Španielsko, Madrid

Alterhome Paseo De Las Tapas

Calle Cava Baja Madrid, Španielsko Hotel
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Alterhome Paseo De Las Tapas
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
1.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Cava Baja Madrid, Španielsko

V okolí hotela 'Alterhome Paseo De Las Tapas' v Madridu, Španielsko, nájdete rôzne atrakcie, reštaurácie a zariadenia. Niektoré významné miesta v okolí zahŕňajú: - Museo Nacional del Prado: Renomované umelecké múzeum nachádzajúce sa približne 15 minút chôdze odtiaľ. - Park Retiro: Veľký park a zelená plocha ideálna na prechádzky a pikniky, situovaná asi 20 minút ďaleko pešo. - Puerta del Sol: Rušné centrum mesta a jedno z najznámejších námestí v Madride, nachádzajúce sa asi 20 minút chôdze odtiaľ. - Plaza Mayor: Nádherné námestie známe svojou architektúrou a okolitými reštauráciami, približne 15 minút chôdze odtiaľ. - Mercado de San Miguel: Živý potravinový trh ponúkajúci rôzne španielske pochúťky, situovaný len pár minút od hotela. - Rôzne tapas bary a reštaurácie: Okolie hotela je známe svojou živou tapas scénou, s mnohými podnikmi ponúkajúcimi tradičné španielske jedlá. - Niekoľko obchodov, butikov a supermarketov je tiež v pešej vzdialenosti, čo robí nákupy alebo nakupovanie potravín pohodlným.

map
Alterhome Paseo De Las Tapas
Hotel

Do centra mesta1.0

O hoteli

Zábava

V blízkosti hotela "Alterhome Paseo De Las Tapas" v Madridu, Španielsko, je niekoľko zábavných možností. Tu sú niektoré z populárnych atrakcií a zábavných miest v okolí:

1. Puerta del Sol: Rušné námestie známe svojimi obchodmi, reštauráciami, pouličnými umelcami a ikonickou vežou s hodinami "Tio Pepe." Je to skvelé miesto na preskúmanie a vychutnanie si živej atmosféry.

2. Plaza Mayor: Jedno z hlavných námestí v Madridu, známe svojou krásnou architektúrou a živou atmosférou. Okolo námestia je mnoho kaviarní, barov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať jedlo a nápoje.

3. Mercado de San Miguel: Historický potravinový trh ponúkajúci širokú škálu lahodných tapas, morských plodov, syrov a ďalších miestnych špecialít. Je to skvelé miesto na zažitie tradičných chuteí Madridu.

4. Rastro Market: Najväčší trh s pouličnou výzdobou v Madride, ktorý sa koná každú nedeľu. Tu môžete nájsť rôzne položky, vrátane vintage odevov, antikvít, suvenírov, umenia a omnoho viac.

5. Kráľovský palác v Madride: Úchvatný palác, ktorý slúži ako oficiálne sídlo španielskej kráľovskej rodiny. Návštevníci môžu preskúmať veľkolepé komnaty, krásne záhrady a občas sa tešiť z hudobných koncertov v rámci paláca.

6. Teatro Real: Hlavná operná budova v Madride, kde sa konajú rôzne operné, baletné a klasické hudobné predstavenia. Skontrolujte program na akékoľvek predstavenia alebo koncerty počas vášho pobytu.

7. Museo del Prado: Jeden z najuznávanejších umeleckých galérií na svete so dielami známych umelecov ako Velázquez, Goya a El Greco. Múzeum ukrýva rozsiahlu zbierku európskeho umenia. Tieto sú len niektoré príklady zábavných možností v blízkosti hotela Alterhome Paseo De Las Tapas. Madrid ponúka živú kultúrnu scénu s množstvom atrakcií, divadiel, múzeí a živých ulíc na preskúmanie.

Top otázky

1. Čo je Alterhome Paseo De Las Tapas?
1. Čo je Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Alterhome Paseo De Las Tapas je prenajatý apartmán nachádzajúci sa v Madride, Španielsko. Je súčasťou dovolenkového prenájmu, ktorý ponúka pohodlný a praktický pobyt v meste.

2. Koľko spální má Alterhome Paseo De Las Tapas?
2. Koľko spální má Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Alterhome Paseo De Las Tapas má typicky dve spálne a poskytuje ubytovanie pre až štyroch hostí.

3. Aké vybavenie je k dispozícii v Alterhome Paseo De Las Tapas?
3. Aké vybavenie je k dispozícii v Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Niektoré z vybavenia poskytované v Alterhome Paseo De Las Tapas zahŕňajú plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a kúrenie.

4. Je Alterhome Paseo De Las Tapas centrálné umiestnený?
4. Je Alterhome Paseo De Las Tapas centrálné umiestnený?1

Áno, Alterhome Paseo De Las Tapas je centrálnou lokalitou v Madride, umožňujúc hostom ľahký prístup k blízkym atrakciám, reštauráciám a obchodom.

5. Môžem rezervovať Alterhome Paseo De Las Tapas na krátkodobý pobyt?
5. Môžem rezervovať Alterhome Paseo De Las Tapas na krátkodobý pobyt?1

Áno, Alterhome Paseo De Las Tapas je k dispozícii na krátkodobý prenájom, čo ho robí vhodným pre krátke pobyty aj dlhšie dovolenky.

6. Je Alterhome Paseo De Las Tapas priateľský k rodinám?
6. Je Alterhome Paseo De Las Tapas priateľský k rodinám?1

Áno, Alterhome Paseo De Las Tapas je priateľský k rodinám a môže ubytovať rodiny s deťmi.

7. Sú domáce zvieratá povolené v Alterhome Paseo De Las Tapas?
7. Sú domáce zvieratá povolené v Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Záleží na konkrétnych zásadách Alterhome Paseo De Las Tapas. Odporúča sa priamo kontaktovať prenájom a informovať sa o ich zásadách týkajúcich sa domácich zvierat.

8. Je k dispozícii parkovanie v Alterhome Paseo De Las Tapas?
8. Je k dispozícii parkovanie v Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Dostupnosť parkovania sa môže líšiť. Odporúča sa overiť s prenájom, či je parkovanie k dispozícii a či nesie dodatočné náklady.

9. Ako môžem rezervovať Alterhome Paseo De Las Tapas?
9. Ako môžem rezervovať Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Rezervácia Alterhome Paseo De Las Tapas môže byť uskutočnená prostredníctvom ich webovej stránky alebo cez rôzne online cestovné platformy. Zvyčajne zahŕňa výber požadovaných dátumov a nasledovanie poskytnutých pokynov pre rezerváciu.

10. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Alterhome Paseo De Las Tapas?
10. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Alterhome Paseo De Las Tapas?1

Alterhome Paseo De Las Tapas sa nachádza v Madride, Španielsko, ponúkajúc ľahký prístup k atrakciám ako je Puerta del Sol, Plaza Mayor, Kráľovský palác v Madride, Múzeum Prado a Park Retiro.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Alterhome Paseo De Las Tapas
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.