Španielsko, Javea

La Casa Tranquila Javea

Calle Tarrac 7, Buzon 5049, Javea, Španielsko Penzión
1 ponuka — Zobraziť ponuku
La Casa Tranquila Javea
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Pokladnica
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Zobraziť všetky zariadenia 7
Poloha
Do centra mesta
3.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Tarrac 7, Buzon 5049, Javea, Španielsko

La Casa Tranquila Javea sa nachádza v Javea, pobřežnom meste v provincii Alicante, Španielsko. Hotel sa nachádza v rezidenčnej časti s názvom Balcon al Mar, ktorá ponúka pokojné a tiché prostredie. Okolité atrakcie zahŕňajú:

1. Pláže: Javea má niekoľko krásnych pláží, vrátane pláže Arenal, pláže Granadella a pláže La Grava. Tieto pláže sú v krátkom dojazde od hotela La Casa Tranquila Javea.

2. Cap de la Nau: Malebný mys sa nachádza v blízkosti hotela a ponúka nádherné výhľady na Stredozemné more. Pre návštevníkov sú k dispozícii turistické chodníky a vyhliadky na preskúmanie.

3. Staré mesto Javea: Historické centrum Javea stojí za návštevu s úzkymi uličkami, starými budovami a útulnou atmosférou. Tu nájdete obchody, reštaurácie a kostol San Bartolome.

4. Prírodný park Montgó: Nachádza sa len kúsok od Javea, prírodný park Montgó je hornatá oblasť s turistickými chodníkmi a krásnymi krajinami. Je to ideálne miesto pre outdoorové aktivity a milovníkov prírody.

5. Prístav Javea: Prístavná oblasť je známa svojou rušnou atmosférou, reštauračnými terasami a rybím trhom. Návštevníci si môžu vychutnať prechádzku pozdĺž promenády alebo absolvovať výlety loďou odtiaľto.

6. Denia: Mesto nachádzajúce sa krátku jazdu severne od Javea, Denia ponúka širšiu škálu atrakcií vrátane hradu, jachtkového prístavu a živého centra mesta s obchodmi a reštauráciami. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a aktivít, ktoré sú dostupné v blízkosti La Casa Tranquila Javea. Samotná Javea je známa pre svoju prírodnú krásu, vodné športy a uvoľnenú atmosféru, čo ju robí populárnou destináciou pre turistov.

map
La Casa Tranquila Javea
Penzión

Do centra mesta3.5

O hoteli

O

Hotel La Casa Tranquila Javea sa nachádza v krásnom meste Javea, Španielsko. Je známy pre svoju pokojnú a relaxačnú atmosféru, čo ho robí obľúbeným miestom pre turistov hľadajúcich pokojný pobyt. Hotel ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhovoval rôznym preferenciám a potrebám. Sú k dispozícii štandardné izby, nadštandardné izby a apartmány. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami, ako je klimatizácia, TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa. Hostia môžu vychutnať nádherný výhľad na okolitú oblasť z ich izieb, ako aj prístup na súkromný balkón alebo terasu. Izby sú priestranné a navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný pobyt pre hostí. Pokiaľ ide o jedlo, La Casa Tranquila Javea ponúka chutné a rozmanité menu. Hotel má reštauráciu na mieste, ktorá podáva miestnu aj medzinárodnú kuchyňu. Hostia môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii, ktorá ponúka útulnú a pozývajúcu atmosféru. Jedlá sú pripravené z čerstvých a lokálne získaných surovín, zabezpečujúc vysokokvalitný gastronomický zážitok. Menu zahŕňa výber morských plodov, mäsa a vegetariánskych možností, ktoré vyhovujú rôznym stravovacím preferenciám. Okrem reštaurácie má hotel tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si širokú škálu nápojov, vrátane miestnych vín a koktailov. Celkovo povedané, La Casa Tranquila Javea ponúka pohodlné a dobre vybavené izby, pokojnú atmosféru a chutné stravovacie možnosti, čo ho robí fantastickou voľbou pre pobyt v Javea, Španielsko.

Zábava

V blízkosti hotela 'La Casa Tranquila Javea' v Javei, Španielsko, existuje niekoľko zábavných možností. Niektoré z populárnych blízkych atrakcií a aktivít zahŕňajú:

1. Pláž Arenal: Krásna piesočnatá pláž s širokou ponukou vodných športov, plážovými barmi a reštauráciami.

2. Prístav Javea: Rušné prístavné oblasti ponúkajú rôzne zábavné aktivity, vrátane výletov lodí, jet skiovanie a rybolov.

3. Pláž La Granadella: Malebná kamienková pláž obklopená úchvatnými útesmi, ideálna na plávanie, šnorchlovanie a opaľovanie.

4. Staré Mesto Javea: Preskúmajte očarujúce historické centrum s jeho úzkymi uličkami, miestnymi obchodmi a tradičnými španielskymi reštauráciami.

