Mexiko, Puerto Morelos

El Paraiso Puerto Morelos

Pelicano 14, Palma Real Puerto Morelos, Mexiko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
El Paraiso Puerto Morelos
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • 24-hodinová recepcia
  • Vi jazykový personál
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
3.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Pelicano 14, Palma Real Puerto Morelos, Mexiko

Hotel 'El Paraíso Puerto Morelos' sa nachádza v pobrežnom meste Puerto Morelos v Mexiku. Neďaleko hotela sa nachádzajú rôzne atrakcie a zariadenia. Niektoré významné miesta v okolí hotela sú:

1. Pláž Puerto Morelos: Hotel sa nachádza blízko krásnej pláže Puerto Morelos. Hostia si môžu užívať opaľovanie, plávanie, šnorchlovanie a ďalšie vodné aktivity.

2. Námestie mesta Puerto Morelos: Námestie mesta je od hotela len krátku vzdialenosť a ponúka rôzne obchody, reštaurácie a miestne trhy, kde návštevníci môžu objavovať a zažiť miestnu kultúru.

3. Národný park rieky Puerto Morelos Reef: Tento národný park je známy svojimi živými korálovými útesmi a rôznorodým morským životom. Ponúka vynikajúce možnosti na šnorchlovanie a potápanie pre priaznivcov prírody.

4. Trh s umeleckými dielami v Puerto Morelos: Nachádza sa blízko námestia mesta a ponúka širokú škálu ručne vyrobených remesiel, suvenírov, odevov a miestneho umenia.

5. Botanická záhrada Cenotes Siete Bocas: Len krátka jazda od hotela, táto botanická záhrada ponúka krásne krajiny, cenotes (prírodné závrty) a chodníky pre návštevníkov na objavovanie a užívanie prírody.

6. Zoo Croco Cun: Interaktívny zverinec so rôznymi plazmi, vtákmi a cicavcami, vrátane krokodílov, hadov a opíc. Ponúka vzdelávacie prehliadky a stretávky s zvieratami.

7. Maják Puerto Morelos: Ikonný maják Puerto Morelos je blízko a poskytuje panoramatické výhľady na mesto a Karibské more. Toto sú len niektoré príklady toho, čo je v okolí hotela 'El Paraíso Puerto Morelos' v Puerto Morelos v Mexiku. Táto oblasť ponúka kombináciu prírodnej krásy, kultúrnych zážitkov a atrakcií, ktoré si návštevníci môžu užívať.

map
El Paraiso Puerto Morelos
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta3.2

O hoteli

O

El Paraiso Puerto Morelos je hotel situovaný v Puerto Morelos, Mexiko. Ponúka rôzne zariadenia a služby, aby zabezpečil pohodlný pobyt pre svojich hostí. Izby: Hotel ponúka priestranné a dobre zariadené izby s moderným dizajnom. Izby sú vybavené zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou s káblovými kanálmi, bezplatné Wi-Fi, sejfom, minibarom a súkromnou kúpeľňou s sprchou. Niektoré izby môžu mať aj balkón alebo terasu s krásnym výhľadom na okolitú oblasť. Strava: El Paraiso Puerto Morelos má na mieste reštauráciu, ktorá podáva rôzne lahodné jedlá. Hostia si môžu vychutnať miestnu mexickú kuchyňu aj medzinárodné jedlá. Reštaurácia ponúka možnosti á la carte aj štýlom bufetu. Okrem toho môže hotel ponúknuť balíčky s jedlami s ubytovaním, ktoré môžu zahŕňať raňajky, obed a večeru. Ostatné zariadenia: Okrem pohodlných izieb a stravovacích možností, El Paraiso Puerto Morelos poskytuje aj iné zariadenia na zlepšenie zážitku hostí. Medzi ne môžu patriť bazén, fitnes centrum, wellness centrum, slnečná terasa, recepcia otvorená 24 hodín denne, izbová služba, pranice, koncierge a bezplatné parkovisko. Niektoré hotely môžu mať aj bar, záhradu alebo detské ihrisko. Poloha: El Paraiso Puerto Morelos sa nachádza v Puerto Morelos, malebnom pobrežnom meste v regióne Riviera Maya v Mexiku. Hotel je situovaný blízko pláže, čo umožňuje hostom ľahký prístup k krásnym piesočnatým brehom a kryštálovo čistým vodám Karibského mora. Okrem toho môže hotel ponúknuť pohodlné dopravné služby alebo zorganizovať výlety do populárnych blízkych atrakcií a aktivít, ako je potápanie, šnorchlovanie alebo preskúmanie živého centra mesta. Celkovo El Paraiso Puerto Morelos ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné stravovacie možnosti a pohodlné zariadenia, ktoré si hostia môžu užiť počas svojho pobytu v Puerto Morelos, Mexiko.

Zábava

1. Námestie Puerto Morelos: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela El Paraiso Puerto Morelos, námestie ponúka živú atmosféru s miestnymi predajcami, reštauráciami a občasnými živými hudobnými vystúpeniami.

2. Národný park Rífa Puerto Morelos: Embarkujte na dobrodružstvo so šnorchlovaním alebo potápaním, aby ste objavili živé korálové rífy a morský život v národnom parku. Rôzne prevádzkovatelia v oblasti môžu zorganizovať prevedené výlety, aby vyhoveli všetkým úrovniam skúsenosti.

