Španielsko, Formentera

Es Lliri Blanc

Casa aislada numero 6607 Venda de Es Cap Barbaria Formentera, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka od 300 EUR Zobraziť ponuku
Es Lliri Blanc
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Windsurfing
Zobraziť všetky zariadenia 12
Poloha
Do centra mesta
5.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Casa aislada numero 6607 Venda de Es Cap Barbaria Formentera, Španielsko

Hotel Es Lliri Blanc sa nachádza v meste Es Pujols na ostrove Formentera vo Španielsku. V okolí hotela sú rôzne atrakcie a zariadenia, vrátane:

1. Pláž Es Pujols: Hotel je len pár minút chôdze od krásnej pláže Es Pujols, známej svojimi krištáľovo čistými vodami, jemným pieskom a živou atmosférou.

2. Reštaurácie a bary: Centrum mesta Es Pujols je plné rôznych reštaurácií, kaviarní a barov ponúkajúcich rôzne kuchyne, od miestnych španielskych jedál po medzinárodné možnosti.

3. Obchody a suveníry: V okolí je dostatok obchodov a suvenírových obchodov, kde si návštevníci môžu prezerať a kupovať miestne remeslá, odevy a iné veci.

4. Nočný život: Es Pujols je známy svojou živou nočnou scénou, s mnohými barmi a klubmi ponúkajúcimi zábavu, živú hudbu a DJ večery.

5. Vodné športy: Pláž blízko hotela ponúka rôzne aktivity vodných športov, ako je potápanie, jazda na vodnom skútri, paddleboarding a prenájom lodí.

6. Prenájom bicyklov: Formentera je malý ostrov, ktorý je ľahko skúmateľný na bicykli. V blízkosti hotela sú niekoľko požičovní bicyklov, ktoré umožňujú hosťom prenajímať si bicykle a preskúmať ostrov vo vlastnom tempe.

7. Marina: Marina Es Pujols je v blízkosti, ponúka možnosť ísť na výlety lodí alebo prenájom jachty na preskúmanie krásneho pobrežia Formentery.

8. Lokálne atrakcie: Formentera je známa svojou prírodnou krásou, vrátane úchvatných pláží, solných polí a malebných turistických chodníkov. Sú tam tiež pamiatky, ako je maják La Mola a historická lokalita Illetes, ktoré sú dostupné z hotela. Celkovo povedané, Hotel Es Lliri Blanc sa pohodlne nachádza v Es Pujols, ponúka hosťom ľahký prístup na pláž, reštaurácie, obchody, nočný život, vodné športy a rôzne atrakcie na ostrove Formentera.

map
Es Lliri Blanc
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta5.6

O hoteli

O

Hotel Es Lliri Blanc sa nachádza na tichom ostrove Formentera, Španielsko. Tento útulný hotel ponúka širokú škálu zariadení a služieb, aby zabezpečil pohodlný pobyt pre hostí. Hotel ponúka rôzne druhy izieb, vrátane štandardných dvoulôžkových izieb, nadštandardných dvoulôžkových izieb a apartmánov. Každá izba je starostlivo zariadená moderným a minimalistickým dizajnom, vytvárajúc pokojnú a relaxačnú atmosféru. Izby sú vybavené zariadeniami ako klimatizácia, satelitná TV, minibar a bezplatné Wi-Fi. Niektoré izby majú aj súkromné balkóny alebo terasy s úchvatným výhľadom na okolitú prírodu. Hostia v hoteli Es Lliri Blanc môžu vychutnať lahodnú bufetovú raňajku podávanú denne v jedálenskej časti hotela. Raňajkové menu zahŕňa rôzne teplé a studené možnosti, vrátane pečiva, ovocia, cereálií a výberu nápojov. Hotel má tiež bar, kde si hostia môžu počas celého dňa vychutnať osviežujúce nápoje a ľahké občerstvenie. Pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s miestnou kuchyňou, je hotel výhodne umiestnený v blízkosti rôznych reštaurácií a kaviarní. Tieto zariadenia ponúkajú tradičné španielske jedlá, pochúťky z morských plodov a medzinárodnú kuchyňu na uspokojenie rôznych chutí a preferencií. Celkovo povedané, Es Lliri Blanc ponúka pohodlné ubytovanie, pokojnú atmosféru a výhodnú polohu na preskúmanie krásneho ostrova Formentera.

Zábava

Formentera, Španielsko je krásny ostrov známy svojimi úžasnými plážami a prírodnou krásou. Hoci nie je tak živý ako susedná Ibiza, stále je tu dosť možností na zábavu v blízkosti hotela 'Es Lliri Blanc'. Tu sú niektoré návrhy:

1. Pláže: Formentera je známa svojimi neporušenými plážami, preto strávenie dňa opaľovaním sa, plávaním a užívaním si kryštálovo čistých vôd je nevyhnutnou aktivitou. Niektoré populárne pláže v blízkosti 'Es Lliri Blanc' sú Ses Illetes, Playa de Migjorn a Cala Saona.

2. Vodné športy: Ak hľadáte nejakú dobrodružnejšiu zábavu, Formentera ponúka rôzne aktivity v oblasti vodných športov. Môžete ísť šnorchlovať, skúba potápať, prenajať si paddleboard alebo kajak a preskúmať pobrežie.

