Španielsko, Gijón

Ideal piso moderno

Calle Magnus Blikstad n. 17 4G Gijón, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Ideal piso moderno
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Výťah
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
0.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Magnus Blikstad n. 17 4G Gijón, Španielsko

Hotel "Ideal piso moderno" sa nachádza v Gijone, Španielsko. V okolí hotela nájdete rôzne zariadenia a atrakcie, ako napríklad:

1. Pláže: Gijon je známy svojimi krásnymi plážami, vrátane pláže San Lorenzo, pláže Poniente a pláže Arbeyal. Tieto pláže sú ideálne na opaľovanie, plávanie a užívanie si pobrežnej scenérie.

2. Cimavilla: Toto je historická štvrť Gijonu, charakterizovaná úzkymi ulicami, tradičnými budovami a živou atmosférou. Ponúka rôzne bary, reštaurácie a obchody, kde sa môžete preskúmať a ponoriť sa do miestnej kultúry.

3. Múzeá: Gijon má niekoľko múzeí, ktoré stojí za návštevu, ako napríklad LABoral Centro de Arte y Creación Industrial (umelecké múzeum), Jovellanos Birthplace Museum (venované životu a dielu Gaspara Melchora de Jovellanos) a Revillagigedo Palace (sídlo Medzinárodného centra súčasného umenia).

4. Gijonské akvárium: Nachádza sa vedľa pláže Poniente a poskytuje jedinečnú príležitosť objavovať morský život, vrátane žralokov, tulení a rôznych farebných druhov rýb. Je obľúbenou atrakciou pre dospelých aj deti.

5. Park Isabel La Catolica: Tento park ponúka zelené priestory, chodníky a rekrečné plochy. Je to skvelé miesto na pokojnú prechádzku alebo piknik.

6. Nákupy a zábava: Gijon má množstvo nákupných ulíc a nákupných centier, vrátane obchodnej štvrte okolo Calle Corrida, kde nájdete široký výber obchodov, butikov a obchodných domov. Okrem toho sú v meste roztrúsené kina, divadlá a zábavné podujatia. To sú len niektoré príklady toho, čo nájdete v okolí hotela "Ideal piso moderno" v Gijone, Španielsko. Existuje ešte veľa ďalších atrakcií a aktivít, ktoré môžete preskúmať podľa vašich záujmov.

map
Ideal piso moderno
Apartmán

Do centra mesta0.9

O hoteli

O

'Ideal piso moderno' je hotel nachádzajúci sa v Gijone, Španielsko. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedlách: Hotel: 'Ideal piso moderno' je moderný a súčasný hotel v Gijone. Ponúka pohodlné ubytovanie a širokú škálu zariadení pre hostí. Hotel má priateľskú atmosféru a je pohodlne umiestnený v centrálnom mieste, čo umožňuje ľahko preskúmať mesto. Izby: Hotel ponúka rôzne izby, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a preferenciám. Izby sú navrhnuté v modernom štýle s elegantným nábytkom a vkusným dekorom. Každá izba je vybavená zariadeniami ako klimatizácia, súkromné kúpeľne, plochou obrazovkou, a bezplatným Wi-Fi. Izby sú priestranné a udržiavané, poskytujú hostom pohodlný a relaxačný pobyt. Jedlá: Hotel ponúka stravovaciu možnosť, kde si hostia môžu počas svojho pobytu vychutnať jedlá. Jedlá sú typicky pripravené čerstvé s dôrazom na miestnu a medzinárodnú kuchyňu. Hostia sa môžu potešiť lahodnými jedlami a zažiť chute Gijonu. Reštaurácia hotela poskytuje priateľskú atmosféru a pozornú obsluhu. Celkovo povedané, 'Ideal piso moderno' je súčasný hotel v Gijone, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie, moderné izby a lahodné jedlá. Je skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú pohodlný a príjemný pobyt v meste.

Zábava

1. Železničné múzeum Astúrie: Nachádza sa len krátku vzdialenosť od hotela, toto železničné múzeum ponúka fascinujúci pohľad do histórie vlakov v Astúrii.

2. Atlantická botanická záhrada: Táto krásna botanická záhrada predstavuje širokú škálu miestnych a exotických rastlín. Návštevníci si môžu vychutnať pokojné prechádzky alebo sa zúčastniť sprievodcovských prehliadok, aby sa dozvedeli viac o flore regiónu.

3. Akvárium Gijón: Akvárium v Gijóne je populárna atrakcia pre všetky vekové skupiny. Obsahuje rôznorodú zbierku morského života, vrátane žralokov, tučniakov a korytnačiek. Sú tam aj interaktívne expozície a kŕmne sedenia.

