Španielsko, Candeleda

Quinta San Cayetano

Paraje De San Miguel Crtra De Chilla Pol 41 Parc 37 Candeleda, Španielsko Víkendový Dom / Menaž
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Quinta San Cayetano
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
3.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Paraje De San Miguel Crtra De Chilla Pol 41 Parc 37 Candeleda, Španielsko

Hotel 'Quinta San Cayetano' sa nachádza v Candeleda, mestskom obvode v provincii Ávila, Španielsko. Niektoré významné atrakcie a miesta v okolí hotela zahŕňajú:

1. Prírodný park Sierra de Gredos: Hotel sa nachádza blízko pohoria Sierra de Gredos, ktoré ponúka krásne krajiny, turistické trasy a vonkajšie aktivity.

2. Regionálna nemocnica Gredos: Lekárske zariadenie nachádzajúce sa v blízkosti pre akékoľvek zdravotné potreby.

3. Plaza del Castillo: Hlavné námestie v Candeleda, kde môžete nájsť obchody, reštaurácie a živú atmosféru.

4. Kostol Santa María: Farský kostol v Candeleda, známy pre svoju architektonickú a historickú dôležitosť.

5. Los Galayos: Obľúbená oblasť pre horolezectvo v Sierra de Gredos, priťahujúca horolezcov z celej oblasti.

6. El Raso: Malebná dedinka vzdialená približne 6 kilometrov, známa pre svoju jedinečnú kamenársku architektúru a očarujúce ulice.

7. Nádrž El Burguillo: Veľká nádrž obľúbená pre vodné aktivity ako plachtenie, rybolov a plávanie, nachádzajúca sa krátkou jazdou od Candeleda.

8. Údolie Tiétar: Pôrodné údolie s krásnymi krajinnými, riekami a prírodnými rezerváciami ideálne pre turistiku, pozorovanie vtákov a užívanie si prírody.

9. Múzeum El Romeral: Miestne múzeum v Candeleda so zbierkami tradičných remesiel, histórie a kultúry regiónu. Celkovo, hotel 'Quinta San Cayetano' ponúka pohodlnú základňu na preskúmanie prírodnej krásy, historických pamiatok a atrakcií v oblasti Candeleda.

map
Quinta San Cayetano
Víkendový Dom / Menaž

Do centra mesta3.9

O hoteli

O

Hotel Quinta San Cayetano je očarujúci hotel nachádzajúci sa v Candeleda, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách. Hotel: - Quinta San Cayetano je butikový hotel s pokojnou a relaxačnou atmosférou. - Nachádza sa v malebnom prostredí obklopenom prírodou, ponúkajúc krásne výhľady na hory a vidiek. - Hotel poskytuje teplé a priateľské prostredie, ideálne pre pokojný útek. Izby: - Hotel ponúka pohodlné a dobre zariadené izby s tradičným španielskym dizajnom. - Každá izba je premyslene navrhnutá s modernými zariadeniami ako klimatizácia, kúrenie, bezplatné Wi-Fi a súkromná kúpeľňa. - Niektoré izby majú balkón alebo terasu, umožňujúc hostom vychutnať si krajinné výhľady. Jedlá: - Quinta San Cayetano má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka lahodné jedlá pripravené s miestne získanými surovinami. - Reštaurácia podáva rôznorodé tradičné španielske jedlá, vrátane regionálnych špecialít. - Hostia si môžu vychutnať svoje jedlá v útulnej jedálenskej časti alebo na vonkajšej terase, obdivujúc úžasné okolie. - Hotel tiež poskytuje každodennú raňajky pre hostí, vrátane výberu pečiva, chleba, studených mäsových výrobkov a teplých nápojov. Celkovo povedané, Quinta San Cayetano ponúka pohodlný pobyt, krásne výhľady a chutné jedlá, čo ho robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojný ústup v Candeleda, Španielsko.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy blízko hotela 'Quinta San Cayetano' v Candeleda, Španielsko. Niektoré z blízkych atrakcií a aktivít sú:

1. Národný park Sierra de Gredos: Hotel sa nachádza blízko pohoria Sierra de Gredos, ktoré ponúka krásne turistické trasy a scenické krajiny pre milovníkov prírody.

2. Tenisový a padelový klub Candeleda: Len krátku vzdialenosť od hotela, tento klub ponúka tenisové a padelové kurty, kde si hostia môžu zahrať hru alebo absolvovať lekcie.

3. Jazdenie na koňoch: Candeleda je známa svojimi príležitosťami na jazdenie na koňoch. Hostia môžu preskúmať okolie na koňoch a vychutnať si prírodné prostredie.

4. Vodné aktivity: Nedaleká nádrž Gredos ponúka možnosti pre vodné športy, ako je kanoe, paddleboarding a rybolov.

5. Kultúrne návštevy: Samotné Candeleda má niekoľko kultúrnych atrakcií, vrátane kostola Santa Maria del Castillo a zvyškov hradu Candeleda. Návštevníci môžu preskúmať bohatú históriu mesta prostredníctvom týchto miest.

