Španielsko, Inka

Creisell

Poligon 1, Parcela 326 Inka, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Creisell
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Windsurfing
 • Bazén
 • Informačná služba
 • Potápanie
Zobraziť všetky zariadenia 11
Poloha
Do centra mesta
1.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Poligon 1, Parcela 326 Inka, Španielsko

Inca je mesto nachádzajúce sa v strede ostrova Mallorca, Španielsko. Hotel "Creisell" sa nachádza v Inca, takže v okolí sú rôzne atrakcie a zariadenia. Tu sú niektoré významné miesta a veci, ktoré môžete robiť v okolí hotela:

1. Trh v Inca: Inca je známa pre svoje tradičné trhy, najmä týždenný trh vo štvrtok. Je to skvelé miesto na preskúmanie miestnych produktov, remesiel, odevov a ďalších.

2. Kostol Santa María la Mayor: Nachádza sa v srdci Inca, tento kostol je známy svojou impozantnou fasádou a krásnym interiérom. Je to jedna z hlavných pamiatok vo meste.

3. Kožiarsky priemysel v Inca: Inca má dlhú históriu remesla s kožou. V meste je niekoľko kožiarskych firiem a obchodov, kde môžete nájsť vysoko kvalitné kožené výrobky.

4. Centrum mesta a Plaça d'Espanya: Inca má očarujúce centrum mesta s úzkymi uličkami, útulnými kaviarňami a reštauráciami. Plaça d'Espanya je hlavné námestie, kde sa miestni zhromažďujú a užívajú si svoj čas.

5. Els Calderers: Manor z

18. storočia nachádzajúci sa mimo Inca. Ponúka pohľad do vidieckeho života na Mallorke s dobre zachovanými izbami, dvormi a farmárskymi zvieratami.

6. Serra de Tramuntana: Inca je tiež skvelým východiskovým bodom na preskúmanie krásneho pohoria Serra de Tramuntana. Turistické trasy, malebné dedinky a scenické vyhliadky sú ľahko dostupné z Inca. Celkovo Inca ponúka miešaninu histórie, kultúry a prírodnej krásy, čo z neho robí zaujímavú destináciu na preskúmanie počas pobytu v hoteli "Creisell."

map
Creisell
Vila

Do centra mesta1.9

O hoteli

O

'Creisell' je hotel nachádzajúci sa v Inci, meste na krásnom ostrove Mallorca, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie a širokú škálu zariadení pre svojich hostí. Izby: Hotel ponúka rôzne typy izieb, aby vyhovoval rôznym preferenciám a rozpočtom. Tieto možnosti zahŕňajú jednolôžkové, dvojlôžkové, oddelené lôžka a trojlôžkové izby. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami, ako sú klimatizácia, televízia, Wi-Fi, telefón a súkromná kúpeľňa. Jedlá: 'Creisell' disponuje reštauráciou, ktorá podáva lahodné jedlá počas celého dňa. Hostia si môžu vychutnať bufetovú raňajky ráno, ktoré zahŕňajú rôzne možnosti na základe chutí. Reštaurácia tiež ponúka obed a večeru, pričom podáva širokú škálu miestnej a medzinárodnej kuchyne. Hotel sa hrdí na používanie čerstvých, vysoko kvalitných ingrediencií vo svojich jedlách. Zariadenia: Okrem pohodlného ubytovania a uspokojivých jedál, 'Creisell' ponúka ďalšie zariadenia na zlepšenie zážitku hostí. Hotel má bazén, kde si hostia môžu oddýchnuť a osviežiť sa. Je tu tiež terasa, kde si hostia môžu vychutnať krásne okolie alebo si dať nápoj z baru. Okrem toho hotel poskytuje bezplatné parkovanie pre tých, ktorí cestujú autom. Poloha: Inca je očarujúce mesto v srdci Mallorky, známe pre svoje kožené výrobky a tradičné trhy. Pobyt v 'Creisell' umožňuje hostom preskúmať miestne atrakcie a vychutnať si živú atmosféru mesta. Hotel je výhodne umiestnený blízko obchodov, reštaurácií a ďalších zariadení. Je tiež dobre prepojený s celým ostrovom, čo ho robí skvelou základňou pre výlety na blízke pláže, hory a atrakcie. Celkovo povedané, 'Creisell' v Ince, Španielsko ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a širokú škálu zariadení, aby zabezpečil príjemný pobyt pre svojich hostí. Jeho výhodná poloha umožňuje jednoduchý prístup k miestnym atrakciám a celému ostrovu Mallorca.

