Španielsko, Calpe

Apartamento Hipocampos - Plusholidays

Carrer Llevant 32 Calpe, Španielsko Apartmán
7 ponúk od 190 EUR Zobraziť ponuku
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
2.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Carrer Llevant 32 Calpe, Španielsko

V okolí hotela Apartamento Hipocampos - Plusholidays v Calpe, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení.

1. Pláže: Hotel sa nachádza v blízkom susedstve k nádherným plážam v Calpe, ako sú Playa Levante a Playa del Arenal-Bol. Tieto pláže ponúkajú zlatý piesok, kristálne čistú vodu a rôzne vodné aktivity.

2. Skala Calpe: Jedna z hlavných atrakcií v Calpe je ikonická Skala Calpe, známa ako Penon de Ifach. Ide o masívnu vápencovú skalnú formáciu, ktorá stúpa 332 metrov nad Stredozemným morom. Návštevníci môžu vystúpiť na vrchol pre dychberúce výhľady.

3. Staré mesto: Hotel sa tiež nachádza v blízkosti očarovávajúceho Starého mesta v Calpe, kde môžu návštevníci objavovať úzke ulice, historické budovy a tradičné španielske obchody a reštaurácie.

4. Marina: Calpe Marina je ďalšou blízkou atrakciou, ponúkajúcou malebné prostredie s plachetnicami a jachtami. Je to skvelé miesto na pokojnú prechádzku, obed v reštauráciách pri vode alebo zábavné vodné športy.

5. Prírodný park Ifach: Susediaci s skalou Calpe, prírodný park Ifach je chránená oblasť s rôznorodou flórou a faunou. Má niekoľko turistických trás pre milovníkov prírody, poskytujúc príležitosti na preskúmanie jedinečného ekosystému parku.

6. Reštaurácie a nákupy: V okolí hotela je množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov, vďaka čomu môžu hostia ochutnať miestnu kuchyňu a nakupovať suveníry. Celkovo povedané, Apartamento Hipocampos - Plusholidays poskytuje pohodlný prístup k nádherným plážam Calpe, úžasným prírodným pamiatkam, historickým miestam a živému centru mesta, čo ho robí vynikajúcou voľbou pre turistov.

map
Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Apartmán

Do centra mesta2.4

O hoteli

O

Apartamento Hipocampos - Plusholidays je hotel nachádzajúci sa v Calpe, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Hotel sa nachádza na skvelej lokalite blízko krásnej pláže Levante v Calpe. - Ponúka pohodlné a moderné ubytovanie pre hostí hľadajúcich plážovú dovolenku. - Hotel poskytuje rôzne zariadenia ako bazén, slnečná terasa, fitness centrum a 24-hodinová recepcia. - Hostia sa môžu tiež tešiť na aktivity ako biliard, stolný tenis a minigolf na mieste. - Voľné Wi-Fi je k dispozícii po celom hoteli. Izby: - Hotel ponúka priestranné a dobre vybavené apartmány pre hostí. - Každý apartmán má obývaciu izbu, súkromnú kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu a balkón s úchvatným výhľadom na more alebo záhradu. - Izby sú elegantne zariadené a vybavené modernými zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou a trezor. Jedlá: - Apartamento Hipocampos - Plusholidays neposkytuje stravovací plán, ale apartmány sú vybavené plne vybavenou kuchyňou. - Hostia si môžu pripravovať svoje jedlá v kuchyni, ktorá obsahuje sporák, rúru, mikrovlnnú rúru, chladničku a riad. - Alternatívne, v okolí je veľa reštaurácií a barov, kde si hostia môžu dať jedlo a vychutnať si miestnu španielsku kuchyňu. Celkovo povedané, Apartamento Hipocampos - Plusholidays v Calpe, Španielsko, poskytuje pohodlné ubytovanie s priestrannými apartmánmi a širokou škálou zariadení. Hostia si môžu užívať krásnu pláž, objavovať miestnu oblasť a mať možnosť si pripraviť vlastné jedlá alebo jesť v blízkych reštauráciách.

Zábava

V blízkosti hotela "Apartamento Hipocampos - Plusholidays" v Calpe, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Hotel sa nachádza v blízkosti pláží Cala del Mallorquí a Playa de la Fossa, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a užívať si rôzne vodné aktivity ako plávanie, šnorchlovanie a jetski.

