Španielsko, Los Palacios y Villafranca

Villa Los Palacios y Villafranca

Los Palacios y Villafranca Los Palacios y Villafranca, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Los Palacios y Villafranca
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
4.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Los Palacios y Villafranca Los Palacios y Villafranca, Španielsko

Hotel Villa Los Palacios y Villafranca sa nachádza v meste Los Palacios y Villafranca v provincii Sevilla, Španielsko. Okolo hotela nájdete rôzne zariadenia a atrakcie ako napríklad:

1. Obchody a reštaurácie: Mesto ponúka široký výber obchodov, kaviarní a reštaurácií, kde môžete preskúmať miestnu kuchyňu a nakúpiť si.

2. Plaza de España: Ľudnaté námestie v meste, Plaza de España, je skvelým miestom na relax, pozorovanie ľudí a vychutnanie si miestnej atmosféry.

3. Iglesia Santa María de las Nieves: Kostol Santa María de las Nieves je historická pamiatka v blízkosti hotela. Stojí za to ho navštíviť a oceniť jeho architektonickú krásu.

4. Parque de la Huerta de los Frailes: Tento park ponúka krásne vytvorené záhrady s chodníkmi, piknikovými miestami a bujnými zelenými priestormi.

5. Museo Complejo Endanza: Museo Complejo Endanza je zaujímavé múzeum, ktoré predstavuje históriu a kultúrne dedičstvo mesta.

6. Prírodné parky: Los Palacios y Villafranca sa nachádza v tesnej blízkosti niekoľkých prírodných parkov, ako je Parque Nacional de Doñana a Parque Natural de Sierra de Hornachuelos, kde si môžete vychutnať turistiku, pozorovanie vtákov a ďalšie outdoorové aktivity. Celkovo Los Palacios y Villafranca ponúka kombináciu kultúrnych, historických a prírodných atrakcií, čo zabezpečuje návštevníkom rôznorodú škálu aktivít počas ich pobytu v hoteli Villa Los Palacios y Villafranca.

map
Villa Los Palacios y Villafranca
Vila

Do centra mesta4.6

O hoteli

O

Villa Los Palacios y Villafranca je hotel situovaný v Los Palacios y Villafranca, meste v provincii Sevilla, Španielsko. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie a širokú škálu vybavenia pre hostí. Izby: Hotel ponúka rôzne možnosti izieb, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a potrebám. Izby sú priestranné, dobre zariadené a navrhnuté s moderným dekorom. Vybavenie v izbách môže zahŕňať klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, bezplatný prístup k Wi-Fi, minibary, pracovné stoly a súkromné kúpeľne s bezplatnými toaletnými potrebami. Strava: Villa Los Palacios y Villafranca poskytuje reštauráciu a stravovacie možnosti pre hostí. V reštaurácii na mieste sa ponúka rôznorodé tradičné španielske jedlá, ako aj medzinárodná kuchyňa. Hostia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii. Hotel môže tiež ponúkať izbovú službu pre pohodlie hostí. Vybavenie: Hostia ubytovaní v Ville Los Palacios y Villafranca môžu využívať rôzne vybavenie a služby, vrátane nonstop recepcie, koncierge služby, práčovne a bezplatného parkovania. Hotel môže tiež mať možnosti pre konania obchodných alebo spoločenských podujatí. Okrem toho niektoré hotely v Los Palacios y Villafranca môžu mať k dispozícii bazén alebo fitnescentrum, aby hostia mohli relaxovať. Poloha: Hotel sa nachádza v meste Los Palacios y Villafranca, ktoré je približne 21 kilometrov na juhozápad od Sevilly. Táto poloha poskytuje ľahký prístup k objavovaniu kultúrnych pamiatok a pamiatok Sevilly, ako sú napríklad Alcázar v Seville, Katedrála v Seville a námestie Plaza de España. Hotel môže byť tiež blízko k miestnym obchodom, reštauráciám a ďalšiemu vybaveniu v meste. Celkovo povedané, Villa Los Palacios y Villafranca v Los Palacios y Villafranca, Španielsko, ponúka pohodlné ubytovanie, stravovacie možnosti a pohodlné vybavenie pre cestovateľov, ktorí chcú preskúmať región.

Zábava

V blízkosti hotela 'Villa Los Palacios y Villafranca' v Los Palacios y Villafranca, Španielsko, existuje niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré návrhy:

1. Navštívte Castillo de Luna: Preskúmajte krásny hrad nachádzajúci sa v meste Los Palacios y Villafranca. Ponúka pôsobivú architektúru a pohľad do histórie oblasti.

2. Plaza de España: Prechádzajte sa po malebnej Plaza de España, očarujúcom námestí s krásnou architektúrou, lavicami a centrálnou fontánou.

3. Parroquia de Santa María de las Nieves: Navštívte miestny kostol Parroquia de Santa María de las Nieves, aby ste obdivovali jeho pôsobivú architektúru a náboženské umenie.

