Mexiko, Puerto Morelos

Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos

Fraccionamiento Puntarena Calle bahia soliman conjunto 3 lote 5 Puerto Morelos, Mexiko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Záhrada
 • Wi-Fi
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
1.7 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Fraccionamiento Puntarena Calle bahia soliman conjunto 3 lote 5 Puerto Morelos, Mexiko

Hotel "Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos" sa nachádza v Puerto Morelos, Mexiko. Niektoré atrakcie a miesta v blízkosti hotela zahŕňajú:

1. Pláž Puerto Morelos: Hotel je len krátku vzdialenosť od krásnej pláže v Puerto Morelos, kde návštevníci môžu relaxovať na bielom piesočnatom brehu a plávať v tyrkysových vodách.

2. Mestské námestie Puerto Morelos: Hotel je blízko hlavnému námestiu v Puerto Morelos, ktoré je známe ako hlavné zhromažďovacie miesto miestnych obyvateľov a turistov. Ponúka rôzne reštaurácie, obchody a živú atmosféru.

3. Rífa Puerto Morelos: Nachádza sa tesne od pobrežia, rífa Puerto Morelos je súčasťou systému Mesoamerického bariérového útesu a ponúka vynikajúce možnosti šnorchlovania a potápania na objavovanie farebného morského života.

4. Zoo Croco Cun: Asi 10 minút jazdy od hotela je Zoo Croco Cun, malá interaktívna zoologická záhrada, kde návštevníci môžu mať blízke stretnutia s rôznymi druhmi zvierat, vrátane krokodílov, opíc a korytnačiek.

5. Ruta de los Cenotes: Hotel je situovaný blízko Ruta de los Cenotes, cesta vedúca k rôznym cenotom (prírodné tmy). Tieto cenoty poskytujú jedinečný zážitok z plávania a potápania v krištáľovo čistých vodách obklopených bujnou džungľou.

6. Xoximilco Cancun: Krátku cestu od Puerto Morelos, Xoximilco je zábavný park, ktorý ponúka autentický mexický fiesta zážitok na trajinerach (farebné párty lode). Návštevníci môžu vychutnať živú hudbu, tradičnú stravu a tanec.

7. Národný park Arrecife de Puerto Morelos: Je to národný park, ktorý chráni útes a morské ekosystémy Puerto Morelos. Návštevníci môžu preskúmať park rôznymi aktivitami, ako je šnorchlovanie, potápanie a loďkové túry. To sú len niektoré príklady atrakcií a miest v blízkosti hotela "Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos" v Puerto Morelos, Mexiko.

map
Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta1.7

O hoteli

O

"Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos" je prázdninové ubytovacie zariadenie v Puerto Morelos, Mexiko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos je očarujúce prázdninové ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka pohodlný a relaxačný pobyt v Puerto Morelos. - Ubytovanie je centrálna, s jednoduchým prístupom na pláž, miestne atrakcie a možnosti stravovania. - Personál hotela je milý a ústretový, zabezpečujúci príjemný pobyt pre hostí. Izby: - Prázdninové ubytovacie zariadenie ponúka rôzne priestrané a dobre vybavené izby. - Izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú a domácu atmosféru, s vybavením ako klimatizácia, pohodlné postele, súkromné kúpeľne a prístupom na Wi-Fi. - Každá izba je vkusne zariadená, kombinujúc modernú estetiku s tradičnými mexickými prvkami. Jedlá: - Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos nenabída stravovanie na mieste. - Avšak, prázdninové ubytovacie zariadenie poskytuje plne vybavenú kuchyňu v každej izbe, umožňujúc hostom variť vlastné jedlá. - Hostia môžu tiež preskúmať blízke stravovacie možnosti v Puerto Morelos, ktoré ponúkajú rôznorodé kulinárske zážitky. - Miestne reštaurácie a kaviarne podávajú tradičnú mexickú kuchyňu, čerstvé morské plody a medzinárodné jedlá, uspokojujúc rôzne chute a preferencie. Celkovo povedané, Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos ponúka pohodlné ubytovanie, vrátane priestraných izieb s moderným vybavením. Hostia si môžu užívať flexibilitu varenia v plne vybavenej kuchyni alebo preskúmať blízke stravovacie možnosti v okolí.

