Španielsko, Calpe

AMAN128

Cala la Manzanera Calpe, Španielsko Apartmán
1 ponuka od 120 EUR Zobraziť ponuku
AMAN128
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Biliard
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Záhrada
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 17
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Cala la Manzanera Calpe, Španielsko

Hotel AMAN128 sa nachádza v Calpe, Španielsko. Niektoré z miestnych atrakcií a miest záujmu zahŕňajú:

1. Pláž Arenal-Bol: Jedna z hlavných pláží v Calpe, len krátku prechádzku od hotela.

2. Peñón de Ifach: Masívna skalná formácia a prírodná rezervácia, ponúkajúca turistické trasy a úchvatné výhľady. Je to obľúbená pamiatka v Calpe.

3. Staré mesto Calpe: Preskúmajte historické centrum Calpe, s úzkymi uličkami, tradičnou architektúrou a živou atmosférou.

4. Pláž Puerto Blanco: Ďalšia miestna pláž, ideálna na opaľovanie sa a plávanie.

5. Prístav Calpe: Moderný prístav, kde nájdete množstvo lodí, barov, reštaurácií a obchodov.

6. Salinas de Calpe: Solné plôchy, kde návštevníci môžu pozorovať hejna plameňov a vychutnať si krásnu prírodnú krajinu.

7. Ekologický park Las Salinas: Park nachádzajúci sa vedľa solných plôch, ponúkajúci pešie a cyklistické trasy, piknikové plochy a možnosti pozorovania vtákov.

8. Plaza Mayor: Pôvabné námestie v srdci Calpe s krásnymi palmapálmami a niekoľkými kaviarňami a reštauráciami.

9. Yacht klub Club Náutico de Calpe: Jachtingový klub, kde si môžete užiť vodné športy, výlety loďou alebo jednoducho relaxovať s nápojom s výhľadom na more.

10. Pláž La Fossa: Obľúbená piesočnatá pláž s krištáľovo čistou vodou, ponúkajúca širokú škálu vodných aktivít a plážových barov. Tieto sú len niektoré z atrakcií a miest záujmu, ktoré môžete nájsť okolo hotela AMAN128 v Calpe, Španielsko.

map
AMAN128
Apartmán

Do centra mesta1.0

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela 'AMAN128' v Calpe, Španielsko, existuje niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Calpe je známe svojimi krásnymi plážami, vrátane Playa Arenal-Bol a Playa de la Fossa. Vychutnajte si opaľovanie sa, plávanie alebo vodné športy.

2. Peñón de Ifach: Navštívte ikonický prírodný park a skalnú formáciu s výhľadom na Calpe. Ponúka turistické možnosti a úžasné výhľady na mesto.

3. Calle Pintor Sorolla: Preskúmajte túto rušnú ulicu plnú obchodov, butikov a miestnych trhov. Nájdete tu suveníry, módne predmety a ďalšie.

4. Staré mesto: Prejdite sa starým mestom Calpe, kde môžete vidieť historické budovy, malebné ulice a tradičnú španielsku architektúru. Nezabudnite navštíviť kostol Panny Márie Neustáleho Potešenia.

5. Lodné výlety: Vycestujte loďou pozdĺž pobrežia, aby ste videli krásu Calpe z mora. Môžete tiež ísť na rybárske výlety alebo vyskúšať potápanie.

6. Reštaurácie a bary: Calpe ponúka širokú škálu stravovacích možností, od tradičnej španielskej kuchyne po medzinárodné jedlá. Nájdete tu aj bary a kluby pre nočnú zábavu.

7. Festivaly a udalosti: Skontrolujte, či počas vášho pobytu v Calpe nie sú nejaké festivaly alebo udalosti. Mesto často organizuje kultúrne oslavy, hudobné koncerty a výstavy. Nezabudnite skontrolovať miestne inzeráty pre akékoľvek konkrétne udalosti alebo atrakcie, ktoré by mohli byť k dispozícii počas vašej návštevy.

