Španielsko, Madrid

Stay At Home Madrid Apartments VII

59 Calle de Segovia Madrid, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Stay At Home Madrid Apartments VII
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Výťah
  • Express Check-In/Check-Out
Zobraziť všetky zariadenia 4
Poloha
Do centra mesta
1.6 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

59 Calle de Segovia Madrid, Španielsko

'Pobyty v Apartmánoch Stay At Home Madrid VII' sú konkrétnym hotelom a blízke atrakcie sa môžu líšiť. Avšak Madrid je živé a historické mesto s mnohými atrakciami na preskúmanie. Niektoré populárne atrakcie v blízkosti hotela môžu zahŕňať nákupnú ulicu Gran Via, park Retiro, kráľovský palác v Madride, Puerta del Sol, Plaza Mayor a múzeum Prado. V okolí hotela sa nachádzajú aj niekoľko reštaurácií, barov, obchodov a kultúrnych pamiatok.

map
Stay At Home Madrid Apartments VII
Apartmán

Do centra mesta1.6

O hoteli

O

Nanešťastie som nenašiel žiadne špecifické informácie o hoteli "Stay At Home Madrid Apartments VII" v Madride, Španielsko. Je možné, že hotel nie je dobre známy alebo nemá dostatočnú online prítomnosť. V takých prípadoch sa odporúča kontaktovať miestne turistické kancelárie alebo populárne rezervačné platformy pre aktuálne informácie o hoteli, izbách, jedlách a ďalších službách, ktoré ponúkajú.

Zábava

V blízkosti hotela 'Stay At Home Madrid Apartments VII' v Madridu, Španielsko, sa nachádza niekoľko možností zábavy. Medzi populárne atrakcie a zábavné zariadenia patria:

1. Múzeum Prado - jedno z najuznávanejších umeleckých múzeí sveta, ktoré predstavuje rozsiahlu zbierku európskych majstrovských diel.

2. Park Retiro - veľký park, kde návštevníci môžu vychutnať prechádzky, jazdu na lodičkách, piknikovanie a návštevu rôznych pamätihodností a záhrad.

3. Gran Vía - hlavná nákupná ulica v Madride, s obchodmi, divadlami a reštauráciami.

4. Puerta del Sol - jedno z centrálnych námestí v Madride, známe svojou živou atmosférou, uličnými vystúpeniami a slávnou sochou Medveda a Jahodníka.

5. Plaza Mayor - historické námestie obklopené krásnou architektúrou, obchodmi a reštauráciami.

6. Kráľovský palác v Madride - oficiálne sídlo španielskej kráľovskej rodiny, s možnosťou prehliadok a nádhernými výhľadmi.

7. Trh San Miguel - tradičný trh s rôznymi stánkami s jedlom a tapas barmi.

8. Flamencové predstavenia - Navštívte tradičné flamencové predstavenie v jednom z mnohých zariadení v meste pre autentický španielsky zážitok.

9. Chrám Debod - staroveký egyptský chrám nachádzajúci sa v madridskom Parque del Oeste, ponúkajúci krásne západy slnka a malebné výhľady na mesto.

10. Múzeum Thyssen-Bornemisza - ďalšie populárne umelecké múzeum v Madride, s rôznorodou zbierkou európskeho umenia. Tieto sú len niektoré z mnohých zábavných možností v blízkosti 'Stay At Home Madrid Apartments VII'. Personál hotela vám tiež môže poskytnúť viac informácií a odporučení na základe vašich konkrétnych záujmov.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Výťah
  • Express Check-In/Check-Out
Recenzia hotela Stay At Home Madrid Apartments VII
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.