Španielsko, Madrid

PYR Select Chueca I

11 Calle Velarde Madrid, Španielsko Apartmán
7 ponúk od 218 EUR Zobraziť ponuku
PYR Select Chueca I
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Výťah
  • Fén
  • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
1.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

11 Calle Velarde Madrid, Španielsko

Okolo hotela 'PYR Select Chueca I' v Madridu, Španielsko, sa nachádza rôzne atrakcie, reštaurácie, bary a obchody. Tu sú niektoré významné miesta v blízkosti:

1. Puerta del Sol: Jedna z najznámejších pamiatok Madridu, nachádzajúca sa len krátku prechádzku od hotela.

2. Gran Via: Hlavná nákupná ulica Madridu s množstvom divadiel, obchodov a reštaurácií.

3. Štvrť Chueca: Známa pre svoju živú nočnú atmosféru, gay-priateľskú atmosféru a trendy bary a kluby.

4. Mercado de San Antón: Populárny potravinový trh s strešnou terasou ponúkajúcou panoramatický výhľad na mesto.

5. Plaza de Santa Ana: Živé námestie lemované reštauráciami, kaviarnami a divadlami. Je to skvelé miesto na vychutnanie si tapas a pozorovanie ľudí.

6. Museo Nacional Thyssen-Bornemisza: Jedno z najdôležitejších umeleckých múzeí v Madride, s rozsiahlou zbierkou majstrovských diel.

7. Plaza Mayor: Historické námestie obklopené krásnou architektúrou a plné reštaurácií a suvenírových obchodov.

8. Park Retiro: Veľký park s jazerami, záhradami a pamätníkmi, ideálny na relaxačné prechádzky alebo pikniky.

9. Kráľovský palác v Madride: Oficiálne sídlo španielskej kráľovskej rodiny, nachádzajúce sa v centre mesta.

10. Múzeum Prado: Svetoznáme umelecké múzeum s impresívnou zbierkou európskeho umenia, vrátane diel Goyu, Velázqueza a El Greca. Tieto sú len niektoré z atrakcií v blízkosti hotela. Madrid je živé mesto s veľa na objavovanie, a blízkosť hotela k centru mesta umožňuje ľahký prístup k mnohým populárnym miestam.

map
PYR Select Chueca I
Apartmán

Do centra mesta1.1

O hoteli

O

PYR Select Chueca I je hotel nachádzajúci sa v životej štvrti Chueca v Madride, Španielsko. Ponúka pohodlné ubytovanie a škálu zariadení pre hostí. Hotel ponúka rôzne druhy izieb, aby vyhovel potrebám rôznych cestovateľov. Ponúkajú jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby. Každá izba je dobre vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, kúrenie, súkromná kúpeľňa, TV, bezplatné Wi-Fi a trezor. Hotel má aj raňajkovú miestnosť, kde si hostia môžu vychutnať bufetové raňajky. Raňajky zahŕňajú výber džúsov, cereálií, pečiva, jogurtu, ovocia, kávy a čaju. Poskytujú dobrý začiatok dňa pre hostí, ktorí poznávajú mesto. Pokiaľ ide o jedlá, hotel nemá reštauráciu na mieste. Avšak, keďže je situovaný v Chueci, hostia majú veľa možností na stravovanie. Štvrť je známa pre svoju pestrosť reštaurácií, vrátane tradičných španielskych tapas barov, medzinárodných kuchýň a moderných miest so štýlovým jedlom. Hostia ľahko nájdu rôzne možnosti stravovania v pešej vzdialenosti od hotela. Personál na recepcii tiež môže ponúknuť odporúčania a pomôcť s rezerváciami v prípade potreby. Celkovo, PYR Select Chueca I ponúka pohodlné izby a výhodnú polohu pre hostí na spoznávanie živej štvrti Chueca v Madride, pričom si môžu vychutnať rôzne možnosti stravovania v okolí.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'PYR Select Chueca I' v Madride, Španielsko. Niektoré populárne atrakcie v blízkom okolí zahŕňajú:

1. Gran Via: Len krátky prechádzka od hotela, Gran Via je hlavná nákupná ulica a zábavná alej v Madride. Je lemovaná divadelmi, kinami, reštauráciami a obchodmi.

2. Štvrť Chueca: Hotel sa nachádza v živej štvrti Chueca, známej svojím živým nočným životom. V tejto oblasti je množstvo barov, klubov a miest LGBTQ+.

3. Puerta del Sol: Táto ikonická námestie sa nachádza asi 1 kilometer od hotela a je populárnym miestom stretávania sa domácich aj turistov. Má pouličných umelcov, obchody, kaviarne a je začiatkom mnohých kultúrnych podujatí v meste.

4. Plaza Mayor: Nachádza sa asi 1,5 kilometra od hotela, Plaza Mayor je historické námestie lemované kaviarňami, obchodmi a reštauráciami. Často hostí pouličných umelcov a vonkajšie udalosti.

5. Múzeum Prado: Nachádza sa asi 2 kilometre od hotela, Múzeum Prado je must-visit pre milovníkov umenia. Obsahuje rozsiahlu zbierku európskeho umenia, vrátane diel Velazqueza, Goyu a El Greca.

6. Kráľovský palác v Madride: Nachádza sa asi 2 kilometre od hotela, Kráľovský palác je úchvatnou atrakciou s nádhernou architektúrou a krásnymi záhradami. Návštevníci môžu preskúmať interiér paláca alebo si vychutnať vonkajšie námestie na podujatia a koncerty.

7. Park Retiro: Nachádza sa asi 3 kilometre od hotela, Park Retiro je pokojný a malebným miestom na relaxáciu. Ponúka záhrady, sochy, jazero na člnkovanie a je obľúbenou destináciou pre jogging a pikniky. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela 'PYR Select Chueca I' v Madride, Španielsko. V tejto živej metropole je veľké množstvo ďalších atrakcií, reštaurácií a miest na preskúmanie.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Výťah
Zariadenia izieb
  • Fén
Doplnkové služby
  • Informačná služba
Recenzia hotela PYR Select Chueca I
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.