Mexiko, Valladolid

Verde Morada

Calzada de los Frailes (Calle 41 A) Por 48 Y 50 Nº 209 Colonia Sisal Valladolid, Mexiko Hotel
7 ponúk od 179 EUR Zobraziť ponuku
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Verde Morada
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • Minibar
Zobraziť všetky zariadenia 14
Poloha
Do centra mesta
2.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calzada de los Frailes (Calle 41 A) Por 48 Y 50 Nº 209 Colonia Sisal Valladolid, Mexiko

Okolo hotela 'Verde Morada' vo Valladolide v Mexiku nájdete rôzne atrakcie, možnosti stravovania a vybavenie. Niektoré významné miesta v blízkosti hotela zahŕňajú:

1. Cenote Zaci: Úchvatný prírodný dieroučik nachádzajúci sa len pár minút chôdze od hotela. Návštevníci sa môžu kúpať alebo ponoriť do jeho krištáľovo čistých vôd.

2. Casa de los Venados: Súkromná rezidencia zmenená na verejné múzeum, ktoré prezentuje obrovskú zbierku mexickej ľudovej art. Je to len krátky vzdialený od hotela.

3. Convent de San Bernardino de Siena: Tento krásny františkánsky kláštor je populárna turistická atrakcia, nachádzajúca sa na krátkej vzdialenosti od hotela. Predstavuje úchvatnú koloniálnu architektúru a malebný dvor.

4. Katedrála de San Gervasio: Hlavná katedrála Valladolide, situovaná na hlavnom námestí mesta. Návštevníci môžu preskúmať jej grandiózne interiéry a vyliezť na vežu pre panoramatický výhľad na mesto.

5. Calzada de los Frailes: Táto pešia ulica je lemovaná farebnými koloniálnymi domami, butikmi, reštauráciami a kaviarňami. Ponúka príjemnú atmosféru pre pokojnú prechádzku.

6. Mercado Municipal: Hlavný mestský trh, kde môžete zažiť miestnu kultúru, ochutnať tradičnú kuchyňu a nakupovať suveníry, čerstvé produkty a remeslá.

7. Parque Centenario: Park nachádzajúci sa v centre Valladolide, kde si môžete oddýchnuť, užívať si tieň a pozorovať miestnych pri ich každodenných aktivitách. Celkovo povedané, hotel 'Verde Morada' má vynikajúcu polohu na preskúmanie kultúrnych a prírodných atrakcií Valladolide v Mexiku.

map
Verde Morada
Hotel

Do centra mesta2.1

O hoteli

O

Verde Morada je hotel nachádzajúci sa vo Valladolid, Mexiko. Ubytovanie: - Hotel ponúka rôzne druhy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a rozpočtom. - Majú štandardné izby, ktoré sú pohodlné a dobre vybavené ako klimatizácia, TV a Wi-Fi. - Majú tiež nadštandardné izby, ktoré sú väčšie a môžu ponúkať ďalšie vymoženosti ako minibar a trezor. - Všetky izby sú vybavené súkromnými kúpeľňami a sprchami s teplou vodou. - Hotel poskytuje denne upratovacie služby, aby zabezpečil čistý a pohodlný pobyt pre hostí. Stravovanie: - Verde Morada má reštauráciu na mieste, ktorá podáva rôzne lahodné jedlá počas celého dňa. - Hostia sa môžu tešiť na bezplatné raňajky ráno, ktoré zvyčajne zahŕňajú možnosti ako vajcia, chlieb, ovocie a káva. - Reštaurácia ponúka aj možnosti na obedy a večere, vrátane miestnej mexickej kuchyne a medzinárodných jedál. - Hostia si môžu vybrať z menu, ktoré ponúka rôzne predjedlá, hlavné jedlá a dezerty. - Reštaurácia sa snaží poskytnúť vysokej kvality jedlá s použitím čerstvých, lokálne získaných surovín. Celkovo povedané, Verde Morada ponúka pohodlné ubytovanie a výhodnú reštauráciu na mieste, ktorá podáva lahodné jedlá pre potreby svojich hostí vo Valladolide, Mexiko.

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností blízko hotela "Verde Morada" vo Valladolid, Mexiko. Niektoré populárne atrakcie a aktivity v tejto oblasti zahŕňajú:

1. Archeologická lokalita Ek Balam: Toto staroveké mayské mesto sa nachádza len krátku jazdu autom od Valladolid a ponúka dobre zachované štruktúry na preskúmanie, vrátane impozantnej pyramidy Acropolis.

2. Cenote Zaci: Tento cenote sa nachádza v srdci Valladolidu a je obľúbeným miestom na plávanie a potápanie. Ponúka kryštálovo čistú vodu a krásne skalné formácie.

3. Historické centrum Valladolidu: Hotel sa nachádza v historickom centre mesta, ktoré je plné očarujúcich koloniálnych budov, farebných ulíc a dôležitých pamiatok ako katedrála San Servacio.

4. Chichén Itzá: Táto lokalita UNESCO svetového dedičstva je jednou z najznámejších archeologických lokalít v Mexiku. Domov ikonické pyramidy El Castillo a ponúka sprievodcovské túry a kultúrne predstavenia.

