Poľsko, Gdaňsk

Central Apartments Rajska

Rajska 1-5 G /4 Gdaňsk, Poľsko Apartmán
7 ponúk od 87 EUR Zobraziť ponuku
Central Apartments Rajska
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
  • Turistika
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Rajska 1-5 G /4 Gdaňsk, Poľsko

Okolo hotela "Central Apartments Rajska" v meste Gdansk, Poľsko, sa nachádza niekoľko zaujímavých miest a zariadení v pešej vzdialenosti. Niektoré významné miesta v okolí zahŕňajú:

1. Neptúnov fontán: Obľúbená pamiatka nachádzajúca sa len krátku prechádzku od hotela. Je to bronzová socha znázorňujúca rímskeho boha mora.

2. Hlavná mestská radnica: Historická hlavná mestská radnica sa nachádza v blízkosti. Je to krásna gotická budova a slúži ako miesto pre rôzne kultúrne podujatia.

3. Kostol sv. Márie: Jeden z najväčších ceglarských gotických kostolov na svete, kostol sv. Márie, je v pešej vzdialenosti od hotela. Návštevníci môžu vystúpiť na vežu a obdivovať pôsobivý výhľad na Gdansk.

4. Dlouhý trh: Toto je živá prechádzková ulica lemovaná farebnými budovami, reštauráciami, kaviarňami a obchodmi. Je to skvelé miesto na preskúmanie, nakupovanie a vychutnanie si poľskej kuchyne.

5. Artušov dvor: Historická budova situovaná na dlouhým trhu, Artušov dvor bola kedysi miestom stretnutia bohatých obchodníkov z Gdanska. Dnes slúži ako múzeum s rôznymi výstavami.

6. Gdaňský žeriav: Nachádzajúci sa pri rieke Motlawa, gdaňský žeriav je stredoveký prístavný žeriav a jedno z ikonických symbolov mesta. Návštevníci môžu preskúmať jeho výstavy a obdivovať scenické nábrežie.

7. Muzeum žletu: Situované blízko hotela, Muzeum žletu ponúka komplexné pohľady do histórie, výroby a významu baltského žletu.

8. Gdansk Glowny železničná stanica: Mesto Glowny je relatívne blízko hotela, čo robí cestovanie pohodlné pre hostí, ktorí prichádzajú vlakom alebo používajú verejnú dopravu.

9. Nákupné centrá: V blízkosti sa nachádza niekoľko nákupných centier, vrátane obchodného centra Madison Mall a Galeria Bałtycka, ktoré ponúkajú rôzne možnosti nákupu a stravovania.

10. Reštaurácie a bary: Hotel je obklopený množstvom reštaurácií, barov a kaviarní, kde návštevníci môžu ochutnať tradičnú poľskú kuchyňu, medzinárodné jedlá a vychutnať si miestne nápoje. Celkovo lokalita Central Apartments Rajska ponúka jednoduchý prístup k historicým miestam, kultúrnym atrakciám, nákupným oblastiam a stravovacím možnostiam, čo ju robí ideálnym miestom na pobyt pri preskúmaní mesta Gdansk.

map
Central Apartments Rajska
Apartmán

Do centra mesta0.8

O hoteli

O

Central Apartments Rajska je hotel nachádzajúci sa v srdci Gdaňska, Poľsko. S výhodnou polohou ponúka jednoduchý prístup k obľúbeným atrakciám, nákupným centrom a jedálnym možnostiam. Hotel ponúka rôzne typy izieb na prispôsobenie rôznym preferenciám a veľkostiam skupín. Všetky izby sú dobre udržiavané a vybavené modernými zariadeniami pre pohodlný pobyt. Izby sú vkusne zariadené a navrhnuté s ohľadom na pohodlie. Niektoré izby môžu ponúkať výhľad na mesto alebo okolitú oblasť. Hostia si môžu vybrať z rôznych možností jedla v Central Apartments Rajska. Hotel môže mať reštauráciu na mieste, ktorá ponúka škálu lahodných jedál, vrátane miestnej poľskej kuchyne a medzinárodných obľúbených jedál. Alternatívne môže byť v okolí viacero jedální, čo umožňuje hostom preskúmať miestnu kulinársku scénu. Celkovo Central Apartments Rajska poskytuje pohodlnú a praktickú možnosť ubytovania pre cestovateľov navštevujúcich Gdaňsk, Poľsko. Či už hľadáte krátkodobý pobyt alebo dlhšiu dovolenku, hotel si kladie za cieľ poskytnúť príjemný zážitok s dobre vybavenými izbami a jedálnymi možnosťami.

Zábava

V blízkosti hotela "Central Apartments Rajska" v Gdansku, Poľsko, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Staré Mesto v Gdansku: Len krátkou prechádzkou od hotela, Staré Mesto v Gdansku je plné historických miest, krásnej architektúry, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Môžete preskúmať pamiatky ako gotický kostol sv. Márie, fontánu Neptúna a stredoveký kran Gdansku.

2. Dlhý trh: Nachádzajúci sa v Starom Meste v Gdansku, Dlhý trh (Dlouhý Targ) je obľúbenou turistickou destináciou. Je to dlhá pešia ulica lemovaná farebnými fasádami, obchodmi a reštauráciami. Môžete si vychutnať živú hudbu, pouličných umelcov a rôzne kultúrne udalosti.

