Španielsko, Jerez de la Frontera

Apartamento Jerez Holidays

Plaza las Castanuelas 1, BAJO D Jerez de la Frontera, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartamento Jerez Holidays
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
Zobraziť všetky zariadenia 1
Poloha
Do centra mesta
1.5 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Plaza las Castanuelas 1, BAJO D Jerez de la Frontera, Španielsko

V okolí hotela "Apartamento Jerez Holidays" v španielskom Jereze de la Frontera nájdete rôzne atrakcie, zariadenia a služby. Niektoré z významných miest a zariadení v okolí hotela zahŕňajú:

1. Katedrála v Jereze: Nachádza sa len krátku prechádzku od hotela, Jerezká katedrála je krásny gotický kostol, ktorý stojí za návštevu. Je sídlom diecézy Jerez de la Frontera.

2. Alcazar v Jereze: Tento historický pevnostný palác je len pár minút od hotela. Je to skvelé miesto na preskúmanie stredovekej architektúry a krásnych záhrad.

3. Bodegas: Jerez de la Frontera je známa pre svoju produkciu xéresu. Okolo hotela je niekoľko bodeg (vínnych pivníc), kde môžete absolvovať prehliadky a ochutnať víno.

4. Plaza del Arenal: Živé námestie s kaviarňami, obchodmi a reštauráciami. Je populárne pre svoju atmosféru a často hostí udalosti a koncerty.

5. Archeologické múzeum v Jereze: Situované v blízkosti hotela, múzeum poskytuje pohľad do bohatých dejín regiónu a ukazuje archeologické artefakty.

6. Flamenco: Jerez de la Frontera je známa ako jedno z miest, kde sa narodil flamenco. Okolo hotela nájdete niekoľko tabančos (tradičných flamenco barov), kde si môžete vychutnať živé flamenco vystúpenia a hudbu.

7. Plaza de la Asunción: Ďalšie námestie v centre mesta, je lemované očarujúcimi budovami, kaviarňami a krásnou fontánou.

8. Trh v Jereze: Živý potravinový trh je skvelým miestom na nákup miestnych produktov, čerstvého morského jedla a typicky španielskych ingrediencií. Celkovo povedané, hotel "Apartamento Jerez Holidays" je výhodne umiestnený v srdci Jerez de la Frontera, umožňujúc jednoduchý prístup k mnohým atrakciám mesta, kultúrnym pamiatkam, nákupným oblastiam a stravovacím možnostiam.

map
Apartamento Jerez Holidays
Apartmán

Do centra mesta1.5

O hoteli

O

'Apartamento Jerez Holidays' je hotel nachádzajúci sa v Jerez de la Frontera, Španielsko. Ponúka pohodlné ubytovanie a širokú škálu zariadení pre hostí. Hotel disponuje priestrannými a dobre vybavenými izbami, poskytujúc pohodlný pobyt pre hostí. Izby sú navrhnuté s moderným dizajnom a ponúkajú zariadenia ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a súkromné kúpeľne. Hostia môžu vybrať z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, apartmánov a rodinných izieb. Izby sú dôkladne upratované a poskytujú pohodlnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Okrem izieb, 'Apartamento Jerez Holidays' ponúka aj možnosť stravovania. Hotel má vlastnú reštauráciu, ktorá podáva rôzne miestne a medzinárodné kuchyne. Hostia si môžu vychutnať lahodné jedlá pripravené profesionálnymi kuchármi a môžu si tiež dopriať rôzne nápoje v bare hotela. Reštaurácia ponúka menu s širokým výberom možností, aby vyhovela rôznym stravovacím preferenciám a potrebám. Bez ohľadu na to, či hostia hľadajú tradičné španielske jedlá alebo medzinárodnú kuchyňu, sú k dispozícii možnosti, ktoré vyhovujú ich chuti. Celkovo povedané, 'Apartamento Jerez Holidays' poskytuje pohodlné ubytovanie s dobre vybavenými izbami a reštauráciu, ktorá ponúka lahodné jedlá. Hostia si môžu užiť svoj pobyt v relaxovanom a pohodlnom prostredí pri objavovaní atrakcií v Jerez de la Frontera.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti apartmánov 'Apartamento Jerez Holidays' v meste Jerez de la Frontera, Španielsko. Niektoré návrhy zahŕňajú:

1. Tabanco El Pasaje: Tradičný flamenkový tabanco, kde si môžete vychutnať živú hudbu a tanec pri vychutnávaní miestnych vín.

2. Divadlo Villamarta: Toto divadlo hostí rôzne kultúrne udalosti vrátane koncertov, baletu, opery a divadelných predstavení.

3. Fundación Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre: Pozrite si elegantnú umenie drezúry a jazdeckej majstrovskej techniky v tejto renomovanej jazdeckej škole.

4. Bodegas Tío Pepe: Vykonajte prehliadku tohto slávneho vínoľčarskeho domu a dozviete sa viac o histórii a výrobe najznámejšieho nápoja v Jereze.

5. Obvod Jerez MotoGP: Ak ste fanúšikom motoršportu, môžete sledovať vzrušujúce preteky motocyklov na tejto svetovej triede okruhu.

6. Katedrála v Jereze: Preskúmajte impozantnú jerezskú katedrálu, nádherný príklad španielskej gotickej architektúry.

7. Alcázar de Jerez: Navštívte túto historickú pevnosť a palácový komplex so krásnymi záhradami, vežami a expozíciami, ktoré detailne popisujú históriu mesta.

8. Flamencové predstavenia: Jerez je známe ako kolískou flamenka, takže existuje mnoho miest, kde si môžete vychutnať autentické flamenkové predstavenia. Toto sú len niektoré z mnohých zábavných možností v blízkosti Apartamento Jerez Holidays. Mesto je tiež známe svojím živým nočným životom s množstvom barov a klubov.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
Recenzia hotela Apartamento Jerez Holidays
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.