Španielsko, Barreiros

Apartamento Costa de Lugo

Lugar Foro, 8B Portal 3 Bloque 1, 1º E, Lugo, Galicia 27793, Espana Barreiros, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Costa de Lugo
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
4.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Lugar Foro, 8B Portal 3 Bloque 1, 1º E, Lugo, Galicia 27793, Espana Barreiros, Španielsko

V blízkosti hotela "Apartamento Costa de Lugo" v meste Barreiros, Španielsko, sa nachádza niekoľko významných atrakcií a zariadení:

1. Playa de las Catedrales (Pláž katedrál): Jedna z najznámejších pláží v Galícii, známa svojimi impozantnými útvarmi skal, jaskýňami a oblúkmi.

2. Pláž Barreiros: Krásna piesočnatá pláž s pokojnou vodou, ideálna na plávanie a opaľovanie sa.

3. Burela: Nedaleké mesto známe svojím rybárskym prístavom, kde môžete nájsť čerstvé morské plody a objavovať miestnu námorskú kultúru.

4. Ribadeo: Malebné pobrežné mesto s dláždenými uličkami, historickými budovami a malebným prístavom. Je to skvelé miesto na prechádzky a ochutnávanie miestnej kuchyne.

5. Parque Eolico de Barreiros: Veterná farma nachádzajúca sa blízko hotela, ponúkajúca úchvatné výhľady na vidiek a pobrežie.

6. Sargadelos: Slávna továreň na keramiku a múzeum, kde sa môžete dozvedieť o tradičnej výrobe keramiky v regióne.

7. Foz: Nedaleké mesto s krásnymi plážami, pobrežnými prechádzkami a možnosťou vyskúšať si lahodné galícijské morské plody.

8. Castro de Fazouro: Staroveká keltská osada s pozostatkami z doby železnej. Archeologická lokalita je otvorená verejnosti a poskytuje pohľady do raných dejín regiónu. Toto sú len niektoré príklady toho, čo je v okolí hotela "Apartamento Costa de Lugo" v meste Barreiros, Španielsko. Oblast tiež ponúka prírodnú krásu, kultúrne atrakcie a rôzne outdoorové aktivity.

map
Apartamento Costa de Lugo
Apartmán

Do centra mesta4.5

O hoteli

O

'Apartamento Costa de Lugo' sa nachádza v Barreiros, Španielsko. Tento hotel ponúka rôzne vybavenia a služby, ktoré zlepšujú pobyt svojich hostí. Izby: Hotel má priestorné a pohodlné izby, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali relaxačnú atmosféru. Izby sú dobre zariadené a vybavené modernými vybaveniami, aby zabezpečili pohodlný pobyt. Každá izba je vybavená súkromným kúpeľňou, klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Vybavenie: Hotel ponúka škálu zariadení, ktoré robia pobyt jeho hostí príjemným. Medzi ne patrí 24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny a bezplatné parkovisko. Hotel tiež disponuje záhradou a terasou, kde si hostia môžu oddýchnuť a užívať si krásne okolie. Stravovanie: Hotel ponúka rôzne možnosti stravovania pre svojich hostí. Je tu reštaurácia na mieste, ktorá podáva lahodnú domácu a medzinárodnú kuchyňu. Hostia si môžu tiež vychutnať raňajky formou bufetu každé ráno. Poloha: 'Apartamento Costa de Lugo' sa nachádza na výhodnom mieste, len krátku prechádzku od pláže. Poskytuje jednoduchý prístup k blízkym atrakciám a je tiež blízko obchodom, reštauráciám a ďalším službám. Spolu povedané, 'Apartamento Costa de Lugo' v Barreiros, Španielsko, ponúka pohodlné izby, vynikajúce zariadenia a výhodnú polohu. Či hostia hľadajú relaxačný pobyt pri pláži, alebo chcú preskúmať miestne atrakcie, tento hotel poskytuje skvelú základňu pre ich pobyt.

Zábava

V blízkosti hotela 'Apartamento Costa de Lugo' v Barreiros, Španielsko, sa nachádza niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Hotel sa nachádza v blízkosti pobrežia, takže môžete ľahko pristupovať k krásnym plážam ako Playa de las Catedrales alebo Playa de las Esteiras. Užite si opaľovanie, plávanie alebo prechádzku pozdĺž piesočnatých brehov.

