Mexiko, <g id="1">Playa del Carmen</g>,

Kuxtal 5th Avenue by Bric

Calle 40 Con 5th Avenue <g id="1">Playa del Carmen</g>,, Mexiko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle 40 Con 5th Avenue <g id="1">Playa del Carmen</g>,, Mexiko

Hotel 'Kuxtal 5th Avenue by Bric' sa nachádza v srdci Playa del Carmen, Mexiko. Nachádza sa na populárnej 5th Avenue, ktorá je známa svojou živou atmosférou, obchodnými butikmi, reštauráciami a barmi. Hotel je obklopený mnohými turistickými atrakciami a zariadeniami, ako napríklad:

1. Pláže: Playa del Carmen je známa svojimi úchvatnými plážami, niektoré z nich sa nachádzajú na krátke prechádzanie od hotela. Návštevníci si môžu vychutnať opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Quinta Avenida (5th Avenue): Samotný hotel sa nachádza na

5. aleji, pešej ulici s obchodmi, butikmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi. Je to rušné miesto a hlavné turistické centrum v Playa del Carmen.

3. Prístav Playa del Carmen: Len krátka prechádzka od hotela návštevníci nájdu hlavný prístav, odkiaľ odchádzajú trajekty na ostrov Cozumel. Je to malebné miesto s výhľadom na Karibské more.

4. Ostrov Cozumel: Playa del Carmen je ideálnym východiskovým bodom na návštevu ostrova Cozumel. Návštevníci môžu ľahko vztažiť trajekt z blízkeho prístavu a preskúmať krásne pláže, korálové útesy a morský život ostrova.

5. Majstrovské ruiny: Hotel sa nachádza v blízkom susedstve niekoľkých majstrovských ruín, ako sú Tulum a Coba. Tieto archeologické lokality ponúkajú pohľad do starovekej mayanskej civilizácie a sú populárnymi turistickými atrakciami.

6. Ekoparky: V blízkosti Playa del Carmen sú niekoľko ekologických dobrodružných parkov, vrátane Xcaret, Xplor a Xel-Ha. Tieto parky ponúkajú rôzne aktivity, ako je potápanie, plávanie v cenotách (prírodné zárezy), ziplining a preskúmanie prírodných zázrakov.

7. Nočný život: Playa del Carmen má živú nočnú scénu, najmä pozdĺž

5. aleje. Návštevníci tu môžu nájsť rôzne bary, nočné kluby a miesta s živou hudbou na zábavu a tanec. Celkovo povedané, hotel 'Kuxtal 5th Avenue by Bric' sa nachádza v skvelej lokalite s ľahkým prístupom k plážam, nákupom, stravovaním, zábavou a kultúrnymi atrakciami v Playa del Carmen, Mexiko.

map
Kuxtal 5th Avenue by Bric
Apartmán

Do centra mesta1.7

O hoteli

O

Kuxtal 5th Avenue Bric je hotel nachádzajúci sa v Playa del Carmen, Mexiko. Nachádza sa na rušnej 5th Avenue a ponúka pohodlný prístup k obchodom, reštauráciám a zábavným možnostiam. Hotel ponúka pohodlné a priestranne izby navrhnuté tak, aby poskytovali relaxačný pobyt pre hostí. Každá izba je vkusne zariadená moderným nábytkom a vybavená zariadeniami ako je klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, minibar a súkromná kúpeľňa. Niektoré izby tiež ponúkajú balkón alebo terasu, s krásnymi výhľadmi na okolitú oblasť. Hostia v hoteli Kuxtal 5th Avenue Bric môžu počas svojho pobytu využívať rôzne stravovacie možnosti. Hotel má reštauráciu, ktorá ponúka výber chutných miestnych a medzinárodných jedál. Hostia si môžu vychutnať čerstvo pripravené jedlá v útulnej a lákavej atmosfére. Okrem reštaurácie, hotel ponúka aj izbovú službu, ktorá umožňuje hosťom vychutnať si jedlo v pohodlí svojej izby. Alternatívne, hostia môžu preskúmať okolitú oblasť a objaviť širokú škálu stravovacích možností, vrátane tradičnej mexickej kuchyne, reštaurácie so morskými plodmi a medzinárodných reštaurácií. Celkovo, Kuxtal 5th Avenue Bric je dobre vybavený hotel v srdci Playa del Carmen. S pohodlnými izbami a chutnými stravovacími možnosťami poskytuje príjemný a pohodlný pobyt pre hostí navštevujúcich túto živú mexickú destináciu.

