dostupné z Paraiso Residences. Niektoré pozoruhodné možnosti zahŕňajú Cabo del Sol, Quivira Golf Club a Diamante Cabo San Lucas.

6. El Arco de Cabo San Lucas: Tento jedinečný skalný útvar, známy aj ako Oblúk Cabo San Lucas, sa nachádza blízko Konca pevniny. Mnohé výletné lode zobrazujú navštívencom túto ikonickú atrakciu zblízka.

7. Luxusné rezorty a wellness centrá: Paraiso Residences sú sám osebe luxusným rezortom a wellness centrom, ale v blízkosti sa nachádza niekoľko ďalších renomovaných rezortov, ako sú The Resort at Pedregal, Esperanza a The Cape, A Thompson Hotel.

8. Outdoorové aktivity: Los Cabos ponúka rôzne outdoorové aktivity, ako je šnorchlovanie, potápanie, pozorovanie veľrýb (počas migračnej sezóny), výlety na ATV a ziplining. Celkovo povedané, hotel sa pohodlne nachádza blízko pláží, orientačných bodov, zábavy a rekreačných možností, ktoré vyhovujú rôznym záujmom.

map
The Paraiso Residences
Služobný Apartmán

Do centra mesta2.7

O hoteli

O

The Paraiso Residences je luxusný hotel nachádzajúci sa v Los Cabos, Mexiko. Ponúka hosťom krásne a pokojné prostredie s úchvatným výhľadom na more Cortez. Hotel je známy pre vynikajúcu službu, úžasné ubytovanie a lahodné možnosti stravovania. Ubytovanie: Hotel ponúka širokú škálu priestranných a krásne zariadených izieb a apartmánov, každá navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort a relaxáciu hosťom. Každá izba je elegantne zariadená a disponuje modernými zariadeniami vrátane súkromnej terasy s úchvatným výhľadom, klimatizáciou, televíziou s plochou obrazovkou so zahraničnými kanálmi, minibarom, kávovarom a luxusnou kúpeľňou s bezplatnými toaletnými potrebami. Stravovanie: The Paraiso Residences sa môže pochváliť rôznorodým výberom stravovacích možností, aby vyhoveli každej chuti. Hosťia môžu ochutnať rôzne kuchyne, vrátane mexickej, medzinárodnej a morských špecialít, pripravených talentovanými kuchármi s použitím čerstvých miestnych surovín. Hotel ponúka niekoľko reštaurácií a barov, poskytujúc hosťom široký výber stravovacích zážitkov od neformálneho až po jemné stravovanie. Okrem toho je k dispozícii izbová služba pre tých, ktorí dávajú prednosť stravovaniu v pohodlí vlastných izieb. Zariadenia: Zariadenia hotela sú navrhnuté tak, aby hosťom poskytli všetko, čo potrebujú pre príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Hosťia sa môžu oddať maximálnej relaxácii navštívením luxusného kúpeľného centra, kde si môžu vychutnať širokú škálu ošetrení a terapií. Hotel ponúka tiež fitness centrum, plavecké bazény a rôzne vonkajšie aktivity, zabezpečujúc, že je tu niečo pre každého. Aktivity: The Paraiso Residences ponúka rôzne aktivity, aby udržal hosťov zábavou počas celého pobytu. Hosťia môžu objavovať úchvatné pláže Los Cabos, šnorchlovať a potápať sa, alebo sa zapojiť do vodných športov, ako je paddleboarding a kajaking. Milovníci golfa budú potešení, že v blízkom okolí hotela je niekoľko svetových golfových ihrísk. Hotel tiež organizuje výlety a prehliadky do blízkych atrakcií a pamätihodností. Či už ide o romantický pobyt, rodinnú dovolenku alebo pracovnú cestu, The Paraiso Residences v Los Cabos sľubuje nezabudnuteľný a oddychový zážitok.

Zábava

V blízkosti rezidencií The Paraiso v Los Cabos, Mexiko, je niekoľko možností zábavy. Niektoré z týchto možností zahŕňajú:

1. Marina Cabo San Lucas - Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, Marina Cabo San Lucas ponúka živú atmosféru s rôznymi reštauráciami, barmi a obchodmi. Návštevníci si tu môžu vybrať aj loďské túry, rybárske výlety a ďalšie vodné aktivity.

2. Cabo San Lucas Country Club - Milovníci golfa si môžu zahrať kolo golfa v nedalekom Cabo San Lucas Country Club, ktorý ponúka úchvatné výhľady na okolité krajiny.

3. El Squid Roe - Populárny nočný klub v centre Cabo San Lucas, El Squid Roe ponúka živý nočný život s živou hudbou, DJ vystúpeniami a živou atmosférou. Je známy svojou energickou party atmosférou.