Deti

V Inca, Španielsku, existuje niekoľko aktivít a atrakcií, ktoré sú vhodné pre deti. Jednou populárnou možnosťou je návšteva majetku Els Calderers, ktorý je zrekonštruovaný

18. storočný zámok, poskytujúci pohľad na tradičný život na Mallorce. Deti môžu preskúmať rôzne miestnosti a dozvedieť sa o histórii ostrova. Ďalšou rodinou príjemnou aktivitou je návšteva múzea Fray Junípero Serra, ktoré je venované slávnemu misijníkovi z Mallorky a zakladateľovi niekoľkých misií v Kalifornii. Múzeum predstavuje artefakty a exponáty súvisiace s jeho životom a prácou, čo ho robí vzdelávacím a zaujímavým pre deti. Okrem toho má Inca niekoľko parkov a detských ihrísk, kde si deti môžu užívať vonkajšie aktivity. Jedným z takých parkov je Parc de Can Monroig, ktorý má detské ihriská, piknikové miesta a prechádzkové chodníky. Park je ideálnym miestom pre deti, ktoré sa môžu behať a vybijeť si energiu. Na záver, Inca organizuje rôzne ročné udalosti a festivaly, ktoré pritahujú rodiny. Napríklad veľtrh Dijous Bo, konaný tretie stredu v novembri, je jeden z najväčších veľtrhov na Mallorke a zahŕňa širokú škálu aktivít vrátane výstav, umeleckých diel, koncertov a tradičných hier. Táto udalosť poskytuje živú a slávnostnú atmosféru pre deti a ich rodiny. Celkovo Inca, Španielsko ponúka kombináciu historických a kultúrnych atrakcií, vonkajších priestranstiev a udalostí, ktoré udržia deti zaneprázdnené a angažované počas ich návštevy.

Zábava

Inca je malé mesto nachádzajúce sa v srdci ostrova Majorca, Španielsko. Aj keď nemusí ponúkať rovnakú úroveň zábavy ako väčšie mestá ako Palma de Mallorca, stále existujú nejaké atrakcie a aktivity v blízkosti hotela 'Creisell', ktoré môžu návštevníci využiť. Niektoré možnosti zahŕňajú:

1. Turistika a príroda: Inca je obklopená krásnou prírodou a turistickými trasami. Môžete preskúmať nedaleký pohorie Tramuntana alebo navštíviť prírodný park Albufera, ktorý je domovom rôznych druhov vtákov.

2. Nakupovanie: Inca je známa svojím kožiarskym priemyslom, takže môžete navštíviť jednu z mnohých kožiarovní a obchodov v meste. Ide o vynikajúcu príležitosť kúpiť si kvalitné kožené výrobky ako tašky, topánky a doplnky.

3. Incký trh: Každý štvrtok Inca hostí jeden z najväčších trhov na ostrove, kde môžete nájsť širokú škálu produktov, od čerstvého miestneho ovocia a zeleniny po oblečenie, remeslá a suveníry.

4. Múzeum obuvi a priemyslu: Ak vás zaujíma história a remeslo výroby topánok, môžete navštíviť toto múzeum nachádzajúce sa v centre Inky. Ukazuje vývoj výroby obuvi na ostrove.

5. Degustácia vín: Región Inky je známy svojou výrobou vína. Môžete navštíviť miestne vinárstva, aby ste sa dozvedeli viac o procese výroby vína a oddaliť sa degustácii vín.

6. Železničná stanica Inca: Histotická železničná stanica Inca stojí za návštevu. Je krásne zachovaná a ponúka výstavu o histórii železnice na Majorce.

7. Tradičná kuchyňa: Inca má niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde môžete ochutnať tradičné morské jedlá, ako je paella, ensaimada (sladké pečivo) a sobrassada (uzená klobása). Aj keď možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Creisell' môžu byť v porovnaní s väčšími mestami obmedzené, stále tu sú dostatok aktivít, aby sa návštevníci zapojili a zabavili počas svojho pobytu v Inke, Španielsko.

Top otázky

1. Za čo je Creisell, Inca, Španielsko známe?
1. Za čo je Creisell, Inca, Španielsko známe?1

Creisell je populárna pláž nachádzajúca sa v Inca, Španielsko. Je známa pre svoju úchvatnú prírodnú krásu, priehľadnú vodu a piesočnaté pobrežie. Ponúka pokojné a relaxačné prostredie pre návštevníkov pláže a je ideálna na plávanie, opaľovanie a vodné športy.

