Čierna Hora, Petrovac

One-bedroom apartment near the sea -Mediterranean courtyard

Petrovac Ulica 1 dom 41 Petrovac, Čierna Hora Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
One-bedroom apartment near the sea -Mediterranean courtyard
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Reštaurácia
 • Chladnička
 • Fén
 • Dovoz na letisko
 • Rybárčenie
 • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 9
Poloha
Do centra mesta
0.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Petrovac Ulica 1 dom 41 Petrovac, Čierna Hora

Hotel "Jednoizbový apartmán blízko mora - Stredomorský dvor" v Petrovaci, Čierna Hora sa nachádza v blízkom dosahu od mora. Niektoré významné miesta a atrakcie v okolí hotela môžu zahŕňať:

1. Pláž Petrovac: Hotel pravdepodobne sa nachádza blízko tejto populárnej pláže, čo umožňuje hosťom jednoduchý prístup k nádhernej Jadranskej moru.

2. Pláž Lučice: Ďalšia blízka pláž, ktorú hostia môžu navštíviť, známa pre svoju čistú vodu a malebné výhľady.

3. Staré mesto Petrovac: Hotel môže byť umiestnený blízko očarujúceho starého mesta Petrovac, kde návštevníci môžu objavovať úzke uličky, historické budovy a užívať si miestnu kuchyňu v tradičných reštauráciách.

4. Kostol sv. Tomáša: Stredoveký kostol umiestnený na kopci s výhľadom na Petrovac, ponúkajúci panoramatické výhľady na mesto a more.

5. Skocidjevojka, útes Petrovac: Prírodné úkaz, ktorý sa nachádza blízko hotela, tento útes má zaujímavú legendu a poskytuje úchvatné výhľady na pobrežie.

6. Nábrežná promenáda: Je veľmi pravdepodobné, že hotel sa nachádza blízko nábrežnej promenády, kde návštevníci môžu robiť prechádzky a nájsť rôzne kaviarne, reštaurácie a obchody.

7. Mauzóleum kráľa Mikuláša I: Nachádza sa v blízkom Cetinje, toto mauzóleum obsahuje pozostatky posledného kráľa Čiernej Hory a poskytuje pohľad do dejín krajiny. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a miest, ktoré možno nájsť okolo hotela "Jednoizbový apartmán blízko mora - Stredomorský dvor" v Petrovaci, Čiernej Hore.

map
One-bedroom apartment near the sea -Mediterranean courtyard
Apartmán

Do centra mesta0.2

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela „Apartmán s jednou spálňou blízko mora - Stredomorský dvor“ v Petrovace, Čierna Hora, je niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko návrhov:

1. Pláže: Hotel je blízko mora, takže sa ľahko dostanete k krásnym plážam v Petrovaci. Strávte deň relaxujúc na piesočnatých plážach, plávajte v krištáľovo čistých vodách alebo sa zúčastnite vodných športov ako jetové lyžovanie alebo paddleboarding.

2. Nakupovanie: Petrovac má množstvo obchodov a butikov, kde môžete objavovať a nakupovať miestne suveníry, odevy, doplnky a ďalšie. Prejdite sa po promenáde a objavujte rôzne obchody.

3. Reštaurácie a bary: Petrovac ponúka rôzne reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať chutnú čiernohorskú kuchyňu a osviežujúce nápoje. Vyskúšajte miestne rybacie špeciality alebo si užite nápoj pri obdivovaní výhľadu na more.

4. Staré Mesto Budva: Vykonajte krátku cestu do Starého Mesta Budva, ktoré sa nachádza v blízkosti. Preskúmajte historické uličky, staré mestské múry a stredovekú architektúru. Tu je tiež množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov na objavenie.

5. Plavby na lodi: Zarezervujte si plavbu na lodi a objavujte úchvatné pobrežie Čiernej Hory. Objavte skryté zátoky, jaskyne a opustené pláže, ktoré sa dajú dosiahnuť iba loďou. Niektoré plavby ponúkajú aj možnosti šnorchlovania a plávania.

6. Dobrodružné športy: Ak hľadáte adrenalínový zážitok, Čierna Hora ponúka rôzne dobrodružné športy ako kanyoning, paragliding a zdvihnutie na lane. Zažite vzruch týchto aktivít a užite si krásne prírodné krajiny.

7. Kultúrne pamiatky: Navštívte kultúrne pamiatky ako Monastier Rezevici alebo pevnosť Petrovac pre pohľad do bohatej histórie a dedičstva Čiernej Hory. Tieto miesta ponúkajú úžasné výhľady a príležitosť naučiť sa o minulosti krajiny. To sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela „Apartmán s jednou spálňou blízko mora - Stredomorský dvor“ v Petrovace, Čierna Hora. Užite si svoj pobyt a objavte všetko, čo táto krásna pobrežná obec ponúka.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Reštaurácia
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vodné aktivity
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela One-bedroom apartment near the sea -Mediterranean courtyard
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.