2. Staré mesto Calpe: Prejdite sa po očarujúcich uličkách starého mesta Calpe, ktoré je známe svojou tradičnou španielskou architektúrou, úzkymi uličkami a malebnými obchodíkmi. Môžete navštíviť aj kostol Iglesia Antigua, historický kostol, a preskúmať miestne trhy.

3. Prírodný park Peñón de Ifach: Tento ikonický orientačný bod je nevyhnutnou atrakciou v Calpe. Môžete sa vydať na výlet na vrchol skalného útvaru a užiť si ohromujúci panoramatický výhľad na Stredozemné more a okolité oblasti.

4. Marina de Calpe: Nachádzajúca sa v blízkosti, Marina de Calpe ponúka škálu rekreačných aktivít vrátane výletov loďou, požičania jachty a rybárskych výprav. Môžete tiež nájsť reštaurácie a bary pri nábreží, aby ste si mohli vychutnať jedlo alebo nápoj.

5. Vodné športy: Calpe je obľúbenou destináciou pre nadšencov vodných športov. Môžete sa zapojiť do aktivít ako paddleboarding, kajakovanie, windsurfing a potápanie. V oblasti sa nachádza niekoľko požičovní a centier vodných športov.

6. Zábavné parky: Ak hľadáte zábavu pre celú rodinu, môžete navštíviť zábavný park Terra Mitica a aquapark Aqualandia, ktoré sa nachádzajú v krátkej vzdialenosti od Calpe.

7. Nočný život: Calpe ponúka živú nočnú scénu s mnohými barmi, klbmi a miestami s živou hudbou. Môžete si vychutnať koktejly, tancovať na živú hudbu alebo sledovať živé vystúpenie v jednom z zábavných zariadení v meste. To sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela "Apartamento Hipocampos - Plusholidays" v Calpe, Španielsko. Existuje mnoho ďalších aktivít a atrakcií na preskúmanie v oblasti podľa vašich osobných preferencií.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Apartamento Hipocampos?

1. Kde sa nachádza Apartamento Hipocampos?1

Apartamento Hipocampos sa nachádza v Calpe, Španielsko.

2. Ako by ste opísali Apartamento Hipocampos?

2. Ako by ste opísali Apartamento Hipocampos?1

Apartamento Hipocampos je luxusný dovolenkový apartmán v Calpe, Španielsko.

3. Aké vybavenie ponúka Apartamento Hipocampos?

3. Aké vybavenie ponúka Apartamento Hipocampos?1

Apartamento Hipocampos ponúka vybavenie ako plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi, bazén a terasu s úžasným výhľadom na more.

4. Koľko ľudí môže Apartamento Hipocampos ubytovať?

4. Koľko ľudí môže Apartamento Hipocampos ubytovať?1

Apartamento Hipocampos môže ubytovať až štyri osoby.

5. Je Apartamento Hipocampos vhodný pre rodiny?

5. Je Apartamento Hipocampos vhodný pre rodiny?1

Áno, Apartamento Hipocampos je vhodný pre rodiny vzhľadom na svoju priestranú dispozíciu a zariadenia priateľské pre deti.

6. Môžem si rezervovať Apartamento Hipocampos na krátkodobý pobyt?

6. Môžem si rezervovať Apartamento Hipocampos na krátkodobý pobyt?1

Áno, Apartamento Hipocampos môže byť rezervovaný na krátkodobý pobyt v závislosti od dostupnosti.

7. Je Apartamento Hipocampos blízko pláže?

7. Je Apartamento Hipocampos blízko pláže?1

Áno, Apartamento Hipocampos sa nachádza len pár krokov od pláže.

8. Sú nejaké okolité atrakcie od Apartamento Hipocampos?

8. Sú nejaké okolité atrakcie od Apartamento Hipocampos?1

Áno, existuje niekoľko okolitých atrakcií, ako napríklad prírodný park Peñón de Ifach, historické centrum Calpe a rôzne reštaurácie a obchody.

9. Je k dispozícii parkovanie pri Apartamento Hipocampos?

9. Je k dispozícii parkovanie pri Apartamento Hipocampos?1

Áno, sú k dispozícii súkromné parkovacie miesta pre hostí ubytovávajúcich sa v Apartamento Hipocampos.

10. Môžem si so sebou vziať svojho domáceho miláčika do Apartamento Hipocampos?

10. Môžem si so sebou vziať svojho domáceho miláčika do Apartamento Hipocampos?1

Nie, zvieratá nie sú povolené v Apartamento Hipocampos.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Apartamento Hipocampos - Plusholidays
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.