Španielsko, Madrid

Home Club Los Madrazo III

Los madrazo 26 2 izquierda Madrid, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Home Club Los Madrazo III
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
0.4 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Los madrazo 26 2 izquierda Madrid, Španielsko

Okolo hotela "Home Club Los Madrazo III" v Madride, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií, obchodov, reštaurácií a možností dopravy. Niektoré významné miesta a zariadenia blízko hotela zahŕňajú:

1. Museo Thyssen-Bornemisza: Renomované umelecké múzeum, ktoré má rozsiahlu zbierku európskych majstrovských diel, nachádza sa len krátku prechádzku od hotela.

2. Puerta del Sol: Centrálny námestie v Madride, známe svojou živou atmosférou, obchodmi, kaviarňami a historickými pamiatkami. Je to asi 15-minútová chôdza od hotela.

3. Gran Via: Hlavná cesta v Madride, s divadlami, obchodmi a reštauráciami. Je to krátka vzdialenosť od hotela, ponúkajúc zábavu a nákupné možnosti.

4. Plaza de Cibeles: Ikonné námestie s fontánou Cibeles a Palacio de Cibeles, ktorý je teraz mestskou radnicou v Madride. Je v pešej vzdialenosti od hotela.

5. Retiro Park (Parque del Retiro): Krásny park ponúkajúci zelené plochy, jazero, sochy a Krystalový palác. Je to príjemné miesto na pokojnú prechádzku alebo piknik, nachádza sa blízko hotela.

6. Plaza Mayor: Historické námestie s úchvatnou architektúrou, obľúbené pre vonkajšie jedlo, pouličných umelcov a udalostí. Je v pešej vzdialenosti od hotela.

7. Nakupovanie a stravovanie: Hotel je obklopený mnohými obchodmi, butikmi a jedálňami, ponúkajúc rôzne zážitky z nakupovania a stravovania.

8. Verejná doprava: Hotel sa nachádza v blízkosti niekoľkých staníc metra, ako sú Banco de España a Retiro, umožňujúc ľahký prístup k preskúmaniu ďalších častí Madridu. Toto sú len niektoré príklady toho, čo je okolo hotela "Home Club Los Madrazo III" v Madride, Španielsko. Jeho centrálna poloha ponúka hostom rôzne atrakcie, stravovacie možnosti a dopravné spojenia na preskúmanie krásneho mesta.

map
Home Club Los Madrazo III
Apartmán

Do centra mesta0.4

O hoteli

O

Home Club Los Madrazo III je luxusný hotel, ktorý sa nachádza v prestížnej štvrti Salamanca v Madride, Španielsko. Hotel ponúka pohodlnú a štýlovú atmosféru, ideálnu pre cestovateľov z dôvodu voľna aj pracovníkov. Hotel má rôzne druhy izieb, vrátane štúdií a apartmánov s jednou spálňou. Každá izba je vkusne zariadená moderným nábytkom a vybavená zariadeniami ako klimatizácia, bezplatné Wi-Fi, televízory s plochou obrazovkou a plne vybavenými kuchyňami. Apartmány majú tiež oddelené obývacie a jedálenské časti, čo poskytuje hosťom dostatok priestoru na relaxáciu a oddych. Home Club Los Madrazo III nemá reštauráciu v objekte, ale apartmány majú plne vybavené kuchyne, kde si hosťia môžu pripraviť svoje jedlá. Kuchyne obsahujú sporák, mikrovlnnú rúru, chladničku a umývačku riadu, ako aj potrebné kuchynské riady a náradie. Okrem toho sú v blízkosti obchody so potravinami a reštaurácie, čo ponúka hosťom širokú škálu stravovacích možností. Hotel poskytuje každodenné služby úklidu, zabezpečujúc, že izby sú vždy čisté a upratané. K dispozícii je aj služba 24-hodinného koncierge, ktorá poskytuje pomoc a odporúčania pre potreby hostí. Home Club Los Madrazo III sa nachádza na výbornom mieste v Madride, s jednoduchým prístupom k obľúbeným atrakciám a pamiatkam ako Park Retiro, Múzeum Prado a Puerta del Sol. Hotel je tiež dobre napojený na verejnú dopravu, čo umožňuje hostom pohodlné preskúmanie mesta. Celkovo je Home Club Los Madrazo III ideálnym miestom pre pohodlný a praktický pobyt v Madride, s jeho štýlovými izbami, plne vybavenými kuchyňami a výbornou polohou v srdci mesta.

Zábava

V blízkosti hotela 'Home Club Los Madrazo III' v Madridu, Španielsko, je niekoľko možností na zábavu. Tu je niekoľko návrhov:

1. Museo del Prado: Tento svetoznámy umelecký múzeum sa nachádza len krátku prechádzku od hotela. Obsahuje rozsiahlu zbierku európskeho umenia, vrátane majstrovských diel od umelcov ako Velázquez, Goya a El Greco.

2. Park Retiro: Nachádza sa v blízkosti, Park Retiro je krásne zelené miesto, kde návštevníci môžu relaxovať, ísť na prechádzku, prenajať si čln na jazero alebo si vychutnať piknik. V parku sú aj rôzne sochy, fontány a historické budovy.

3. Puerta del Sol: Jedno z najznámejších námestí v Madride, Puerta del Sol je rušné miesto s množstvom obchodov, reštaurácií a pouličných umelcov. Je tiež domovom ikonického zvonového vežiara, značky Kilometer Zero a sochy medveďa a čerešne.

4. Gran Via: Táto pulzujúca avenue je známa svojou ohromujúcou architektúrou, luxusnými obchodmi, divadlami a kinami. Návštevníci si môžu pozrieť predstavenie, ísť nakupovať alebo si jednoducho vychutnať živú atmosféru.

