Španielsko, Ezcaray

Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Zobraziť ponuku —
Poloha
Do centra mesta
0.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Španielsko

Okolo hotela "Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas" v Ezcaray, Španielsko, sa nachádza množstvo vybavení a atrakcií. - Hotel sa nachádza v centre Ezcaray, očarovavajúcom meste v regióne La Rioja na severe Španielska. Okolie je známe svojimi krásnymi krajinami, vrátane hôr, lesov a rieky Oja. - V pešej vzdialenosti od hotela nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a preskúmať kultúrne ponuky mesta. - Hotel je tiež blízko mnohých historických pamiatok, ako sú kostol San Lorenzo a kostol Santa Maria la Mayor. Tieto pamiatky predstavujú architektonické dedičstvo regiónu. - Priatelia prírody si môžu užívať vonkajšie aktivity v nedalekých horách Sierra de la Demanda, vrátane turistiky, cyklistiky a lyžovania počas zimných mesiacov. - Milovníci vína ocenia blízkosť renomovanej vinárskej oblasti La Rioja, kde môžete navštíviť vinice a zúčastniť sa ochutnávok vína. - Pre tých, ktorí sú záujemci o kultúru a históriu, v okolí sú rôzne múzeá, ako napríklad Ezcaray Museum, ktoré zobrazujú históriu a tradície mesta. - Okrem toho je hotel výhodne umiestnený na objavovanie ďalších miest a atrakcií v La Rioja, vrátane mesta Haro, Santo Domingo de la Calzada a slávnych kláštorov San Millán de la Cogolla, ktoré sú súčasťou svetového dedičstva UNESCO.

map
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Apartmán

Do centra mesta0.4

O hoteli

O

'Útulný apartmán v centre - Max 6 osôb' je hotel situovaný v meste Ezcaray, Španielsko. Hotel ponúka krásne apartmány v centre mesta, schopné ubytovať až 6 osôb. Apartmány sú dobre vybavené a navrhnuté s modernými zariadeniami, aby zabezpečili pohodlný pobyt. Každý apartmán má viacero spální, obývaciu miestnosť, plne vybavenú kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Izby sú priestrané, čisté a vkusne zariadené. Pokiaľ ide o jedlo, apartmány ponúkajú samostatné stravovacie zariadenia. Plne vybavená kuchyňa umožňuje hosťom pripravovať vlastné jedlá podľa ich pohodlia. V okolí je tiež veľké množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžu hostia vychutnať miestnu kuchyňu. Celkovo povedané, 'Útulný apartmán v centre - Max 6 osôb' ponúka pohodlný a praktický pobyt pre cestovateľov navštíviacich Ezcaray, s dobre vybavenými apartmánmi vhodnými pre rodiny alebo skupiny až 6 osôb.

Zábava

1. Teatro Cervantes: Nachádza sa v srdci Ezcaray, Teatro Cervantes je historické divadlo známe tým, že hostí rôzne predstavenia, vrátane divadelných hier, koncertov a tanečných šou.

2. Museo de la Colegiata: Ak máte záujem o umenie a históriu, navštívte Museo de la Colegiata. Tento múzeum predstavuje zbierku náboženského umenia a artefaktov, poskytuje poznatky o kulturnom dedičstve Ezcaray.

3. Bodegas Urbina: Vyberte sa na krátku cestu do nedalekých Bodegas Urbina a zažite zážitok s ochutnávaním vína. Táto rodinná vinárňa ponúka prehliadky a degustácie ich oslávených riovských vín.

4. Prírodný park Sierra de la Demanda: Prírodovedci môžu preskúmať prírodný park Sierra de la Demanda, ktorý sa nachádza blízko Ezcaray. Vychutnajte si turistické trasy, pozrite si divú zver a obdivujte dychberúce krajiny tohto chráneného územia.

5. Plaza de la Verdura: Navštívte Plaza de la Verdura, malebné námestie v Ezcaray, lemované očarujúcimi budovami, kaviarňami a reštauráciami. Je to skvelé miesto na oddych, pochutnať si na jedle a vsiaknuť si miestnu atmosféru.

6. Lyžovanie v Valdezcaray: Ak navštívite počas zimných mesiacov, môžete si užiť lyžovanie a snowboarding v Valdezcaray, jedinom lyžiarskom stredisku v La Rioje. Je len krátka jazda autom od Ezcaray.

7. Kostol Santa María la Mayor: Nevynechajte úchvatný kostol Santa María la Mayor, krásny príklad gotickej architektúry. Prejdite sa jeho pokojným vnútrom a obdivujte detaily budovy.

8. Gastronómia: Ezcaray je známe pre svoju lahodnú kuchyňu. Skúste regionálne jedlá v miestnych reštauráciách a ochutnajte slávne jahňacie mäso z Ezcaray, zemiak v štýle Rioja a hutné guláše. Mnohé zariadenia ponúkajú škálu lahodných možností, aby vyhoveli všetkým chutiam. Tieto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas' v Ezcaray, Španielsko. Či už máte záujem o kultúrne aktivity, dobrodružstvo na čerstvom vzduchu, alebo sa oddávate miestným jedlám a vínu, Ezcaray má niečo pre každého cestovateľa.

Recenzia hotela Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.