4. Pláž San Lorenzo: Jedna z najikonickejších pláží v Gijóne, Pláž San Lorenzo ponúka úsek zlatistého piesku, kde môžu návštevníci relaxovať, opaľovať sa alebo si dopriať osviežujúce kúpanie. Pláž je tiež obklopená živou promenádou s barmi, reštauráciami a obchodmi.

5. Centrum kultúry Starý ústav: Toto kultúrne centrum organizuje rôzne výstavy umenia, koncerty, divadelné predstavenia a workshopy počas celého roka. Nachádza sa v historickom centre so úchvatnou architektúrou a ponúka náhľad do kultúrnej scény Gijónu.

6. Talasoponiente: Nachádza sa blízko pláže, tento kúpeľný a wellness centrum ponúka širokú škálu liečebných procedúr, vrátane masáží, hydroterapie a krásnych služieb. Je to ideálne miesto na oddych a regeneráciu po dni plnom objavovania.

7. Kasíno Astúrie: Ak máte šťastie, kasíno Astúrie je skvelé miesto na skúšanie svojich herných zručností. Ponúka rôzne hry, vrátane pokru, rulety a hracích automatov, vrátane stravovacích možností a živej zábavy.

8. Park Isabel la Católica: Tento park je pokojným rajsom v srdci Gijónu, ideálny pre pokojnú prechádzku alebo piknik. Ponúka krásne záhrady, rybník a dokonca aj malú zoo so kačkami, pávkami a inými zvieratami. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'Ideal piso moderno' v Gijóne, Španielsko. V tomto živom meste je veľa ďalších atrakcií, reštaurácií a kultúrnych zážitkov na preskúmanie.

Top otázky

1. Aké funkcie má ideálny moderný byt v Gijone, Španielsku?
1. Aké funkcie má ideálny moderný byt v Gijone, Španielsku?1

Ideálny moderný byt v Gijone, Španielsku by typicky mal funkcie ako priestrané open-plan rozlohy, veľké okná pre hojný prirodzený svetlo, vysokej kvality povrchové úpravy, moderné kuchynské a kúpeľňové armatúry, energeticky úsporné spotrebiče, dostatok úložného priestoru a možno aj balkón alebo terasu.

2. Sú k dispozícii nejaké moderné byty na prenájom alebo predaj v Gijone, Španielsku?
2. Sú k dispozícii nejaké moderné byty na prenájom alebo predaj v Gijone, Španielsku?1

Áno, v Gijone, Španielsku sú k dispozícii moderné byty na predaj aj na prenájom. Odporúča sa konzultovať s miestnymi realitnými agentmi alebo prehľadať online inzeráty pre najaktuálnejšie a presné informácie o súčasnej dostupnosti.

3. Aké sú priemerné nájomné ceny pre moderné byty v Gijone, Španielsku?
3. Aké sú priemerné nájomné ceny pre moderné byty v Gijone, Španielsku?1

Nájomné ceny pre moderné byty v Gijone, Španielsku sa môžu líšiť v závislosti na faktoroch ako poloha, veľkosť, vybavenie a celkový stav. Priemerné nájomné ceny sa pohybujú od €600 do €1,200 mesačne pre moderný byt v Gijone.

4. Ktoré štvrte v Gijone sú známe svojimi modernými bytmi?
4. Ktoré štvrte v Gijone sú známe svojimi modernými bytmi?1

Niektoré štvrti v Gijone známe svojimi modernými bytmi sú El Llano, Poniente, Centro a Cerillero. Tieto oblasti často ponúkajú rôzne moderné možnosti bývania s pohodlným prístupom k zariadeniam, doprave a populárnym atrakciám v Gijone.

5. Sú moderné byty v Gijone často zariadené?
5. Sú moderné byty v Gijone často zariadené?1

Záleží na konkrétnom byte a prenajímateľovi. Zatiaľ čo niektoré moderné byty v Gijone môžu byť plne zariadené, mnohé sú k dispozícii nezariadené alebo čiastočne zariadené. Odporúča sa informovať sa o zariadení pri kontakte s prenajímateľmi alebo realitnými agentmi pre viac informácií.

6. Aké vybavenie možno nájsť v moderných bytových domoch v Gijone, Španielsku?
6. Aké vybavenie možno nájsť v moderných bytových domoch v Gijone, Španielsku?1

Moderné bytové domy v Gijone často zahŕňajú vybavenie ako výťahy, parkovacie miesta, spoločné záhrady alebo vonkajšie priestory, fitness centrá a niekedy dokonca aj bazény alebo rekreačné priestory. Avšak dostupnosť vybavenia sa môže líšiť od budovy k budove, preto je najlepšie skontrolovať s konkrétnou nehnuteľnosťou pre presné informácie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Výťah
Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Recenzia hotela Ideal piso moderno
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.