Španielsko, Bilbao

City Hall II By Aston&wolf

Matiko 8 Bilbao, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
City Hall II By Aston&wolf
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Matiko 8 Bilbao, Španielsko

V blízkosti hotela "City Hall II By Aston&wolf" v Bilbau, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Radnica mesta Bilbao: Hotel sa nachádza v blízkosti radnice mesta Bilbao, ktorá je významným orientačným bodom a historickou budovou.

2. Guggenheim Museum Bilbao: Len krátku vzdialenosť od hotela sa nachádza slávne múzeum súčasného umenia, navrhnuté Frankom Gehrym.

3. Casco Viejo: Hotel je blízko historického starého mesta Bilbao, známeho svojimi očarujúcimi uličkami, tradičnou baskickou kuchyňou a historickými budovami.

4. Trh La Ribera: Najväčší krytý trh v Európe, trh La Ribera, je v blízkosti, kde návštevníci môžu preskúmať široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny, miestnych špecialít a obchodov.

5. Most Zubizuri: Tento modernistický most navrhnutý Santiago Calatravou sa nachádza v blízkosti hotela a ponúka panoramatický výhľad na mesto a rieku Nervion.

6. Divadlo Arriaga: Situované v blízkosti, divadlo Arriaga je krásne operné divadlo s bohatou históriou kultúrnych vystúpení a udalostí.

7. Park Doña Casilda Iturrizar: Tento pokojný park je len krátku vzdialenosť od hotela, poskytujúci príjemné miesto na oddych a vychutnanie si zelene v meste.

8. Múzeum výtvarných umení v Bilbau: Hotel je blízko Múzea výtvarných umení v Bilbau, ktoré domov mnohých španielskych a európskych umeleckých diel. Tieto sú len niektoré z atrakcií, ktoré možno nájsť okolo hotela "City Hall II By Aston&wolf" v Bilbau, Španielsko.

map
City Hall II By Aston&wolf
Apartmán

Do centra mesta1.2

O hoteli

O

City Hall II By Aston&wolf je moderný a štýlový hotel nachádzajúci sa v srdci Bilbaa, Španielsko. Hotel je známy pre svoju vynikajúcu službu a pohodlné ubytovanie. Izby v City Hall II By Aston&wolf sú priestranné a vkusne zariadené, súčasného dizajnu a širokého záberu vybavenia. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi, minibarom a súkromnú kúpeľňou s bezplatnými toaletnými potrebami. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby uspokojil rôzne potreby a preferencie hostí. Patria sem štandardné izby, nadštandardné izby a apartmány. Nadštandardné izby a apartmány poskytujú ďalšie funkcie, ako sú výhľady na mesto, oddelené sedacie miesta a vylepšené zariadenia. City Hall II By Aston&wolf tiež disponuje reštauráciou, ktorá ponúka lahodné jedlá počas celého dňa. Hostia môžu vychutnať kontinentálny bufet na raňajky ráno a neskôr sa ponoriť do pestrého menu španielskych a medzinárodných jedál na obed a večeru. Reštaurácia ponúka možnosti sedenia vnútri aj vonku, poskytujúc príjemný zážitok z jedla. Okrem toho hotel disponuje barom, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať s výberom koktailov, vín a iných nápojov. Bar je ideálne miesto na spoločenské stretnutia alebo jednoducho užiť si drink v útulnej atmosfére. Celkovo je City Hall II By Aston&wolf fantastickou voľbou pre cestovateľov zábavy aj obchodníkov, ktorí hľadajú pohodlný a súčasný hotelový zážitok v Bilbau. S jeho vynikajúcou polohou, štýlovými izbami a skvelými možnosťami stravovania sľubuje nezabudnuteľný pobyt v tomto pulzujúcom španielskom meste.

Zábava

V blízkosti hotela 'City Hall II By Aston&wolf' v Bilbau, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Guggenheim Museum Bilbao: Nachádza sa len pár minút od hotela, Guggenheim Museum je nevyhnutnou atrakciou v Bilbau. Ponúka súčasné výstavy umenia a ohromujúcu architektúru.

2. Casco Viejo: Tento historický rajón je známy svojimi úzkymi uličkami, tradičnou baskickou architektúrou a živou atmosférou. Návštevníci môžu objavovať miestne obchody, reštaurácie a bary v okolí.

3. Plaza Nueva: Toto rušné námestie je obklopené krásnymi budovami a je obľúbeným miestom pre miestnych obyvateľov aj turistov. Často sa tu konajú udalosti, trhy pod holým nebom a pouličné predstavenia.

4. Múzeum výtvarných umení Bilbao: Nachádza sa v blízkosti hotela a ponúka rozsiahlu zbierku španielskeho umenia od

13. storočia dodnes, vrátane diel od Goyu, El Greca a Picassa.

5. Pintxos (baskické tapas) túry: Bilbao je známy pre svoje lahodné pintxos, ktoré sú malé jedlá zvyčajne podávané v baroch. Návštevníci sa môžu zúčastniť kulinárskej dobrodružnej cesty z baru do baru, kde môžu skúšať rôzne pintxos.

6. Divadlo Arriaga: Nachádza sa v srdci Bilbaa, Arriaga Theater je úchvatným operným domom v neobarokovom štýle, ktorý hostí rôzne predstavenia, vrátane opery, baletu a koncertov.

7. Trh Ribera: Tento živý potravinový trh je ideálnym miestom na preskúmanie miestnych produktov, čerstvého morského jedla a širokého sortimentu regionálnych špecialít. Tieto sú len niektoré z mnohých možností zábavy v blízkosti hotela 'City Hall II By Aston&wolf' v Bilbau, Španielsko. Mesto ponúka bohatú kultúrnu scénu a mnoho atrakcií na preskúmanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela City Hall II By Aston&wolf
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.