Španielsko, Madrid

Serrano apartment

calle Cid 6 Madrid, Španielsko Apartmán
7 ponúk od 176 EUR Zobraziť ponuku
Serrano apartment
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Výťah
  • Fén
  • Dovoz na letisko
Zobraziť všetky zariadenia 5
Poloha
Do centra mesta
1.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

calle Cid 6 Madrid, Španielsko

Okolo apartmánového hotela Serrano v Madridu, Španielsko, sa nachádza niekoľko atrakcií, reštaurácií, obchodov a zariadení. Niektoré významné miesta a zaujímavosti v blízkosti môžu zahŕňať:

1. Park Retiro: Krásny a rozsiahly park s kvetinovými záhradami, rybníkmi a lesmi. Je ideálny pre pokojné prechádzky, pikniky alebo prenájom člna na jazdu po jazere.

2. Puerta de Alcalá: Slávna monumentálna brána nachádzajúca sa na Plaza de la Independencia. Slúži ako symbol Madridu a je obľúbeným miestom na fotenie.

3. Puerta del Sol: Rušný námestie v srdci Madridu, známy svojou ikonickou vežou s hodinami a plaketou Kilometer Zero. Nájdete tu mnoho obchodov, kaviarní a pouličných umelcov.

4. Múzeum Prado: Jedno z najrenomovanejších umeleckých múzeí na svete, ktoré obsahuje rozsiahlu kolekciu európskeho umenia od

12. do

20. storočia. Je to nevyhnutná návšteva pre milovníkov umenia.

5. Palác Cibeles: Nádherná neoklasicistická budova, ktorá aktuálne slúži ako radnica mesta Madrid. Nachádza sa na Plaza de Cibeles a je obklopená krásnymi fontánami.

6. Gran Via: Hlavná tŕň známa svojou impozantnou architektúrou, luxusnými obchodmi, divadlami a živým nočným životom. Ponúka pulzujúcu atmosféru a je ideálna na nákupy alebo zábavu.

7. Plaza Mayor: Historické námestie obklopené úchvatnými budovami s živými kaviarňami a reštauráciami. Je to obľúbené miesto turistov a často hostí rôzne udalosti a vystúpenia.

8. Nákupy v štvrti Salamanca: Apartmán Serrano sa nachádza v exkluzívnej štvrti Salamanca, známej svojimi luxusnými mód- nymi butikmi, dizajnovými ob- chodmi a vysoko kvalitnými nákupnými zážitkami.

9. Reštaurácie a kaviarne: Apartmánový hotel Serrano je pravdepodobne obklopený rôznymi miestnymi a medzinárodnými možnosťami stravovania, ponúkajúcimi španielsku kuchyňu, tapasy a globálne chute.

10. Chueca: Trendová štvrť známa svojou LGBTQ+ komunitou, plná živých barov, klubov a reštaurácií. Toto sú len niektoré z atrakcií a miest, ktoré môžete objaviť okolo apartmánového hotela Serrano v Madride, Španielsko.

map
Serrano apartment
Apartmán

Do centra mesta1.1

O hoteli

O

Apartmán 'Serrano' v Madridu, Španielsko, je luxusný hotel nachádzajúci sa v srdci mesta. Hotel ponúka širokú škálu zariadení a služieb, aby zaručil pohodlný a príjemný pobyt pre hostí. Hotel ponúka rôzne typy izieb, vrátane štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená modernými zariadeniami ako je klimatizácia, TV s plochou obrazovkou, minibar a bezplatné Wi-Fi. Izby sú priestranné, vkusne zariadené a poskytujú pohodlnú a relaxačnú atmosféru pre hostí. Čo sa týka stravovacích možností, hotel má reštauráciu na mieste, ktorá ponúka rôznorodé menu medzinárodnej a španielskej kuchyne. Hostia si môžu vychutnať raňajky, obed a večeru v reštaurácii, ktorá ponúka kombináciu tradičných a moderných jedál. Reštaurácia má tiež bar, kde si hostia môžu oddýchnuť a vychutnať si širokú ponuku nápojov, vrátane koktailov a vín. Okrem toho hotel ponúka pokojovú službu, vďaka ktorej si hostia môžu vychutnať jedlo alebo občerstvenie v pohodlí vlastných izieb. Celkovo povedané, apartmán 'Serrano' poskytuje luxusný a pohodlný pobyt pre hostí v Madride. S jeho výhodnou polohou, vkusne zariadenými izbami a vynikajúcimi stravovacími možnosťami je vynikajúcou voľbou pre turistov aj obchodných cestujúcich navštevujúcich mesto.

Zábava

V blízkosti apartmánov Hotela Serrano v Madride, Španielsko sa nachádza niekoľko možností zábavy. Niektoré z populárnych zábavných miest a atrakcií v blízkosti hotela zahŕňajú:

1. Štadión Santiago Bernabeu: Nachádza sa len 1 km od hotela, tento ikonický futbalový štadión je domovom Real Madrid CF. Môžete si pozrieť živý futbalový zápas alebo absolvovať prehliadku, aby ste preskúmali štadión a jeho múzeum.

2. Gran Via: Táto známa nákupná ulica sa nachádza približne 1,5 km od hotela. Tu si môžete užiť nakupovanie oblečenia, šperkov a iného tovaru, ako aj navštíviť divadlá, reštaurácie a kina.

3. Park Retiro: Nachádza sa približne 2 km od hotela, Park Retiro je veľký zelený priestor, kde si môžete oddýchnuť, prejsť sa alebo si prenajať čln na páde na jazere. V parku sa nachádzajú rôzne sochy, fontány a krásny sklenený palác.