Zábava

1. ZOO Croco Cun: Užite si zábavný deň pri prehliadaní tohto interaktívneho zoo so exotickými zvieratami a možnosťou interakcie s nimi.

2. Parque Cenote Las Mojarras: Zažite prirodzenú krásu cenotes a ide na šnorchlovanie alebo plávanie v krystálovo čistých vodách.

3. Botanická záhrada Puerto Morelos: Prechádzajte sa pokojne touto scenickou záhradou s rôznymi druhmi domácich rastlín.

4. Ruta de los Cenotes: Vydejte sa na dobrodružný deň navštíviť rôzne cenotes počas tejto trasy, ktorá je ideálna na plávanie a potápanie.

5. El Rey Polo Country Club: Sledujte vzrušujúce polo zápasy alebo sa učte jazdu na koni v tomto prestížnom klube.

6. Interaktívne zoo Croco Cun: Dostanete sa blízko k krokodílom, hadom a ďalším plazom v tomto vzdelávacom zoo.

7. Sklonená svetelná veža v Puerto Morelos: Navštívte tento ikonický symbol a obdivujte jeho jedinečný sklon spôsobený hurikánmi počas rokov.

8. Blečtrh v Puerto Morelos: Preskúmajte miestny trh a nakupujte suveníry, ručne vyrobené remeslá a autentickú mexickú kuchyňu.

9. Námestie mesta Puerto Morelos: Ponorte sa do živej miestnej kultúry návštevou námestia, kde nájdete obchody, reštaurácie a živú hudbu.

10. Plážové aktivity: Užite si vodné športy ako šnorchlovanie, potápanie alebo jednoducho relax na krásnych plážach Puerto Morelos.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?
1. Kde sa nachádza Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?1

Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos sa nachádza v Puerto Morelos, Mexiko.

2. Aké populárne vybavenia ponúka Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?
2. Aké populárne vybavenia ponúka Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?1

Niektoré populárne vybavenia ponúkané v Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos zahŕňajú súkromný bazén, vonkajšiu terasu, plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, Wi-Fi a parkovanie.

3. Koľko spální má Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?
3. Koľko spální má Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?1

Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos má 4 spálne.

4. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos domáce zvieratá?
4. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos domáce zvieratá?1

Táto informácia nie je k dispozícii. Odporúča sa kontaktovať priamo ubytovanie, aby sa informovali o ich politike týkajúcej sa domácich zvierat.

5. Môžem sa dostať na pláž pešo z Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?
5. Môžem sa dostať na pláž pešo z Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?1

Áno, Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos je v pešej vzdialenosti od pláže.

6. Môžem rezervovať Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos online?
6. Môžem rezervovať Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos online?1

Áno, Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos môže byť rezervovaná online prostredníctvom rôznych stránok pre prenájom dovolenkových apartmánov alebo oficiálnej stránky nehnuteľnosti.

7. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos vhodná pre veľké skupiny?
7. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos vhodná pre veľké skupiny?1

Áno, Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos je vhodná pre veľké skupiny, pretože má viacero spální a môže ubytovať významný počet hostí.

8. Sú v blízkosti Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos nejaké atrakcie?
8. Sú v blízkosti Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos nejaké atrakcie?1

Áno, v blízkosti sa nachádza niekoľko atrakcií vrátane námestia mesta Puerto Morelos, Národného parku útesov Puerto Morelos, ZOO Croco Cun a rôznych cienotov.

9. Je raňajky zahrnuté v pobyt v Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?
9. Je raňajky zahrnuté v pobyt v Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos?1

Táto informácia nie je k dispozícii. Odporúča sa skontrolovať s ubytovaním ohľadom ich ponuky raňajok.

10. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos prístupná pre vozíčkárov?
10. Je Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos prístupná pre vozíčkárov?1

Táto informácia nie je k dispozícii. Odporúča sa kontaktovať priamo ubytovanie, aby sa informovali o ich prístupových možnostiach.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zábava a relax
 • Záhrada
Zariadenia izieb
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela Hermosa Casa Vacacional Puerto Morelos
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.