Španielsko, Inka

Finca Cas Sollerich

Ma-3440 Inka, Španielsko Vila
7 ponúk od 248 EUR Zobraziť ponuku
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Finca Cas Sollerich
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
2.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Ma-3440 Inka, Španielsko

Okolo hotela 'Finca Cas Sollerich' v Ince, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a zariadení. Niektoré z významných miest a pamiatok v blízkosti sú:

1. Trh v Ince: Hotel sa nachádza v meste Inca, známom pre svoj týždenný trh. Návštevníci môžu preskúmať trh a nájsť miestne produkty, remeslá, textílie a ďalšie.

2. Kostol Santa Maria la Major: Tento historický kostol sa nachádza v centre Inky a má krásnu architektúru a detaily.

3. Monastier de Sant Bartomeu:

13. storočný kláštor sa nachádza na okraji Inky a ponúka úžasné výhľady na okolitú krajinu.

4. Mallorca Horses: Milovníci jazdenia na koni môžu nájsť tento jazdecký areál v blízkosti, ktorý ponúka jazdecké lekcie, trasy a jazdu na poníkoch pre deti.

5. Degustácia vína: V regióne je niekoľko viníc a vinohradov, kde návštevníci môžu ochutnať víno a dozvedieť sa o mallorských vínach.

6. Sa Calobra: Malebná a malebná pláž asi 45 minút od Inky, ponúka krištáľovo čistú vodu a úchvatnú prírodnú krajinu.

7. Serrade Tramuntana: Nachádzajúce sa na severozápade od Inky, tieto hory ponúkajú množstvo turistických a cyklistických trás, scenické výhľady a príležitosti na preskúmanie prírody.

8. Palma de Mallorca: Hlavné mesto Mallorky, Palma, je len krátkou jazdou autom a ponúka širokú škálu atrakcií, vrátane historických miest, krásnych pláží, nákupných oblastí a možností nočného života. Toto sú len niektoré príklady toho, čo sa dá nájsť okolo hotela 'Finca Cas Sollerich' v Ince, Španielsko. Návštevníci si tiež môžu vychutnať miestnu kuchyňu, preskúmať blízke dediny a mestá alebo sa jednoducho relaxovať a vychutnávať pokojné prostredie hotela.

map
Finca Cas Sollerich
Vila

Do centra mesta2.0

O hoteli

O

Finca Cas Sollerich je hotel nachádzajúci sa v Inca, Španielsko. Nachádza sa uprostred scenických Tramuntana Mountains a ponúka pokojný a idylický ústup pre návštevníkov. Tu je niekoľko informácií o hoteli, jeho izbách a jedle: Hotel: - Finca Cas Sollerich je butikový hotel, ktorý ponúka personalizovaný a intímny zážitok pre hostí. - Hotel disponuje tradičným mallorským statkom, ktorý bol s láskou zrekonštruovaný a modernizovaný s modernými zariadeniami. - Pozemok má krásne záhrady, bazén a rôzne relaxačné priestory, aby si hostia mohli užiť prírodné prostredie. - Hotel tiež ponúka škálu služieb vrátane bezplatného Wi-Fi, parkovacích zariadení a 24-hodinovej recepcie. Izby: - Hotel ponúka rôzne izby, z ktorých si hostia môžu vybrať, vrátane dvojpostelových izieb, juniorských apartmánov a rodinnej suity. - Každá izba je jedinečne zariadená kombináciou rustikálneho šarmu s prvokmi moderného dizajnu. - Izby sú vybavené pohodlnými vecami ako klimatizácia, plochá TV, minibary a súkromné kúpeľne. - Niektoré izby majú aj súkromné terasy alebo balkóny s úchvatným výhľadom na hory alebo záhrady. Jedlo: - Finca Cas Sollerich ponúka hostiam lahodnú raňajku, ktorá je zahrnutá v cene izby. - Raňajky pozostávajú z výberu čerstvo upečeného chleba, pečiva, ovocia, mäsa, syrov, jogurtu a horúcich nápojov. - Na obed a večeru hotel nemá reštauráciu na mieste, ale v blízkom Inca je k dispozícii mnoho stravovacích možností. - Hostia si môžu vychutnať miestnu kuchyňu návštevou reštaurácií, kaviarní a tapas barov v meste. - Personál hotela môže poskytnúť odporúčania a pomôcť s rezerváciami. Celkovo Finca Cas Sollerich ponúka očarujúce a pokojné prostredie pre relaxačný pobyt v Inca, Španielsko. Pohodlné izby, krásne okolie a výhodná poloha ju robia obľúbenou voľbou pre návštevníkov hľadajúcich zážitok z krásy Mallorky.

Zábava

Inca, Španielsko je mesto nachádzajúce sa v srdci Mallorky. Hoci nemusí byť tak rušné ako niektoré z viac známych miest na ostrove, v blízkosti hotela 'Finca Cas Sollerich' stále existuje množstvo zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Trh v Inca: Mesto Inca je známe svojím tradičným týždenným trhom, ktorý sa koná každý štvrtok. Môžete preskúmať stánky so miestnou produkciou, remeslami, odevmi a oveľa viac.