4. Cabo Wabo Cantina - Založená rockovou legendou Sammy Hagarom, Cabo Wabo Cantina je obľúbený hudobný klub a reštaurácia v Cabo San Lucas. Ponúka živé hudobné vystúpenia a živú atmosféru.

5. Pláž Medano - Nachádzajúca sa blízko hotela, pláž Medano je obľúbený miest voľby pre aktivity ako plávanie, opaľovanie sa a vodné športy. Pozdĺž pláže sa nachádza niekoľko plážových klubov a reštaurácií, ponúkajúc zábavu a stravovacie možnosti.

6. Oblúk Cabo San Lucas - Slávny pamätník v Los Cabos, Oblúk je prírodná skalná formácia nachádzajúca sa na južnom konci poloostrova Baja. Návštevníci si môžu zobrať loďské túry a priblížiť sa a preskúmať nedalekú Pláž milencov. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti rezidencií The Paraiso v Los Cabos, Mexiko. V oblasti je mnoho ďalších aktivít, atrakcií a udalostí, ktoré zohľadňujú rôzne záujmy a preferencie.

Top otázky

1. Kde sa nachádzajú „The Paraiso Residences“ v Los Cabos, Mexiko?

1. Kde sa nachádzajú „The Paraiso Residences“ v Los Cabos, Mexiko?1

„The Paraiso Residences“ sa nachádzajú v Los Cabos, Mexiko.

2. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v „The Paraiso Residences“?

2. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v „The Paraiso Residences“?1

„The Paraiso Residences“ ponúkajú luxusné rezidenčné ubytovanie, vrátane výborne vybavených vìl a pentháuz s viacerými spálnami a súkromnými bazénmi.

3. Aké zariadenia sú k dispozícii v „The Paraiso Residences“?

3. Aké zariadenia sú k dispozícii v „The Paraiso Residences“?1

„The Paraiso Residences“ ponúkajú široký výber zariadení, vrátane súkromného plážového klubu, nekonečných bazénov, fitnescentier, wellnesscentra, gurmánskych reštaurácii, koncierge služieb a 24-hodinovej bezpečnosti.

4. Môžem si rezervovať vilu alebo pentháuz v „The Paraiso Residences“ na svadbu alebo špeciálnu udalosť?

4. Môžem si rezervovať vilu alebo pentháuz v „The Paraiso Residences“ na svadbu alebo špeciálnu udalosť?1

Áno, „The Paraiso Residences“ ponúkajú služby plánovania událostí a dokážu uskutočniť svadby a špeciálne udalosti na svojom nádhernom pobreží.

5. Sú dovolené zvieratá v „The Paraiso Residences“?

5. Sú dovolené zvieratá v „The Paraiso Residences“?1

Áno, „The Paraiso Residences“ je zvieratá priateľské, umožňujúc hostiteľom priviesť so sebou svojich chlpatých spoločníkov.

6. Je k dispozícii parkovisko v „The Paraiso Residences“?

6. Je k dispozícii parkovisko v „The Paraiso Residences“?1

Áno, „The Paraiso Residences“ poskytujú parkovisko pre hostí.

7. Aké aktivity a atrakcie sú v blízkosti „The Paraiso Residences“ v Los Cabos?

7. Aké aktivity a atrakcie sú v blízkosti „The Paraiso Residences“ v Los Cabos?1

V blízkosti sa nachádzajú golfové ihriská, marinák, krásne pláže, vodné športy, ekoturistické aktivity, reštaurácie s jemným stravovaním, obchodné centrá a živé nočné možnosti.

8. Je tu požiadavka na minimálny pobyt v „The Paraiso Residences“?

8. Je tu požiadavka na minimálny pobyt v „The Paraiso Residences“?1

Áno, „The Paraiso Residences“ majú požiadavku na minimálny pobyt, ktorý sa môže líšiť v závislosti na sezóne a dostupnosti. Je najlepšie sa priamo informovať o konkrétnych podrobnostiach.

9. Môžem si kúpiť vilu alebo pentháuz v „The Paraiso Residences“?

9. Môžem si kúpiť vilu alebo pentháuz v „The Paraiso Residences“?1

Áno, „The Paraiso Residences“ ponúkajú možnosti vlastníctva pre tých, ktorí sú zaujatí kúpou vily alebo pentháuz v Los Cabos. Majú k dispozícii výber luxusných nehnuteľností.

10. Ako ďaleko je „The Paraiso Residences“ od medzinárodného letiska Los Cabos?

10. Ako ďaleko je „The Paraiso Residences“ od medzinárodného letiska Los Cabos?1

„The Paraiso Residences“ sú vzdialené približne 30-minútovou jazdou od medzinárodného letiska Los Cabos.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • Portier
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela The Paraiso Residences
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.