Čierna Hora, Prcanj

Residence StOliva

Stoliv Prcanj, Čierna Hora Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Residence StOliva
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Minibar
Zobraziť všetky zariadenia 19
Poloha
Do centra mesta
1.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Stoliv Prcanj, Čierna Hora

V okolí hotela 'Residence St Oliva' v Prčanju, Čierna Hora, nájdete niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta v blízkosti hotela:

1. Prčanský záliv: Hotel sa nachádza pri Bokokotorském zálive, ponúkajúci nádherný výhľad na záliv a okolité hory.

2. Prčanská promenáda: Len pár krokov od hotela sa nachádza malebná promenáda, kde si môžete užiť pokojnú prechádzku pozdĺž nábrežia.

3. Ostrov Gospa od Škrpjela: Tento malý ostrov sa nachádza v zálive blízko Prčana a je domovom známeho kostola. Môžete si zobrať lodnú výlet, navštíviť ostrov a preskúmať jeho kultúrny a historický význam.

4. Staré mesto Kotor: Len asi 5 kilometrov ďaleko môžete navštíviť UNESCO chránené Staré mesto Kotor. Je to dobre zachované stredoveké opevnené mesto s úzkymi uličkami, historickými budovami, útulnými námestiami a množstvom kaviarní a reštaurácií.

5. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží, ako sú Pláž Pržno a Pláž Jaz, kde sa môžete relaxovať, opaľovať a vychutnávať rôzne vodné aktivity.

6. Reštaurácie a bary: V blízkosti hotela nájdete niekoľko reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú pestrosť miestnej a medzinárodnej kuchyne.

7. Turistika a príroda: Okolie ponúka výborné možnosti pre turistiku a preskúmanie prírodnej krásy Čiernej Hory. Nájdete tu turistické chodníky a vyhliadky s dychberúcimi panoramatickými výhľadmi na záliv a hory. Toto sú len niektoré z atrakcií a zariadení v okolí hotela 'Residence St Oliva' v Prčanju, Čierná Hora.

map
Residence StOliva
Vila

Do centra mesta1.6

O hoteli

O

Hotel Residence StOliva sa nachádza v dedine Prcanj v Čiernohorsku. Ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a úchvatné výhľady na Jadranské more. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Residence StOliva je začarovaný butikový hotel umiestnený v historickom kamennom dome. - Hotel má príjemnú a útulnú atmosféru, ideálnu pre relaxačný a pokojný pobyt. - Nachádza sa v tichom prostredí, ponúkajúc pokoj a súkromie svojim hosťom. - Hotel má priateľský a pozorný personál venovaný poskytovaniu prvotriednej služby. Izby: - Hotel ponúka rôzne druhy izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a rozpočtom. - Izby sú vkusne zariadené, s kombináciou moderných a tradičných prvkov. - Každá izba je dobre vybavená pohodlnými posteľami, súkromným kúpeľňou, klimatizáciou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. - Niektoré izby ponúkajú krásne výhľady na more alebo okolité hory. - Hotel tiež má k dispozícii apartmány pre tých, ktorí hľadajú extra priestor a luxus. Jedlá: - Residence StOliva má reštauráciu, ktorá servíruje lahodné jedlá počas celého dňa. - Reštaurácia ponúka škálu miestnych a medzinárodných jedál, pripravených s čerstvými a sezónnymi surovinami. - Hosťia si môžu vychutnať sýty raňajky na začiatok dňa, vrátane teplých a studených možností. - Na obed a večeru reštaurácia ponúka pestré menu s rôznymi predjedlami, hlavnými chodmi a dezertmi. - Hotel má tiež bar, kde sa hostia môžu relaxovať a vychutnať si osviežujúci nápoj alebo výber vína. Celkovo povedané, Residence StOliva poskytuje pohodlný a príjemný pobyt s dobre vybavenými izbami, lahodnými jedlami a pozornou službou. Hosťia sa môžu ponoriť do prírodnej krásy Čiernohorska a zároveň si vychutnať pohodlie tohto začarovaného butikového hotela.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Residence StOliva' v Prcanji, Čierna Hora. Niektoré návrhy zahŕňajú:

1. Pláže: Prcanj ponúka krásne pláže, kde sa môžete uvoľniť a užívať si slnko. Niektoré populárne pláže v okolí sú pláž Prcanj a pláž Bajova Kula.