5. Trh Javea: Navštívte týždenný trh, ktorý sa koná vo štvrtok a zažite živú atmosféru pri prezeraní miestnych remesiel, ovocia a zeleniny.

6. Prírodný park Montgó: Objavte krásne turistické trasy a úchvatné výhľady z vrchu Montgó.

7. Morská promenáda Arenal: Urobte si pokojnú prechádzku po promenáde, lemovanej palmami, obchodmi a reštauráciami, ktoré ponúkajú živú atmosféru cez deň aj v noci.

8. Divadlo Javea Players: Užite si živý výkon v tomto miestnom divadle, ktoré organizuje rôzne hry a predstavenia počas celého roka.

9. Golf: Zahrajte si kolo golfa na jednom z blízkych golfových ihrísk, ako je Club de Golf Javea alebo La Sella Golf Resort.

10. Vodné športy: Vyskúšajte rôzne vodné aktivity ako stojačkovanie, kajaking alebo potápanie, dostupné na rôznych miestach pozdĺž pobrežia. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti 'La Casa Tranquila Javea'. Personál hotela Vám radi poskytne konkrétne odporúčania na základe Vašich preferencií.

Top otázky

1. Kde sa nachádza La Casa Tranquila Javea v Javea, Španielsku?

1. Kde sa nachádza La Casa Tranquila Javea v Javea, Španielsku?1

La Casa Tranquila Javea sa nachádza v Javea, pobrežnom meste v provincii Alicante, na Costa Blanci na východe Španielska.

2. Koľko spální má La Casa Tranquila Javea?

2. Koľko spální má La Casa Tranquila Javea?1

La Casa Tranquila Javea má 4 spálne.

3. Aké vybavenie ponúka La Casa Tranquila Javea?

3. Aké vybavenie ponúka La Casa Tranquila Javea?1

Vybavenie, ktoré ponúka La Casa Tranquila Javea, zahŕňa súkromný bazén, plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, Wi-Fi, BBQ priestor, záhradu, terasu a súkromné parkovanie.

4. Je La Casa Tranquila Javea priateľská k domácim zvieratám?

4. Je La Casa Tranquila Javea priateľská k domácim zvieratám?1

Áno, La Casa Tranquila Javea je priateľská k domácim zvieratám. Avšak odporúča sa skontrolovať s vlastníkmi nehnuteľnosti vopred akékoľvek špecifické pravidlá alebo obmedzenia pre domáce zvieratá.

5. Je tu povinnosť minimálneho pobytu v La Casa Tranquila Javea?

5. Je tu povinnosť minimálneho pobytu v La Casa Tranquila Javea?1

Áno, v La Casa Tranquila Javea je povinnosť minimálneho pobytu 7 nocí.

6. Aká ďaleko je La Casa Tranquila Javea od najbližšej pláže?

6. Aká ďaleko je La Casa Tranquila Javea od najbližšej pláže?1

La Casa Tranquila Javea sa nachádza približne 3 kilometre od najbližšej pláže.

7. Sú nejaké blízke atrakcie alebo zaujímavé miesta v blízkosti La Casa Tranquila Javea?

7. Sú nejaké blízke atrakcie alebo zaujímavé miesta v blízkosti La Casa Tranquila Javea?1

Áno, v blízkosti La Casa Tranquila Javea sa nachádza niekoľko atrakcií a zaujímavých miest, vrátane prístavu Javea, pláže Arenal, prírodného parku Montgó a starého mesta Javea.

8. Môžem si rezervovať pobyt v La Casa Tranquila Javea online?

8. Môžem si rezervovať pobyt v La Casa Tranquila Javea online?1

Áno, môžete si rezervovať pobyt v La Casa Tranquila Javea online prostredníctvom rôznych rezervačných platforiem alebo kontaktovaním priamo vlastníkov nehnuteľnosti.

9. Aká je priemerná cena za noc v La Casa Tranquila Javea?

9. Aká je priemerná cena za noc v La Casa Tranquila Javea?1

Priemerná cena za noc v La Casa Tranquila Javea sa môže líšiť v závislosti od sezóny a dostupnosti. Odporúča sa skontrolovať s vlastníkmi nehnuteľnosti alebo rezervačnými platformami najaktuálnejšie informácie o cenách.

10. Môžem zrušiť svoju rezerváciu v La Casa Tranquila Javea?

10. Môžem zrušiť svoju rezerváciu v La Casa Tranquila Javea?1

Politika zrušenia môže byť rôzna v závislosti od rezervačnej platformy alebo podmienok stanovených vlastníkmi nehnuteľnosti. Odporúča sa prečítať si špecifickú politiku zrušenia pred vykonaním rezervácie v La Casa Tranquila Javea.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Pokladnica
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Samoobslužná práčovňa
Recenzia hotela La Casa Tranquila Javea
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.