3. Európske centrum solidarity: Nachádzajúci sa v pešej vzdialenosti od hotela, Európske centrum solidarity je múzeum venované dokumentovaniu histórie Solidarity, ktorá zohrala významnú úlohu v boji Poľska za slobodu počas komunistickej éry.

4. Gdanské Shakespeareovo divadlo: Nachádzajúce sa v srdci mesta, Gdanské Shakespeareovo divadlo hostí rôzne divadelné predstavenia, koncerty a udalosti po celý rok. Divadlo je známe svojím jedinečným dizajnom a historickou architektúrou.

5. Múzeum jantáru: Nachádzajúce sa v Zelenom bráne v Starom Meste v Gdansku, Múzeum jantáru domov širokej zbierky jantárových artefaktov a ponúka pohľady do histórie, ťažby a spracovania jantáru. Návštevníci sa môžu dozvedieť o význame jantáru v poľskej histórii a kultúre.

6. Park Oliwa a Katedrála: Park Oliwa je krásny zelený priestor s chodníkmi a piknikovými miestami. Nedaleko sa nachádza Katedrála Oliwa, známa svojimi nádherými organovými koncertmi, ktoré pritahujú miestnych i turistov.

7. Westerplatte: Nadšenci do histórie môžu navštíviť Westerplatte, poloostrov vzdialený len krátku vzdialenosť od hotela, kde začala druhá svetová vojna v roku 1939. Tento región teraz slúži ako pamätník a múzeum, ponúkajúci pohľady na udalosti, ktoré sa odohrali počas vojny. Tieto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti hotela "Central Apartments Rajska" v Gdansku, Poľsko. Existuje mnoho ďalších atrakcií, múzeí, parkov a kultúrnych udalostí, ktoré sa dajú preskúmať v tomto živom meste.

Top otázky

1. Kde sa nachádzajú Central Apartments Rajska v Gdansku, Poľsko?

1. Kde sa nachádzajú Central Apartments Rajska v Gdansku, Poľsko?1

Central Apartments Rajska sa nachádzajú v srdci Gdanska, Poľsko, na ulici Rajska

2. Aké sú blízke atrakcie v blízkosti Central Apartments Rajska?

2. Aké sú blízke atrakcie v blízkosti Central Apartments Rajska?1

Niektoré blízke atrakcie zahŕňajú Neptúnovu fontánu, historické Staré Mesto, Múzeum druhej svetovej vojny, Kostol svätej Márie a Lodiarne Gdansk.

3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Central Apartments Rajska?

3. Aké druhy ubytovania sú k dispozícii v Central Apartments Rajska?1

Central Apartments Rajska ponúka rôzne moderne a pohodlné apartmány, od štúdií po veľké apartmány s viacerými spálňami.

4. Je k dispozícii parkovanie v Central Apartments Rajska?

4. Je k dispozícii parkovanie v Central Apartments Rajska?1

Áno, Central Apartments Rajska poskytuje parkovacie zariadenia na mieste za dodatočný poplatok. Avšak môže byť potrebná predchádzajúca rezervácia.

5. Sú povolené domáce zvieratá v Central Apartments Rajska?

5. Sú povolené domáce zvieratá v Central Apartments Rajska?1

Bohužiaľ, domáce zvieratá nie sú povolené v Central Apartments Rajska.

6. Aké vybavenie je zahrnuté v apartmánoch v Central Apartments Rajska?

6. Aké vybavenie je zahrnuté v apartmánoch v Central Apartments Rajska?1

Apartmány v Central Apartments Rajska sú vybavené zariadeniami ako plne vybavené kuchyne, bezplatné Wi-Fi, televízie s plochou obrazovkou, súkromné kúpeľne a niektoré môžu mať aj balkóny alebo terasy.

7. Je na recepcii v Central Apartments Rajska recepcia?

7. Je na recepcii v Central Apartments Rajska recepcia?1

Áno, Central Apartments Rajska má recepciu, ktorá pracuje počas určitých hodín na asistenciu hostiam s ubytovaním, odchodom a akýmikoľvek otázkami.

8. Poskytuje Central Apartments Rajska raňajky?

8. Poskytuje Central Apartments Rajska raňajky?1

Central Apartments Rajska neponúka raňajky, ale v pešej vzdialenosti sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní a potravín, kde hostia môžu nájsť rôzne možnosti stravovania.

9. Sú k dispozícii nejaké rekreačné zariadenia alebo služby v Central Apartments Rajska?

9. Sú k dispozícii nejaké rekreačné zariadenia alebo služby v Central Apartments Rajska?1

Central Apartments Rajska nemajú špecifické rekreačné zariadenia, ale ich skvelá poloha umožňuje ľahký prístup k rôznym atrakciám, nákupným centrám a zábavným možnostiam.

10. Je Central Apartments Rajska vhodný pre rodiny s deťmi?

10. Je Central Apartments Rajska vhodný pre rodiny s deťmi?1

Áno, Central Apartments Rajska sú vhodné pre rodiny s deťmi, pretože ponúkajú priestranné apartmány s dostatočným vybavením a blízku polohu k rodinám prívetivým atrakciám v Gdansku.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zábava a relax
  • Turistika
Recenzia hotela Central Apartments Rajska
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.