Španielsko, Nava del Rey

Casa Rural El Cano Nava del Rey

Calle el Cano 85 Nava del Rey, Španielsko Víkendový Dom / Menaž
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Casa Rural El Cano Nava del Rey
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
 • Informačná služba
Zobraziť všetky zariadenia 6
Poloha
Do centra mesta
0.1 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

Calle el Cano 85 Nava del Rey, Španielsko

Okolo hotela 'Casa Rural El Cano Nava del Rey' v meste Nava del Rey, Španielsko, sa nachádza niekoľko významných pamiatok a atrakcií.

1. Castillo de la Mota: Tento stredoveký hrad sa nachádza v blízkom meste Medina del Campo, asi 15 km od Nava del Rey. Je to dobre zachovaná historická pevnosť a ponúka úchvatné výhľady do okolia.

2. Plaza Mayor: Samotný Nava del Rey má očarujúce hlavné námestie s názvom Plaza Mayor. Je to skvelé miesto na zážitok z miestneho prostredia, vychutnať si kávu v jednej z kaviarní alebo navštíviť okolité obchody a reštaurácie.

3. Nava del Rey vínni pivnice: Mesto je známe svojimi rozsiahlymi vinohradmi a výrobou vína. Návštevníci môžu preskúmať miestne vínni pivnice a oddať sa ochutnávke vína, aby zažili tradičné chute regiónu.

4. Iglesia de Santa María: Kostol Santa María je krásny historický kostol nachádzajúci sa v Nava del Rey. Má úchvatnú architektúru a detailné náboženské umenie.

5. Vína Cesta: Okolie je súčasťou známej "Ruta del Vino de Rueda" alebo Vína Cesta Rueda. Dozvolí návštevníkom preskúmať rôzne vinárne, vinohrady a vinárske múzeá, ponúkajúce komplexný zážitok z miestnej vínej kultúry.

6. Prírodné okolie: Nava del Rey sa nachádza v regióne Castilla y León, známom svojimi malebnými krajinami. Oblast ponúka možnosti na outdoorové aktivity ako turistiku, cyklistiku a prírodné prechádzky. Celkovo návštevníci 'Casa Rural El Cano Nava del Rey' môžu vychutnať historický šarm mesta, preskúmať vínnu kultúru regiónu a vychutnať si prírodnú krásu okolia.

map
Casa Rural El Cano Nava del Rey
Víkendový Dom / Menaž

Do centra mesta0.1

O hoteli

O

Casa Rural El Cano Nava del Rey je hotel nachádzajúci sa v meste Nava del Rey, Španielsko. Hotel je známy svojou tradičnou španielskou architektúrou a teplou pohostinnosťou. Hotel ponúka rôzne typy izieb zohľadňujúce rôzne preferencie a potreby. Sú k dispozícii jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, všetky veľkorysé a pohodlné. Izby sú vkusne zariadené a vybavené vybavením ako je klimatizácia, TV a súkromné kúpeľne. Niektoré izby majú aj balkóny alebo terasy ponúkajúce krásny výhľad na okolitú oblasť. Čo sa týka jedál, Casa Rural El Cano Nava del Rey má reštauráciu na mieste, ktorá podáva lahodnú španielsku kuchyňu. Reštaurácia ponúka menu s rôznymi možnosťami, vrátane tradičných miestnych jedál a medzinárodných chute. Hostia si môžu vychutnať jedlá v útulnej jedálenskej časti alebo v prípade pekného počasia, na vonkajšej terase. Okrem toho hotel poskytuje raňajky pre svojich hostí. Možnosti raňajok zahŕňajú kontinentálny bufet s výberom pečiva, chleba, cereálií, ovocia, jogurtov a teplých nápojov. Hostia v Casa Rural El Cano Nava del Rey tiež môžu využívať zariadenia hotela, medzi ktoré patrí záhrada, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi po celom objekte. Personál je priateľský a pozorný, vždy pripravený pomôcť hostom s akýmikoľvek požiadavkami alebo otázkami, ktoré by mali. Celkovo povedané, Casa Rural El Cano Nava del Rey je očarujúci hotel, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie, lahodné jedlá a príjemnú atmosféru na relaxačný pobyt v meste Nava del Rey, Španielsko.

Zábava

Nava del Rey je malé mesto nachádzajúce sa v provincii Valladolid, Španielsko. Hoci mesto nemusí mať veľa zábavných možností, v okolí je niekoľko atrakcií a aktivít, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu v Casa Rural El Cano. Tu sú niektoré návrhy:

1. Hrady a Paláce: Navštívte blízke hrady a paláce, ako napríklad Castillo de la Mota v Medine del Campo, Castillo de Fuensaldaña a Real Monasterio de Santa Clara v Tordesillas.

2. Degustácia Vín a Prehliadky Viníc: Objevte miestne vinice a oddajte sa degustácii vín. Valladolid je známy svojimi vynikajúcimi vínamy a môžete navštíviť vinárne ako Bodegas Arzuaga Navarro a Bodegas Emilio Moro.

3. Historické Pamiatky: Objevte bohatú históriu regiónu návštevou historických pamiatok ako je Kráľovský Palác La Granja de San Ildefonso, Kolégiálny Kostol Santa María v Tordesillas alebo Mestské Hradby v Avile.

