Španielsko, Javea

Apartment with INDOOR pool

Vall de Gallinera 5 Javea, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartment with INDOOR pool
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Výťah
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 16
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Vall de Gallinera 5 Javea, Španielsko

Špecifická poloha hotela "Apartmán s VNÚTORNÝM bazénom" v Jávea, Španielsko nie je uvedená, takže je ťažké poskytnúť presné podrobnosti o tom, čo je okolo hotela. Jávea je však pobrežné mesto v regióne Costa Blanca v Španielsku, známe svojimi krásnymi plážami, historickým starým mestom a prírodnou krásou. Niektoré populárne atrakcie a zariadenia, ktoré by sa mohli nájsť v okolí hotelov v Jávea, zahŕňajú:

1. Pláže: Jávea má niekoľko úchvatných pláží, ako sú pláž Arenal, pláž Granadella a pláž La Grava. Tieto piesočnaté brehy ponúkajú rôzne vodné aktivity a plážové zariadenia.

2. Staré Mesto: Historické centrum Jávea, známe ako Staré Mesto (La Villa), disponuje úzkymi uličkami, starovekou architektúrou a živým miestnym trhom. Návštevníci môžu objavovať históriu mesta, užívať si tradičnú španielsku kuchyňu a navštíviť gotický kostol sv. Bartolomeja.

3. Prírodné parky: Prírodný park Montgó je významným prvkom v blízkosti Jávea, ponúkajúci turistické trasy a panoramatické výhľady na okolitú oblasť. Park je domovom rôznorodej flóry a fauny, čo z neho robí výbornú destináciu pre milovníkov prírody.

4. Prístavná oblasť: Prístavná oblasť Jávea (El Puerto) je centrom vodných športov, loďských túr a rybárskych aktivít. Má aj nábrežie lemované barmi, reštauráciami a obchodmi.

5. Golfové ihriská: Golfoví nadšenci si môžu užiť kolo alebo dve na jednom z golfových ihrísk v blízkosti Jávea, ako sú Javéský golfový klub alebo Golfový rezort La Sella.

6. Denné výlety: Stredná poloha Jávea na Costa Blanca ju robí vhodným základňou pre denné výlety do blízkych miest a atrakcií, vrátane Denie, Altey alebo slávneho Benidormu. Upozorňujeme, že poskytnuté informácie sú všeobecné a zariadenia a atrakcie v okolí hotela "Apartmán s VNÚTORNÝM bazénom" sa môžu líšiť v závislosti na jeho konkrétnej polohe v Jávea, Španielsko.

map
Apartment with INDOOR pool
Apartmán

Do centra mesta0.8

O hoteli

Zábava

1. Pláž Arenal: Nachádzajúca sa len krátku vzdialenosť od apartmánu, pláž Arenal ponúka širokú škálu zábavných možností ako vodné športy, plážový volejbal a plážové bary a reštaurácie. Užite si deň opaľovania a plávania v Stredozemnom mori.

2. Prístav Javea: Prejdite sa do prístavu Javea a preskúmajte živú oblasť maríny. Tu nájdete rôzne reštaurácie, kaviarne a bary ponúkajúce miestnu kuchyňu a nápoje. Užite si výhľad na lode a zažite živú atmosféru.

3. Staré Mesto Javea: Objevte pôvab a históriu Javea preskúmaním oblasti Starého Mesta. Prejdite sa úzkymi uličkami lemovanými tradičnými španielskymi budovami, navštívte miestne trhy a preskúmajte stredoveký kostol San Bartolome.

4. Prírodný park Montgó: Pre nadšencov outdoorov je návšteva prírodného parku Montgó nevyhnutná. Nachádza sa v blízkosti a ponúka turistické chodníky s úchvatnými výhľadmi na pobrežie a okolitú krajinu. Strávte deň preskúmavaním pestrej flóry a fauny parku.

5. Golf klub Javea: Ak máte radi golf, navštívte golfový klub Javea. Tento golfový areál ponúka náročné 9-jamkové ihrisko obklopené krásnou krajinou. Užite si kolo golfu alebo si vezmite lekcie na zlepšenie vašich zručností.