Top otázky

1. Je Calpe populárnou turistickou destináciou v Španielsku?
1. Je Calpe populárnou turistickou destináciou v Španielsku?1

Áno, Calpe je skutočne populárnou turistickou destináciou v Španielsku. Známy pre svoje krásne pláže, ikonickú skalu nazývanú Peñón de Ifach a príjemné stredomorské podnebie, Calpe každoročne pritahuje veľa návštevníkov.

2. Ako sa dostanem do Calpe z najbližšieho letiska?
2. Ako sa dostanem do Calpe z najbližšieho letiska?1

Najbližšie letisko k Calpe je letisko Alicante-Elche (ALC), ktoré sa nachádza približne 76 kilometrov odtiaľ. Odtiaľ sa môžete dostať do Calpe rôznymi dopravnými prostriedkami, vrátane požičovne áut, taxíkov, súkromných preprav alebo verejných autobusov.

3. Aké sú najdôležitejšie atrakcie v Calpe?
3. Aké sú najdôležitejšie atrakcie v Calpe?1

Niektoré z najdôležitejších atrakcií v Calpe zahŕňajú Peñón de Ifach, prírodný park a skalnú formáciu ponúkajúcu úžasné výhľady

4. Sú niektoré turistické chodníky blízko Calpe?
4. Sú niektoré turistické chodníky blízko Calpe?1

Áno, Calpe je obklopené krásnou prírodnou krajinou, čo z neho robí skvelú oblasť na turistiku. Jedným z najpopulárnejších turistických chodníkov je ten vedúci na vrchol Peñón de Ifach. V regióne sú aj ďalšie chodníky, ako je Sierra de Oltá a Sierra de Bernia, ponúkajúce scenické výhľady a dobrodružné zážitky.

5. Kedy je najlepší čas navštíviť Calpe?
5. Kedy je najlepší čas navštíviť Calpe?1

Najlepší čas na návštevu Calpe je počas jari a jesene, od apríla do júna a od septembra do novembra. Počas týchto mesiacov je počasie všeobecne príjemné, s teplotami od 20-25 stupňov Celzia (68-77 stupňov Fahrenheita). Letné mesiace môžu byť horúce a preplnené, zatiaľ čo zimná sezóna môže byť chladnejšia a tichšia.

6. Sú niektoré tradičné španielske festivaly alebo udalosti v Calpe?
6. Sú niektoré tradičné španielske festivaly alebo udalosti v Calpe?1

Áno, Calpe hostí niekoľko tradičných španielskych festivalov a udalostí počas celého roka. Niektoré z významných patrí napríklad festival Moors and Christians v októbri, ktorý oslavuje historické bitky medzi dvoma kultúrami

7. Aké sú obľúbené vodné aktivity v Calpe?
7. Aké sú obľúbené vodné aktivity v Calpe?1

Calpe ponúka rôzne vodné aktivity, ktorými sa návštevníci môžu tešiť. Medzi obľúbené voľby patrí plávanie, šnorchlovanie, potápanie, jazda na vodných skútrach, jachting, paddleboarding a rybolov. Čisté vody a rozmanitý morský život ho robia ideálnou destináciou pre milovníkov vody.

8. Sú niektoré jednodňové výlety alebo exkurzie dostupné z Calpe?
8. Sú niektoré jednodňové výlety alebo exkurzie dostupné z Calpe?1

Áno, z Calpe sú k dispozícii niektoré jednodňové výlety a exkurzie. Niektoré možnosti zahŕňajú návštevu blízkych miest a miest ako Altea, Benidorm alebo Valencia

9. Aká je miestna kuchyňa, ktorú by ste mali vyskúšať v Calpe?
9. Aká je miestna kuchyňa, ktorú by ste mali vyskúšať v Calpe?1

Calpe ponúka rôznorodé lahodné miestne jedlá, ktoré by mali návštevníci vyskúšať. Niektoré tradičné jedlá zahŕňajú paellu (ryžové jedlo ochutené šafranom s rôznymi prísadami ako morské plody alebo mäso), arroz a banda (ryža uvarená vo vyvarenej rybacej vývare), fideuà (podobné paelle, ale pripravené s cestovinou namiesto ryže) a čerstvé morské jedlá. Nezabudnite vyskúšať aj miestne víno a tapas.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Biliard
 • Záhrada
 • Windsurfing
 • Turistika
Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela AMAN128
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.