Španielsko, Cullera

Apartamento Justina

CARRER MADRIT 6/98 Cullera, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Justina
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
1.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

CARRER MADRIT 6/98 Cullera, Španielsko

Apartamento Justina sa nachádza v Cullera, pobrežnom meste v provincii Valencia, Španielsko. Tu sú niektoré z atrakcií a zariadení v blízkosti hotela:

1. Pláž Cullera: Hotel sa nachádza len pár krokov od piesočnatého pobrežia pláže Cullera. Môžete si tu užívať opaľovanie, plávanie a rôzne vodné športy.

2. Maják Cullera: Nachádza sa na vrchole kopca, maják ponúka panoramatický výhľad na pobrežie a mesto Cullera.

3. Hrad Cullera: Vystavaný na kopci, stredoveký hrad poskytuje pohľad do histórie mesta a ponúka krásne výhľady na okolitú oblasť.

4. Rýžové polia Cullera: Hotel je blízko rýžových polí Cullera, ktoré sú charakteristickou črtou tejto oblasti. Môžete sa tu dozvedieť o pestovaní ryže a užívať si malebné krajiny.

5. Aqua Park Cullera: Ak cestujete s rodinou alebo hľadáte niektoré vzrušujúce tobogany, Aqua Park Cullera je v blízkosti.

6. Pobrežná promenáda: Len krátkou prechádzkou od hotela nájdete živú pobrežnú promenádu lemovanú obchodmi, reštauráciami, barmi a zmrzlinárňami.

7. Centrum mesta Cullera: Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mesta, kde môžete objavovať miestne obchody, reštaurácie a tradičnú španielsku architektúru. Celkovo povedané, Apartamento Justina poskytuje pohodlný prístup k pláži, kultúrnym atrakciám, prírodným krajinám a zariadeniam v Cullera, čo ho robí ideálnym miestom pre relaxačnú dovolenku pri mori.

map
Apartamento Justina
Apartmán

Do centra mesta1.1

O hoteli

O

Apartamento Justina je hotel nachádzajúci sa v Cullera, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: Apartamento Justina ponúka pohodlné a moderné ubytovanie priamo na pláži. Hotel je známy svojím priateľským a nápomocným personálom, čo zaručuje príjemný pobyt pre hostí. Izby: Hotel ponúka rôzne druhy izieb, ktoré vyhovujú rôznym potrebám. Izby sú priestranné a dobre vybavené zariadeniami, ako je klimatizácia, súkromné kúpeľne, televízie a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Niektoré izby môžu mať aj balkón alebo terasu s nádherným výhľadom na pláž alebo mesto. Jedlá: Apartamento Justina nemá vlastnú reštauráciu, ale v blízkosti sa nachádza niekoľko možností na stravovanie. Hostia môžu objavovať miestnu kulinársku scénu a ochutnať širokú škálu španielskych a medzinárodných kuchýň. Personál hotela môže ponúknuť odporúčania na reštaurácie a kaviarne v okolí. Celkovo povedané, Apartamento Justina ponúka pohodlné ubytovanie s ľahkým prístupom na pláž a iné atrakcie v Cullere. Hostia si môžu užiť príjemný pobyt a mať možnosť objaviť miestne kulinárske ponuky.

Zábava

Existujú rôzne možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Apartamento Justina' v Cullera, Španielsko. Niektoré možnosti zahŕňajú:

1. Pláže: Cullera je známa svojimi nádhernými plážami, ako napríklad Playa de San Antonio a Playa Racó. Strávte deň opaľovaním, plávaním alebo športami na vode.

2. Cullera Castle: Navštívte historický Cullera Castle, nachádzajúci sa na kopci s výhľadom na mesto. Preskúmajte ruiny a užívajte si panoramatické výhľady na okolitú oblasť.

3. Maják v Cullere: Prejdite až k majáku, známemu aj ako Faro de Cullera, a užite si krásne výhľady na pobrežie. Je to skvelé miesto pre nadšencov fotografie.

4. AquaPark Cullera: Ak navštevujete s rodinou alebo priateľmi, AquaPark Cullera je vodný park nachádzajúci sa v blízkosti. Užívajte si rôzne tobogany, bazény a vodné aktivity.

5. Cullera Rice Museum: Objavte kultúrnu dôležitosť ryže v regióne v Cullera Rice Museum. Dozviete sa o histórii, pestovaní a tradičných jedlách súvisiacich s ryžou.

6. Cullera Market: Zažite miestnu atmosféru na Cullera Market. Preskúmajte stánky s čerstvými produkty, miestnymi výrobkami a remeslami.

7. Nočný život: Cullera má živú nočnú scénu, najmä počas letných mesiacov. Navštívte bary, kluby a reštaurácie pri pláži pre živú hudbu, tance a zábavu.

8. Denné výlety: Ak máte čas, zvážte denný výlet z Cullera do Valencie. Je to asi 30-minútová cesta a ponúka atrakcie ako City of Arts and Sciences, katedrála v Valencii a slávny Mercado Central. Tieto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Apartamento Justina' v Cullera, Španielsko. Užite si pobyt!

Recenzia hotela Apartamento Justina
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.