6. Golf: Nadšenci golfu môžu ísť na nedaleké ihrisko Golf Candeleda, aby si zahrali hru na malebnom mieste.

7. Miestne festivaly: V závislosti od ročného obdobia môžu v Candeleda prebiehať miestne festivaly a udalosti, poskytujúc návštevníkom príležitosť zažiť miestnu kultúru a tradície. Tieto sú len niektoré z možností zábavy blízko hotela 'Quinta San Cayetano' v Candeleda, Španielsko. Personál hotela by mohol poskytnúť špecifickejšie informácie na základe individuálnych záujmov a preferencií.

Top otázky

1. Čo je Quinta San Cayetano v Candeleda, Španielsko?
1. Čo je Quinta San Cayetano v Candeleda, Španielsko?1

Quinta San Cayetano je populárny butikový hotel situovaný v Candeleda, Španielsko. Je známy pre svoje úžasné výhľady na okolité hory Sierra de Gredos a svoje pokojné a luxusné ubytovanie.

2. Aké možnosti izieb má Quinta San Cayetano?
2. Aké možnosti izieb má Quinta San Cayetano?1

Quinta San Cayetano ponúka rôzne možnosti izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a chatiek. Každá izba je krásne navrhnutá a vybavená modernými zariadeniami, aby zabezpečila pohodlný pobyt.

3. Aké zariadenia poskytuje Quinta San Cayetano?
3. Aké zariadenia poskytuje Quinta San Cayetano?1

Hotel poskytuje rôzne zariadenia, ktoré hostia môžu využiť, ako je bazén, wellness centrum, reštaurácia servírujúca lahodnú miestnu kuchyňu a nádherné záhrady a terasy na relaxáciu a obdivovanie krajiny.

4. Aká je vzdialenosť Quinta San Cayetano od centra mesta Candeleda?
4. Aká je vzdialenosť Quinta San Cayetano od centra mesta Candeleda?1

Quinta San Cayetano sa nachádza v pohodlnej vzdialenosti od centra mesta Candeleda, približne 2 kilometre. Hostia ľahko pristupujú k obchodom, reštauráciám a atrakciám v meste.

5. Sú domáce zvieratá povolené v Quinta San Cayetano?
5. Sú domáce zvieratá povolené v Quinta San Cayetano?1

Áno, Quinta San Cayetano je zvieraciu priateľský. Hostia môžu so sebou vziať svojich chlpatých priateľov a užiť si pamätný pobyt v krásnom prostredí.

6. Aké vonkajšie aktivity sú dostupné v blízkosti Quinta San Cayetano?
6. Aké vonkajšie aktivity sú dostupné v blízkosti Quinta San Cayetano?1

Hotel je situovaný na skvelej lokalite pre vonkajšie aktivity v regióne Sierra de Gredos. Hostia si môžu užiť turistiku, cyklistiku, jazdu na koni a dokonca aj vodné športy v blízkych riekach a nádržiach.

7. Je Quinta San Cayetano prístupná pre ľudí so zdravotným postihnutím?
7. Je Quinta San Cayetano prístupná pre ľudí so zdravotným postihnutím?1

Quinta San Cayetano má prístupné zariadenia pre ľudí so zdravotným postihnutím. Hotel ponúka prístupné izby a spoločné priestory, aby zabezpečil pohodlný a pohodlný pobyt pre všetkých hostí.

8. Ako môžem urobiť rezerváciu v Quinta San Cayetano?
8. Ako môžem urobiť rezerváciu v Quinta San Cayetano?1

Rezervácie je možné vykonať priamo kontaktovaním Quinta San Cayetano cez ich webovú stránku alebo telefonicky. Personál hotela pomôže poskytnúť dostupnosť, ceny a akékoľvek ďalšie informácie potrebné na potvrdenie rezervácie.

9. Aké sú niektoré blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť počas pobytu v Quinta San Cayetano?
9. Aké sú niektoré blízke atrakcie, ktoré môžete navštíviť počas pobytu v Quinta San Cayetano?1

Niektoré blízke atrakcie zahŕňajú prírodné bazény Candeleda, malebné mesto Avila a národný park Sierra de Gredos. Hostia sa tiež môžu vydať na prehliadku miestnych vinární, historických pamiatok a užiť si prírodnú krásu regiónu.

10. Ponúka Quinta San Cayetano nejaké špeciálne balíčky alebo ponuky?
10. Ponúka Quinta San Cayetano nejaké špeciálne balíčky alebo ponuky?1

Quinta San Cayetano občas ponúka špeciálne balíčky a ponuky, najmä počas mimo sezóny. Odporúča sa skontrolovať ich webovú stránku alebo kontaktovať priamo hotel, aby sa informovali o akýchkoľvek bežných promo akciách alebo zľavách.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Quinta San Cayetano
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.