Čierna Hora, Bigova

Villa SAN Apartments

Biggova bb Bigova, Čierna Hora Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa SAN Apartments
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Fén
 • Dovoz na letisko
 • Rybárčenie
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
0.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Biggova bb Bigova, Čierna Hora

V blízkosti apartmánov Vila SAN v Bigove, Čierna Hora, sa nachádza niekoľko atrakcií a vybavení. Patria sem:

1. Zátoka Bigova: Hotel sa nachádza pri pobreží, ponúka jednoduchý prístup k krásnej Zátoke Bigova. Návštevníci sa môžu uvoľniť na kamienkovej pláži alebo sa vykúpať v čistých vodách.

2. Reštaurácie a bary: V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov, čo umožňuje hosťom ochutnať miestnu kuchyňu a vychutnať si drink pri pohľade na more.

3. Porto Montenegro: Krátka jazda od Bigovy je Porto Montenegro, luxusná marína a rezort. Tu môžu návštevníci preskúmať luxusné obchody, obedovať v gourmet reštauráciách alebo obdivovať impozantné jachty.

4. Tivat: Mesto Tivat je tiež v blízkosti a ponúka dodatočné vybavenie a atrakcie. Návštevníci môžu preskúmať historické centrum mesta, navštíviť Námornú zbierku dedičstva alebo sa tešiť z pláží a pobrežia.

5. Kotor: Len krátka jazda od Bigovy je UNESCO Svetové dedičstvo, Kotor. Toto stredoveké opevnené mesto je obklopené úchvatnými horami a ponúka bohatstvo historických pamiatok, vrátane katedrály, opevnení a úzkych dláždených ulíc na preskúmanie.

6. Vonkajšie aktivity: Okolitá oblasť je tiež ideálna pre vonkajšie aktivity ako turistika, cyklistika a výlety na lodi. Návštevníci môžu preskúmať okolité kopce, absolvovať výlet lodou na blízke ostrovy alebo si prenajať kayak na preskúmanie pobrežia. Celkovo povedané, apartmány Vila SAN v Bigove, Čierna Hora, ponúkajú výhodnú polohu blízko pláže a jednoduchý prístup k blízkym mestám, atrakciám a prírodnej kráse.

map
Villa SAN Apartments
Apartmán

Do centra mesta0.1

O hoteli

O

Villa SAN Apartments je očarujúci hotel situovaný v malebnom rybárskej dedinke Bigova v Čierna Hora. Tento butikový hotel ponúka relaxačnú a pokojnú atmosféru s úchvatným výhľadom na Jadranské more. Izby v hoteli Villa SAN Apartments sú priestranné a pohodlné, navrhnuté s moderným nábytkom a štýlovou výzdobou. Každá izba je vybavená vybavením ako je klimatizácia, plazmová TV, bezplatné Wi-Fi a vlastná kúpeľňa. Niektoré izby tiež ponúkajú balkón alebo terasu s výhľadom na more. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhoveli rôznym potrebám, vrátane dvojlôžkových izieb, dvojlôžkových izieb s oddelenými lôžkami a rodinných izieb. Rodinné izby sú ideálne pre cestujúcich s deťmi, pretože poskytujú ďalší priestor a možnosti prísteliek. Pokiaľ ide o jedlo, Villa SAN Apartments disponuje reštauráciou na mieste, ktorá podáva lahodný výber miestnych a medzinárodných jedál. Reštaurácia ponúka vnútorné aj vonkajšie sedenie, umožňujúc hostom vychutnať si jedlo pri krásnych výhľadoch. Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať s nápojom. Okrem pohodlných izieb a chutných jedál Villa SAN Apartments ponúka aj širokú škálu zariadení, aby si hostia mohli vychutnať. Patria sem bazén, ležadlá na slnenie, terasa a záhrada. Hotel má tiež 24-hodinovú recepciu a ponúka služby ako transfer z letiska, požičovňu áut a asistenciu pri organizácii výletov. Celkovo je Villa SAN Apartments skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú pokojný a relaxačný pobyt v Bigove, Čierna Hora. S pohodlnými izbami, chutnými jedlami a úchvatnými výhľadmi ponúka nezabudnuteľný a príjemný zážitok pre hostí.

Zábava

1. Pláž Bigova: Len krátky prechádzku od apartmánov Villa SAN je pláž Bigova, kde nájdete krásnu kamienkovú pláž, kde sa môžete relaxovať a opaľovať sa. Môžete sa tiež vykúpať v kryštálovo čistých vodách Jadranského mora.

