Španielsko, Cádiz

Apartamento NATURAL de Cadiz

Adolfo de Castro 22 Cádiz, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento NATURAL de Cadiz
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
  • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Adolfo de Castro 22 Cádiz, Španielsko

Niektoré významné atrakcie a pamiatky v blízkosti hotela "Apartamento NATURAL de Cadiz" v Cádizu, Španielsko zahŕňajú:

1. Playa de la Victoria: Hotel sa nachádza len krátku prechádzku od pláže Playa de la Victoria, krásnej pieskovej pláže známej pre svoje čisté vody a živú atmosféru.

2. Katedrála v Cádizu: Jedna z hlavných pamiatok v Cádizu, katedrála je úchvatná goticko-baroková budova s ohromujúcim výhľadom z jej veží.

3. Plaza de España: Nachádza sa v srdci Cádizu, tento rušný námestie ponúka rôzne obchody, kaviarne a reštaurácie. Je populárnym miestom stretávania sa miestnych obyvateľov aj turistov.

4. Parque Genovés: Malebný park s bujnou vegetáciou, fontánami a krásnymi záhradami. Ideálne pre pokojnú prechádzku alebo piknik.

5. Castillo de San Sebastián: Nachádza sa na malej ostrove pri vstupe do zálivu Cádizu, tento ikonický hrad ponúka panoramatické výhľady na mesto a pobrežie.

6. Pláž La Caleta: Ďalšia blízka pláž, La Caleta je menšia a intímnejšia piesočnatá pláž obklopená malebnými budovami a historickými opevneniami.

7. Torre Tavira: Táto historická veža obsahuje kameru obskúru, poskytujúcu návštevníkom jedinečný pohľad na mesto v reálnom čase. Poskytuje aj panoramatické výhľady z jej strechy.

8. Mercado Central de Abastos: Rušný potravinový trh, kde nájdete rôzne čerstvé produkty, morské plody a miestne špeciality. Tieto sú len niektoré príklady toho, čo je v okolí hotela "Apartamento NATURAL de Cádiz" v Cádizu, Španielsko. Mesto samo o sebe je známe svojou bohatou históriou, krásnou architektúrou a živou kultúrou, ponúkajúcou množstvo atrakcií a aktívit na preskúmanie.

map
Apartamento NATURAL de Cadiz
Apartmán

Do centra mesta1.0

O hoteli

O

Apartamento NATURAL de Cadiz je hotel, ktorý sa nachádza v Cadize, Španielsko. Ponúka pohodlné ubytovanie a rôzne vybavenia, ktoré si hostia môžu užiť počas svojho pobytu. Hotel má dobre vybavené izby, ktoré sú navrhnuté s prírodným a minimalistickým estetickým zámerom. Každá izba je vybavená moderným vybavením vrátane klimatizácie, TV s plochou obrazovkou, súkromnou kúpeľňou a bezplatným prístupom na Wi-Fi. Niektoré izby tiež ponúkajú krásny výhľad na mesto alebo more. Hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb podľa svojich preferencií a potrieb. Možnosti zahŕňajú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, dvojposteľové izby a apartmány. Izby sú priestranné a vkusne zariadené, poskytujú útulnú a relaxačnú atmosféru, v ktorej si hostia môžu oddýchnuť po dni strávenom preskúmaním mesta. Pokiaľ ide o jedlo, hotel ponúka raňajkovú službu, kde si hostia môžu začať deň chutným a výživným jedlom. Raňajky zahŕňajú rôzne možnosti ako čerstvo pečené pečivo, ovocie, cereálie, jogurt a horúce nápoje. Hotel nemá reštauráciu so plným servisom, ale neďaleko je dostupných mnoho možností stravovania, aby si hostia mohli objaviť a vychutnať miestnu kuchyňu. Celkovo je Apartamento NATURAL de Cadiz ideálnym miestom pre pohodlné ubytovanie s modernými vybaveniami v pohodlnom mieste. Je skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí chcú zažiť krásu a pôvab Cadizu, Španielsko.

Zábava

Cadiz, Španielsko je živé mesto s množstvom zábavných možností v blízkosti hotela 'Apartamento NATURAL de Cadiz'. Tu sú niektoré návrhy:

1. Katedrála v Cádizu: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, katedrála v Cádizu je nevyhnutnou atrakciou na návštevu. Táto krásna baroková katedrála ponúka úžasné výhľady z jej veží a ukrýva úžasnú zbierku náboženských umeleckých diel.

2. Plaza de la Catedral: Toto živé námestie sa nachádza priamo pri katedrále v Cádizu a je obklopené vonkajšími kaviarňami a reštauráciami. Je to skvelé miesto na posedenie, relaxáciu a užívanie si živej atmosféry v Cádizu.

3. Playa de la Caleta: Táto malebná mestská pláž je len krátkou prechádzkou od hotela. Je to skvelé miesto na vyžiarenie sa na slnku, osviežujúce sa kupanie alebo jednoducho užívanie si prechádzky pozdĺž pobrežia.