2. Divadlo S'Escolapies: Toto divadlo v Inca často hostí koncerty, divadelné hry a ďalšie predstavenia. Skontrolujte si program, či sa počas vášho pobytu konajú nejaké predstavenia.

3. Vínný festival Santa Maria del Cami: Ak ste nadšený zberateľ vína, nevynechajte každoročný Vínný festival v nedalekej oblasti Santa Maria del Cami. Môžete sa tešiť na degustácie, živú hudbu a živú atmosféru.

4. Víno a vinice: Mallorca je známa pre svoju fantastickú produkciu vína a v blízkosti Inca sa nachádza niekoľko vinárstiev, kde môžete ísť na prehliadky a degustácie. Niektoré významné sú Bodegas Ribas a Bodega Son Vives.

5. Turistika a príroda: Okolitý vidiek ponúka krásne krajiny ideálne pre vonkajšie aktivity. Môžete ísť na túry do nedalekých hôr Tramuntana alebo preskúmať vidiecke chodníky a statky.

6. Kaviarne a reštaurácie: Inca má rôzne kaviarne a reštaurácie, kde môžete skúsiť lahodnú miestnu kuchyňu. Nezabudnite ochutnať mallorské špeciality ako sobrassada (uzené klobásy) a ensaimadas (pečivo).

7. Cyklistika: Mallorca je obľúbeným cieľom pre cyklistických nadšencov a Inca je skvelým východiskom na preskúmanie ostrova na dvoch kolesách. Môžete si prenajať bicykel a prejsť scenickými trasami.

8. Puig de Santa Magdalena: Nachádza sa tesne mimo Inca, tento kopec ponúka dychberúce výhľady na región. Urobte si pokojnú prechádzku na vrchol a užite si malebný výhľad. Toto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Finca Cas Sollerich' v Inca, Španielsko. Určite sa informujte v hoteli alebo informačnom centre pre akékoľvek miestne udalosti alebo atrakcie, ktoré sa budú konať počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Čo je Finca Cas Sollerich?

1. Čo je Finca Cas Sollerich?1

Finca Cas Sollerich je farský dom nachádzajúci sa v Inca, Španielsko. Poskytuje ubytovanie pre hostí a je obklopený krásnou prírodou.

2. Aké vybavenie ponúka Finca Cas Sollerich?

2. Aké vybavenie ponúka Finca Cas Sollerich?1

Finca Cas Sollerich ponúka rôzne vybavenie ako napríklad bazén, vonkajšiu terasu, grilovacie zariadenia, bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu a súkromné parkovanie.

3. Koľko izieb je k dispozícii v Finca Cas Sollerich?

3. Koľko izieb je k dispozícii v Finca Cas Sollerich?1

Finca Cas Sollerich má celkovo šesť spální, ubytovanie pre až dvanásť hostí.

4. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v Finca Cas Sollerich?

4. Je raňajky zahrnuté v cene ubytovania v Finca Cas Sollerich?1

Nie, raňajky nie sú zahrnuté v cene ubytovania. Hostia však majú prístup k plne vybavenej kuchyni, kde si môžu pripravovať svoje vlastné jedlá.

5. Je Finca Cas Sollerich priateľský pre zvieratá?

5. Je Finca Cas Sollerich priateľský pre zvieratá?1

Áno, Finca Cas Sollerich je ubytovanie priateľské pre zvieratá.

6. Aké atrakcie sú v blízkosti Finca Cas Sollerich?

6. Aké atrakcie sú v blízkosti Finca Cas Sollerich?1

Niektoré blízke atrakcie zahŕňajú kopec "Puig de Santa Magdalena", "Mallorca Planetarium", "Jaskyne Campanet" a "Museu del Calçat" (Múzeum obuvi).

7. Koľko je Finca Cas Sollerich vzdialená od Palmy de Mallorca?

7. Koľko je Finca Cas Sollerich vzdialená od Palmy de Mallorca?1

Finca Cas Sollerich je asi 30 kilometrov vzdialená od Palmy de Mallorca, hlavného mesta Mallorky.

8. Môžu hostia prenajať bicykle v Finca Cas Sollerich?

8. Môžu hostia prenajať bicykle v Finca Cas Sollerich?1

Áno, hostia majú možnosť prenajať si bicykle v Finca Cas Sollerich.

9. Sú v blízkosti nejaké reštaurácie alebo obchody?

9. Sú v blízkosti nejaké reštaurácie alebo obchody?1

Áno, v blízkosti Finca Cas Sollerich sa nachádzajú reštaurácie a obchody. Mesto Inca ponúka rôzne možnosti stravovania a nákupov.

10. Je na Finca Cas Sollerich požadovaný minimálny pobyt?

10. Je na Finca Cas Sollerich požadovaný minimálny pobyt?1

Áno, na Finca Cas Sollerich je požadovaný minimálny pobyt dvoch nocí.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Vodné aktivity
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Finca Cas Sollerich
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.