Španielsko, Marhuľky

Vivienda Rural Alba

calle almendro Marhuľky, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Vivienda Rural Alba
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
0.2 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

calle almendro Marhuľky, Španielsko

Okolo hotela "Vivienda Rural Alba" v Los Albaricoques, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií a miest záujmu. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Púšť Tabernas: Toto je polopúšťansko aridná púštna krajina nachádzajúca sa blízko Los Albaricoques. Je to obľúbené miesto na natáčanie westernov a ponúka úchvatné výhľady a jedinečnú flóru a faunu.

2. Dedina Los Albaricoques: Hotel sa nachádza priamo v dedine, ktorá má očarujúcu vidiecku atmosféru. Môžete preskúmať miestnu architektúru, malé obchody a vychutnať si pokojnú atmosféru.

3. Prírodný park Cabo de Gata-Nijar: Je to krásny pobrežný prírodný park nachádzajúci sa na krátkej vzdialenosti od Los Albaricoques. Tu môžete nájsť nedotknuté pláže, úchvatné útesy, turistické traily a rozmanitý morský život.

4. Mini Hollywood: Toto je zábavný park a filmové místo nachádzajúce sa v blízkosti, kde môžete zažiť atmosféru Divokého Západu a vychutnať si rôzne šou, výstavy a atrakcie.

5. Almeria: Mesto Almeria je približne 30 kilometrov vzdialené a ponúka širokú škálu kultúrnych a historických miest, vrátane pevnosti Alcazaba, katedrály a archeologického múzea.

6. Pláže: Hotel sa nachádza v dosahu autom od mnohých úchvatných pláží na pobreží, ako sú Playa de los Genoveses, Playa de Mónsul a Playa de los Muertos. Tieto pláže ponúkajú krištálovo čistú vodu a malebné okolie. Toto sú len niektoré príklady atrakcií a miest záujmu okolo hotela "Vivienda Rural Alba" v Los Albaricoques, Španielsko.

map
Vivienda Rural Alba
Apartmán

Do centra mesta0.2

O hoteli

O

Vivienda Rural Alba je útulný hotel situovaný v malom dedinke Los Albaricoques, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie a lahodné jedlá, ktoré si hostia môžu vychutnať. Hotel disponuje rôznymi typmi izieb, od útulných jednolôžkových izieb po priestranné rodinné apartmány. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená moderným vybavením vrátane klimatizácie, Wi-Fi, súkromnej kúpeľne a TV so plochou obrazovkou. Niektoré izby majú aj balkón alebo terasu, ponúkajúce nádherný výhľad na okolitú krajinu. Reštaurácia hotela podáva tradičnú španielsku kuchyňu, s dôrazom na používanie čerstvých a lokálne získaných surovín. Hostia si môžu vychutnať široký sortiment jedál vrátane tapas, paelly, grilovaného mäsa a morských plodov. Reštaurácia tiež ponúka výber regionálnych vín, ktoré dopĺňajú jedlá. Okrem reštaurácie má Vivienda Rural Alba aj bar, kde sa hostia môžu oddýchnuť a relaxovať s drinkom. Hotel tiež disponuje krásnou vonkajšou terasou a záhradou, ideálnymi na pokojný relax alebo spoločenské stretnutia s ostatnými hosťami. Poloha Vivienda Rural Alba je ideálna pre tých, ktorí chcú preskúmať prírodnú krásu regiónu. Hotel sa nachádza blízko niekoľkých turistických a cyklistických chodníkov, a úchvatný prírodný park Cabo de Gata-Níjar je len krátku jazdu autom. Dedinka Los Albaricoques je známa pre svoje pripojenie k filmovému priemyslu, keďže bola natáčacou lokalitou pre niekoľko slávnych westernov. Celkovo povedané, Vivienda Rural Alba ponúka pohodlný a srdečný pobyt s vynikajúcim jedlom a výhodnou polohou pre milovníkov prírody a filmových nadšencov.

Zábava

V blízkosti hotela "Vivienda Rural Alba" v Los Albaricoques, Španielsko je niekoľko zábavných možností. Niektoré populárne zábavné možnosti v okolí zahŕňajú:

1. CinemaCasa: Tento malý lokálny kino ukazuje výber nezávislých filmov a klasických filmov. Nachádza sa v blízkom meste Nijar, asi 20-minútová jazda autom z Los Albaricoques.

