Čierna Hora, Biele

Hotel Bela Roza

Obala Bijela bb Biele, Čierna Hora Hotel
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Hotel Bela Roza
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
 • 24-hodinová recepcia
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
0.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Obala Bijela bb Biele, Čierna Hora

Hotel Bela Roza sa nachádza v Bijele, Čierna Hora. Bijela je malé pobrežné mesto situované v zálive Boka, v tesnej blízkosti väčších miest Herceg Novi a Kotor. Niektoré atrakcie a zaujímavosti okolo hotela Bela Roza a Bijely zahŕňajú:

1. Záliv Boka: Bijela ponúka úžasné výhľady na záliv Boka, ktorý je známy pre svoju krásnu krajinu, fjordské krajiny a očarujúce pobrežné dediny.

2. Pláže: Bijela je domovom niekoľkých malých pláží, kde návštevníci môžu relaxovať a užívať si Jadranské more.

3. Herceg Novi: Nachádzajúci sa len pár kilometrov ďaleko, Herceg Novi je obľúbeným mestom s historickými pamiatkami, pevnosťami, očarujúcim Starým mestom a živým nočným životom.

4. Kotor: Približne 30 kilometrov ďaleko, UNESCO pamiatka mesta Kotor je must-visit destináciou známou pre svoje dobre zachované stredoveké Staré mesto a úchvatné prírodné prostredie.

5. Polostrov Lustica: Nachádzajúci sa cez záliv od Bijely, polostrov Lustica ponúka krásne pláže, turistické trasy a tradičné kamenné dediny.

6. Národný park Lovcen: Na krátku vzdialenosť, Národný park Lovcen je známy pre svoje impozantné horské krajiny, turistické trasy a mauzóleum venované básnikovi a filozofovi Petarovi II Petrovicovi Njegosovi.

7. Modrá jaskyňa: Táto prírodná jaskyňa nachádzajúca sa blízko polostrova Lustica je obľúbenou atrakciou pre lodné túry, kde magický modrý odtieň osvetľuje vodu vnútri.

8. Perast: Malebná dedina nachádzajúca sa v blízkosti, Perast je známa svojou barokovou architektúrou, historickými kostolmi a slávnym ostrovom Náša Pani od Skál.

9. Tivat: Pobrežné mesto približne 10 kilometrov ďaleko, Tivat je domovom luxusných mariniek, vyšších možností stravovania a renomovaného jachtingového klubu Porto Montenegro.

10. Dubrovník: Hoci sa nenachádza v Čiernej Hore, Dubrovník v susednej Chorvátsku je ľahko prístupný z Bijele a ponúka bohatstvo historických a kultúrnych atrakcií, vrátane slávneho Starého Mesta a mestskej múrove.

map
Hotel Bela Roza
Hotel

Do centra mesta0.6

O hoteli

O

Hotel Bela Roza je šarmantný hotel nachádzajúci sa v malebnej obci Bijela v Čiernej Hore. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie, chutné jedlá a teplú a priateľskú atmosféru. Hotel má vkusne zariadené izby, ktoré sú navrhnuté tak, aby hostia mali pohodlný a relaxačný pobyt. Každá izba je vybavená moderným zariadením, vrátane klimatizácie, satelitnej TV, minibaru a bezplatného Wi-Fi. Niektoré izby majú aj balkón alebo terasu s krásnymi výhľadmi na okolitú oblasť. Hostia si môžu vychutnať rôzne jedlá v hotelovej reštaurácii. Reštaurácia ponúka škálu medzinárodných a miestnych jedál, pripravených s čerstvými a lokálne získanými surovinami. Menu zahŕňa možnosti raňajok, obedov a večere, ako aj výber vegetariánskych a bezlepkových možností. Okrem reštaurácie má Hotel Bela Roza tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si nápoj. Bar ponúka široký výber alkoholických aj nealkoholických nápojov, vrátane miestnych vín a remeselných pív. Hotel má priateľský a pozorný personál, ktorý sa zaviazal poskytovať vynikajúcu službu. Sú vždy k dispozícii na pomoc hostom s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami, aby zabezpečili príjemný a pohodlný pobyt. Nachádzajúci sa v Bijele je Hotel Bela Roza ideálne situovaný blízko rôznych atrakcií a zariadení. Hotel je len krátku prechádzku od pláže, kde si hostia môžu užívať plávanie a opaľovanie. Mestské centrum je tiež ľahko dostupné, ponúka obchody, reštaurácie a ďalšie zábavné možnosti. Celkovo je Hotel Bela Roza ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú pohodlný a cenovo dostupný ubytovací variant v Bijele, Čiernej Hore. S útulnými izbami, chutnými jedlami a praktickou polohou ponúka príjemný pobyt pre voľnočasových aj pracovných cestovateľov.

Zábava

Niektoré populárne zábavné možnosti v blízkosti hotela Bela Roza v Bijele, Čierna Hora zahŕňajú:

1. Pláže: Bijela je známa svojimi krásnymi plážami a niekoľko z nich je v pešej vzdialenosti od hotela. Môžete si oddýchnuť na piesočnatých brehoch, plávať v krištáľovo čistých vodách alebo si užívať vodné športy ako kajakovanie, paddleboarding alebo jet-ski.

