Španielsko, Cádiz

Apartamento Cadiz Confort Playa

22 Avenida Jose Leon de Carranza Cádiz, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Cadiz Confort Playa
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
4.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

22 Avenida Jose Leon de Carranza Cádiz, Španielsko

V okolí hotela "Apartamento Cadiz Confort Playa" v Cádizu, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií, zariadení a aktivít. Tu sú niektoré významné miesta a zaujímavosti v okolí:

1. Pláž La Caleta: Hotel sa nachádza len krátku prechádzku od krásnej pláže La Caleta, známej svojím zlatým pieskom a čistou vodou.

2. Hrad San Sebastián: Nachádza sa na malej ostrove spojenom s pevninou mostom, tento historický hrad je populárne miesto pre turistov ponúkajúce panoramatický výhľad na oceán a mesto.

3. Park Genovés: Malebný park v blízkosti hotela, Park Genovés ponúka bujné zeleň, pešie trasy a rôzne exotické rastliny a stromy.

4. Múzeum v Cádizu: Toto múzeum predstavuje rozsiahlu zbierku umeleckých diel a artefaktov, vrátane archeológie, výtvarného umenia a etnografie, poskytujúci náhľady do bohatej histórie mesta.

5. Plaza de España a historické centrum: Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od živej Plaza de España, obklopený historickými budovami, obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Neďaleké historické centrum je charakterizované úzkymi kamennými uličkami a zaujímavou architektúrou.

6. Katedrála v Cádizu: Jedna z najikonických pamiatok mesta, Katedrála v Cádizu je impozantná štruktúra kombinujúca barokový a neoklasicistický štýl. Návštevníci môžu preskúmať jej bohatý interiér a vystúpiť na vrchol pre panoramatické výhľady.

7. Centrálny trh Mercado de Abastos: Rušný trh, kde návštevníci môžu nájsť širokú škálu čerstvého ovocia, rýb, mäsa a miestnych špecialít.

8. Prístav v Cádizu: Nachádzajúci sa v blízkosti, prístav ponúka možnosti lodných výletov, prístavných plavieb a stravovania pri vode. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a zariadení nachádzajúcich sa v blízkosti hotela "Apartamento Cadiz Confort Playa" v Cádizu, Španielsko.

map
Apartamento Cadiz Confort Playa
Apartmán

Do centra mesta4.1

O hoteli

O

Apartamento Cadiz Confort Playa je hotel nachádzajúci sa v meste Cadiz, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedle:

1. Hotel: Apartamento Cadiz Confort Playa ponúka pohodlné ubytovanie pre hostí navštevujúcich Cadiz. Hotel je ideálne umiestnený blízko pláže, čo umožňuje ľahký prístup k nádhernej pobrežnej čiare a úchvatným výhľadom. Poskytuje pohodlnú základňu pre preskúmanie mesta a jeho atrakcií.

2. Izby: Hotel ponúka dobre vybavené izby s modernými zariadeniami. Každá izba je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a relaxáciu hosťom počas ich pobytu. Zariadenia môžu zahŕňať pohodlné postele, kúpeľne, klimatizáciu, kúrenie, TV, Wi-Fi a ďalšie. Izby sú udržiavané čisté a udržiavané v dobrom stave, aby zabezpečili príjemný pobyt.

3. Jedlo: Apartamento Cadiz Confort Playa môže ponúkať možnosti stravovania pre hostí. V závislosti na zariadeniach hotela môžu byť jedlá od bufetového raňajok až po reštauráciu s plným servisom. Hostia môžu ochutnať rôzne miestne a medzinárodné kulinárske lahôdky pripravené skúsenými kuchármi. Jedlá sú zvyčajne pripravované pomocou čerstvých surovín a zohľadňujú rôzne dietetické preferencie. Vždy sa odporúča overiť si priamo s hotelom alebo navštíviť ich oficiálnu webovú stránku pre najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie o ich zariadeniach a službách.

Zábava

Existujú rôzne možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Apartamento Cadiz Confort Playa' v Cádizu, Španielsko. Niektoré z populárnych možností zábavy zahrňujú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza veľmi blízko pláží v Cádize, ponúkajúce možnosti pre plávanie, opaľovanie sa a plážové športy.

2. Historické pamiatky: Cádiz je známy svojou bohatou históriou a v blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne historické pamiatky, ako je Katedrála v Cádize, Veža Tavira a Hrad San Sebastián.

3. Flamenco predstavenia: Cádiz je známy svojimi flamencovými vystúpeniami. Návštevníci môžu vychutnať tradičné flamenco predstavenia v rôznych zariadeniach po celom meste.