2. Oasys Mini Hollywood: Tento zábavný park sa nachádza len krátku vzdialenosť od Los Albaricoques a ponúka jedinečný zážitok zábavy. Je to staré filmové platno premenené na zábavný park, kde návštevníci môžu vychutnať živé ukážky, zoo, plavecký bazén a rôzne atrakcie.

3. Vonkajšie dobrodobrodružstvá: Los Albaricoques je obklopené krásnou krajinou, čo z neho robí ideálne miesto pre vonkajšie aktivity. Návštevníci sa môžu zamerať na turistiku, cyklistiku, jazdu na koňoch alebo dokonca aj na jazdu na quadoch. Personál hotela môže poskytnúť informácie o miestnych pôžičkárňach a sprievodcovských túrach.

4. Reštaurácie a bary: Los Albaricoques má niekoľko reštaurácií a barov, kde návštevníci môžu užívať miestnu kuchyňu a socializovať sa. Mnohé zariadenia ponúkajú živú hudbu alebo zábavu v určité dni.

5. Pláže: Pobrežná oblasť Almería je známa svojimi krásnymi plážami. Playa de Los Genoveses a Playa de Mónsul sú dve populárne pláže, ktoré sú dostupné krátkou jazdou autom z Los Albaricoques. Návštevníci sa môžu relaxovať na pláži, plávať v čistých vodách alebo zúčastniť sa vodných športových aktivít dostupných v oblasti. Odporúča sa skontrolovať miestny kalendár udalostí alebo sa informovať v hoteli o konkrétnych zábavných možnostiach počas vášho pobytu.

Top otázky

1. Kde sa nachádza Vivienda Rural Alba?
1. Kde sa nachádza Vivienda Rural Alba?1

Vivienda Rural Alba sa nachádza v Los Albaricoques, Španielsko.

2. Aký druh ubytovania ponúka Vivienda Rural Alba?
2. Aký druh ubytovania ponúka Vivienda Rural Alba?1

Vivienda Rural Alba ponúka vidiecke ubytovanie.

3. Koľko izieb je v Vivienda Rural Alba?
3. Koľko izieb je v Vivienda Rural Alba?1

Vivienda Rural Alba má k dispozícii viacero izieb pre hostí.

4. Aké vybavenie poskytuje Vivienda Rural Alba?
4. Aké vybavenie poskytuje Vivienda Rural Alba?1

Vybavenie poskytované v Vivienda Rural Alba môže zahŕňať bezplatné Wi-Fi pripojenie, parkovanie, bazén, záhradu, terasu a kuchynku.

5. Sú domáce zvieratá povolené v Vivienda Rural Alba?
5. Sú domáce zvieratá povolené v Vivienda Rural Alba?1

Domáce zvieratá môžu byť povolené v Vivienda Rural Alba, ale je najlepšie sa o tom informovať pred návštevou.

6. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Vivienda Rural Alba?
6. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Vivienda Rural Alba?1

Odporúča sa informovať sa priamo u Vivienda Rural Alba ohľadom zahrnutia raňajok v pobyte.

7. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Vivienda Rural Alba?
7. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Vivienda Rural Alba?1

Niektoré blízke atrakcie k Vivienda Rural Alba môžu zahŕňať prírodný park Cabo de Gata-Níjar, pláž Playa de los Muertos, centrum mesta Almería a púšť Tabernas.

8. Existuje zrušovacia politika pre rezervácie v Vivienda Rural Alba?
8. Existuje zrušovacia politika pre rezervácie v Vivienda Rural Alba?1

Zrušovacia politika pre rezervácie v Vivienda Rural Alba sa môže líšiť, preto je vhodné posúdiť konkrétne podmienky v čase rezervácie.

9. Môže Vivienda Rural Alba zorganizovať vonkajšie aktivity alebo výlety?
9. Môže Vivienda Rural Alba zorganizovať vonkajšie aktivity alebo výlety?1

Vivienda Rural Alba môže byť schopná zorganizovať vonkajšie aktivity alebo výlety pre hostí. Odporúča sa informovať sa priamo u objektu pre viac informácií.

10. Ako môžem kontaktovať Vivienda Rural Alba ohľadom rezervácií alebo otázok?
10. Ako môžem kontaktovať Vivienda Rural Alba ohľadom rezervácií alebo otázok?1

Pre kontaktovanie Vivienda Rural Alba ohľadom rezervácií alebo otázok môžete nájsť ich kontaktné údaje na ich oficiálnej webovej stránke alebo rezervačných platformách.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Doplnkové služby
  • Informačná služba
Recenzia hotela Vivienda Rural Alba
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.