Srbsko, Ivanjica

Hotel Prezident Ivanjica

Sađavac 181 Ivanjica, Srbsko Raňajky
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Hotel Prezident Ivanjica
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Minibar
 • Výťah
Zobraziť všetky zariadenia 14
Poloha
Do centra mesta
2.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Sađavac 181 Ivanjica, Srbsko

Niektoré atrakcie v blízkosti hotela Prezident Ivanjica v Ivanjici, Srbsko zahŕňajú:

1. Golija Nature Park - Krásny prírodný park známy svojimi nedotknutými lesmi, turistickými trasami a rozmanitou divou zverou. Ponúka scenické výhľady a možnosti na vonkajšie aktivity.

2. Rieka Moravica - Rieka Moravica je ideálna na rybolov, plávanie a piknikovanie. Návštevníci môžu užívať pokojnú atmosféru a malebné výhľady.

3. Ivanjica Spa - Dobro známe kúpele ponúkajúce rôzne wellness a relaxačné liečby, vrátane termálnych kúpeľov, masáží a saún.

4. Kostol sv. Mikuláša - Tento krásny srbský pravoslávny kostol je významnou náboženskou a kultúrnou pamiatkou v Ivanjici. Je známy svojou úchvatnou architektúrou a náboženským umením.

5. Ivanjica Museum - Miestne múzeum, ktoré prezentuje históriu a kultúrne dedičstvo Ivanjicy. Vystavuje tradičné remeslá, artefakty a archeologické nálezy.

6. Etňo dedina Rajčinovića - Tradičná dedina, ktorá zachováva miestnu ľudovú tvorivosť a tradičný spôsob života. Návštevníci môžu zažiť srbské zvyky, ochutnať miestnu kuchyňu a ubytovať sa v autentických drevených domoch.

7. Monastier Omana - Nachádzajúci sa na krátku vzdialenosť od Ivanjice, tento srbský pravoslávny monastier poskytuje pokojné prostredie na modlitby a zamyšľovanie. Má krásne fresky a scenické okolie. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a miest záujmu okolo hotela Prezident Ivanjica v Ivanjici, Srbsko.

map
Hotel Prezident Ivanjica
Raňajky

Do centra mesta2.4

O hoteli

O

Hotel Prezident Ivanjica je luxusný hotel situovaný v meste Ivanjica, Srbsko. Hotel ponúka komfortné ubytovanie, chutné jedlá a širokú ponuku zariadení, ktoré hostia môžu využiť. Hotel disponuje izbami, ktoré sú zariadené s cieľom poskytnúť relaxačný a príjemný pobyt pre hostí. Izby sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, TV, bezplatné Wi-Fi a súkromná kúpeľňa. Niektoré izby ponúkajú aj krásny výhľad na okolitú krajinu. Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a apartmánov. Štandardné izby sú vhodné pre sólových cestovateľov alebo páry, zatiaľ čo apartmány ponúkajú ďalší priestor a zariadenia. Apartmány sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú luxusnejšie skúsenosti, s oddelenými obývacími priestormi a vylepšenými možnosťami. Čo sa týka stravovania, Hotel Prezident Ivanjica má reštauráciu, ktorá podáva chutné jedlá počas celého dňa. Reštaurácia ponúka menu, ktoré kombinuje srbskú a medzinárodnú kuchyňu, pripravenú s čerstvými a miestne získanými surovinami. Hostia môžu vychutnať jedlá v štýlovom a pohodlnom prostredí. Okrem ubytovania a stravovania hotel poskytuje rad zariadení a služieb, ktoré zdokonalia skúsenosť hostí. K týmto zariadeniam patrí fitness centrum, wellness centrum, plavecký bazén, sauna a 24-hodinová recepcia. Hotel tiež má zariadenia pre schôdzky a udalosti, čo ho robí vhodným pre obchodných a rekreačných cestovateľov. Celkovo povedané, Hotel Prezident Ivanjica ponúka luxusný a pohodlný pobyt pre hostí navštevujúcich Ivanjicu, Srbsko. Či už hľadáte relaxáciu a uvoľnenie alebo objavovanie okolia, hotel poskytuje všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný pobyt.

Zábava

1. Konak Vuckovic - Tradičná srbská reštaurácia podávajúca autentickú srbskú kuchyňu. Často tiež hostí živé hudobné vystúpenia a udalosti.

2. Kultúrne centrum Ivanjica - Zábavný priestor, ktorý hostí rôzne kultúrne udalosti ako divadelné predstavenia, hudobné koncerty, premietanie filmov a výstavy umenia.

3. Dzinovska Pecina - Prírodná jaskyňa nachádzajúca sa blízko Ivanjice, kde návštevníci môžu preskúmať úchvatné podzemné formácie a zažiť jedinečné dobrodružstvo.

4. Sarganska Osmica - Malebná úzkoštatná železnica, ktorá ponúka krásnu vlakovú jazdu cez malebné krajiny Srbska. Železnica odchádza z Belehradu a prechádza cez Ivanjicu, poskytujúc nezabudnuteľný zážitok z pamiatkovej prehliadky.