2. Vodné športy: Ak hľadáte dobrodružstvo, môžete vyskúšať rôzne aktivity vo vode, ako je jazda na vodnom skútri, kajakovanie alebo paddleboarding. V blízkosti sú k dispozícii viaceré požičovne, kde si môžete zarezervovať tieto aktivity.

3. Lodné výlety: Pobrežie Čiernej Hory je známe svojou úchvatnou krajinou a môžete ju spoznať pri prístupe na lodný výlet. Sú k dispozícii možnosti polodňových alebo celodňových výletov, ktoré vám umožnia navštíviť blízke atrakcie, ako je Modrá jaskyňa alebo slávny ostrov Naša Pani od Skál.

4. Reštaurácie a bary: V Prcanji nájdete množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje. Mnohé z nich ponúkajú krásne výhľady na more, čo vytvára príjemný zážitok z jedla.

5. Návšteva Kotora: UNESCO pamiatkové mesto Kotor je len krátku vzdialenosť od Prcanju. Môžete preskúmať jeho očarujúce Staré Mesto, vyliezť na mestské hradby pre panoramatické výhľady a navštíviť historické pamiatky ako Katedrála svätého Tryfóna.

6. Kultúrne podujatia: V závislosti od ročného obdobia by sa mohli konať festivaly, koncerty alebo iné kultúrne podujatia v Prcanji alebo v blízkych mestách. Počas vášho pobytu si dajte pozor na akékoľvek miestne udalosti.

7. Wellness a relaxačné aktivity: Ak preferujete relax, v blízkosti Prcanju nájdete niekoľko wellness centier a spa, kde si môžete vychutnať masáže, liečebné procedúry a ďalšie wellness aktivity. Nezabudnite skontrolovať dostupnosť a časy týchto aktivít, keďže sa môžu líšiť v závislosti na ročnom období a miestnych predpisoch.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Residence StOliva?
1. Kde sa nachádza Residence StOliva?1

Residence StOliva sa nachádza v Prcanji, Čierna Hora.

2. Aké vybavenie poskytuje Residence StOliva?
2. Aké vybavenie poskytuje Residence StOliva?1

Residence StOliva ponúka rôzne vybavenia vrátane bazéna, fitnescentra, kúpeľne, reštaurácie, strešnej terasy a bezplatného Wi-Fi pripojenia.

3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Residence StOliva?
3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Residence StOliva?1

Residence StOliva ponúka rôzne možnosti ubytovania, vrátane apartmánov a štúdií s výhľadom na more alebo hory.

4. Je Residence StOliva vhodná pre rodiny?
4. Je Residence StOliva vhodná pre rodiny?1

Áno, Residence StOliva je vhodná pre rodiny, pretože poskytuje služby a zariadenia priateľské pre rodiny, ako je detské ihrisko, babysitting služby a priestranné apartmány.

5. Koľko je Residence StOliva vzdialená od najbližšieho letiska?
5. Koľko je Residence StOliva vzdialená od najbližšieho letiska?1

Residence StOliva je približne 15 kilometrov vzdialená od letiska Tivat.

6. Sú zvieratá povolené v Residence StOliva?
6. Sú zvieratá povolené v Residence StOliva?1

Áno, Residence StOliva povoluje zvieratá na požiadanie. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky.

7. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Residence StOliva?
7. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Residence StOliva?1

Medzi blízke atrakcie k Residence StOliva patrí ostrov Naša Pani na Skale, Staré mesto v Kotore a Národný park Lovčen.

8. Poskytuje Residence StOliva parkovacie možnosti?
8. Poskytuje Residence StOliva parkovacie možnosti?1

Áno, Residence StOliva poskytuje bezplatné parkovanie na mieste pre svojich hostí.

9. Je raňajky zahrnuté v ubytovaní v Residence StOliva?
9. Je raňajky zahrnuté v ubytovaní v Residence StOliva?1

Raňajky nie sú zahrnuté v ubytovaní v Residence StOliva, ale môžu sa zakúpiť za dodatočný poplatok.

10. Môžu hostia požiadať o transfery na letisko v Residence StOliva?
10. Môžu hostia požiadať o transfery na letisko v Residence StOliva?1

Áno, Residence StOliva ponúka transfery na letisko za dodatočný poplatok.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • Portier
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Residence StOliva
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.