2. Turistické trasy: Región ponúka rôzne turistické trasy pre nadšencov prírody. Jedna populárna možnosť je Ruta da Praia das Catedrais, ktorá vás zavedie pozdĺž úchvatných pobrežných útesov a poskytne dychberúce výhľady.

3. Vodné športy: Ak máte radi vodné športy, môžete vyskúšať aktivity ako surfovanie, kajakovanie alebo paddleboarding. Niektoré miestne spoločnosti ponúkajú požičovanie vybavenia a sprievodcovské túry.

4. Gastronómia: Preskúmajte miestnu kuchyňu tým, že vyskúšate tradičné galícijské jedlá v blízkych reštauráciách. Ochutnajte čerstvé morské plody, tapas alebo slávny pulpo a la gallega (galícijský chobot).

5. Kultúrne návštevy: Navštívte blízke mestá ako Ribadeo, kde môžete preskúmať jeho historické centrum, navštíviť historické lokality ako slávna Veža Templárskych rytierov alebo navštíviť miestne múzeá a galérie.

6. Kúpele a wellness centrá: Potešte sa relaxáciou a ošetrením tým, že navštívite kúpele alebo wellness centrum v blízkosti hotela. Užite si masáže, ošetrovávania tváre alebo iné wellness procedúry.

7. Golfové hry: Milovníci golfa môžu navštíviť blízky Golfový klub de Lugo, ktorý ponúka krásne ihrisko a zariadenia pre deň na zeleni. To sú len niektoré návrhy na zábavu v blízkosti hotela 'Apartamento Costa de Lugo' v Barreiros, Španielsko. Existuje mnoho možností, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a záujmom.

Top otázky

1. Ako ďaleko je Apartamento Costa de Lugo od Barreiros, Španielsko?
1. Ako ďaleko je Apartamento Costa de Lugo od Barreiros, Španielsko?1

Apartamento Costa de Lugo sa nachádza v Barreiros, Španielsko.

2. Aké vybavenie poskytuje Apartamento Costa de Lugo?
2. Aké vybavenie poskytuje Apartamento Costa de Lugo?1

Apartamento Costa de Lugo poskytuje vybavenie ako plne vybavená kuchyňa, bezplatné Wi-Fi pripojenie, parkovacie miesto, terasu s výhľadom na more a ubytovanie priateľské pre zvieratá.

3. Koľko ľudí môže ubytovať Apartamento Costa de Lugo?
3. Koľko ľudí môže ubytovať Apartamento Costa de Lugo?1

Apartamento Costa de Lugo môže ubytovať až šesť ľudí.

4. Nachádza sa Apartamento Costa de Lugo blízko pláže?
4. Nachádza sa Apartamento Costa de Lugo blízko pláže?1

Áno, Apartamento Costa de Lugo sa nachádza blízko pláže a ponúka ľahký prístup k pobrežiu.

5. Je na Apartamento Costa de Lugo stanovená minimálna dĺžka pobytu?
5. Je na Apartamento Costa de Lugo stanovená minimálna dĺžka pobytu?1

Áno, na Apartamento Costa de Lugo je stanovená minimálna dĺžka pobytu na dve noci.

6. Je Apartamento Costa de Lugo vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi?
6. Je Apartamento Costa de Lugo vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi?1

Áno, Apartamento Costa de Lugo je rodinným priateľským a poskytuje vybavenie a priestor vhodný pre rodiny s deťmi.

7. Sú v blízkosti Apartamento Costa de Lugo nejaké atrakcie?
7. Sú v blízkosti Apartamento Costa de Lugo nejaké atrakcie?1

Áno, Apartamento Costa de Lugo je blízko atrakcií ako Playa de las Catedrales, centrum mesta Ribadeo a vyhliadky Barreiros.

8. Sú v blízkosti Apartamento Costa de Lugo nejaké reštaurácie alebo obchody?
8. Sú v blízkosti Apartamento Costa de Lugo nejaké reštaurácie alebo obchody?1

Áno, v bezprostrednej blízkosti Apartamento Costa de Lugo sa nachádzajú reštaurácie a obchody, čo umožňuje ľahký prístup k stravovacím a nákupným možnostiam.

Recenzia hotela Apartamento Costa de Lugo
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.