5. Casa de los Venados: Toto súkromné sídlo ukazuje rozsiahlu zbierku mexického ľudového umenia. Návštevníci môžu absolvovať sprievodcovské túry po sídle a obdivovať pôsobivé umenie vystavené.

6. Cenote Samula a Cenote X'keken: Tieto dva cenotes sa nachádzajú priamo za hranicami Valladolidu a sú umiestnené v jaskynnom systéme. Poskytujú jedinečný zážitok zo plávania obklopený stalaktitmi a stalagmitmi.

7. Cenote Route Valladolidu: Preskúmajte rôzne cenotes (prírodné priepasti) umiestnené okolo Valladolidu, vrátane Cenote Suytun a Cenote Oxman. Tieto ponúkajú možnosti plávania, šnorchlovania a užívania si prírodnej krásy regiónu.

8. Bývalý konvent San Bernardino de Siena: Tento bývalý františkánsky kláštor teraz slúži ako múzeum, ktoré predstavuje históriu a kultúru Valladolidu a Jukatánskeho polostrova. Toto je len niekoľko zo mnohých zábavných možností v blízkosti hotela "Verde Morada" vo Valladolid, Mexiko.

Top otázky

1. Čo je Verde Morada?

1. Čo je Verde Morada?1

Verde Morada je populárna turistická atrakcia nachádzajúca sa v Valladolid, Mexiko. Je to cenote, ktorý je prírodným vodným dielom naplneným krištáľovo čistou sladkou vodou, obklopeným bujnou zelenou a jedinečnými skalnými formáciami.

2. Ako sa dostanem do Verde Morada?

2. Ako sa dostanem do Verde Morada?1

Verde Morada sa nachádza asi 20 minút od centra Valladolidu. Môžete si prenajať taxík alebo auto, aby ste sa tam dostali. Sú tiež k dispozícii organizované túry, ktoré zahŕňajú dopravu.

3. Môžem sa vykúpať v Verde Morada?

3. Môžem sa vykúpať v Verde Morada?1

Áno, plávanie je povolené v cenote. Voda je čistá a osviežujúca, čo z neho robí ideálne miesto na schladenie sa a kúpanie. Vždy však dodržujte smernice a bezpečnostné opatrenia poskytnuté personálom.

4. Je tu vstupné do Verde Morada?

4. Je tu vstupné do Verde Morada?1

Áno, existuje vstupné na prístup k Verde Morada. Poplatok sa líši v závislosti od ročného obdobia a toho, či ste miestny obyvateľ alebo cudzinec. Pred návštevou je najlepšie skontrolovať aktuálne sadzby.

5. Sú tu zariadenia v Verde Morada?

5. Sú tu zariadenia v Verde Morada?1

Áno, Verde Morada má základné zariadenia ako toalety, sprchy a prezliekacie miestnosti. Sú tiež tieňované plochy a sedadielka, ktoré umožňujú návštevníkom relaxovať a užívať si krásne prostredie.

6. Môžem si priniesť jedlo a nápoje do Verde Morada?

6. Môžem si priniesť jedlo a nápoje do Verde Morada?1

Áno, je povolené si priniesť jedlo a nealkoholické nápoje do Verde Morada. Sklenené nádoby však nie sú povolené z dôvodov bezpečnosti. Sú tiež potravinoví predajcovia blízko cenote, ak preferujete kúpiť občerstvenie alebo nápoje na mieste.

7. Je Verde Morada vhodná pre deti?

7. Je Verde Morada vhodná pre deti?1

Áno, Verde Morada je vhodná pre deti. Cenote má plytkú oblasť, kde sa deti môžu bezpečne kúpať a hrať. Je však vždy dôležité dozerať na deti a dodržiavať akékoľvek špecifické bezpečnostné smernice poskytnuté personálom.

8. Môžem skákať do Verde Morada?

8. Môžem skákať do Verde Morada?1

Skákanie do Verde Morada nie je povolené. Je to hlavne cenote na plávanie, relaxáciu a užívanie si prírodnej krásy. Ak vás zaujíma potápanie, v okolí sú aj iné cenotes, ktoré ponúkajú možnosti potápania.

9. Sú k dispozícii sprievodcovské túry v Verde Morada?

9. Sú k dispozícii sprievodcovské túry v Verde Morada?1

Áno, k dispozícii sú sprievodcovské túry v Verde Morada. Sprievodcovia poskytujú informácie o histórii, geológii a miestnej flore a faune cenote. Tieto túry môžu zlepšiť vaše zážitky a poskytnúť cenné poznatky.

10. Čo ešte môžem robiť blízko Verde Morada?

10. Čo ešte môžem robiť blízko Verde Morada?1

Valladolid ponúka niekoľko atrakcií blízko Verde Morada. Môžete objavovať farebné ulice centra Valladolidu, navštíviť blízke cenotes ako Cenote Xkeken a Cenote Samula alebo preskúmať historické miesta ako kostol San Servacio a cenote Zaci.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Reštaurácia
 • 24-hodinová recepcia
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Minibar
 • Fén
 • Whirlpool
 • Servis na izbu
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
Doplnkové služby
 • Samoobslužná práčovňa
Recenzia hotela Verde Morada
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.