Čierna Hora, Petrovac

Jovan Apartments

Stupovi br.3 Petrovac, Čierna Hora Penzión
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Jovan Apartments
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
 • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 6
Poloha
Do centra mesta
0.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Stupovi br.3 Petrovac, Čierna Hora

V okolí hotela 'Jovan Apartments' v Petrovaci, Čierna Hora sa nachádza niekoľko atrakcií, zariadení a miest záujmu:

1. Pláž Petrovac: Hotel sa nachádza na krátku prechádzku od pláže Petrovac, krásnej piesočnatej pláže s krištáľovo čistou vodou. Je to obľúbené miesto na slnenie a plávanie.

2. Pláž Lucice: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, pláž Lucice je ďalšou úchvatnou plážou obklopenou scenickými útesmi. Je známa svojou pokojnou atmosférou a čistou vodou.

3. Ostrov Sveta Nedelja: Na pobreží Petrovaca sa nachádza malebný ostrov Sveta Nedelja. Môžete sa plavby loďou na tento malý ostrov a objaviť jeho krásne pláže a historický kostol svätého nedele.

4. Staré mesto Petrovac: Hotel je tiež blízko k malebnému starému mestu Petrovac. Tu môžete prechádzať úzkymi uličkami, ktoré sú lemované historickými budovami, kaviarňami a reštauráciami.

5. Reštaurácie a kaviarne: V blízkosti hotela sú rôzne možnosti stravovania, ponúkajúce rôzne miestne a medzinárodné kuchyne. Môžete si vychutnať čerstvé morské plody, montenegrínske špeciality a rôzne ďalšie jedlá.

6. Obchody a trhy: V blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne obchody a trhy, kde si môžete kúpiť potraviny, suveníry, oblečenie a ďalšie položky.

7. Nočný život: Petrovac má živú nočnú scénu so barmi a klubmi, ktoré ponúkajú živú hudbu, vystúpenia DJov a zábavu. Niektoré z týchto miest sa nachádzajú blízko hotela.

8. Olivové háje a turistické trasy: Petrovac je obklopený krásnymi olivovými hájmi a sú tu turistické trasy, ktoré vám umožnia objaviť scenickú dedinu a vychutnať si panoramatické výhľady na pobrežie. Celkovo povedané, 'Jovan Apartments' v Petrovaci, Čierna Hora ponúkajú výhodnú polohu blízko pláží, atrakcií, stravovacích možností a prírodnej krásy.

map
Jovan Apartments
Penzión

Do centra mesta0.2

O hoteli

O

Jovan Apartments je hotel umiestnený v prímorskom meste Petrovac, Čierna Hora. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a poskytovaných jedlách: Hotel: Jovan Apartments ponúka komfortné ubytovanie s priateľskou a útulnou atmosférou. Hotel sa nachádza na výhodnej lokalite, v pešej vzdialenosti od pláže a ďalších atrakcií v Petrovaci. Izby: Hotel má rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym rozpočtom a preferenciám. Izby sú čisté, priestorné a dobre udržiavané. Každá izba je vybavená základnými vybaveniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, súkromná kúpeľňa a balkón s výhľadom buď na mesto alebo na more. Jedlá: Jovan Apartments poskytuje službu stravovania pre svojich hostí. Hotel má reštauráciu, kde sa hostia môžu tešiť na chutné jedlá počas celého dňa. Reštaurácia ponúka rôzne lokálne a medzinárodné jedlá, ktoré vyhovujú rôznym chutiam a dietárnym preferenciám. Hostia si tiež môžu vychutnať osviežujúce nápoje a koktaily v bare. Celkovo je Jovan Apartments pohodlný hotel v Petrovaci, Čiernej Hore, ponúkajúci dobre vybavené izby a výhodnú polohu v blízkosti pláže. Reštaurácia hotela ponúka chutné jedlá, zabezpečujúce príjemný pobyt pre hostí.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti apartmánov hotela Jovan v Petrovaci, Čierna Hora. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú:

1. Pláž Petrovac: Hotel sa nachádza len krátku prechádzku od pláže Petrovac, kde si môžete oddýchnuť na piesočnatých brehoch a užívať si plávanie v priehľadných vodách.

2. Hrad Kastio: Navštívte nedaleký hrad Kastio, ktorý je

19. storočnou pevnosťou situovanou na vrchu s výhľadom na Petrovac. Hrad ponúka panoramatické výhľady na Jadranské more a okolitú oblasť.

3. Pláž Lučice: Ďalšia krásna pláž v Petrovaci, Lučice Beach, je len krátku vzdialeností od hotela. Je známa svojím malebným prostredím a pokojnou atmosférou.

4. Múzeum olív a vína: Nachádza sa v blízkej dedine Brajići, Múzeum olív a vína ponúka jedinečný pohľad do tradičnej výroby olivového oleja a vína v Čiernej Hore. Môžete sa dozvedieť o histórii a technikách a ochutnávať miestne produkty.

5. Výlety loďou: Vykonajte výlet loďou z Petrovaca na preskúmanie úchvatného čiernohorského pobrežia, vrátane populárnych atrakcií ako ostrov Sveti Stefan, Staré mesto Budva a malebná dedinka Perast.

6. Turistika a prírodné trasy: Okolitá oblasť ponúka rôzne turistické a prírodné trasy, kde návštevníci môžu užívať scenické prechádzky a objavovať úchvatné krajiny. Niektoré populárne možnosti zahŕňajú vrchol Volujica a park prírody Buljarica.

7. Reštaurácie a bary: Petrovac má živú reštauračnú scénu s mnohými reštauráciami a barmi ponúkajúcimi rôzne kuchyne, od tradičných montenegrínskych jedál po medzinárodnú kuchyňu. Vychutnajte si jedlo alebo si dajte drink pri pohľade na krásne výhľady na more. Toto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti apartmánov hotela Jovan v Petrovaci, Čiernej Hore. Počas vášho pobytu je v okolí veľa ďalších aktivít a atrakcií na preskúmanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Jovan Apartments
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.