Španielsko, Cádiz

Apartamento Rincon del Populo

Calle Fabio Rufino n11 3B Cádiz, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Rincon del Populo
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Fabio Rufino n11 3B Cádiz, Španielsko

V blízkosti Apartamento Rincón del Populo v Cádizu, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré významné miesta a zaujímavosti:

1. Katedrála v Cádizu: Táto úchvatná katedrála sa nachádza približne 650 metrov na juhovýchod od hotela. Je známa pre svoju krásnu architektúru a panoramatické výhľady z veže s hodinami.

2. Pláž La Caleta: Táto malebná pláž sa nachádza približne 400 metrov na juhozápad od hotela. Je obľúbeným miestom na opaľovanie, plávanie a obdivovanie výhľadov na pobrežie Cádizu.

3. Námestie Plaza de España: Nachádza sa asi 600 metrov južne od hotela a ponúka rôzne obchody, kaviarne a reštaurácie. Je skvelým miestom na zažitie miestnej kultúry a užitie si živého prostredia.

4. Veža Tavira: Táto veža sa nachádza približne 700 metrov na juhozápad od hotela a ponúka panoramatické výhľady na Cádiz. Okrem toho sa v nej nachádza camera obscura, optické zariadenie poskytujúce pohľad na mesto v reálnom čase.

5. Mercado Central (Centrálny trh): Tento živý trh sa nachádza približne 850 metrov na juhovýchod od hotela. Tu nájdete široký výber čerstvého ovocia, miestne morské plody, mäso a ďalšie produkty.

6. Múzeum Cádizu: Toto múzeum sa nachádza približne 1 kilometer na severe od hotela a obsahuje rozsiahlu zbierku archeologických artefaktov, výtvarného umenia a historických výstav.

7. Pláž La Victoria: Táto známa pláž sa nachádza približne 2,5 kilometra na severovýchod od hotela. S jej dlhým piesočnatým brehom je ideálna na relaxačný deň pri mori alebo na rôzne vodné športy. Tieto sú len niektoré príklady atrakcií a zaujímavostí v blízkosti Apartamento Rincón del Populo. Cádiz ponúka bohatú históriu, krásne pláže a celkovo očarujúcu atmosféru.

map
Apartamento Rincon del Populo
Apartmán

Do centra mesta0.1

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'Apartamento Rincon del Populo' v Cádizu, Španielsko, je viacero možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Cádiz je známy pre svoje krásne pláže. Playa de la Caleta a Playa de la Victoria sú obľúbenými miestami na plávanie, opaľovanie sa a vodné športy. Sú len krátku prechádzku od hotela.

2. Katedrála v Cádizu: Nachádza sa v historickom centre mesta, katedrála v Cádizu je ohromujúcim architektonickým dielom. Návštevníci môžu preskúmať katedrálu a vyšplhať sa na vrchol pre panoramatický výhľad na mesto.

3. Teatro Falla: Teatro Falla je známy pre svoje karnevalové udalosti a predstavenia, je populárnym miestom pre hudbu, tanec a divadelné predstavenia. Skontrolujte program na prípadné nadchádzajúce udalosti počas vášho pobytu.

4. Museo de Cádiz: Toto múzeum predstavuje históriu a kultúru Cádizu. Môžete tu nájsť širokú škálu exponátov vrátane archeologických artefaktov, výtvarného umenia a historických dokumentov.

5. Centrálny trh v Cádizu: Centrálny trh je živé miesto, kde môžete zažiť miestnu kultúru. Tu nájdete čerstvú produkciu, miestne morské plody a tradičné španielske pochúťky. Je to skvelé miesto pre gurmánov.

6. Plaza de Mina: Tento malebný námestie je ideálne miesto na relax a nasávanie atmosféry. Ponúka krásne upravené záhrady, kaviarne a historické budovy.

7. Flamenco predstavenia: Cádiz je centrom flamenkové hudby a tanca. Viaceré miesta v meste ponúkajú autentické flamenkové predstavenia, kde si môžete vychutnať túto tradičnú španielsku umeleckú formu. Nezabudnite skontrolovať konkrétne prevádzkové hodiny a dostupnosť týchto zábavných možností počas vášej návštevy.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Apartamento Rincon del Populo v Cádizu, Španielsko?

1. Kde sa nachádza Apartamento Rincon del Populo v Cádizu, Španielsko?1

Apartamento Rincon del Populo sa nachádza v Cádizu, Španielsko.

2. Koľko spální je v Apartamento Rincon del Populo?

2. Koľko spální je v Apartamento Rincon del Populo?1

Apartamento Rincon del Populo má __ spální.

3. Aké vybavenie sa ponúka v Apartamento Rincon del Populo?

3. Aké vybavenie sa ponúka v Apartamento Rincon del Populo?1

Vybavenie v Apartamento Rincon del Populo môže zahŕňať plne vybavenú kuchyňu, Wi-Fi, TV, klimatizáciu, balkón alebo terasu a ďalšie.

4. Je k dispozícii parkovanie v Apartamento Rincon del Populo?

4. Je k dispozícii parkovanie v Apartamento Rincon del Populo?1

Dostupnosť parkovania v Apartamento Rincon del Populo sa líši. Odporúča sa informovať sa u majiteľov alebo manažéra objektu.

5. Aké je najbližšie letisko k Apartamento Rincon del Populo?

5. Aké je najbližšie letisko k Apartamento Rincon del Populo?1

Najbližšie letisko k Apartamento Rincon del Populo je Letisko Jerez, ktoré sa nachádza približne __ míľ ďaleko.

6. Sú povolené domáce zvieratá v Apartamento Rincon del Populo?

6. Sú povolené domáce zvieratá v Apartamento Rincon del Populo?1

Politika týkajúca sa domácich zvierat v Apartamento Rincon del Populo sa môže líšiť. Je najlepšie sa predtým informovať u majiteľov alebo manažéra objektu.

7. Aké sú niektoré populárne atrakcie v blízkosti Apartamento Rincon del Populo?

7. Aké sú niektoré populárne atrakcie v blízkosti Apartamento Rincon del Populo?1

Niektoré populárne atrakcie v blízkosti Apartamento Rincon del Populo môžu zahŕňať Pláž de la Victoria, Katedrála v Cádizu, Veža Tavira, Pláž La Caleta a ďalšie.

8. Sú v blízkosti Apartamento Rincon del Populo reštaurácie a obchody?

8. Sú v blízkosti Apartamento Rincon del Populo reštaurácie a obchody?1

Áno, pravdepodobne sa v blízkosti Apartamento Rincon del Populo nachádzajú reštaurácie a obchody vzhľadom na jeho centrálnu polohu v Cádizu. Je odporúčané sa informovať u majiteľov alebo manažéra objektu pre konkrétne odporúčania.

Recenzia hotela Apartamento Rincon del Populo
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.