4. Prírodné Parky: Preskúmajte prírodnú krásu regiónu návštevou prírodných parkov ako Parque Natural de las Hoces del Río Duratón, Parque Natural de las Riberas de Castronuño - Vega del Duero alebo Parque Nacional de las Islas Atlánticas de Galicia.

5. Golfové ihrisko: Zahrajte si kolo golfu na blízkom Golfovom ihrisku Villa de El Espinar alebo Golf Entrepinos.

6. Miestne Festivaly: V závislosti od času vášho návštevy môžete vidieť tradičné španielske festivaly v blízkych mestách. Skontrolujte miestny kalendár podujatí ako je Semana Santa (Veľký Týždeň) alebo Ferias a Fiestas v Medine del Campo.

7. Vonkajšie Aktivity: Vychutnajte si vonkajšie aktivity ako turistiku, cyklistiku alebo jazdu na koni v malebnej krajine okolo Nava del Rey. Nezabudnite kontrolovať otváracie hodiny a dostupnosť atrakcií alebo aktivít pred plánovaním vášej cesty.

Top otázky

1. Čo je Casa Rural El Cano?
1. Čo je Casa Rural El Cano?1

Casa Rural El Cano je vidiecka chata nachádzajúca sa v Nava del Rey, Španielsko. Ponúka ubytovacie služby pre turistov hľadajúcich pokojný a autentický zážitok vo španielskej vidieckej oblasti.

2. Koľko izieb má Casa Rural El Cano?
2. Koľko izieb má Casa Rural El Cano?1

Casa Rural El Cano má celkovo päť izieb, každá zariadená v rustikálnom štýle a vybavená modernými zariadeniami.

3. Aké vybavenie poskytuje Casa Rural El Cano?
3. Aké vybavenie poskytuje Casa Rural El Cano?1

Vybavenie poskytované v Casa Rural El Cano zahŕňa bezplatné Wi-Fi, plne vybavenú kuchyňu, útulnú obývaciu izbu s krbom, záhradu s vonkajším sedením a súkromné parkovisko.

4. Ako môžem rezervovať pobyt v Casa Rural El Cano?
4. Ako môžem rezervovať pobyt v Casa Rural El Cano?1

Na rezerváciu pobytu v Casa Rural El Cano môžete navštíviť ich oficiálnu webovú stránku alebo ich kontaktovať priamo telefonicky alebo e-mailom. Poskytnú vám potrebné informácie na rezerváciu a dostupnosť.

5. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Casa Rural El Cano?
5. Aké sú niektoré blízke atrakcie k Casa Rural El Cano?1

Niektoré blízke atrakcie k Casa Rural El Cano zahŕňajú historické mesto Medina del Campo, ktoré je známe svojím impozantným hradom a stredovekou architektúrou. Okrem toho, hostia môžu preskúmať vinohrady regiónu Rueda alebo navštíviť mestské hradby v Ávile, ktoré sú zaradené do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

6. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Casa Rural El Cano?
6. Je raňajky zahrnuté v pobyte v Casa Rural El Cano?1

Áno, raňajky sú zahrnuté v pobyte v Casa Rural El Cano. Hostia si môžu vychutnať chutné raňajky s miestnymi produktmi a tradičnými španielskymi jedlami.

7. Sú domáce zvieratá povolené v Casa Rural El Cano?
7. Sú domáce zvieratá povolené v Casa Rural El Cano?1

Áno, domáce zvieratá sú povolené v Casa Rural El Cano. Avšak je odporúčané informovať ubytovanie vopred o príchode domáceho zvieraťa, aby sa mohli urobiť primerané opatrenia.

8. Aké sú časy príchodu a odchodu v Casa Rural El Cano?
8. Aké sú časy príchodu a odchodu v Casa Rural El Cano?1

Čas príchodu v Casa Rural El Cano je od 16:00 hodiny až do večera, a čas odchodu je do 12:00 hod. Hostia však môžu kontaktovať ubytovanie v prípade špeciálnych požiadaviek alebo dohôd.

9. Môže Casa Rural El Cano ubytovať veľké skupiny alebo udalosti?
9. Môže Casa Rural El Cano ubytovať veľké skupiny alebo udalosti?1

Áno, Casa Rural El Cano môže ubytovať veľké skupiny alebo udalosti. Ponúka dostatok priestoru ako vo vnútri, tak aj vonku pre stretnutia, oslavy alebo firemné udalosti. Odporúča sa kontaktovať ubytovanie priamo pre viac informácií a dohôd.

10. Sú v blízkosti Casa Rural El Cano nejaké reštaurácie alebo obchody?
10. Sú v blízkosti Casa Rural El Cano nejaké reštaurácie alebo obchody?1

Áno, v blízkosti Casa Rural El Cano sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov v pešej vzdialenosti alebo krátkej jazde. Personál bude rád poskytnúť odporúčania a usmernenia na blízke zariadenia.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Wi-Fi
Zariadenia izieb
 • Chladnička
 • Mikrovlnná rúra
 • Fén
Doplnkové služby
 • Informačná služba
Recenzia hotela Casa Rural El Cano Nava del Rey
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.