4. Miestne reštaurácie a bary: Vychutnajte si miestnu kuchyňu a vyskúšajte tradičné španielske jedlá v reštauráciách a baroch v meste. Niektoré obľúbené možnosti zahŕňajú El Pimiento Rojo a La Tablita Gourmet.

5. Prírodný park El Real de la Jara: Ak máte radi vonkajšie aktivity, vyberte sa do prírodného parku El Real de la Jara. Ponúka turistické trasy, piknikové miesta a krásne výhľady na okolitú prírodu.

6. Mercado de Abastos: Preskúmajte miestny trh Mercado de Abastos, kde nájdete čerstvé ovocie, mäso a miestne produkty. Je to skvelé miesto na zažitie miestnej kultúry a nákup suvenírov.

7. Múzeum korridy: Ak vás zaujíma kultúra a tradícia korridy, navštívte Múzeum korridy v Los Palacios y Villafranca. Obsahuje zbierku artefaktov súvisiacich s touto španielskou tradíciou. Tieto sú len niektoré zábavné možnosti v blízkosti hotela 'Villa Los Palacios y Villafranca' v Los Palacios y Villafranca. Počas vášho pobytu by mohli prebiehať ďalšie udalosti, festivaly alebo aktivity v meste, takže sa oplatí skontrolovať miestne informačné centrum pre viac informácií.

Top otázky

1. Čo je Villa Los Palacios y Villafranca?

1. Čo je Villa Los Palacios y Villafranca?1

Villa Los Palacios y Villafranca je mesto nachádzajúce sa v provincii Sevilla, v autonómnej oblasti Andalúzia, Španielsko.

2. Aké sú niektoré obľúbené atrakcie v Ville Los Palacios y Villafranca?

2. Aké sú niektoré obľúbené atrakcie v Ville Los Palacios y Villafranca?1

Niektoré obľúbené atrakcie v Ville Los Palacios y Villafranca zahŕňajú kostol Santa María de las Nieves, hrad Cortijo de Cuarto a námestie Plaza de España.

3. Ako ďaleko je Villa Los Palacios y Villafranca od Sevilly?

3. Ako ďaleko je Villa Los Palacios y Villafranca od Sevilly?1

Villa Los Palacios y Villafranca sa nachádza približne 30 kilometrov (18,6 míle) na juhozápad od Sevilly.

4. Aká je populácia Villa Los Palacios y Villafranca?

4. Aká je populácia Villa Los Palacios y Villafranca?1

Podľa najnovších dostupných údajov je populácia Villa Los Palacios y Villafranca približne 38 000 obyvateľov.

5. Sú nejaké tradičné festivaly oslavované v Ville Los Palacios y Villafranca?

5. Sú nejaké tradičné festivaly oslavované v Ville Los Palacios y Villafranca?1

Áno, Villa Los Palacios y Villafranca oslavuje rôzne tradičné festivaly počas celého roka, vrátane Feria de Los Palacios y Villafranca, ktorý sa koná v auguste.

6. Ako je miestna kuchyňa v Ville Los Palacios y Villafranca?

6. Ako je miestna kuchyňa v Ville Los Palacios y Villafranca?1

Miestna kuchyňa v Ville Los Palacios y Villafranca je tradične andalúzska, s jedlami ako gazpacho, smažené ryby a miestna špecialita "coquinas" (malé slimáky).

7. Sú k dispozícii nejaké ubytovacie možnosti v Ville Los Palacios y Villafranca?

7. Sú k dispozícii nejaké ubytovacie možnosti v Ville Los Palacios y Villafranca?1

Áno, Villa Los Palacios y Villafranca ponúka široký výber ubytovacích možností, vrátane hotelov, penziónov a dovolenkových prenájmov.

8. Aké sú blízke prírodné atrakcie?

8. Aké sú blízke prírodné atrakcie?1

Niektoré blízke prírodné atrakcie zahŕňajú Národný park Doñana, Prírodný park Sierra de Grazalema a rieku Guadalquivir.

9. Ako sa dostanem do Ville Los Palacios y Villafranca z Sevilly?

9. Ako sa dostanem do Ville Los Palacios y Villafranca z Sevilly?1

Do Ville Los Palacios y Villafranca sa môžete dostať autom, autobusom alebo vlakom z Sevilly. Cesta autom trvá približne 30 minút.

10. Stojí za to navštíviť Villa Los Palacios y Villafranca?

10. Stojí za to navštíviť Villa Los Palacios y Villafranca?1

Mnohí návštevníci si myslia, že stojí za to navštíviť Villa Los Palacios y Villafranca pre svoje historické pamiatky, tradičnú kultúru a blízkosť prírodných atrakcií. Avšak rozhodnutie o návšteve závisí v konečnom dôsledku od individuálnych preferencií a záujmov.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
  • Bazén
  • Vonkajší bazén
Recenzia hotela Villa Los Palacios y Villafranca
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.