Španielsko, Muros de Nalon

Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Španielsko Rekreačný Prenájom
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Záhrada
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Potápanie
Zobraziť všetky zariadenia 8
Poloha
Do centra mesta
0.3 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Španielsko

Hotel 'Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero' sa nachádza v Muros de Nalon, meste v regióne Astúrie na severu Španielska. Tu sú niektoré atrakcie a zariadenia okolo hotela:

1. Pláže: Muros de Nalon je známe svojimi krásnymi plážami. Pláž de Aguilar a Pláž de Los Quebrantos sú dve obľúbené piesočnaté pláže v blízkosti hotela.

2. Cudillero: Hotel je iba 5 km vzdialený od Cudillero, malebného rybárskeho dedinky situovanej na svahu s výhľadom na more. Cudillero je známe svojimi farebnými domami, úzkymi uličkami a reštauráciami so špecialitami z morských plodov.

3. Prírodné okolie: Okolie Muros de Nalon ponúka nádherné prírodné scenérie. Môžete preskúmať nedaleký mys Cabo Vidio, strmenisko so dramatickými útesmi, alebo navštíviť trasu Senda Costera, ktorá sleduje pobrežie a poskytuje dychberúce výhľady.

4. Lokálna kuchyňa: Astúrie je známa svojou gastronómiou. V Muros de Nalon a Cudillero si môžete vychutnať tradičné astúrske jedlá ako fabada (fazuľový guláš), sidro a morské plody.

5. Kultúrne pamiatky: Muros de Nalon má niekoľko zaujímavých kultúrnych atrakcií, vrátane kostola San Salvador, románskeho kostola z

12. storočia.

6. Aktivity v prírode: Región ponúka možnosti pre vonkajšie aktivity ako turistika, rybolov a vodné športy. Môžete si vychutnať preskúmanie prírodných parkov, riek a prístavov v okolí. Celkovo je hotel 'Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero' obklopený krásnymi plážami, očarujúcimi dedinkami, kultúrnymi pamiatkami a prírodnými scenériami, ponúkajúc širokú škálu atrakcií k preskúmaniu pre návštevníkov.

map
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Rekreačný Prenájom

Do centra mesta0.3

O hoteli

Zábava

1. Pláže: Muros de Nalon sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží, ako napríklad Playa de Aguilar a Playa de San Pedro. Tieto pláže ponúkajú možnosti relaxácie, plávania a opaľovania.

2. Cudillero: Len 5 km od hotela môžete objavovať očarujúcu rybársku dedinu Cudillero. Prechádzajte sa jej úzkymi uličkami, obdivujte farebné domy a pochutnajte si na čerstvých morských plodoch v miestnych reštauráciách.

3. Museo de la Mina de Arnao: Nachádza sa v Arnao, len krátku jazdu od Muros de Nalon, tento múzeum ponúka fascinujúci pohľad do horníckej histórie regiónu. Môžete objavovať staré dôbky dolov a dozvedieť sa o priemysle, ktorý kedysi prosperoval v oblasti.

4. Cabo Vidio: Malebný výhľad sa nachádza asi 12 km od Muros de Nalon, Cabo Vidio ponúka ohromujúce pohľady na pobrežie. Môžete sa vybrať na prechádzku po cestičkách pozdĺž útesov, vdýchnuť si čerstvý morský vzduch a užívať si panoramatický výhľad.

5. Pláž del Silencio: Táto odľahlá pláž známa ako "Pláž ticha" sa nachádza asi 20 km od Muros de Nalon. Je obklopená drsnými útesmi a ponúka pokojnú atmosféru pre tých, ktorí hľadajú útek pred davmi.

6. Asturské jurajské múzeum: Situované v Colunga, približne 30 km od Muros de Nalon, je toto múzeum venované jurajskému obdobiu a dinosaurov, ktorí žili v tejto oblasti pred miliónmi rokov. Ponúka rôzne výstavy a interaktívne displeje.

7. Mirador del Espíritu Santo: Tento rozhľad ponúka fantastický výhľad na útesy a Kantábrsky mor. Nachádza sa asi 10 km od Muros de Nalon a je skvelým miestom na fotografovanie a užívanie si prírodnej krásy oblasti.

8. Vonkajšie aktivity: Okolie Muros de Nalon je ideálne pre vonkajšie aktivity ako turistika, cyklistika a jazda na koňoch. Existujú rôzne traily a trasy na objavovanie, umožňujúce vám ponoriť sa do úchvatných krajín.

9. Lokálne festivaly a udalosti: Skontrolujte miestny kalendár pre akékoľvek festivaly alebo udalosti, ktoré sa konajú počas vášho pobytu. Región je známy svojimi živými oslavami, vrátane tradičnej hudby, tancov a festivalov jedla.

10. Gastronómia: Asturská kuchyňa je známa pre svoje lahodné morské jedlá a tradičné špeciality. Preskúmajte miestne reštaurácie a kaviarne a ponorte sa do regionálnych lahôdok, ako je fabada (fazuľový guláš), cider a morské plátky.

Top otázky

1. Ako ďaleko je Muros de Nalón od Cudillero?
1. Ako ďaleko je Muros de Nalón od Cudillero?1

Muros de Nalón sa nachádza približne 5 kilometrov od Cudillero.

2. Sú k dispozícii nejaké domy v Muros de Nalón?
2. Sú k dispozícii nejaké domy v Muros de Nalón?1

Áno, v Muros de Nalón sú k dispozícii domy.

3. Aká je priemerná cena domov v Muros de Nalón?
3. Aká je priemerná cena domov v Muros de Nalón?1

Priemerná cena domov v Muros de Nalón sa môže líšiť. Odporúča sa skontrolovať s miestnymi realitnými agentmi alebo online ponukami pre aktuálne ceny.

4. Aké zariadenia sú k dispozícii v Muros de Nalón?
4. Aké zariadenia sú k dispozícii v Muros de Nalón?1

Muros de Nalón ponúka rôzne zariadenia ako obchody, reštaurácie, školy, parky a verejnú dopravu.

5. Je Muros de Nalón dobré miesto na život?
5. Je Muros de Nalón dobré miesto na život?1

Mnohí ľudia považujú Muros de Nalón za žiadúce miesto na život vďaka jeho krásnej pobrežnej polohe, útulnej atmosfére a pohodlnému prístupu k okolitým mestám a mestám.

6. Sú v Muros de Nalón nejaké turistické atrakcie?
6. Sú v Muros de Nalón nejaké turistické atrakcie?1

Áno, Muros de Nalón je známe svojimi malebnými plážami, historickou architektúrou a prírodným prostredím, čo ho robí populárnou destináciou pre turistov.

7. Je Muros de Nalón dobre prepojené s inými mestami v Španielsku?
7. Je Muros de Nalón dobre prepojené s inými mestami v Španielsku?1

Áno, Muros de Nalón má dobré dopravné spojenie, vrátane autobusov a vlakov, ktoré poskytujú ľahký prístup k iným mestám a mestám v regióne.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zábava a relax
 • Záhrada
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
Vodné aktivity
 • Potápanie
 • Kanoe
 • Vodné aktivity
Recenzia hotela Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.