Zábava

V blízkosti hotela 'Kuxtal 5th Avenue by Bric' v Playa del Carmen, Mexiko, existuje niekoľko zábavných možností. Niektoré z populárnych možností zahŕňajú:

1. Piata avenida: Samotný hotel sa nachádza na slávnej Piatej aveníde, ktorá je pešia ulica lemovaná obchodmi, reštauráciami, barmi a nočnými klubmi. Môžete preskúmať túto živú avenídu pri nákupoch, stravovaní a nočnom živote.

2. Plážové kluby: Playa del Carmen je známa svojimi krásnymi plážami a v blízkosti sa nachádza niekoľko plážových klubov, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a užívať si vodné aktivity. Niektoré populárne zahŕňajú Mamitas Beach Club, Kool Beach Club a Canibal Royal.

3. Xcaret: Krátka jazda autom od Playa del Carmen sa nachádza Xcaret, prírodný park, ktorý ponúka rôznorodé zábavné možnosti. Môžete si vychutnať kultúrne predstavenia, šnorchlovanie v podzemných riekach, plávanie s delfínmi a skúmať archeologické ruiny.

4. Ostrov Cozumel: Playa del Carmen je obľúbeným východiskovým bodom pre výlety na ostrov Cozumel. Môžete sa prepraviť trajektom z Playa del Carmen a užiť si aktivity ako potápanie, šnorchlovanie a skúmanie pláží ostrova a majanských ruín.

5. Nočný život: Playa del Carmen má živú nočnú scénu. V Piatej aveníde a okolitých uliciach sa nachádza niekoľko barov a nočných klubov, kde si môžete vychutnať drinky, živú hudbu a tanec. Niektoré populárne zahŕňajú Coco Bongo, Mandala Beach Club a La Vaquita.

6. Cirque du Soleil JOYÀ: Nachádza sa v blízkom Riviera Maya, Cirque du Soleil JOYÀ je povinnou návštevou pre milovníkov zábavy. Je to jedinečný divadelný a kulinársky zážitok, ktorý kombinuje akrobatiku, hudbu a rozprávanie príbehov. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'Kuxtal 5th Avenue by Bric' v Playa del Carmen, Mexiko. Počas vášho pobytu môžete objavovať aj ďalšie atrakcie, vrátane cenotov, archeologických miest a nákupných centier.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Kuxtal 5th Avenue od Bric?
1. Kde sa nachádza Kuxtal 5th Avenue od Bric?1

Kuxtal 5th Avenue od Bric sa nachádza v Playa del Carmen, Mexiko.

2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Kuxtal 5th Avenue od Bric?
2. Aké zariadenia sú k dispozícii v Kuxtal 5th Avenue od Bric?1

Niektoré zariadenia, ktoré sú k dispozícii v Kuxtal 5th Avenue od Bric, zahŕňajú strešný bazén, fitness centrum, 24-hodinovú recepciu, concierge služby a bezplatné Wi-Fi pripojenie.

3. Sú k dispozícii parkovacie miesta v Kuxtal 5th Avenue od Bric?
3. Sú k dispozícii parkovacie miesta v Kuxtal 5th Avenue od Bric?1

Áno, Kuxtal 5th Avenue od Bric ponúka parkovacie miesta na mieste.

4. Môžu hostia prinášať zvieratá do Kuxtal 5th Avenue od Bric?
4. Môžu hostia prinášať zvieratá do Kuxtal 5th Avenue od Bric?1

Nie, zvieratá nie sú povolené v Kuxtal 5th Avenue od Bric.

5. Je raňajka zahrnutá v cene izby v Kuxtal 5th Avenue od Bric?
5. Je raňajka zahrnutá v cene izby v Kuxtal 5th Avenue od Bric?1

Nie, raňajka nie je zahrnutá v cene izby.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Kuxtal 5th Avenue by Bric
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.