Španielsko, Madrid

Teatro Valle Inclan City Center

Calle San Cosme y San Damian 10 Madrid, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Teatro Valle Inclan City Center
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
0.8 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle San Cosme y San Damian 10 Madrid, Španielsko

Hotel Teatro Valle Inclan City Center sa nachádza v centre mesta Madrid, Španielsko. Je obklopený rôznymi atrakciami a zariadeniami. Tu sú niektoré hlavné body záujmu okolo hotela:

1. Puerta del Sol: Jedno z hlavných námestí v Madride, známe svojím ikonickým vežovým hodinám, rušnou atmosférou a centrálnou polohou. Je len krátku prechádzku od hotela.

2. Plaza Mayor: Historické námestie s krásnou architektúrou, vonkajšími kaviarňami a pouličnými umelcami. Je tiež v pešej vzdialenosti od hotela.

3. Gran Via: Hlavná nákupná ulica v Madride, lemovaná obchodmi, reštauráciami a divadlami. Ponúka živú nočnú atmosféru a je len pár blokov od hotela.

4. Kráľovský palác: Oficiálne sídlo španielskej kráľovskej rodiny, tento veľkolepý palác je populárnou turistickou atrakciou. Nachádza sa na krátkej vzdialenosti od hotela v krásnej oblasti Plaza de Oriente.

5. Mercado de San Miguel: Slávny krytý trh ponúkajúci rôznorodé miestne jedlá a nápoje. Je skvelým miestom na skúmanie kulinárnych radostí Madridu a je blízko hotela.

6. Museo Nacional del Prado: Jeden z najznámejších umeleckých múzeí na svete, ktorý obsahuje rozsiahlu zbierku európskeho umenia. Nachádza sa trochu ďalej od hotela, ale je ľahko dostupný mestskou hromadnou dopravou.

7. Retiro Park: Veľký a malebný park, ideálny na pokojné prechádzky, športovanie na jazere alebo návštevu kryštálovej budovy. Nie je ďaleko od hotela a je to nádherné miesto na relax. Okrem týchto atrakcií sa okolie hotela ponúka množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a divadiel, čo umožňuje hosťom objaviť a užívať si živé centrum mesta Madrid.

map
Teatro Valle Inclan City Center
Apartmán

Do centra mesta0.8

O hoteli

O

Hotel Teatro Valle Inclan City Center sa nachádza v srdci Madridu, Španielsko. Je pomenovaný po nedalekom divadle Valle-Inclán, ktoré je populárnym kultúrnym symbolom v meste. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie a širokú škálu zariadení pre hostí. Hotel má niekoľko typov izieb, medzi ktorými je možné si vybrať štandardné izby, luxusné izby a apartmány. Každá izba je krásne dizajnovaná a vybavená modernými zariadeniami ako klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, bezplatný prístup k Wi-Fi, minibar a súkromná kúpeľňa. Štandardné izby sú útulné a dobre zariadené, poskytujú pohodlný priestor na relaxáciu pre hostí. Luxusné izby poskytujú dodatočný priestor a vyšší stupeň luxusu, s vylepšenými zariadeniami a štýlovým dizajnom. Apartmány sú najväčší a najluxusnejší výber, s oddelenými obývacími priestormi a dodatočnými zariadeniami ako vaňa. Hotel Teatro Valle Inclan City Center tiež ponúka rôzne možnosti stravovania pre hostí. V reštaurácii na mieste sa podáva výborný raňajkový bufet každé ráno, s výberom teplých a studených jedál, pečiva a čerstvých džúsov. Hostia si môžu vychutnať aj škálu španielskej a medzinárodnej kuchyne na obed a večeru. Reštaurácia má uvoľnenú a pohostinnú atmosféru, čo ju robí skvelým miestom na oddych a vychutnanie si jedla. Okrem toho má hotel bar, kde hostia môžu vychutnať široký výber vín, koktailov a iných nápojov. Bar je skvelým miestom na spoločenské stretnutia a relaxáciu po dlhom dni preskúmavania mesta. Celkovo povedané, Hotel Teatro Valle Inclan City Center ponúka pohodlný pobyt s štýlovými izbami a rôznymi možnosťami stravovania. Jeho centrálna poloha ho robí pohodlnou voľbou pre návštevníkov, ktorí chcú preskúmať atrakcie Madridu.

Zábava

Existuje niekoľko možností zábavy v blízkosti hotela 'Teatro Valle Inclan City Center' v Madridu, Španielsko. Tu je niekoľko návrhov:

1. Teatro Valle-Inclán: Nachádza sa hneď vedľa hotela, toto divadlo je známe tým, že hostí rôzne predstavenia, vrátane hier, tanečných predstavení a koncertov.

2. Puerta del Sol: Len krátky chôdza od hotela, Puerta del Sol je jedno z hlavných námestí v Madridu. Je to rušná oblasť s obchodmi, reštauráciami, pouličnými umelcami a živou atmosférou.