3. Výlety loďou: Urobte výlet loďou okolo ostrova a preskúmajte jeho skryté zátoky a dychberúce pobrežie. Mnohé spoločnosti ponúkajú okružné prehliadky alebo prenájmy člnov na samostatné preskúmanie.

4. Cyklistika: Formentera je rajom pre cyklistov so svojím rovinkatým terénom a krásnou krajinou. Prenajmite si bicykel a preskúmajte mnohé traily a cesty ostrova, vrátane Camí de Cavalls, ktorý je 32-kilometrový okruh okolo ostrova.

5. Nákupy: Formentera má niekoľko malebných trhov a obchodov, kde môžete prechádzať po jedinečných suveníroch, miestnych remeselných výrobkoch a móde. Hippie Trh v La Mole je obzvlášť populárny a ponúka širokú škálu ručne vyrábaných remesiel, oblečenia a šperkov.

6. Reštaurácie a bary: Formentera má skvelý výber reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať lahodnú španielsku a stredomorskú kuchyňu. Skúste niektoré miestne morské jedlá, paellu alebo si vychutnajte kokteil pri západe slnka na pláži.

7. Pozorovanie západu slnka: Západy slnka vo Formente...

Top otázky

1. Ako sa dostanem do Es Lliri Blanc na Formenteře, Španielsko?
1. Ako sa dostanem do Es Lliri Blanc na Formenteře, Španielsko?1

Es Lliri Blanc sa nachádza v meste Es Pujols na Formenteře. Najbližšie letisko je letisko v Ibizy, odkiaľ môžete vziať trajekt na Formenteřu. Raz v Formenteře si môžete prenajať taxi alebo si prenajať auto, aby ste sa dostali do Es Lliri Blanc v Es Pujols.

2. Aké vybavenie je ponúkané v Es Lliri Blanc?
2. Aké vybavenie je ponúkané v Es Lliri Blanc?1

Es Lliri Blanc ponúka rôzne zariadenia, ako sú priestranné izby s vlastnými balkónmi alebo terasami, bazén, reštaurácia podávajúca stredomorskú kuchyňu, bar, bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovisko a recepcia otvorená 24 hodín.

3. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Es Lliri Blanc?
3. Je raňajky zahrnuté v cene izby v Es Lliri Blanc?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v cene izby v Es Lliri Blanc. Hostia si môžu vychutnať raňajky podávané formou bufetu s širokým výberom možností.

4. Má Es Lliri Blanc bazén?
4. Má Es Lliri Blanc bazén?1

Áno, Es Lliri Blanc má k dispozícii bazén, ktorý môžu hostia využívať. Je to skvelé miesto na relax a užívanie si slnka.

5. Je Es Lliri Blanc priateľský k rodinám?
5. Je Es Lliri Blanc priateľský k rodinám?1

Áno, Es Lliri Blanc je priateľský k rodinám. Ponúkajú rodinné izby a majú zariadenia ako detský bazén a ihrisko.

6. Aká je vzdialenosť Es Lliri Blanc od pláže?
6. Aká je vzdialenosť Es Lliri Blanc od pláže?1

Es Lliri Blanc sa nachádza len krátku prechádzku od pláže. Krásne piesočnaté pláže a krištáľovo čisté vody Stredomoria sú ľahko prístupné z hotela.

7. Aké aktivity môžu byť vychutnané v blízkosti Es Lliri Blanc?
7. Aké aktivity môžu byť vychutnané v blízkosti Es Lliri Blanc?1

V blízkosti Es Lliri Blanc je množstvo aktivít, ktoré si môžete vychutnať. Môžete preskúmať mesto Es Pujols, navštíviť blízke pláže, ísť na turistiku alebo cykloturistiku v prírodných rezerváciách, vyskúšať vodné športy ako paddleboarding alebo plachtenie, alebo jednoducho relaxovať a užívať si slnko.

8. Poskytuje Es Lliri Blanc požičovanie bicyklov?
8. Poskytuje Es Lliri Blanc požičovanie bicyklov?1

Áno, Es Lliri Blanc ponúka požičovanie bicyklov pre hostí, ktorí chcú preskúmať ostrov na dvoch kolesách. Je to pohodlný a ekologický spôsob, ako sa dostať okolo a vidieť miesta.

9. Je k dispozícii parkovanie v Es Lliri Blanc?
9. Je k dispozícii parkovanie v Es Lliri Blanc?1

Áno, Es Lliri Blanc poskytuje bezplatné parkovisko pre hostí. Môžete bezpečne zaparkovať svoje auto v hoteli a ľahko preskúmať okolité oblasti.

10. Sú v blízkosti Es Lliri Blanc nejaké reštaurácie alebo obchody?
10. Sú v blízkosti Es Lliri Blanc nejaké reštaurácie alebo obchody?1

Áno, Es Lliri Blanc sa nachádza v Es Pujols, ktorý je živé mesto s množstvom reštaurácií, barov a obchodov v pešej vzdialenosti. Môžete ľahko nájsť stravovacie možnosti a suveníry v blízkosti.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zábava a relax
 • Windsurfing
 • Turistika
Vodné aktivity
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela Es Lliri Blanc
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.