Španielsko, Finestrat

Casablanca House Near Benidorm

127 Calle Isla Mallorca Finestrat, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Casablanca House Near Benidorm
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Kasíno
 • Bowling
 • Požičovňa bicyklov
 • Karaoke
Zobraziť všetky zariadenia 21
Poloha
Do centra mesta
3.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

127 Calle Isla Mallorca Finestrat, Španielsko

V okolí hotela "Casablanca House Near Benidorm" v meste Finestrat, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré z významných bodov zahŕňajú:

1. Park zábavy Terra Mítica: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, Terra Mítica je populárny zábavný park s rôznymi atrakciami a predstaveniami, ponúkajúci zábavu pre všetky vekové skupiny.

2. Pláže v Benidorme: Hotel je pohodlne blízko krásnych piesočných pláží v Benidorme, ako je Playa de Levante a Playa de Poniente, kde návštevníci môžu relaxovať, opaľovať sa alebo si užiť vodné športy.

3. Nákupné centrum La Marina: Veľké nákupné centrum vo Finestrat, La Marina ponúka širokú škálu obchodov, reštaurácií a zábavných možností pre nákupných nadšencov.

4. Golfové kurzy: Región ponúka množstvo golfových ihrísk, vrátane ihriska Sierra Cortina Pitch & Putt a golfového klubu Villaitana, poskytujúc možnosti pre milovníkov golfa, ktorí chcú užívať svoj obľúbený šport.

5. Prírodné parky a turistické chodníky: Hotel je obklopený prírodou, s niekoľkými prírodnými parkmi a turistickými chodníkmi v blízkosti. Prírodný park Puig Campana a prírodný park Sierra Helada sú populárne možnosti pre outdoorové aktivity a užívanie si scenických výhľadov.

6. Staré mesto Benidorm: Objavte čaro historického centra Benidormu, známeho ako Staré mesto alebo El Casco Antiguo. Tu môžu návštevníci preskúmať úzke uličky, užívať si miestne reštaurácie a bary a navštíviť pamiatky ako kostol San Jaime.

7. Aqualandia a Mundomar: Tieto aquaparky sú skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, ponúkajúce vzrušujúce tobogany a možnosť interakcie s morskými živočíchmi v Mundomar, domovom delfínov, tulenov a viac. Celkovo oblasť okolo "Casablanca House Near Benidorm" ponúka zmes zábavy, prírodnej krásy, nákupov a rekr...

map
Casablanca House Near Benidorm
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta3.0

O hoteli

Deti

"Dům Casablanca poblíž Benidormu" ve Finestratu, Španělsko nabízí různé aktivity a atrakce pro děti. Některé možnosti zahrnují:

1. Tematický park Terra Mitica: Nacházející se jen krátkou jízdu od domu Casablanca, tento tematický park nabízí různé atrakce, show a jízdy vhodné pro děti všech věkových kategorií. Od vzrušujících horských drah a vodních skluzavek po rodinně přívětivou zábavu je tu něco pro každého.

2. Aqua Natura Vodní park: Děti se mohou osvěžit a skvěle si užít v tomto vodním parku, který nabízí mnoho vodních skluzavek, bazénů a hracích ploch. Park také pořádá představení delfínů a lachtanů, poskytující jedinečný a vzdělávací zážitek.

3. Mundomar: Další oblíbená atrakce nedaleko, Mundomar je mořský a zvířecí park, kde děti mohou vidět delfíny, lachtany, tučňáky a jiný mořský život zblízka. V parku jsou také různé vzdělávací představení a interaktivní zážitky.

4. Aqualandia: Pro starší děti, které milují vodní parky, nabízí Aqualandia široký výběr vzrušujících vodních skluzavek, vlnových bazénů a dalších atrakcí. Park je známý svými adrenalinovými jízdami a poskytuje něco pro návštěvníky všech věkových kategorií.

5. Pláže: Finestrat se nachází poblíž několika krásných pláží, jako je pláž Poniente a pláž Levante v Benidormu. Děti se mohou bavit stavěním písečných hradeb, plaváním v moři a hraním na pláži.

6. Benidormský cirkus: Tento cirkus nabízí kouzelná vystoupení, která si mohou užívat jak děti, tak dospělí. Od akrobacie a kouzelnických představení po klauny a zvířata cirkus poskytuje zábavný a underholdningový zážitek pro celou rodinu. To jsou jen některé příklady aktivit a atrakcí, které jsou k dispozici pro děti v okolí "Dům Casablanca poblíž Benidormu" ve Finestratu, Španělsko.

Zábava

V blízkosti hotela 'Casablanca House Near Benidorm' vo Finestrat, Španielsko, sa nachádza niekoľko možností zábavy. Tu je niekoľko z nich:

1. Terra Mítica: Tento zábavný park sa nachádza len krátku vzdialenosť od hotela a ponúka rôzne atrakcie a atrakcie vhodné pre všetky vekové skupiny. Je známy svojím tématom starovekých stredomorských civilizácií.

2. Magic Natura Animal Park: Tento zvierací park sa nachádza vedľa zábavného parku Terra Natura a ponúka návštevníkom možnosť stretnúť sa s rôznymi zvieratami z blízka. Zahŕňa šou a vzdelávacie zážitky.

3. Aqua Natura: Nachádza sa vedľa Terra Natura, Aqua Natura je vodný park s toboganmi, bazénmi a vodnými atrakciami. Je skvelým miestom na osvieženie sa a zábavu počas horúcich letných mesiacov.

4. Nákupné centrum La Marina: Ak máte radi nakupovanie, toto nákupné centrum sa nachádza len krátku jazdu autom od hotela. Ponúka širokú škálu obchodov, reštaurácií a zábavných možností.

5. Staré mesto Benidorm: Historické centrum Benidormu, známe ako Staré Mesto, sa nachádza na malej vzdialenosti od Finestratu. Tu nájdete útulné uličky, tradičnú španielsku architektúru a živú nočnú scénu s mnohými barmi a klubmi.

6. Benidormský palác: Ak máte záujem o živú zábavu, Benidormský palác je obľúbeným miestom, kde sa konajú úžasné predstavenia vrátane flamenca, kabaretu a hudobných vystúpení.

7. Pláž Poniente: Táto krásna piesočnatá pláž sa nachádza v Benidorme a je skvelým miestom na relaxáciu, užívanie si slnka a zapojenie sa do rôznych vodných športov. Tieto sú len niektoré z mnohých možností zábavy v blízkosti 'Casablanky House Near Benidorm'. Bez ohľadu na to, či máte záujem o zábavné parky, nakupovanie alebo nočný život, v tomto okolí je niečo pre každého.

Všetky služby a zariadenia

Zábava a relax
 • Masáže
 • Masáž / Krásne centrum
 • Kasíno
 • Bowling
 • Požičovňa bicyklov
 • Karaoke
 • Windsurfing
 • Turistika
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Dovoz na letisko
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Vodné aktivity
Zariadenia hotela
 • Vyhradená fajčiarska časť
 • Posilňovňa
Pre rodiny s deťmi
 • Detské ihrisko
Recenzia hotela Casablanca House Near Benidorm
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.