Španielsko, Cehegin

Cehegin Old Town House

San Sebastian No 1 Cehegin, Španielsko Rekreačný Prenájom
7 ponúk od 110 EUR Zobraziť ponuku
Cehegin Old Town House
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • 24-hodinová recepcia
Zobraziť všetky zariadenia 9
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

San Sebastian No 1 Cehegin, Španielsko

Niektoré z atrakcií a miest okolo hotela 'Cehegin Old Town House' v Cehegin, Španielsko, môžu zahŕňať:

1. Cehegin Old Town: Samotný hotel sa nachádza v srdci Starého Mesta, takže hostia môžu preskúmať historické ulice, námestia a budovy priamo z ich dverí.

2. Santuario de la Santisima y Vera Cruz: Impozantný kostol a svätyňa sa nachádza poblíž hotela, známa pre svoju krásnu architektúru a náboženský význam.

3. Plaza del Castillo: Malebné námestie s kaviarňami a reštauráciami, ideálne na vychutnanie si nápoja alebo jedla pri atmosfére mesta.

4. Museo Arqueologico Municipal de Cehegin: Tento mestský múzeum je venované archeológii a uchováva zbierku starovekých artefaktov a historických predmetov z regiónu.

5. Casa de la Tercia: Historická budova, ktorá slúži ako mestská knižnica a kultúrne centrum, známa pre svoju jedinečnú architektúru a kultúrne udalosti.

6. Kostol la Soledad: Tento očarujúci kostol je známy svojou elegantnou fasádou a úchvatným interiérom, nachádza sa na krátkej vzdialenosti od hotela.

7. Prírodný park Sierra de Burete: Nadšenci do prírody môžu preskúmať tento blízky prírodný park, ktorý ponúka turistické chodníky, úchvatné výhľady a príležitosť na spojenie s prírodou.

8. Kostol Santa Maria Magdalena: Nachádza sa na hlavnom námestí, tento kostol je jedným z hlavných orientačných bodov v Cehegin a nevyhnutné miesto na návštevu pre svoju architektonickú krásu a náboženský význam. Tieto sú len niektoré príklady a môže byť viac atrakcií, obchodov, reštaurácií a kultúrnych miest v Cehegin a okolí pre hostí na preskúmanie.

map
Cehegin Old Town House
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta0.8

O hoteli

O

Stará mestská budova Cehegin Old Town House je pôvabný hotel nachádzajúci sa v Cehegin, Španielsko. Hotel je umiestnený v krásnej historická budove v srdci starého mesta, ponúkajúci hosťom jedinečný a autentický zážitok. Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhoveli rôznym potrebám a preferenciám. Patria sem jednoposteľové izby, dvojposteľové izby, izby s oddelenými lôžkami a rodinné izby. Každá izba je vkusne zariadená, kombinujúc tradičné prvky s modernými zariadeniami. Izby sú vybavené pohodlnými posteľami, súkromnými kúpeľňami, klimatizáciou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Pokiaľ ide o jedlá, hotel ponúka raňajkovú službu pre hostí. Kontinentálne raňajky sa podávajú denne, s výberom čerstvo upečených pečív, chleba, studených masoviek, syrov, ovocia, jogurtu, džúsu a teplých nápojov. Raňajky sa podávajú v útulnej jedálenskej časti, vytvárajúc príjemnú atmosféru na začiatok dňa. Okrem toho je Cehegin Old Town House obklopený niekoľkými kaviarňami, reštauráciami a barmi, kde si hostia môžu vychutnať lahodnú španielsku kuchyňu. Personál hotela je vždy k dispozícii na poskytnutie odporúčaní a pomôcť hosťom nájsť najlepšie stravovacie možnosti v oblasti. Celkovo je Cehegin Old Town House skvelou voľbou hotela pre cestovateľov, ktorí chcú ponoriť do pôvabu starého mesta Cehegin. S pohodlnými izbami a bohatými raňajkami sú hosťom zaručené príjemné pobyty.

Zábava

V blízkosti hotela "Cehegin Old Town House" v Ceheginu, Španielsko je niekoľko zábavných možností. Niektoré populárne atrakcie a zábavné priestory v okolí zahŕňajú:

1. Ceheginský hrad: Tento historický hrad sa nachádza v Starom Meste, len krátku vzdialenosť od hotela. Návštevníci môžu preskúmať zrúcaniny hradu a vychutnať si panoramatický výhľad na okolitú oblasť.

2. Museo Arqueológico de Cehegín: Toto archeologické múzeum sa nachádza v centre mesta a zobrazuje množstvo artefaktov a expozícií súvisiacich s históriou a kultúrou regiónu.

3. Plaza del Castillo: Toto očarujúce námestie je obľúbeným miestom stretávania pre miestnych aj návštevníkov. Má kaviarne, reštaurácie a obchody a často hostí živé hudobné vystúpenia a iné zábavné udalosti.