3. Gran Vía: Táto ikonická ulica je známa svojimi nákupmi, divadlami a rušným nočným životom. Môžete tu nájsť niekoľko divadiel, ako sú Teatro Rialto a Teatro Lope de Vega, ktoré často hostia muzikály a ďalšie predstavenia.

4. Plaza Mayor: Len pár minút od hotela, Plaza Mayor je historické námestie s kaviarňami a obchodmi. Je to skvelé miesto na oddych, sledovanie ľudí alebo jedlo.

5. Museo Nacional del Prado: Ak máte záujem o umenie a kultúru, Prado Museum je nevyhnutná návšteva. Nachádza sa približne 2 kilometre od hotela a obsahuje rozsiahlu zbierku španielskeho a európskeho umenia.

6. Parque del Retiro: Nachádza sa trochu ďalej, približne 2,5 kilometra od hotela, tento veľký park ponúka pokojnú a pokojnú atmosféru. Môžete si urobiť pokojnú prechádzku, prenajať si čln na jazero, alebo jednoducho relaxovať a užívať si krásne okolie. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti hotela 'Teatro Valle Inclan City Center' v Madride. Mesto má živú kultúrnu scénu s množstvom aktivít a atrakcií na preskúmanie.

Top otázky

1. Čo je Teatro Valle Inclán City Center?

1. Čo je Teatro Valle Inclán City Center?1

Teatro Valle Inclán City Center je významný divadelný komplex nachádzajúci sa v Madride, Španielsko.

2. Kedy bol postavený Teatro Valle Inclán City Center?

2. Kedy bol postavený Teatro Valle Inclán City Center?1

Teatro Valle Inclán City Center bol postavený v

3. storočí, ale v priebehu rokov prešiel niekoľkými renováciami.?

3. storočí, ale v priebehu rokov prešiel niekoľkými renováciami.?1

4. Aké typy predstavení môžu byť viditeľné v Teatro Valle Inclán City Center?

4. Aké typy predstavení môžu byť viditeľné v Teatro Valle Inclán City Center?1

Teatro Valle Inclán City Center hostí rôznorodé spektákle, vrátane divadelných hier, muzikálov, tanečných predstavení a experimentálneho divadla.

5. Ako si môžem kúpiť lístky na predstavenie v Teatro Valle Inclán City Center?

5. Ako si môžem kúpiť lístky na predstavenie v Teatro Valle Inclán City Center?1

Lístky na predstavenia v Teatro Valle Inclán City Center môžete zakúpiť online cez ich oficiálnu webovú stránku alebo osobne na pokladni divadla.

6. Aké verejné dopravné možnosti sú k dispozícii na dosiahnutie Teatro Valle Inclán City Center?

6. Aké verejné dopravné možnosti sú k dispozícii na dosiahnutie Teatro Valle Inclán City Center?1

Teatro Valle Inclán City Center je dobre napojený na verejnú dopravu. Najbližšia stanica metra je Embajadores a niekoľko autobusových liniek obsluhuje okolie.

7. Sú k dispozícii anglické titulky pre nespanielsky hovoriacich?

7. Sú k dispozícii anglické titulky pre nespanielsky hovoriacich?1

Teatro Valle Inclán City Center občas ponúka predstavenia s anglickými titulkami, avšak odporúča sa skontrolovať oficiálnu webovú stránku alebo kontaktovať priamo divadlo pre konkrétne predstavenia.

8. Aká je priemerná dĺžka predstavenia v Teatro Valle Inclán City Center?

8. Aká je priemerná dĺžka predstavenia v Teatro Valle Inclán City Center?1

Dĺžka predstavení v Teatro Valle Inclán City Center sa môže líšiť v závislosti od produkcii. Je najlepšie skontrolovať detaily predstavenia pre informácie o jeho trvaní.

9. Sú v blízkosti nejaké reštaurácie alebo kaviarne pre predstavenie jedla pred predstavením?

9. Sú v blízkosti nejaké reštaurácie alebo kaviarne pre predstavenie jedla pred predstavením?1

V okolí Teatro Valle Inclán City Center sa nachádza niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať jedlo alebo občerstvenie pred alebo po predstavení.

10. Je tu nejaký kód oblečenia v Teatro Valle Inclán City Center?

10. Je tu nejaký kód oblečenia v Teatro Valle Inclán City Center?1

V Teatro Valle Inclán City Center nie je žiadny špecifický kód oblečenia. Avšak všeobecne sa odporúča obliecť smart-kauzálne pre večerné predstavenia.

11. Môžem vytvárať fotografie alebo nahrávať videá počas predstavenia?

11. Môžem vytvárať fotografie alebo nahrávať videá počas predstavenia?1

Fotografovanie a natáčanie videí sú obvykle zakázané počas predstavení v Teatro Valle Inclán City Center. Je dôležité rešpektovať politiky divadla a práva hercov.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Teatro Valle Inclan City Center
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.