Španielsko, Nerja

Villa Maravillas Nerja Costa del Sol

202 Diseminado Diseminados Nerja, Španielsko Vila
1 ponuka — Zobraziť ponuku
Villa Maravillas Nerja Costa del Sol
Zobraziť ponuku —
Služby a vybavenie
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Zobraziť všetky zariadenia 2
Poloha
Do centra mesta
3.0 km
Čo je v blízkosti?

Ceny izieb

Dospelí
Vyberte dátum
loadernačítavanie
Skontrolovať dostupnosť
Ceny môžu byť zastarané, vyberte dátumy, aby ste videli aktuálne ceny
Hotel môžete rezervovať len na stránkach partnerov spoločnosti TravelAsk
cena
Aktualizovať ceny

Čo je v okolí

202 Diseminado Diseminados Nerja, Španielsko

Okolo hotela Villa Maravillas Nerja Costa del Sol v Nerji, Španielsko, sa nachádzajú rôzne atrakcie, vybavenia a miesta záujmu. Niektoré významné blízke miesta zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží v Nerji, ako sú pláž Burriana, Playa Carabeo a Playa Carabeillo. Tieto pláže ponúkajú úchvatné výhľady, čisté vody a možnosti pre vodné športy.

2. Balcon de Europa: Slávny vyhliadkový bod nachádzajúci sa v srdci Nerje. Poskytuje nádherne panoramatické výhľady na Stredozemné more a okolité útesy. Je tiež obklopený obchodmi, kaviarňami a reštauráciami.

3. Jaskyne Nerja: Prírodné jaskynné útvar umiestnený tesne mimo Nerju. Tieto jaskyne sú známe svojimi impozantnými stalaktitovými a stalagmitovými formáciami, ako aj pravekými jaskynnými maľbami. Pre návštevníkov sú k dispozícii sprievodcovské túry.

4. Centrum mesta Nerja: Hotel sa nachádza blízko centra mesta Nerja, kde môžete nájsť rad miestnych obchodov, butikov, barov, reštaurácií a tradičnú španielsku architektúru. Je to očarujúca oblasť na objavovanie a ponorenie sa do miestnej kultúry.

5. Frigiliana: Malebná dedinka nachádzajúca sa v blízkom okolí Nerje. Je známa svojimi bielymi domami, úzkymi uličkami a živými kvetináčmi. Frigiliana ponúka úžasné výhľady na okolitú krajinu a je známa svojím bohatým kultúrnym dedičstvom.

6. Prírodný park Sierra de Almijara: Tento prírodný park sa nachádza blízko Nerje a je ideálny pre milovníkov prírody a turistov. Ponúka krásne turistické trasy, úžasné krajiny a príležitosť na preskúmanie rôznorodého rastlinstva a fauny regiónu.

7. Parkovisko Balcón de Europa: Ak hostia cestujú autom, táto parkovacia zóna sa nachádza blízko hotela a poskytuje pohodlné parkovacie možnosti. Toto sú iba niektoré zvýraznené body toho, čo je okolo hotela Villa Maravillas Nerja Costa del Sol. Nerja a jeho okolie ponúkajú množstvo atrakcií, prírodnej krásy a kultúrnych zážitkov, ktoré môžu návštevníci vychutnať.