3. Zoo Croco Cun: Tento interaktívny zoo umožňuje návštevníkom dostať sa blízko a osobne k rôznym miestnym živočíchom, vrátane krokodílov, opíc, jelenov a jaguárov. Edukačné túry sú k dispozícii a poskytujú informácie o prirodzených biotopoch zvierat.

4. Botanická záhrada Jardin Botanico Dr. Alfredo Barrera Marin: Zažite krásu flóry regiónu s návštevou tejto botanickej záhrady, ktorá ponúka rôznorodú zbierku rastlín a kvetov, prírodné chodníky a možnosti pozorovania vtákov. Sú k dispozícii prevedené túry, aby ste sa viac dozvedeli o rastlinných druhoch záhrady.

5. Cenote Route: Preskúmajte podzemné divy Jukatánskeho poloostrova návštevou mnohých cenotov (prírodných ponorov) v oblasti. Tieto jaskyne naplnené sladkou vodou sú ideálne na plávanie, potápanie alebo jednoducho obdivovanie jedinečných geologických formácií.

6. Trh artisanátov Puerto Morelos: Krátka prechádzka od hotela, tento trh ponúka rôznorodé miestne vyrábané remeslá, šperky, odevy a suveníry. Prehliadajte stánky a podporte miestnych remeselníkov, keď si vezmete domov jedinečný suvenír z vášho výletu.

7. ATV Tour Ruta de los Cenotes: Pripojte sa na ATV túru, kde môžete navigovať cez džungľu, preskočiť do cenotov a vidieť krásu okolitej prírody. Toto vzrušujúce dobrodružstvo je vhodné pre tých, ktorí hľadajú adrenalinový náboj.

8. Ruta umeleckých prechádzok v Puerto Morelos: Každú stredu večer ožije centrum mesta umeleckými a kultúrnymi vystúpeniami. Miestni umelci vystavujú svoje diela a živá hudba napĺňa ulice, vytvárajúc živú a veselú atmosféru.

9. Maják Puerto Morelos: Vystúpte po schodoch k ikonickej pobrežnej veže na panoramatický výhľad na mesto, pobrežie a oceán. Toto je skvelé miesto pre fotografovania a užívanie si pobrežnej atmosféry.

10. Rybárska dedina Puerto Morelos: Zažite tradičný pôvab tejto rybárskej dediny pri prechádzaní po pobreží, pozorovaní miestnych rybárov v akcii a ochutnaní čerstvého morského jedla v jednej z mnohých priekopníckych reštaurácií.

Top otázky

1. Kde sa nachádza El Paraiso Puerto Morelos?

1. Kde sa nachádza El Paraiso Puerto Morelos?1

El Paraiso Puerto Morelos sa nachádza v Puerto Morelos, Mexiko

2. Aké vybavenie ponúka El Paraiso Puerto Morelos?

2. Aké vybavenie ponúka El Paraiso Puerto Morelos?1

El Paraiso Puerto Morelos ponúka širokú škálu služieb vrátane bazéna, ležadiel na slnenie, priamo pri pláži, reštauráciu a bar, bezplatné Wi-Fi a službu koncierge

3. Aká je vzdialenosť El Paraiso Puerto Morelos od najbližšieho letiska?

3. Aká je vzdialenosť El Paraiso Puerto Morelos od najbližšieho letiska?1

El Paraiso Puerto Morelos je asi 20 minút autom od medzinárodného letiska v Cancune

4. Sú v okolí nejaké atrakcie na preskúmanie?

4. Sú v okolí nejaké atrakcie na preskúmanie?1

Áno, v blízkosti El Paraiso Puerto Morelos sú niekoľko atrakcií vrátane Národného parku režných rífov v Puerto Morelos, ZOO Croco Cun, Eko-parku Tres Rios a Múzea podmorskej Cancunu

5. Sú domáce zvieratá povolené v El Paraiso Puerto Morelos?

5. Sú domáce zvieratá povolené v El Paraiso Puerto Morelos?1

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené v El Paraiso Puerto Morelos

6. Môžem rezervovať výlety cez hotel?

6. Môžem rezervovať výlety cez hotel?1

Áno, hotel ponúka službu koncierge, ktorá vám môže pomôcť s rezerváciou výletov a zájazdov v okolí

7. Je k dispozícii parkovanie v El Paraiso Puerto Morelos?

7. Je k dispozícii parkovanie v El Paraiso Puerto Morelos?1

Áno, pre hostí je k dispozícii bezplatné parkovanie v hoteli

8. Aká je doba registrácie a odhlásenia v El Paraiso Puerto Morelos?

8. Aká je doba registrácie a odhlásenia v El Paraiso Puerto Morelos?1

Doba registrácie v El Paraiso Puerto Morelos je od 15:00 hod. a odhlásenie je do 12:00 hod

9. Je v El Paraiso Puerto Morelos reštaurácia?

9. Je v El Paraiso Puerto Morelos reštaurácia?1

Áno, El Paraiso Puerto Morelos má reštauráciu a bar, kde si hostia môžu vychutnať jedlá a nápoje

10. Ako si môžem rezervovať pobyt v El Paraiso Puerto Morelos?

10. Ako si môžem rezervovať pobyt v El Paraiso Puerto Morelos?1

Rezerváciu v El Paraiso Puerto Morelos môžete urobiť kontaktovaním hotela priamo alebo cez ich webové stránky alebo online cestovné agentúry.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • 24-hodinová recepcia
  • Vi jazykový personál
Recenzia hotela El Paraiso Puerto Morelos
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.