Španielsko, Mijas

Apartment For Rent In Mijas

Calle Poetas, 2 Mijas, Španielsko Apartmán
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Apartment For Rent In Mijas
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
  • Bazén
Zobraziť všetky zariadenia 3
Poloha
Do centra mesta
11.9 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle Poetas, 2 Mijas, Španielsko

Hotel "Apartment For Rent In Mijas" v Mijas, Španielsko sa nachádza v oblasti, ktorá ponúka rôzne zariadenia a atrakcie. Tu sú niektoré významné miesta okolo hotela:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží, vrátane Playa de La Cala, Playa de Fuengirola a Playa de Cabopino. Tieto pláže ponúkajú zlatistý piesok, čistú vodu a sú ideálne na opaľovanie, plávanie a vodné športy.

2. Golfové ihriská: Mijas je známa svojimi golfovými ihriskami a blízko hotela sa nachádza niekoľko z nich. La Cala Golf Resort, Mijas Golf International a Santana Golf & Country Club sú obľúbenými destináciami pre milovníkov golfa.

3. Mijas Pueblo: Tento očarujúci andalúzsky dedinka je len krátku jazdu autom od hotela. Je známa svojimi sfarbenými budovami, úzkymi uličkami a panoramatickými výhľadmi na pobrežie. Návštevníci môžu objavovať tradičné obchody, reštaurácie a ikonický kostol Neznesiteľných Panny Márie.

4. Nákupy a stravovanie: V okolí hotela sa nachádzajú rôzne nákupné centrá, vrátane Miramar Shopping Centre, El Corte Inglés a La Cañada. Ponúkajú široký výber obchodov, butikov a zábavných možností. Okrem toho sú v blízkosti mnohé reštaurácie, kaviarne a bary, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu.

5. Vodné parky: Rodiny s deťmi si môžu užiť návštevu nedalekých vodných parkov ako Aqualand Torremolinos alebo Aquamijas, ktoré ponúkajú tobogány, bazény a ďalšie atrakcie.

6. Marbella a Puerto Banus: Tieto populárne turistické destinácie sú len krátkou jazdou od Mijasu. Marbella ponúka glamuroznú atmosféru, luxusné rezorty a živú nočnú zábavu. Puerto Banus je známy svojím luxusným prístavom, vybranými obchodmi a stretnutiami s celebritami.

7. Prírodné parky: Prírodný park Sierra de Mijas a Parque La Muralla sú prírodné priestory blízko hotela, kde návštevníci môžu ísť na turistiku, vychutnať si prírodu alebo mať piknik.

8. Múzeá a kultúrne pamiatky: V Mijase sa nachádzajú múzeá a kultúrne atrakcie, vrátane Domu Panny Márie z Peňy, Mijas Bullring a Mijas Contemporary Art Centre. To sú len niektoré zvýraznenia okolo hotela "Apartment For Rent In Mijas". Oblast ponúka kombináciu pobrežnej krásy, kultúrnych zážitkov a voľnočasových aktivít.

map
Apartment For Rent In Mijas
Apartmán

Do centra mesta11.9

O hoteli

Zábava

Existuje niekoľko zábavných možností v blízkosti hotela 'Apartment For Rent In Mijas' v Mijas, Španielsko. Niektoré z nich zahŕňajú:

1. Mijas Pueblo: Navštívte očarujúce bielo vymaľovanú dedinu Mijas Pueblo, ktorá ponúka úchvatné výhľady, úzke uličky a tradičnú španielsku architektúru. Preskúmajte jej obchody, reštaurácie a kaviarne.

2. Vodný park Mijas: Nachádzajúci sa v blízkosti, vodný park Mijas ponúka zábavný deň pre celú rodinu so svojimi toboganmi, bazénmi a zónami na rosenie.

3. Golfové ihriská: Mijas je známe svojimi golfovými ihriskami, takže golfisti sa môžu oddať hre na golfe na ihriskách ako La Cala Resort alebo Santana Golf & Country Club.

4. Pláže: Hotel je blízko niekoľkých krásnych pláží ako La Cala de Mijas, Playa de Mijas a Cabopino Beach. Návštevníci sa môžu relaxovať na piesočnatých brehoch a užívať si Stredozemné more.

5. Fuengirola Bioparc: Len krátky jazda autom je Fuengirola Bioparc, jedinečná zoo, ktorá ponúka prirodzené prostredie pre rôzne druhy zvierat. Poskytuje príležitosť pozorovať živočíchy zblízka.

6. Nakupovanie: Preskúmajte miestne trhy v Mijas, ako sú napríklad trh Mijas Costa Market alebo trh Calahonda, kde nájdete čerstvé produkty, remeslá a suveníry.

7. Nočný život: Mijas ponúka rôzne bary, krčmy a kluby, kde návštevníci môžu počúvať živú hudbu, koktaily a tancovať do neskorých hodín. Toto sú len niektoré z zábavných možností, ktoré sú k dispozícii v blízkosti hotela 'Apartment For Rent In Mijas', čo návštevníkom poskytuje škálu aktivít, ktoré si môžu užiť počas svojho pobytu v Mijas, Španielsko.

Top otázky

1. Koľko stojí prenájom bytu v Mijas?

1. Koľko stojí prenájom bytu v Mijas?1

Cena prenájmu bytu v Mijas sa môže líšiť v závislosti na faktoroch ako poloha, veľkosť a vybavenie. Avšak v priemere môžete očakávať, že zaplatíte približne od €800 do €1500 mesačne za byt s dvoma spálňami v Mijas

2. Aké vybavenie sa zvyčajne nachádza v prenájmových bytoch v Mijas?

2. Aké vybavenie sa zvyčajne nachádza v prenájmových bytoch v Mijas?1

Vybavenie v prenájmových bytoch v Mijas sa môže líšiť, ale bežné funkcie môžu zahŕňať bazén, záhrady, parkovanie, centrálne kúrenie, klimatizáciu, plne vybavené kuchyne a balkóny alebo terasy s výhľadom na more

3. Sú povolené domáce zvieratá v prenájmových bytoch v Mijas?

3. Sú povolené domáce zvieratá v prenájmových bytoch v Mijas?1

Či sú domáce zvieratá povolené v prenájmových bytoch v Mijas závisí od konkrétneho prenajímateľa alebo správcu nehnuteľnosti. Zatiaľ čo niektorí môžu povoliť zvieratá, iní môžu mať obmedzenia alebo žiadať dodatočnú zálohu za zviera. Je najlepšie sa informovať priamo u prenajímateľa alebo agenta

4. Ak blízko sú byty na prenájom v Mijas od pláže?

4. Ak blízko sú byty na prenájom v Mijas od pláže?1

Mijas je pobrežné mesto vo Španielsku, takže mnohé byty na prenájom sa nachádzajú v krátkom pešom dosahu alebo krátkej ceste od pláže. Presná blízkosť bude závisieť na konkrétnej polohe bytu

5. Ako si prenajmem byt v Mijas?

5. Ako si prenajmem byt v Mijas?1

Na prenájom bytu v Mijas môžete začať hľadaním online inzerátov, kontaktovaním miestnych realitných agentov alebo použitím prenájom platformy. Keď nájdete vhodný objekt, typicky budete musieť poskytnúť potrebné dokumenty, ako je dôkaz o príjme a identifikačné doklady, a vyplniť žiadosť o prenájom.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Vodné aktivity
  • Bazén
Recenzia hotela Apartment For Rent In Mijas
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.