map
Villa Maravillas Nerja Costa del Sol
Vila

Do centra mesta3.0

O hoteli

O

Villa Maravillas je očarujúci hotel nachádzajúci sa v Nerje, Španielsko, na Costa del Sol. Tu je niekoľko informácií o hoteli, izbách a jedlách: Hotel: - Villa Maravillas je butikový hotel s priateľskou a srdečnou atmosférou. - Hotel sa nachádza v pokojnej obytnej časti, približne 10 minút od pláže a centra mesta Nerja. - Hotel ponúka rôzne zariadenia, ako je bazén, krásne upravené záhrady, slnečná terasa a strešná terasa s panoramatickým výhľadom na okolitú oblasť. - Hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi po celom hoteli a je tiež k dispozícii súkromné parkovisko. Izby: - Hotel ponúka škálu pohodlných a dobre vybavených izieb. - Sú k dispozícii rôzne typy izieb, vrátane štandardných izieb, nadštandardných izieb a apartmánov, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a preferenciám. - Izby sú elegantne zariadené a vybavené modernými zariadeniami ako klimatizácia, plochá TV, trezor, minibar a súkromná kúpeľňa. Jedlá: - Villa Maravillas ponúka svojim hosťom lahodný a rozmanitý gastronomický zážitok. - Hotel má reštauráciu, ktorá ponúka raňajkový bufet s širokým výberom teplých a studených jedál, vrátane pečiva, ovocia, cereálií, vajec a ďalších. - Na obed a večeru reštaurácia ponúka menu s rôznymi stredomorskými a medzinárodnými jedlami, pripravenými s čerstvými a lokálne získanými surovinami. - Hosťia si môžu vychutnať aj výber vína, koktailov a nápojov z baru hotela, ktorý má vnútorné aj vonkajšie sedenie. Celkovo povedané, Villa Maravillas v Nerje, Španielsko, poskytuje pohodlný a príjemný pobyt s dobre vybavenými izbami, príjemnou atmosférou a lahodnými jedlami.

Zábava

V blízkosti hotela Villa Maravillas Nerja Costa del Sol v Nerje, Španielsko, je niekoľko možností zábavy. Niektoré populárne možnosti zábavy zahŕňajú:

1. Pláže: Hotel sa nachádza blízko niekoľkých krásnych pláží, ako sú Playa Burriana, Playa Torrecilla a Playa Carabeo. Návštevníci môžu užívať slnenie, plávanie a vodné športy.

2. Balcón de Europa: Tento ikonický výhľad ponúka úchvatné výhľady na Stredozemné more a okolité pobrežie. Návštevníci si môžu užiť prechádzku, dať si drink v jednom z blízkych kaviarní alebo pozorovať pouličných umelcov.

3. Jaskyne Nerja: Slávne jaskyne Nerja sú len krátku vzdialenosť od hotela. Návštevníci môžu preskúmať neuveriteľné podzemné jaskyne, obdivovať impozantné formácie stala a stalaktitu a dokonca navštíviť koncerty konané v jaskyniach počas leta.

4. Vodné športy: Nerja ponúka rôzne vodné športy, ako sú kajakovanie, paddleboarding, potápanie s potápačskými skúškami a potápanie. Návštevníci si môžu požičať vybavenie a preskúmať čisté vody Costa del Sol.

5. Nakupovanie a stravovanie: Hotel sa nachádza blízko centra mesta Nerja, ktoré ponúka rôzne obchody, butiky a reštaurácie. Návštevníci sa môžu oddať malontérii a ochutnať chutné španielske jedlá.

6. Nočný život: Nerja má živú nočnú scénu s mnohými barmi, klubmi a miestami naživo. Návštevníci si môžu užiť večer, počúvať živú hudbu a tancovať celú noc.

7. Kultúrne udalosti: Nerja organizuje rôzne kultúrne udalosti počas celého roka, vrátane hudobných festivalov, výstav umenia a divadelných predstavení. Návštevníci si môžu pozrieť miestny kalendár udalostí, aby videli, čo sa deje počas ich pobytu. Celkovo je v blízkosti hotela Villa Maravillas Nerja Costa del Sol veľa možností zábavy, ktoré vyhovujú rôznym záujmom a preferenciám.

Všetky služby a zariadenia

Zariadenia hotela
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Wi-Fi
Recenzia hotela Villa Maravillas Nerja Costa del Sol
Vaša spätná väzba
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša recenzia bola úspešne odoslaná a zobrazí sa na stránke po overení.
Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali? Položte svoju otázku
Tu položte svoju otázku
Povinné pole*
Ďakujeme! Vaša otázka bola úspešne odoslaná

Vyberte svoj jazyk

Vyberte svoju menu

V prípade potreby sa ceny skonvertujú a zobrazia v mene, ktorú si vyberiete. Mena, v ktorej platíte, sa môže líšiť v závislosti od vašej rezervácie a môže sa účtovať aj servisný poplatok.