4. Reštaurácie a bary: V blízkosti hotela je veľké množstvo reštaurácií a barov, kde návštevníci môžu vychutnať autentickú španielsku kuchyňu a nápoje.

5. Nakupovanie: Hotel sa nachádza blízko centra mesta, kde sa nachádza veľa obchodov a butikov, ideálnych pre nákupných nadšencov.

6. Vodné športy: Cádiz je skvelým miestom pre vodné športy. Návštevníci môžu vychutnať aktivity ako windsurfing, plachtenie a kajakovanie na blízkych plážach.

7. Nočný život: V Cádize je živá nočná scéna s mnohými barmi a klubmi ponúkajúcimi živú hudbu a DJ vystúpenia.

8. Parky a záhrady: V blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne parky a záhrady, kde návštevníci môžu relaxovať a vychutnať si krásne okolie, ako napríklad Park Genoves a Park hradu svätej Kataríny.

9. Múzeá a galérie: V Cádize sa nachádzajú rôzne múzeá a galérie, ako napríklad Múzeum v Cádize a Centrum súčasného španielskeho umenia, kde návštevníci môžu preskúmať miestne umenie a históriu. Toto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti 'Apartamento Cadiz Confort Playa' v Cádize, Španielsko. Návštevníci môžu objavovať a objavovať ešte viac atrakcií a aktivít v tomto živom meste.

Top otázky

1. Nachádza sa Apartamento Cadiz Confort Playa blízko pláže?
1. Nachádza sa Apartamento Cadiz Confort Playa blízko pláže?1

Áno, Apartamento Cadiz Confort Playa sa nachádza blízko pláže v Cádizu, Španielsko.

2. Koľko spální má Apartamento Cadiz Confort Playa?
2. Koľko spální má Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Apartamento Cadiz Confort Playa má viacero spální. Konkrétny počet spální sa môže líšiť v závislosti na zvolenej ubytovacej možnosti.

3. Poskytuje Apartamento Cadiz Confort Playa parkovacie služby?
3. Poskytuje Apartamento Cadiz Confort Playa parkovacie služby?1

Áno, Apartamento Cadiz Confort Playa poskytuje parkovacie služby pre hostí.

4. Je Apartamento Cadiz Confort Playa priateľský k domácim zvieratám?
4. Je Apartamento Cadiz Confort Playa priateľský k domácim zvieratám?1

Nie je jasné, či Apartamento Cadiz Confort Playa povoluje domáce zvieratá. Odporúča sa priamo kontaktovať ubytovanie pre informácie o ich politike voči domácim zvieratám.

5. Je dostupné Wi-Fi v Apartamento Cadiz Confort Playa?
5. Je dostupné Wi-Fi v Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Áno, Wi-Fi je k dispozícii pre hostí v Apartamento Cadiz Confort Playa.

6. Aké vybavenie ponúka Apartamento Cadiz Confort Playa?
6. Aké vybavenie ponúka Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Apartamento Cadiz Confort Playa ponúka rôzne vybavenie, vrátane plne vybavenej kuchyne, klimatizácie, balkóna alebo terasy a obývacej miestnosti.

7. Je nehnuteľnosť prístupná na vozíku?
7. Je nehnuteľnosť prístupná na vozíku?1

Odporúča sa priamo kontaktovať Apartamento Cadiz Confort Playa pre informácie o ich zariadeniach pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou.

8. Môžu hostia zrušiť svoju rezerváciu v Apartamento Cadiz Confort Playa?
8. Môžu hostia zrušiť svoju rezerváciu v Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Politika zrušenia môže byť rôzna v závislosti na rezervačných podmienkach. Hostia by mali pozrieť svoje potvrdenie rezervácie alebo kontaktovať ubytovanie pre špecifické informácie o zrušení.

9. Aký je čas príchodu/odchodu v Apartamento Cadiz Confort Playa?
9. Aký je čas príchodu/odchodu v Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Časy príchodu a odchodu v Apartamento Cadiz Confort Playa sa môžu líšiť. Hostia sú odporúčaní skontrolovať politiky ubytovania alebo kontaktovať ich priamo pre presné časy.

10. Sú nejaké blízke atrakcie od Apartamento Cadiz Confort Playa?
10. Sú nejaké blízke atrakcie od Apartamento Cadiz Confort Playa?1

Apartamento Cadiz Confort Playa sa nachádza v tesnej blízkosti rôznych atrakcií v Cádizu, Španielsko. Hostia môžu preskúmať okolité pláže, historické centrum mesta a kultúrne pamiatky ako Katedrála v Cádizu a Torre Tavira.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Apartamento Cadiz Confort Playa
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.