Španielsko, Benidorm

Apt in the heart of Benidorm

5 Calle Mirador 1*o Benidorm, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apt in the heart of Benidorm
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

5 Calle Mirador 1*o Benidorm, Španielsko

Hotel "Apt in the heart of Benidorm" sa nachádza v srdci Benidormu, popredného turistického miesta na Costa Blanci vo Španielsku. Tu sú niektoré atrakcie a zariadenia v blízkosti hotela:

1. Pláže: Hotel sa nachádza na pešej vzdialenosti od niekoľkých krásnych pláží v Benidorme, vrátane pláže Levante a pláže Poniente.

2. Staré Mesto: Staré Mesto Benidorm, známe aj ako El Casco Antiguo, je v blízkosti hotela. Je to okúzľujúce miesto s úzkymi uličkami, historickými budovami, obchodmi a reštauráciami.

3. Nočný život: Benidorm je známy svojím živým nočným životom a v blízkosti hotela je množstvo barov, hostincov a nočných klubov, čo ho robí vhodným pre tých, ktorí hľadajú zábavu a nápoje.

4. Obchody a Reštaurácie: Hotel je obklopený množstvom obchodov, butikov a reštaurácií, kde návštevníci môžu ochutnať miestnu kuchyňu, ako aj medzinárodné stravovacie možnosti.

5. Témaparky: Benidorm je domovom niekoľkých témaparkov, vrátane Terra Mítica, vzrušujúceho zábavného parku; Aqualandia, vodného parku; a Mundomar, morského zvieracieho parku. Tieto atrakcie sú len krátka cesta autom alebo autobusom od hotela.

6. Benidorm Palace: Tento slávny kabaretný divadelný priestor sa nachádza v blízkosti hotela. Návštevníci sa môžu tešiť na predstavenia, hudbu, tanec a večerné predstavenia.

7. Golfové ihriská: Pre nadšencov golfu sú v okolí niekoľko golfových ihrísk, ako napríklad Golfový klub Villaitana, Golfový areál Las Rejas a Sieňa Cortina Pitch & Putt. Tieto sú len niektoré z atrakcií a zariadení, ktoré možno nájsť okolo hotela "Apt in the heart of Benidorm" v Benidorme, Španielsko.

map
Apt in the heart of Benidorm
Apartmán

Do centra mesta0.5

O hoteli

Zábava

1. Aqualandia vodný park: Nachádza sa len krátku jazdu od hotela, Aqualandia je jeden z najväčších vodných parkov v Európe a ponúka vzrušujúce tobogany, vlnové bazény a ďalšie atrakcie pre všetky vekové skupiny.

2. Mundomar: Susedia s Aqualandiou, Mundomar je morský a exotický živočíšny park, kde návštevníci môžu vidieť delfíny, morské lvy, tučniaky a viac. Ponúkajú aj interaktívne zážitky a predstavenia s delfínmi.

3. Benidorm Palace: Tento renomovaný podnik hostí rôzne zábavné predstavenia, vrátane flamenco vystúpení, koncertov živej hudby a náročných tanečných predstavení. Hostia môžu počas predstavenia jesť a piť.

4. Casino Mediterraneo Benidorm: Kasíno ponúka širokú škálu herných možností, vrátane hracích automatov, pokerových stolov a rulety. Majú tiež bar a reštauráciu, kde sa hostia môžu relaxovať a užívať si.

5. Terra Mitica: Témapark nachádzajúci sa krátku vzdialenosť od Benidormu, Terra Mitica ponúka vzrušujúce jazdy a atrakcie inšpirované starovekými civilizáciami, vrátane Ríma, Egypta a Grécka.

6. Pláž Levante: Len krátkou prechádzkou od hotela, pláž Levante je obľúbeným miestom turistov s živou atmosférou. Návštevníci si môžu užiť slniečko, indulgovať vo vodných športoch alebo relaxovať v jednej z plážových barov.

7. Benidormská stará časť mesta: Poznaná ako "Casco Antiguo," stará časť mesta Benidorm je očarujúca oblasť plná úzkych uličiek, obchodov, kaviarní a reštaurácií. Je to skvelé miesto na objavovanie miestnej kultúry a užívanie si pokojnej prechádzky.