5. Mercado de San Miguel: Na krátku vzdialenosť, tento historický potravinový trh ponúka širokú škálu gurmánskych tapas, morských plodov, občerstvenia a nápojov. Je to skvelé miesto na ochutnávanie miestnych špecialít a ponorenie sa do živej atmosféry.

6. Thyssen-Bornemisza Museum: Ďalší svetový umelecký múzeum, Thyssen-Bornemisza Museum, je povinnou návštevou pre milovníkov umenia. Obsahuje rozsiahlu zbierku európskych diel od trinásteho do konca dvadsiateho storočia.

7. Plaza Mayor: Nachádzajúca sa v srdci Madridu, Plaza Mayor je malebné námestie obklopené krásnymi budovami. Turisti sa môžu prechádzať po obchodoch, jesť v tradičných kaviarňach a obdivovať úchvatnú architektúru. Toto sú len niektoré možnosti zábavy v blízkosti 'Home Club Los Madrazo III'. Madrid má pulzujúcu kultúrnu scénu, takže tu je niečo pre každého, aby si mohol vychutnať túto živú metropolu.

Top otázky

1. Čo je Home Club Los Madrazo III?

1. Čo je Home Club Los Madrazo III?1

Home Club Los Madrazo III je luxusný dovolenkový prenájom nachádzajúci sa v Madridu, Španielsko

2. Aká je adresa Home Club Los Madrazo III?

2. Aká je adresa Home Club Los Madrazo III?1

Presná adresa Home Club Los Madrazo III sa môže líšiť, ale väčšinou sa nachádza v štvrti Salamanca v Madride

3. Koľko spální má Home Club Los Madrazo III?

3. Koľko spální má Home Club Los Madrazo III?1

Home Club Los Madrazo III obvykle má viacero spální, v rozmedzí od dvoch do piatich, v závislosti od konkrétnej jednotky

4. Aké vybavenie je k dispozícii v Home Club Los Madrazo III?

4. Aké vybavenie je k dispozícii v Home Club Los Madrazo III?1

Vybavenie v Home Club Los Madrazo III sa môže líšiť, ale zvyčajne zahŕňa plne vybavenú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi, obývaciu izbu a niektoré jednotky môžu mať ďalšie funkcie, ako napríklad terasu alebo súkromný bazén

5. Je k dispozícii parkovisko v Home Club Los Madrazo III?

5. Je k dispozícii parkovisko v Home Club Los Madrazo III?1

Niektoré jednotky v Home Club Los Madrazo III môžu ponúkať parkovacie miesta, buď na mieste alebo v blízkosti, ale odporúča sa skontrolovať si to s nehnuteľnosťou vopred

6. Ako ďaleko je Home Club Los Madrazo III od najbližšieho letiska?

6. Ako ďaleko je Home Club Los Madrazo III od najbližšieho letiska?1

Vzdialenosť medzi Home Club Los Madrazo III a najbližším letiskom, Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport, je približne 15-20 kilometrov, v závislosti od konkrétnej jednotky a podmienok premávky

7. Aké sú niektoré okolité atrakcie u Home Club Los Madrazo III?

7. Aké sú niektoré okolité atrakcie u Home Club Los Madrazo III?1

Niektoré populárne okolité atrakcie zahŕňajú park Retiro, múzeum Prado, Kráľovský palác v Madride, Puerta del Sol a nákupnú ulicu Gran Via

8. Môžete poskytnúť informácie o procese ubytovania/vybavenia v Home Club Los Madrazo III?

8. Môžete poskytnúť informácie o procese ubytovania/vybavenia v Home Club Los Madrazo III?1

Špecifický proces ubytovania/vybavenia v Home Club Los Madrazo III sa môže líšiť, ale zvyčajne si hostia môžu dohodnúť stretnutie s predstaviteľom prenajímateľskej spoločnosti na nehnuteľnosti, kde dostanú kľúče a inštrukcie pre ubytovanie. Odubytovanie sa zvyčajne vykonáva tak, že kľúče zostanú na určenom mieste alebo sa vrátia predstaviteľovi

9. Môžem so sebou vziať domáce zvieratá do Home Club Los Madrazo III?

9. Môžem so sebou vziať domáce zvieratá do Home Club Los Madrazo III?1

Domáce zviera môže byť v Home Club Los Madrazo III povolené v závislosti od konkrétnej jednotky a smerníc prenajímateľskej spoločnosti. Odporúča sa preto zistiť si to s nehnuteľnosťou vopred týkajúco sa ich politiky voči domácim zvieratám

10. Sú v pešej vzdialenosti od Home Club Los Madrazo III nejaké reštaurácie alebo obchody?

10. Sú v pešej vzdialenosti od Home Club Los Madrazo III nejaké reštaurácie alebo obchody?1

Áno, štvrť Salamanca, kde je Home Club Los Madrazo III zvyčajne umiestnený, je známa svojimi luxusnými nákupnými ulicami a gurmánskymi reštauráciami, ktoré ponúkajú rôzne možnosti v pešej vzdialenosti od nehnuteľnosti

11. Môžem rezervovať Home Club Los Madrazo III na podujatia alebo párty?

11. Môžem rezervovať Home Club Los Madrazo III na podujatia alebo párty?1

Home Club Los Madrazo III je hlavne dovolenkový prenájom a mnohé jednotky majú špecifické pravidlá proti organizovaniu podujatí alebo párty. Odporúča sa preto skontrolovať si s prenajímateľskou spoločnosťou prípadné obmedzenia alebo smernice týkajúce sa usporadúvania podujatí alebo párty na nehnuteľnosti.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Home Club Los Madrazo III
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.