5. Kaňon Ovcar-Kablar - Dychvyrážajúca prírodná atrakcia nachádzajúca sa len krátku jazdu od Ivanjice. Návštevníci si môžu vychutnať turistické trasy, plavby na člne po rieke Západná Morava a obdivovať úchvatné krajiny.

6. Mestský park Ivanjica - Pokojný park v centre mesta, ideálny na pokojnú prechádzku, piknik alebo oddych. Poskytuje pokojnú a zelenú oázu uprostred mestského prostredia.

7. Rafting na rieke Moravica - Cestovatelia, ktorí hľadajú dobrodružstvo, sa môžu zúčastniť vzrušujúcich raftingových túr na rieke Moravica, ktorá ponúka vzrušujúce prúdy a krásne scenérie. Rôzni miestni organizátori ponúkajú sprievodcovské raftingové výlety.

8. Lyžiarske strediská - Ak prídete počas zimných mesiacov, môžete si vychutnať lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách, ako je Golija Ski Center alebo Divčibare Ski Center. Tieto strediská ponúkajú lyžiarske svahy a ďalšie zimné aktivity.

9. Miestne festivaly - Skontrolujte miestny kalendár udalostí pre akékoľvek festivaly alebo kultúrne udalosti, ktoré sa budú konať počas vášho pobytu. Ivanjica hostí rôzne tradičné festivaly počas celého roka, vrátane Festivalu sliviek a Festivalu čerešní.

10. Návšteva blízkych miest a atrakcií - Ivanjica sa nachádza v regióne bohatom na prírodnú krásu a historické pamiatky. Uvažujte o jednodňových výletoch do blízkych atrakcií, ako je kláštor Studenica zapísaný na zozname UNESCO, hora Zlatibor alebo mesto Užice.

Top otázky

1. Aké zariadenia sú k dispozícii v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?
1. Aké zariadenia sú k dispozícii v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?1

Hotel Prezident Ivanjica ponúka širokú škálu zariadení vrátane bezplatného Wi-Fi, reštaurácie, baru, fitnes centra, wellness centra, bazéna a recepcie otvorenej 24 hodín denne.

2. Ako ďaleko je Hotel Prezident Ivanjica od najbližšieho letiska?
2. Ako ďaleko je Hotel Prezident Ivanjica od najbližšieho letiska?1

Hotel Prezident Ivanjica je približne 100 kilometrov vzdialený od letiska Nikola Tesla v Belehrade.

3. Poskytuje Hotel Prezident Ivanjica parkovacie možnosti?
3. Poskytuje Hotel Prezident Ivanjica parkovacie možnosti?1

Áno, Hotel Prezident Ivanjica poskytuje svojim hosťom bezplatné parkovanie.

4. Sú domáce zvieratá povolené v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?
4. Sú domáce zvieratá povolené v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?1

Áno, Hotel Prezident Ivanjica povoluje domáce zvieratá po predchádzajúcom požiadavku.

5. Poskytuje Hotel Prezident Ivanjica izbový servis?
5. Poskytuje Hotel Prezident Ivanjica izbový servis?1

Áno, Hotel Prezident Ivanjica poskytuje izbový servis pre hostí.

6. Aké sú časy ubytovania a odubytovania v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?
6. Aké sú časy ubytovania a odubytovania v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?1

Hostia sa môžu ubytovať v hoteli Hotel Prezident Ivanjica od 14:00 hodiny a odubytovanie je možné do 12:00 hodiny.

7. Má Hotel Prezident Ivanjica konferenčné / eventové centrum?
7. Má Hotel Prezident Ivanjica konferenčné / eventové centrum?1

Áno, Hotel Prezident Ivanjica má konferenčné / eventové centrum s rôznymi miestnosťami určenými pre podnikateľské a spoločenské udalosti.

8. Je k dispozícii kyvadlová doprava z hotela Hotel Prezident Ivanjica do centra mesta?
8. Je k dispozícii kyvadlová doprava z hotela Hotel Prezident Ivanjica do centra mesta?1

Áno, Hotel Prezident Ivanjica poskytuje kyvadlovú dopravu do centra mesta na požiadanie a za príplatok.

9. Môžem zrušiť moju rezerváciu v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?
9. Môžem zrušiť moju rezerváciu v hoteli Hotel Prezident Ivanjica?1

Zrušovacia politika hotela Hotel Prezident Ivanjica sa môže líšiť v závislosti od typu rezervácie a je najlepšie kontaktovať hotel priamo alebo sa obrátiť na potvrdenie rezervácie pre viac informácií.

10. Aké sú niektoré blízke atrakcie hotela Hotel Prezident Ivanjica?
10. Aké sú niektoré blízke atrakcie hotela Hotel Prezident Ivanjica?1

Niektoré blízke atrakcie hotela Hotel Prezident Ivanjica zahŕňajú manastír Gradina, Kostol svätých Petra a Pavla a jaskyňu Potpecka.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Zasadnutia
Zariadenia izieb
 • Klimatizácia
 • Chladnička
 • Minibar
 • Fén
 • Whirlpool
 • Servis na izbu
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
 • Informačná služba
 • Kopírka
Recenzia hotela Hotel Prezident Ivanjica
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.