8. Benidormský cirkus: Nachádza sa blízko hotela, Benidormský cirkus ponúka rôzne vzrušujúce predstavenia, vrátane akrobatiiky, trapezových aktov a klaunských predstavení. Je skvelým miestom pre rodiny na užívanie si večera s hromadou zábavy.

9. Karting Benidorm: Milovníci dobrodružstva sa môžu vydať do Kartingu Benidorm, aby zažili preteky v go-kartoch na profesionálnej trati. Ponúkajú rôzne pretekárske možnosti vhodné pre deti aj dospelých.

10. Kultúrny stredisko Benidorm: Toto kultúrne centrum organizuje rôzne udalosti, vrátane výstav umenia, divadelných predstavení a koncertov. Skontrolujte rozvrh, aby ste videli, čo sa deje počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Môžete mi povedať viac o polohe 'Apartmánu v srdci Benidormu'?

1. Môžete mi povedať viac o polohe 'Apartmánu v srdci Benidormu'?1

Apartmán sa nachádza v srdci Benidormu, populárnom morskom kúpeľnom meste na východnom pobreží Španielska. Je blízko rôznych pláží, reštaurácií, obchodov a zábavných možností.

2. Koľko spální a kúpeľní má apartmán?

2. Koľko spální a kúpeľní má apartmán?1

Apartmán má 2 spálne a 1 kúpeľňu.

3. Je apartmán vhodný pre rodiny?

3. Je apartmán vhodný pre rodiny?1

Áno, apartmán je vhodný pre rodiny, pretože má dve spálne a dostatok obývacej plochy.

4. Má apartmán klimatizáciu?

4. Má apartmán klimatizáciu?1

Áno, apartmán je vybavený klimatizáciou, aby zabezpečil pohodlný pobyt, najmä počas teplejších mesiacov.

5. Sú poskytnuté posteľné obliečky a uteráky?

5. Sú poskytnuté posteľné obliečky a uteráky?1

Áno, apartmán poskytuje posteľné obliečky a uteráky pre hostí.

6. Je v apartmáne kuchyňa?

6. Je v apartmáne kuchyňa?1

Áno, apartmán má plne vybavenú kuchyňu so všetkými potrebnými spotrebičmi a riadom na varenie a jedenie.

7. Je k dispozícii Wi-Fi v apartmáne?

7. Je k dispozícii Wi-Fi v apartmáne?1

Áno, je k dispozícii Wi-Fi, ktoré môžu hostia využívať počas svojho pobytu.

8. Sú k dispozícii parkovacie zariadenia?

8. Sú k dispozícii parkovacie zariadenia?1

Niektoré apartmány môžu ponúkať parkovacie zariadenia, ale je najlepšie sa informovať u vlastníka alebo rezervačnej platformy o konkrétnych podrobnostiach týkajúcich sa dostupnosti parkovania.

9. Je apartmán v pešej vzdialenosti od pláže?

9. Je apartmán v pešej vzdialenosti od pláže?1

Áno, apartmán je centrálnym umiestnený a zvyčajne je v pešej vzdialenosti od najbližšej pláže.

10. Sú v apartmáne povolené zvieratá?

10. Sú v apartmáne povolené zvieratá?1

Politiky týkajúce sa zvierat sa môžu líšiť v rôznych apartmánoch. Je vhodné sa informovať u vlastníka alebo rezervačnej platformy o konkrétnych politikách týkajúcich sa zvierat pred vykonaním rezervácie.

11. Aké sú niektoré populárne blízke atrakcie?

11. Aké sú niektoré populárne blízke atrakcie?1

Medzi populárne atrakcie v Benidorme patrí pláž Levante, pláž Poniente, vodný park Aqualandia, tematický park Terra Mitica a Staré Mesto.

12. Je apartmán prístupný pre ľudí s postihnutím?

12. Je apartmán prístupný pre ľudí s postihnutím?1

Prístupnosť apartmánu sa môže líšiť. Odporúča sa informovať sa u vlastníka alebo rezervačnej platformy o konkrétnych funkcionalitách prístupnosti pred vykonaním rezervácie.

Recenzia hotela Apt in the heart of Benidorm
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.