Španielsko, Granada

Estudio en Albaicin 1A Granada

Cuesta Del Chapiz 18 Granada, Španielsko Apartmán
7 ponúk od 79 EUR Zobraziť ponuku
Estudio en Albaicin 1A Granada
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
  • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Cuesta Del Chapiz 18 Granada, Španielsko

V okolí hotela 'Estudio en Albaicin 1A Granada', ktorý sa nachádza v Granade, Španielsku, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré z blízkych pamiatok zahŕňajú:

1. Albaicín: Hotel sa nachádza v historickom štvrti Albaicín, známej svojimi úzkymi uličkami, maurínskou architektúrou a úchvatnými výhľadmi na Alhambru.

2. Alhambra: Tento miesto UNESCO svetového dedičstva je v pešej vzdialenosti od hotela. Je to exkluzívny palác a pevnosť komplexu maurínskeho pôvodu, ktorý pritahuje milióny návštevníkov každý rok.

3. Mirador de San Nicolás: Tento výhľad ponúka dychberúci panoramatický výhľad na Alhambru, záhrady Generalife a mesto Granada. Je to obľúbené miesto pre miestnych obyvateľov aj turistov.

4. Sacromonte: Táto štvrť je známa svojimi jaskynnými domami a flamenkovými predstaveniami. Ponúka jedinečný kultúrny zážitok s tradičnou jijijskou kultúrou a živým nočným životom.

5. Plaza Nueva: Táto rušná námestie sa nachádza v srdci centra mesta Granada. Je lemovaná nespočetnými barmi, reštauráciami a obchodmi, čo z neho robí živú a rušnú oblasť.

6. Katedrála Granada: Jedna z hlavných pamiatok v Granade, katedrála je nádherná budova v renesančnom štýle s veľkolepým interiérom a impozantnou fasádou.

7. Plaza Bib-Rambla: Živé námestie plné vonkajších terás, kaviarní a obchodov. Je to obľúbené miesto na stretnutie a skvelé miesto na vychutnanie si kávy alebo občerstvenia.

8. Trh Albayzín: Tento malý trh ponúka výber arabských produktov, textílií a suvenírov, poskytujúci pohľad do maurínskeho dedičstva Granady. Tieto sú len niektoré zvýraznení v okolí hotela 'Estudio en Albaicin 1A Granada'. Táto oblasť je bohatá na históriu, kultúru a scenickú krásu, čo z nej robí ideálne miesto pre turistov na preskúmanie.

map
Estudio en Albaicin 1A Granada
Apartmán

Do centra mesta1.0

O hoteli

O

'Štúdio v Albaicin 1A Granada' je hotel nachádzajúci sa v štvrti Albaicin v Granade, Španielsko. Ponúka štúdiové izby na ubytovanie, ktoré sú vhodné pre jednotlivcov alebo páry. Izby v 'Štúdiu v Albaicin 1A Granada' sú dobre zariadené a vybavené základnými vybaveniami, aby zabezpečili pohodlný pobyt. Každá izba zvyčajne zahŕňa útulnú posteľ, sedaciu časť, kuchynku s základnými kuchynskými zariadeniami a súkromnú kúpeľňu. Niektoré izby môžu tiež mať balkón alebo terasu s výhľadom na okolitú oblasť. Hotel poskytuje bezplatnú Wi-Fi službu po celej nemovitosti, umožňujúc hostom zostať online a pristupovať k internetu podľa svojho uváženia. Môže tiež ponúkať práčovňu a upratovacie služby pre pohodlie hostí. Pokiaľ ide o jedlo, 'Štúdio v Albaicin 1A Granada' nemá reštauráciu na mieste. Avšak kuchynka hotela umožňuje hostom pripravovať si vlastné jedlá, čo im dáva flexibilitu variť podľa ich preferencií. Okrem toho sú v blízkej štvrti Albaicin niekoľko reštaurácií, kaviarní a potravín, kde si hostia môžu preskúmať a vonku obedovať. Celkovo povedané, 'Štúdio v Albaicin 1A Granada' ponúka pohodlné a sebestačné ubytovanie, vhodné pre tých, ktorí hľadajú viac nezávislý pobyt v Granade.

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností v blízkosti hotela 'Estudio en Albaicin 1A Granada' v Granade, Španielsko. Niektoré z populárnych atrakcií a zábavných miest v okolí zahŕňajú:

1. Alhambra: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, Alhambra je pamiatka UNESCO a nevyhnutná atrakcia v Granade. Je to úchvatný palác a pevnosť s krásnymi záhradami a úžasnou architektúrou.

2. Generalife: Susediaca s Alhambrou, Generalife je nádherná sada záhrad a letných paláci, ktorá ponúka dychberúce výhľady na Granadu. Je to pokojné miesto na relaxáciu a obdivovanie krajiny.