2. Ako sa dostanem do Creisell, Inca, Španielsko?
2. Ako sa dostanem do Creisell, Inca, Španielsko?1

Na dosiahnutie Creisell môžete letieť na letisko Palma de Mallorca, ktoré je najbližšie medzinárodné letisko. Odtiaľ si môžete prenajať auto alebo ísť taxíkom do Inca. Creisell sa nachádza približne 28 kilometrov severovýchodne od Palma de Mallorca. Sú dostupné aj verejné dopravné možnosti, ako sú autobusy a vlaky.

3. Sú v blízkosti Inca, Španielsko nejaké ubytovacie možnosti?
3. Sú v blízkosti Inca, Španielsko nejaké ubytovacie možnosti?1

Áno, v Inca, Španielsko existuje niekoľko možností ubytovania v okolí. Môžete nájsť hotely, rezorty, dovolenkové prenájmy a dokonca aj kempingy v závislosti od vášho vkusu a rozpočtu. Odporúča sa rezervovať vopred, najmä počas vrcholových turistických období.

4. Aké sú v blízkosti atrakcie Creisell, Inca, Španielsko?
4. Aké sú v blízkosti atrakcie Creisell, Inca, Španielsko?1

Inca, Španielsko je centrálnym miestom ostrova Mallorca, ponúkajúc jednoduchý prístup k mnohým atrakciám. Niektoré blízke zaujímavé miesta zahrňujú malebnú dedinku Soller, hory Tramuntana, historické mesto Alcudia a úchvatné pláže Playa de Muro a Cala Agulla.

5. Je Creisell, Inca, Španielsko vhodné pre rodiny?
5. Je Creisell, Inca, Španielsko vhodné pre rodiny?1

Áno, Creisell v Inca, Španielsko je vhodná pre rodiny. Pláž má pokojné a plytké pobrežie, čo ju robí bezpečnou pre deti na plávanie a hranie. V blízkosti sú tiež zariadenia a zariadenia ako reštaurácie, kaviarne a verejné toalety, ktoré vyhovujú potrebám rodín.

6. Sú k dispozícii vodné športy v Creisell, Inca, Španielsko?
6. Sú k dispozícii vodné športy v Creisell, Inca, Španielsko?1

Áno, Creisell ponúka rôzne vodné športové aktivity pre nadšencov. Môžete nájsť možnosti ako šnorchlovanie, potápanie, paddleboarding, jetski a kajakovanie. Na pláži sú k dispozícii prenájmy zariadení a inštruktori na riadené aktivity.

7. Je k dispozícii parkovanie v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko?
7. Je k dispozícii parkovanie v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko?1

Áno, k dispozícii je parkovanie v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko. Na pláži sú vyhradené parkoviská a miesta, kde návštevníci môžu parkovať svoje vozidlá. Avšak počas špičiek alebo víkendov je odporúčané prísť skoro, aby ste si zabezpečili parkovacie miesto.

8. Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje do Creisell, Inca, Španielsko?
8. Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje do Creisell, Inca, Španielsko?1

Áno, môžete si priniesť svoje vlastné jedlo a nápoje do Creisell, Inca, Španielsko. Pláž umožňuje návštevníkom robiť pikniky a užívať si vlastné osvieženie. Avšak je dôležité zabezpečiť čistotu a správne odstrániť všetky odpadky, aby sa zachovala prírodná krása oblasti.

9. Sú v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko niektoré miestne reštaurácie?
9. Sú v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko niektoré miestne reštaurácie?1

Áno, v blízkosti Creisell, Inca, Španielsko je niekoľko miestnych reštaurácií a kaviarní pri pláži. Tieto zariadenia ponúkajú rôzne kuchyne, vrátane morských plodov, stredomorskej kuchyne a tradičnej španielskej kuchyne. Je to skvelá príležitosť ponoriť sa do chutných jedál pri obdivovaní krásneho prostredia.

10. Je Creisell, Inca, Španielsko počas vrcholových turistických období preplnené?
10. Je Creisell, Inca, Španielsko počas vrcholových turistických období preplnené?1

Creisell, ako populárna plážová destinácia, môže byť počas vrcholových turistických období preplnená. Je odporúčané prísť skoro ráno, aby ste si zabezpečili dobré miesto na pláži. Ak preferujete pokojnejšiu skúsenosť, môžete zvážiť návštevu počas pracovných dní alebo mimo vrcholových turistických období.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zábava a relax
 • Windsurfing
 • Turistika
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Potápanie
 • Vonkajší bazén
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Pre rodiny s deťmi
 • Detské ihrisko
Recenzia hotela Creisell
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.