4. Santuario de Nuestra Señora de las Maravillas: Tento náboženský svätýnýň sa nachádza tesne mimo Ceheginu a je známy svojou krásnou architektúrou a úchvatnými výhľadmi. Je obľúbeným miestom pre návštevníkov, ktorí hľadajú kľud a prírodnú krásu.

5. Centro Ecuestre Thalasia: Tento jazdecký stredisko ponúka jazdné výlety a lekcie pre jednotlivcov aj skupiny všetkých vekových kategórií a úrovne skúseností. Nachádza sa len krátku jazdu autom od hotela.

6. Turistika a prírodné stezky: Cehegin je obkolesený krásnou prírodou, čo ho robí ideálnou destináciou pre nadšencov do vonkajších aktivít. V okolí sú mnohé turistické a prírodné stezky, ktoré ponúkajú úžasné výhľady a príležitosti na pozorovanie vtákov a fotografovanie.

7. Miestne festivaly a udalosti: Cehegin každoročne hostí niekoľko festivalov a udalostí, medzi ktoré patrí tzv. Semana Santa (Veľký týždeň), Stredoveký trh, a Bando de los Caballos del Vino, tradičný dostih, ktorý sa koná v máji. Toto sú len niektoré príklady zábavných možností dostupných v blízkosti hotela "Cehegin Old Town House" v Ceheginu, Španielsko. Návštevníci určite nájdu rôzne aktivity a atrakcie, ktoré si môžu vychutnať počas ich pobytu.

Top otázky

1. Kde sa nachádza staré mesto Cehegin House?

1. Kde sa nachádza staré mesto Cehegin House?1

Staré mesto Cehegin House sa nachádza v Cehegin, Španielsko.

2. Čo robí staré mesto Cehegin House populárne?

2. Čo robí staré mesto Cehegin House populárne?1

Staré mesto Cehegin House je populárne pre svoj historický šarm, rustikálnu architektúru a centrálnu polohu v starom meste Cehegin

3. Ako si môžem rezervovať pobyt v starom meste Cehegin House?

3. Ako si môžem rezervovať pobyt v starom meste Cehegin House?1

Môžete si rezervovať pobyt v starom meste Cehegin House priamo kontaktovaním ubytovania alebo cez rôzne online rezervačné platformy

4. Aké vybavenia ponúka staré mesto Cehegin House?

4. Aké vybavenia ponúka staré mesto Cehegin House?1

Staré mesto Cehegin House ponúka vybavenia ako pohodlné izby, plne vybavenú kuchyňu, súkromné kúpeľne, bezplatné Wi-Fi a útulnú obývaciu miestnosť

5. Je staré mesto Cehegin House blízko k atrakciám a pamiatkam?

5. Je staré mesto Cehegin House blízko k atrakciám a pamiatkam?1

Áno, staré mesto Cehegin House je pohodlne blízko k rôznym atrakciám a pamiatkam v Cehegin, vrátane Santuario de la Vera Cruz, Museo Arqueologico Municipal a Plaza del Castillo

6. Sú domáce zvieratá povolené v starom meste Cehegin House?

6. Sú domáce zvieratá povolené v starom meste Cehegin House?1

Je najlepšie kontaktovať priamo staré mesto Cehegin House, aby ste sa informovali o ich politike ohľadom domácich zvierat

7. Je k dispozícii parkovanie v starom meste Cehegin House?

7. Je k dispozícii parkovanie v starom meste Cehegin House?1

Staré mesto Cehegin House môže ponúkať zariadenia na parkovanie, ale odporúča sa skontrolovať to s ubytovaním vopred

8. Aká je politika pri príchode a odchode v starom meste Cehegin House?

8. Aká je politika pri príchode a odchode v starom meste Cehegin House?1

Konkrétne politiky pri príchode a odchode sa môžu líšiť, preto sa odporúča overiť tieto podrobnosti pri rezervácii s starým mestom Cehegin House

9. Môžem zrušiť alebo upraviť moju rezerváciu v starom meste Cehegin House?

9. Môžem zrušiť alebo upraviť moju rezerváciu v starom meste Cehegin House?1

Politiky zrušenia a úpravy sa môžu líšiť, preto sa odporúča preskúmať podmienky vašej rezervácie alebo kontaktovať priamo staré mesto Cehegin House pre podrobnosti

10. Sú v blízkosti starého mesta Cehegin House nejaké reštaurácie alebo kaviarne?

10. Sú v blízkosti starého mesta Cehegin House nejaké reštaurácie alebo kaviarne?1

Áno, staré mesto Cehegin House je obklopené rôznymi reštauráciami a kaviarňami, kde sa hostia môžu tešiť na miestnu kuchyňu a nápoje.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • 24-hodinová recepcia
 • Vyhradená fajčiarska časť
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Zábava a relax
 • Turistika
Recenzia hotela Cehegin Old Town House
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.