4. Puerta del Sol: Jedno z hlavných námestí v Madride, Puerta del Sol je asi 2,5 km vzdialené od hotela. Je to rušné miesto známe svojou živou atmosférou, obchodmi, reštauráciami, pouličnými umelcami a ikonickou vežou s hodinami.

5. Múzeum Prado: Nachádza sa približne 3 km od hotela, Múzeum Prado je domovom rozsiahlej zbierky európskeho umenia. Obsahuje diela umelcov ako Velázquez, Goya, El Greco a mnohých ďalších.

6. Múzeum Thyssen-Bornemisza: Nachádza sa približne 3,5 km od hotela, toto múzeum uvedená vynikajúca zbierka umenia z rôznych období, vrátane diel od Van Gogha, Caravaggia, Moneta a ďalších.

7. Štvrť La Latina: Približne 4 km od hotela, La Latina je historickou štvrťou známou svojím živým nočným životom, obľúbenými tapas barmi a tradičnými španielskymi hostincami. Toto sú len niektoré z možností zábavy v blízkosti apartmánov hotela Serrano v Madride. Mesto ponúka širokú škálu kultúrnych, rekreačných a voľnočasových aktivít, ktoré vyhovujú rôznym záujmom.

Top otázky

1. Aká je adresa bytu Serrano v Madride, Španielsko?
1. Aká je adresa bytu Serrano v Madride, Španielsko?1

Bohužiaľ, presná adresa bytu Serrano v Madride, Španielsko nie je poskytnutá. Odporúča sa kontaktovať správcu bytu alebo hľadať informácie o konkrétnej lokalite na prenájom na internetových stránkach.

2. Koľko spální má byt Serrano?
2. Koľko spální má byt Serrano?1

Počet spální v byte Serrano sa môže líšiť. Odporúča sa skontrolovať s prenájom spoločnosti alebo platformy pre špecifické podrobnosti týkajúce sa počtu spální k dispozícii v byte.

3. Je byt Serrano priateľský k domácim zvieratám?
3. Je byt Serrano priateľský k domácim zvieratám?1

Je najlepšie kontaktovať prenájom spoločnosti alebo platformu, aby sa spýtali na ich politiku ohľadom domácich zvierat pre byt Serrano v Madride, Španielsko. Niektoré byty môžu povoliť domáce zvieratá s istými obmedzeniami alebo dodatočnými poplatkami.

4. Aké zariadenia sú zahrnuté v byte Serrano?
4. Aké zariadenia sú zahrnuté v byte Serrano?1

Poskytované zariadenia v byte Serrano sa môžu líšiť. Bežné zariadenia v mnohých bytoch zahŕňajú WiFi, plne vybavené kuchyne, kúpeľne, obývacie priestory a niekedy dodatočné zariadenia ako fitnescentrá alebo bazény. Odporúča sa kontaktovať prenájom spoločnosť alebo platformu pre podrobný zoznam zariadení pre konkrétny byt Serrano.

5. Je k dispozícii parkovanie pri byte Serrano?
5. Je k dispozícii parkovanie pri byte Serrano?1

Dostupnosť parkovania pri byte Serrano môže závisieť od konkrétneho budovy alebo zmluvy o prenájme. Odporúča sa kontaktovať prenájom spoločnosti alebo platformu, aby sa informovali o možnostiach parkovania alebo o tom, či poskytujú nejaké blízke parkovacie zariadenia.

6. Aká je cena prenájmu bytu Serrano?
6. Aká je cena prenájmu bytu Serrano?1

Cena prenájmu bytu Serrano sa môže líšiť v závislosti na faktoroch ako veľkosť bytu, lokalita, ročná doba a dĺžka prenájmu. Odporúča sa kontaktovať prenájom spoločnosť alebo platformu pre aktuálnu cenu a dostupnost bytu Serrano v Madride, Španielsko.

7. Aká je vzdialenosť bytu Serrano od populárnych atrakcií v Madride?
7. Aká je vzdialenosť bytu Serrano od populárnych atrakcií v Madride?1

Vzdialenosť medzi bytom Serrano a populárnymi atrakciami v Madride sa môže líšiť. Odporúča sa skontrolovať konkrétnu lokalitu bytu a použiť online mapy alebo dopravné aplikácie na výpočet vzdialenosti k požadovaným atrakciám v meste.

8. Nachádza sa byt Serrano v bezpečnej štvrti?
8. Nachádza sa byt Serrano v bezpečnej štvrti?1

Bezpečnosť štvrti, kde sa nachádza byt Serrano, sa môže líšiť. Odporúča sa preskúmať konkrétnu oblasť, čítať recenzie a komunikovať s prenájom spoločnosť alebo platformou pre viac informácií o bezpečnosti štvrti.

9. Sú v blízkosti bytu Serrano reštaurácie a obchody?
9. Sú v blízkosti bytu Serrano reštaurácie a obchody?1

Dostupnosť reštaurácií a obchodov v blízkosti bytu Serrano môže závisieť od jeho konkrétnej lokality. Odporúča sa preskúmať oblasť alebo kontaktovať prenájom spoločnosť alebo platformu pre podrobnosti o blízkych zariadeniach.

10. Môže byt Serrano ubytovať veľké skupiny alebo rodiny?
10. Môže byt Serrano ubytovať veľké skupiny alebo rodiny?1

Kapacita bytu Serrano na ubytovanie veľkých skupín alebo rodín sa môže líšiť. Je najlepšie sa spýtať prenájom spoločnosti alebo platformy o maximálnu kapacitu a dostupnosť väčších jednotiek v byte Serrano v Madride, Španielsko.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia izieb
  • Chladnička
  • Mikrovlnná rúra
  • Fén
Zariadenia hotela
  • Výťah
Doplnkové služby
  • Dovoz na letisko
Recenzia hotela Serrano apartment
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.