2. Lodné túry: Mnoho lodných túr odchádza z blízkeho mesta Tivat, ponúkajúc možnosť preskúmať úchvatné pobrežie Čiernohorska. Tieto túry vás zavedú do zatiahnutých zátok, skrytých pláží a malebných rybárskych dedín.

3. Vodné športy: Ak hľadáte dobrodružstvo, môžete vyskúšať rôzne vodné športy blízko hotela, ako je napríklad kajakovanie, paddleboarding alebo jazda na vodnom skútri. Požičovne sú k dispozícii v okolí.

4. Čiernohorská kuchyňa: V blízkosti apartmánov Villa SAN nájdete rôzne reštaurácie a kaviarne, ktoré podávajú lahodné tradičné čiernohorské jedlá. Vychutnajte si čerstvé morské plody, grilované mäso a miestne vína pri pohľade na scenické výhľady na zátoku.

5. Staré mesto Kotor: Len krátka jazda autom od hotela je UNESCO pamiatka Staré mesto Kotor. Prechádzajte sa jeho úzkymi zákutiami, objavujte staré kostoly a vystúpte na mestské hradby pre panoramatický výhľad na zátoku.

6. Turistika a prechádzky v prírode: Okolitá oblasť ponúka množstvo turistických trás a prechádzok v prírode pre tých, ktorí radi objavujú vonkajšie prostredie. Blízke národné parky Lovćen a Skadarské jazero sú obzvlášť populárne pre svoju scenickú krásu.

7. Nočný život v Budve: Budva, živé pobrežné mesto, je len krátka jazda auta od Bigovy. Je známe pre svoju živú nočnú scénu, s množstvom barov, klubov a plážových párty, ktoré oslovujú rôzne záujmy.

8. Kultúrne udalosti a festivaly: Čierná Hora hostí rôzne kultúrne udalosti a festivaly počas celého roka, ktoré predstavujú tradičnú hudbu, tanec a umenie. Skontrolujte si, či nie sú nejaké nadchádzajúce udalosti v okolí počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Kde sa nachádzajú apartmány Villa SAN?

1. Kde sa nachádzajú apartmány Villa SAN?1

Apartmány Villa SAN sa nachádzajú v Bigove, Čierna Hora.

2. Aké zariadenia ponúka apartmány Villa SAN?

2. Aké zariadenia ponúka apartmány Villa SAN?1

Apartmány Villa SAN ponúkajú zariadenia ako bezplatné parkovanie, bezplatné Wi-Fi, klimatizované izby, balkón alebo terasu s výhľadom na more a plne vybavenú kuchynskú linku.

3. Aká je vzdialenosť apartmánov Villa SAN od letiska Tivat?

3. Aká je vzdialenosť apartmánov Villa SAN od letiska Tivat?1

Apartmány Villa SAN sú vzdialené približne 15 míľ od letiska Tivat.

4. Sú domáce zvieratá povolené v apartmánoch Villa SAN?

4. Sú domáce zvieratá povolené v apartmánoch Villa SAN?1

Áno, domáce zvieratá sú povolené v apartmánoch Villa SAN po predchádzajúcej žiadosti.

5. Je pláž blízko apartmánov Villa SAN?

5. Je pláž blízko apartmánov Villa SAN?1

Áno, apartmány Villa SAN sa nachádzajú len 250 yardov od najbližšej pláže.

6. Sú reštaurácie a obchody v blízkosti apartmánov Villa SAN?

6. Sú reštaurácie a obchody v blízkosti apartmánov Villa SAN?1

Áno, v blízkosti apartmánov Villa SAN sa nachádzajú reštaurácie, obchody a potraviny, ktoré sú v pešej vzdialenosti.

7. Majú apartmány Villa SAN bazén?

7. Majú apartmány Villa SAN bazén?1

Nie, apartmány Villa SAN nemajú bazén. Avšak sú umiestnené blízko pláže pre ľahký prístup k plávaniu.

8. Je na recepcii v apartmánoch Villa SAN?

8. Je na recepcii v apartmánoch Villa SAN?1

Nie, v apartmánoch Villa SAN nie je recepcia. Hostia sú vyzvaní, aby si vopred dohodli príchod.

9. Aké sú časy príchodu a odchodu v apartmánoch Villa SAN?

9. Aké sú časy príchodu a odchodu v apartmánoch Villa SAN?1

Čas príchodu v apartmánoch Villa SAN je od 14:00 do 22:00 hod., a čas odchodu je do 10:00 hod.

10. Je k dispozícii parkovanie v apartmánoch Villa SAN?

10. Je k dispozícii parkovanie v apartmánoch Villa SAN?1

Áno, pre hostí ubytovaných v apartmánoch Villa SAN je k dispozícii bezplatné parkovanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Vodné aktivity
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela Villa SAN Apartments
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.