6. Pláž Granadella: Navštívte jednu z najmalebnejších pláží v okolí, pláž Granadella. Táto malá zátoka je obklopená útesmi a krystalicky čistými vodami, čo ju robí ideálnou na plávanie a šnorchlovanie. Relaxujte na pláži alebo si prenajmite kajak na preskúmanie pobrežia.

7. Nocné život: V večerných hodinách Javea ponúka rôzne možnosti nočného života. Navštívte bary a kluby v oblasti Arenal pre živú hudbu, DJ-ov a tancovanie. Alternatívne si užite pokojnejšiu atmosféru v Starom Meste, kde nájdete útulné bary a reštaurácie.

8. Vodné športy: Ak máte záujem o vodné športy, v Javea je k dispozícii množstvo možností. Vyberte si z aktivít ako jazda na vodnom skútri, paddleboarding, kajaking a plachtenie. Preskúmajte pobrežie a užite si teplé vody Stredozemného mora. Tieto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti 'Apartmánu s VNÚTORNÝM bazénom' v Javea, Španielsko. Užite si pobyt a využite všetky aktivity a atrakcie, ktoré tento krásny pobrežný kraj ponúka.

Top otázky

1. Má apartmán krytý bazén?
1. Má apartmán krytý bazén?1

Áno, tento apartmán v Javea, Španielsko, má krytý bazén, ktorý si hostia môžu užiť.

2. Aké veľký je krytý bazén?
2. Aké veľký je krytý bazén?1

Presná veľkosť krytého bazéna nie je uvedená v dostupných informáciách. Avšak je opísaný ako priestraný a vhodný na plávanie a relaxáciu.

3. Je krytý bazén vyhrievaný?
3. Je krytý bazén vyhrievaný?1

Áno, krytý bazén v tomto apartmáne v Javea, Španielsko, je vyhrievaný, čo umožňuje hostom plávanie počas celého roka.

4. Sú poskytnuté plážové osušky?
4. Sú poskytnuté plážové osušky?1

Áno, plážové osušky sú poskytnuté pre hostí pobývajúcich v tomto apartmáne s krytým bazénom. Nemusíte si nechať vlastné.

5. Je krytý bazén určený výlučne pre hostí apartmánu?
5. Je krytý bazén určený výlučne pre hostí apartmánu?1

Áno, krytý bazén je určený výlučne pre použitie hostí ubytovaných v apartmáne. Nie je zdieľaný s inými nehnuteľnosťami ani s členmi verejnosti.

6. Je tu poplatok za používanie krytého bazéna?
6. Je tu poplatok za používanie krytého bazéna?1

Dostupné informácie nešpecifikujú, či je potrebná samostatná poplatok za používanie krytého bazéna. Odporúča sa kontaktovať vlastníka nehnuteľnosti alebo správcu o podrobnostiach týkajúcich sa prípadných dodatočných poplatkov.

7. Sú v blízkosti krytého bazéna šatne alebo sprchy?
7. Sú v blízkosti krytého bazéna šatne alebo sprchy?1

Poskytnuté informácie neuvádzajú dostupnosť šatní alebo sprch v blízkosti krytého bazéna. Odporúča sa informovať sa u vlastníka nehnuteľnosti alebo správcu o poskytovaných zariadeniach.

8. Môžu deti používať krytý bazén?
8. Môžu deti používať krytý bazén?1

Áno, deti majú povolenie používať krytý bazén, ale musia byť neustále dohliadané dospelým, aby sa zabezpečila ich bezpečnosť.

9. Môžem používať krytý bazén mimo konkrétnych hodín?
9. Môžem používať krytý bazén mimo konkrétnych hodín?1

Dostupné informácie nezaznamenávajú žiadne obmedzenia alebo špecifické prevádzkové hodiny pre krytý bazén. Odporúča sa kontaktovať vlastníka nehnuteľnosti alebo správcu o dostupnosti bazéna a akýchkoľvek časových obmedzeniach.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Výťah
 • Posilňovňa
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zábava a relax
 • Windsurfing
 • Turistika
Vodné aktivity
 • Bazén
 • Rybárčenie
 • Potápanie
 • Vnútorný bazén
 • Vonkajší bazén
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Apartment with INDOOR pool
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.