Španielsko, Denia

Apartamento Maravista

Assagador del Palmar Denia, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Maravista
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
5.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Assagador del Palmar Denia, Španielsko

Okolo hotela "Apartamento Maravista" v Denii, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Tu sú niektoré z blízkych miest:

1. Pláž Les Marines: Hotel sa nachádza blízko pláže Les Marines, ktorá ponúka krásnu rozľahlu piesočnatú pobrežnú čiaru a kristálovo čisté vody.

2. Prístav Denia: Prístav je v pešej vzdialenosti, kde návštevníci môžu užívať plavby lodičkami, vodné aktivity a prechádzku po prístave.

3. Hrad Denia: Situovaný na kopci s výhľadom na mesto, hrad Denia je historickou pamiatkou, ktorá ponúka panoramatický výhľad na oblasť a obsahuje múzeum.

4. Staré mesto Denia: Len krátkou vzdialenosťou sa nachádza očarujúce Staré mesto Denia s úzkymi uličkami, tradičnými budovami, obchodmi, reštauráciami a živým Mercado Municipal.

5. Prírodný park Montgó: Nachádzajúci sa v blízkosti, prírodný park Montgó je prírodnou rezerváciou s turistickými trasami, malebnými vyhladami a rozmanitou flórou a faunou.

6. Reštaurácie a bary: Hotel je obklopený rôznymi možnosťami jedla, od tradičnej španielskej kuchyne po medži dietnými reštauráciami, ako aj barči a kaviarňami.

7. Nakupovanie: V Denii sú nakupovacie centrá, butiky a lokálne trhy, ktoré umožňujú návštevníkom užívať si nákupy a preskúmať miestne produkty a remeslá. Tieto sú len niektoré príklady toho, čo sa nachádza okolo hotela "Apartamento Maravista" v Denii, Španielsko.

map
Apartamento Maravista
Apartmán

Do centra mesta5.1

O hoteli

O

Apartmán Maravista je hotel situovaný v Dénii, Španielsko. Poskytuje pohodlnú a praktickú možnosť ubytovania pre návštevníkov tejto oblasti. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Apartmán Maravista je hotel situovaný na výbornej lokalite v Dénii, čo poskytuje jednoduchý prístup k mnohým atrakciám a zariadeniam. - Hotel ponúka škálu služieb a zariadení, ktoré zabezpečujú príjemný pobyt pre hostí, vrátane nonstop recepcie, bezplatného Wi-Fi vo verejných priestoroch a bezplatného parkovania. - Personál hotela je priateľský a ochotný, poskytujúci pomoc s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami, ktoré by hostia počas svojho pobytu mohli mať. Izby: - Hotel ponúka priestranné a dobre vybavené izby, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a relaxáciu pre hostí. - Izby sú vybavené zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa s sprchou a balkón alebo terasa s výhľadom na okolité prostredie. - Izby sa čistia pravidelne, zabezpečujúc tak čisté a pohodlné prostredie pre hostí. Jedlá: - Apartmán Maravista ponúka rôzne jedálné možnosti, z ktorých si hostia môžu vybrať. - Hotel má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka škálu lahodných jedál, vrátane miestnej i medzinárodnej kuchyne. - Hostia si môžu pochutnať na svojich jedlách v útulnej a pohostinnej atmosfére reštaurácie. - Okrem toho je hotel výhodne umiestnený poblíž mnohých stravovacích zariadení, čo dáva hostom príležitosť objavovať miestnu gastro scénu. Celkovo vzaté, Apartmán Maravista poskytuje pohodlné ubytovanie a lahodné jedlá pre hostí navštevujúcich Dénii, Španielsko. Či už hostia cestujú z pracovných alebo zábavných dôvodov, hotel ponúka príjemný a praktický zážitok.

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností blízko hotela 'Apartamento Maravista' v Denii, Španielsko. Niektoré z popuárnych možností zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko pláže, takže hostia môžu užívať slnenie, plávanie a rôzne vodné športy ako paddleboarding, jazdenie na skútroch, a plachtenie.

2. Staré Mesto Denia: Prejdite sa po útulných uličkách starého mesta Denia, kde môžete poznávať historické pamiatky, butikové obchody a miestne reštaurácie. Nezmeškajte veľkolepý hrad Denia s panoramatickým výhľadom na mesto a pobrežie.

3. Marina de Denia: Táto marína je známy zábavným centrom v Denii, ponúka prenájom lodí, jachtové prehliadky a široký výber reštaurácií a barov pri vode. Užite si lahodné jedlo pri pohľade na jachty a Stredozemné more.

4. Prístav Denia: Nachádza sa v blízkosti, prístav Denia je živá oblasť s živým atmosférou. Návštevníci si môžu dopriať nákupy, obedovať v rôznych reštauráciach, alebo si jednoducho užívať prechádzku pozdĺž promenády.

5. Prírodný park Montgó: Nadšenci z outdoorov môžu preskúmať nedaleký prírodný park Montgó, kde turistické trasy vedú k nádherným výhľadom a ponúkajú možnosti na pozorovanie miestnej fauny a flóry.

6. Vodné športy: Denia je známa pre svoje vodné športy. Návštevníci si môžu prenajať kajaky, ísť na lodné prehliadky, alebo dokonca si vyskúšať potápanie a šnorchlovanie na preskúmanie podmorskej krásy oblasti.

7. Golf: Pre golfistov existuje niekoľko golfových ihrísk blízko Denie, ako napríklad La Sella Golf Resort, ktorý ponúka náročné ihrisko obkolesené ohromujúcimi krajinami. Tieto sú len niektoré príklady zábavy blízko 'Apartamentu Maravista' v Denii, Španielsko. Hostia sa môžu taktiež informovať na recepcii hotela o dodatočných odporúčaniach podľa ich preferencií.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Recenzia hotela Apartamento Maravista
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.