2. Nábrežná promenáda: Prejdite sa pozdĺž malebného nábrežia lemovaného kaviarňami, reštauráciami a obchodmi. Užite si pohľad na malebný prístav a kotviace člny v blízkosti.

3. Plavba na lodi: Bijela je skvelým východiskovým bodom pre plavby na lodi a preskúmanie úžasnej Boky kotorské. Môžete si zarezervovať lodnú výpravu na návštevu nedalekých miest ako Kotor, Herceg Novi alebo Perast, alebo si dokonca vziať scenickú plavbu okolo zálivu.

4. Turistika a príroda: Čierna Hora ponúka neuveriteľnú prírodnú krásu a v blízkych horách je dosť turistických trás. Môžete preskúmať polostrov Lustica alebo vyliezť na vrch Mount Orjen pre ohromujúce výhľady na región.

5. Reštaurácie a bary: Bijela ponúka rôznorodé reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a nápoje. Ochutnajte tradičné monténske jedlá a morské špeciality alebo si oddýchnite s koktailom pri západe slnka.

6. Kasíno: Ak máte pocit šťastia, môžete si vyskúšať šťastie v kasíne Maestral v blízkom Przne. Ponúka škálu hazardných možností, vrátane hracích automatov, stolových hier a pokerových turnajov.

7. Kultúrne pamiatky: Čierna Hora je bohatá na históriu a kultúru a v blízkosti Bijely sú niekoľko významných miest. Navštívte historické mesto Perast, domov krásnej barokovej architektúry a ikonického ostrova Naša Pani z Kameňa. Môžete tiež preskúmať staré mesto Kotor, miesto svetového dedičstva UNESCO.

8. Nočný život: Aj keď je Bijela tichšie mesto, môžete nájsť niekoľko možností nočného života v blízkom Herceg Novi. Sú tam bary, kluby a koncertné miesta, kde môžete tancovať alebo si vychutnať živé vystúpenia. Nezabudnite skontrolovať miestne predpisy a otváracie hodiny, pretože sa môžu líšiť.

Top otázky

1. Kedy sú časy ubytovania a odubytovania v Hoteli Bela Roza?

1. Kedy sú časy ubytovania a odubytovania v Hoteli Bela Roza?1

Ubytovanie v Hoteli Bela Roza je možné od 14:00 a odubytovanie je do 11:00 ráno.

2. Má Hotel Bela Roza reštauráciu na mieste?

2. Má Hotel Bela Roza reštauráciu na mieste?1

Áno, Hotel Bela Roza má reštauráciu na mieste, kde si hostia môžu vychutnať rôzne jedlá.

3. Je k dispozícii parkovanie v Hoteli Bela Roza?

3. Je k dispozícii parkovanie v Hoteli Bela Roza?1

Áno, Hotel Bela Roza poskytuje bezplatné parkovanie pre svojich hostí.

4. Ponúka Hotel Bela Roza dopravu na letisko?

4. Ponúka Hotel Bela Roza dopravu na letisko?1

Áno, Hotel Bela Roza ponúka dopravu na letisko za príplatok. Hostia sa môžu priamo obrátiť na hotel pre viac informácií a na zabezpečenie dopravy.

5. Sú povolené zvieratá v Hoteli Bela Roza?

5. Sú povolené zvieratá v Hoteli Bela Roza?1

Áno, Hotel Bela Roza povoluje zvieratá na požiadanie. Môžu byť účtované dodatočné poplatky alebo obmedzenia, preto je najlepšie kontaktovať hotel pre viac informácií.

6. Aké sú okolité atrakcie pre Hotel Bela Roza?

6. Aké sú okolité atrakcie pre Hotel Bela Roza?1

Hotel Bela Roza sa nachádza v Bijele, Čierna Hora, ktorá je blízko obľúbených atrakcií ako je Boka Kotorská, Porto Montenegro a mesto Herceg Novi.

7. Má Hotel Bela Roza bazén?

7. Má Hotel Bela Roza bazén?1

Áno, Hotel Bela Roza má bazén, ktorý môžu hostia využiť počas svojho pobytu.

8. Je k dispozícii Wi-Fi v Hoteli Bela Roza?

8. Je k dispozícii Wi-Fi v Hoteli Bela Roza?1

Áno, Hotel Bela Roza poskytuje bezplatný prístup k Wi-Fi pre svojich hostí.

9. Má Hotel Bela Roza nejaké priestory pre stretnutia alebo udalosti?

9. Má Hotel Bela Roza nejaké priestory pre stretnutia alebo udalosti?1

Áno, Hotel Bela Roza má k dispozícii priestory pre stretnutia a udalosti, ktoré môžu hostia využiť. Je najlepšie sa priamo obrátiť na hotel pre viac informácií a na zabezpečenie.

10. Akými jazykmi hovoria zamestnanci v Hoteli Bela Roza?

10. Akými jazykmi hovoria zamestnanci v Hoteli Bela Roza?1

Zamestnanci v Hoteli Bela Roza môžu hovoriť viacerými jazykmi vrátane angličtiny, srbčiny a ruštiny, aby pomohli hostom z rôznych krajín.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • 24-hodinová recepcia
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
Doplnkové služby
 • Služby práčovne
Recenzia hotela Hotel Bela Roza
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.