3. Sacromonte: Táto historická štvrť je známa svojimi jaskynnými obydlami a flamencovými predstaveniami. Návštevníci si môžu vychutnať živé flamencové vystúpenia a ponoriť sa do tradičnej hudby a tanca južného Španielska.

4. Štvrť Albaicin: Priamo tam, kde sa nachádza hotel, Albaicin je historická štvrť známa svojimi úzkymi ulicami, maurskou architektúrou a živou atmosférou. Je skvelá na preskúmanie, nakupovanie a vyskúšanie tradičnej jedla a nápojov v miestnych hostincoch.

5. Paseo de los Tristes: Táto očarujúca ulica lemovaná kaviarňami, reštauráciami a tapas barmi ponúka skvelú príležitosť na relaxáciu a obdivovanie výhľadov na Alhambru pri ochutnávaní miestnej kuchyne.

6. Plaza Nueva: Nachádza sa v srdci Granady, Plaza Nueva je rušný námestie s reštauráciami, obchodmi a živou atmosférou. Je to skvelé miesto na sledovanie ľudí, vypitie drinku alebo nakupovanie suvenírov.

7. Katedrála v Granade: Nachádza sa v centre mesta, katedrála v Granade je impozantný architektonický skvost. Návštevníci môžu podstúpiť sprievodné prehliadky a preskúmať vnútro a strešné výhľady.

8. Vedecký park (Parque de las Ciencias): Tento interaktívny múzeum ponúka širokú škálu výstav z oblasti vedy a technológie, planetárium a dom motýľov. Je to skvelá voľba pre rodiny a tých, ktorí majú záujem o vedeckú exploračnú. Toto sú len niektoré z mnohých zábavných možností v blízkosti 'Estudio en Albaicin 1A Granada' v Granade, Španielsko. V tejto živej metropole je vždy niečo vidieť a robiť.

Top otázky

1. Aký druh ubytovania je Estudio en Albaicin 1A Granada?
1. Aký druh ubytovania je Estudio en Albaicin 1A Granada?1

Estudio en Albaicín 1A Granada je štúdiové apartmán nachádzajúci sa v štvrti Albaicín v Granade, Španielsko.

2. Koľko ľudí môže byť ubytovaných v apartmáne?
2. Koľko ľudí môže byť ubytovaných v apartmáne?1

Apartmán môže ubytovať až 2 ľudí.

3. Je apartmán plne zariadený?
3. Je apartmán plne zariadený?1

Áno, apartmán je plne zariadený so všetkými potrebnými vybaveniami pre komfortné ubytovanie.

4. Je v apartmáne kuchyňa?
4. Je v apartmáne kuchyňa?1

Áno, apartmán má plne vybavenú kuchyňu so všetkými základnými spotrebičmi a riadom.

5. Má apartmán súkromnú kúpeľňu?
5. Má apartmán súkromnú kúpeľňu?1

Áno, apartmán má súkromnú kúpeľňu s vaňou.

6. Je k dispozícii Wi-Fi v apartmáne?
6. Je k dispozícii Wi-Fi v apartmáne?1

Áno, Wi-Fi je k dispozícii v apartmáne pre hostí na použitie.

7. Ako ďaleko je Estudio en Albaicin 1A Granada od centra mesta?
7. Ako ďaleko je Estudio en Albaicin 1A Granada od centra mesta?1

Apartmán sa nachádza v štvrti Albaicín, ktorá je v pešej vzdialenosti od centra mesta. Presná vzdialenosť sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej lokality v Albaicín.

8. Sú v blízkosti nejaké atrakcie alebo zariadenia?
8. Sú v blízkosti nejaké atrakcie alebo zariadenia?1

Áno, štvrť Albaicín je známa svojim historickým šarmom, úzkymi uličkami a krásnymi výhľadmi na Alhambru. V oblasti sa nachádza aj množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní.

9. Je k dispozícii verejná doprava v blízkosti apartmánu?
9. Je k dispozícii verejná doprava v blízkosti apartmánu?1

Áno, v blízkosti sa nachádzajú autobusové zastávky a stanovištia taxíkov, čo umožňuje ľahkú navigáciu po Granade a preskúmanie ďalších častí mesta.

10. Ako môžem rezervovať Estudio en Albaicin 1A Granada?
10. Ako môžem rezervovať Estudio en Albaicin 1A Granada?1

Apartmán si môžete rezervovať online cez rôzne rezervačné platformy alebo sa obráťte na vlastníka/správcu pre informácie o dostupnosti a rezerváciu.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Doplnkové služby
  • Informačná služba
Recenzia hotela Estudio en Albaicin 1A Granada
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.