4. Torre Tavira: Nachádza sa v historickom centre Cádizu, Torre Tavira je známa pozorovacia veža, ktorá ponúka panoramatický výhľad na mesto. Návštevníci môžu tiež zažiť Camera Obscura, jedinečné zariadenie, ktoré premieta živé obrazy Cádizu na konkávny obrazový povrch.

5. Plaza de las Flores: Umietnená v srdci starého mesta Cádizu, Plaza de las Flores je očarujúce námestie obklopené kvetinovými stánkami a kaviarňami. Je to skvelé miesto na získanie nápoja, obdivovanie farebných kvetov a ponorenie sa do miestnej atmosféry.

6. Teatro Falla: Ak máte záujem o divadelné umenie, nezabudnite sa pozrieť na Teatro Falla. Toto historické divadlo hostí rôzne predstavenia, vrátane koncertov, baletov a flamencových predstavení. Skontrolujte ich harmonogram na blížiace sa udalosti počas vášho pobytu.

7. Mercado Central: Pre autentický miestny zážitok navštívte Mercado Central. Tento rušný trh ponúka širokú škálu čerstvého morského jedla, ovocia, zeleniny a iných miestnych produktov. Je to skvelé miesto na rýchlu občerstvujúcu prestávku alebo na preskúmanie chutí Cádizu.

8. Museo de Cádiz: Nachádza sa v blízkosti hotela, Museo de Cádiz je múzeum, ktoré predstavuje bohatú históriu a kultúru mesta. Uchováva impozantnú zbierku archeologických artefaktov, výtvarného umenia a historických expozícií. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'Apartamento NATURAL de Cadiz'. S bohatou históriou, krásnymi plážami a živou kultúrou ponúka Cádiz niečo pre každého na užívanie si.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Apartamento NATURAL de Cadiz v Cádize, Španielsko?

1. Kde sa nachádza Apartamento NATURAL de Cadiz v Cádize, Španielsko?1

Apartamento NATURAL de Cadiz sa nachádza v Cádize, Španielsko.

2. Koľko spální má Apartamento NATURAL de Cadiz?

2. Koľko spální má Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Apartamento NATURAL de Cadiz má X spální.

3. Môžete poskytnúť stručný opis Apartamento NATURAL de Cadiz?

3. Môžete poskytnúť stručný opis Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Apartamento NATURAL de Cadiz je apartmán v prírodnom štýle v Cádize, Španielsko. Poskytuje moderné vybavenie a pohodlný pobyt.

4. Aké zariadenia a vybavenie sú k dispozícii v Apartamento NATURAL de Cadiz?

4. Aké zariadenia a vybavenie sú k dispozícii v Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Apartmán poskytuje zariadenia ako plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a balkón. Medzi vybavenie patrí WiFi, TV, kúrenie a klimatizácia.

5. Je k dispozícii parkovanie pri Apartamento NATURAL de Cadiz?

5. Je k dispozícii parkovanie pri Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Áno, parkovanie je k dispozícii pri apartmáne.

6. Aká je vzdialenosť medzi Apartamento NATURAL de Cadiz a centrom mesta?

6. Aká je vzdialenosť medzi Apartamento NATURAL de Cadiz a centrom mesta?1

Vzdialenosť medzi Apartamento NATURAL de Cadiz a centrom mesta je X kilometrov/míľ.

7. Sú domáce zvieratá povolené v Apartamento NATURAL de Cadiz?

7. Sú domáce zvieratá povolené v Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Politika týkajúca sa domácich zvierat v Apartamento NATURAL de Cadiz sa môže líšiť. Odporúča sa kontaktovať priamo ubytovanie pre viac informácií.

8. Je stanovený minimálny počet nocí na pobyt v Apartamento NATURAL de Cadiz?

8. Je stanovený minimálny počet nocí na pobyt v Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Minimálny počet nocí na pobyt v Apartamento NATURAL de Cadiz sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a dostupnosti. Odporúča sa skontrolovať s ubytovaním konkrétne podrobnosti.

9. Aké sú nejaké blízke atrakcie v blízkosti Apartamento NATURAL de Cadiz?

9. Aké sú nejaké blízke atrakcie v blízkosti Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Niektoré blízke atrakcie v blízkosti Apartamento NATURAL de Cadiz môžu zahŕňať pláže, historické pamiatky, múzeá a miestne reštaurácie.

10. Ako môžem urobiť rezerváciu v Apartamento NATURAL de Cadiz?

10. Ako môžem urobiť rezerváciu v Apartamento NATURAL de Cadiz?1

Rezervácie môžu byť vykonané priamo prostredníctvom webovej stránky ubytovania alebo kontaktovaním ich prostredníctvom telefónu alebo e-mailom.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Doplnkové služby
  • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Apartamento NATURAL de Cadiz
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.